Opinie o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

nikt ;-)

oj niech pisza co się młody przejmujesz ,zawsze takie (usunięte przez administratora) były i będą nie ma się co przejmować po prostu zyciowi nieudacznicy tyle ich co sobie popiszą ,

młody ...

ktoś wam pajace płaci za pisanie tych bzdur ??? chyba konkurencja ...........masakra

Z wasem

TO JUZ RACZEJ PO KONCESJI . I PO FIRMIE CO WY TERAZ ZROBICIE .A WASZE MAJATKI PRZESWIETLI NA WYLOT PANIE ZE SKARBOWKI .ALE ON WIECZNIE ZJEBANY JUZ PEWNIE NA BABCIE WSZYSTKO PRZEPISAL.A ZJEBANY OD RAZU IDZ DO PSYCHIATRY I MOW ZE NIC O NICZ NIE WIEDZIALES.DOBRZE CI RADZE I ZE NIC NIE PAMIETASZ .BO INACZEJ POLICJA SKARBOWA ZABIERZE CI TEN DOM .TAK SIE TLUMACZ

@Z wasem

wiecie że dzwoni tylko nie wiecie w którym kościele. z gęby (usunięte przez administratora) robicie najpierw się dowiedzcie o którą firmę chodzi a potem piszcie. wychodzi jak wy wszystko wiecie do milionerów się zapiszcie to może coś wystrzelacie

Chelena
@pracownik

To napisz o ktòrą. Firme chodzi

Ciekawski

Skoro przymkneli prezesa i księgową to teraz kto będzie płacił?

pele
@Ciekawski

no jak kto ZJEBANY on ma do tego dar

pele
@Ciekawski

no jak kto ZJEBANY on ma do tego dar

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Niepełnosprytny

Właściciel i księgowa skradli 1,2 mln zł z pfron:( Żerowali na niepełnosprawnych!!!! Żenua.

Aldona

Kto go zrobil kierownikiem ?chyba tylko ten co jest glupszy od niego .Czyzby technik z dolu ?co sie kaze nazywac prezesem, zenada .Amoze ten pan co jest wiecznie zjebany .Najwiekszy leser pod sloncem, co po nocach jezdzi ... kazdy wie gdzie.Oczywiscie wczesniej kapiel perfumy wspolczujemy rodzinie ...

Jarosław
@Aldona

Zgadzam się z tobą,,,,,,,,, , dlatego wiecznie zjebany

Karolina. Z
@Aldona

ALFOONS,,,,,,,13,,,,,,,

narcyz

Wlasnie weszly w zycie przepiszy o tzw konfiskacie rozszerzonej. Wiec zapraszam do lektury. Na to wlasnie czekale...

Dario

A może zamiast marudzić sie skrzykniemy i otworzymy konkurencje . Będziemy kupować domy , fury i placic ludziom po 20 zeta . Na przetargach chodzą fajne stawki na skarbówce 8 zł . Co za ciemnota !

Narcyz

Czy cos wam mowi.. Ze od dzisiaj wkracza Specialna Policja Skarbowa. Ale oczywiscie u was wszystko w porzadku w papierach.I wasze domy za pol milona ,samochody za 100tys... Wszystko z pensji ochroniarza...

@Narcyz

tak pieprz.... a nie macie pojęcia o czym, żygać się chce jak się czyta te brednie. nie wiecie kto ma co i za co. może ktoś na ten samochód bo ciężko pracuje, a może prowadzi działalność. Policja skarbowa i co jeszcze, dajcie ludziom spokojnie pracować i za dobre stawki. a jak ktoś napisze że za 6 zł to oznacza że znowu nie ma pojęcia co grają. wiecie że coś gra tylko nie wiecie w którym kinie. Ja pracuję i zarabiam, przeszedłem wiele firm i tu jest ok i wiem co mówię.

A.G.
@pracownik

BZDURY PISZESZ.

Kristi
@A.G.

Na szkole w Grodcu mają raj zero obchodòw , śpią cała ekipa zwłaszcza ten jąkała

Wolonte
@Kristi

Narzekają. Na. Kordynatora a. Prawda jest taka ze facet. nie jest zły idzie się dogadać. Dajćie facetowi spokuj .Szkoła w Grodcu niezły obiekt a i tak nażekają i obgadują zwłaszcza ci co pszyszli z ośiedla

Pracownik z. Stażem
@Kristi

Ha.Ha.Ha. jąkała BOICOŻ ,dawać ich do nas to zobaczą jak wygląda praca ,zero spania zato kilometrów w nogach , do h.ja

Pracownik.
@Kristi

Dziwie się kierownikowi wystarczy ze zrobi kontrole w nocy i będą mieli pozamiatane . No jak ich nikt nie kontroluje to śpią.

CCC
@Wolonte

Narzekają. Bo mają racje zamiast żetelnie wykonywać lprace to. zajmuje się pierdołami. Nawet telefonôw nie odbiera ,,,,Kierownik z Bożej. Łaski

bibi
@Pracownik.

no właśnie śpią a my zasuwamy ,za te same pieniądze ,,, A gdzie kontrole w nocy

Jarosław
@bibi

Kontrole, beda jak zmienią kierownika

Zeno

Czy juz PIP i Urzad Skarbowy sprawdzil Agencje Detektywistyczna. Za co ci ludzie maja domy i dobre samochody? Podobno dokumenty z zakupionego towaru przetrzymujemy do 5 lat. Ale jestescie uczciwi prawda to nie musicie sie o nic martwic.

Amoner

1 stycznia. Urzad Skarbowy, zapyta czy renoma placi juz 13zl brutto za godz pracy. I oczywiscie zapyta tez czy pelne skladki na zus tez sa odprowadzane.

Adamo

Jak wam tak źle, to przyjmijcie się do RENOMA ZABRZE, no to dopiero będziecie bogaci, dostaniecie na umowie 3,50, a pieniądze nie wiadomo czy w ogóle dostaniecie. Pracowałem z w.Barbarze w Sosnowcu, reszty wypłaty nie dostałem do tej pory to jest już 5 lat. Teraz mam licencję i zobaczę jak będzie. A co do Formacji Z, tak płacili ludziom pieniądze, że w końcu pojechali ludzie do Zabrza i spalili siedzibę biura za oszustwa.

kiss me

Pewnie, że jak są tyle czasu na rynku @astra to już jest dobrze, ale jak atmosfera odpowiada każdemu to jeszcze lepiej.

Johny

Pracowałem w tej firmie ponad kilka miesięcy. Nie było źle, nie morzna narzekać. Sam odeszłem bo znalazłem lepszą robotę niż 5 - 6zł/h. Nie daje mi jednak spokoju dlaczego wypłaty na Wesołym Miasteczku były zawsze robione przez 1 osobę i dawane przez niego w kopertach bez jakiegokolwiek potwierdzenia ,paska czy druku kw. Tylko on wiedział ile godzin zrobiłeś. W większości firm każde wypłaty są robione na konto. Mało kto pozwala sobie na koperty. A ile tak naprawdę Renoma płaci ochroniarzom? Czemu nie ma tego wynagrodzenia na piśmie? Nawet za kwartał? Ciekawe czy (i jaki) PIT dostanę w przyszłym roku.Podobno byłem zarejestrowany.

kasia
@Johny

johny zgłoś się do kadrowej i poproś o wydruki godzin

ekipa z wesołego
@Johny

każdy ma grafik zna stawkę za którą pracuje więc łatwo sobie obliczy kwotę którą powinien otrzymać . Wykaz godzin można sprawdzić w kadrach.Wypłaty w kopertach na prośbę pracowników pracujących trochę dłużej niż parę miesięcy .Każdy wie ile godzin przepracował ponieważ wszyscy notują przepracowane dniówki i w razie wątpliwości można sprawdzić w książce służb.Jest też możliwość otrzymania pensji na konto tylko wystarczyło to zgłosić nie było by problemu. Z pozdrowieniami dla byłego ,,kolegi,,

agula
@Johny

Wesole Miasteczko to kpina mój syn uczeń pracowal przez wakacje za 123 h ma dostać 990 zl ,okroili go z godzin i z wypłaty no jako uczeń powinien dostać po potraceniu skladek i podatku powinien dostać 11.06 zl na godz -na umowie ma 13 zl na godz -Złodzieje i banda oszustów,dorobkiewicze ,wstydu za grosz powinni rozpieprzyc te ochronę na Wesolym raz na zawsze (rodzinny interes????)

Inwalid

Od nowego roku 13brutto i pseudo renomy juz nie ma .I zjebanego swiniaka .I tej od koni co miala problem w boksach z koniami .I cyce wstretne wiecznie wywalala

A.G

Zapoznaj się z postami na forum,to sobie sam odpowiesz.

A.G

5 zł brutto na sądzie . ha ha ha.

A.G

!5 zł ale na 3 pracowników dzielone. HAHA!

A.G

Od nowego roku 13 zł i po Renomie......

Wiecznie zjebany

I jak zwykle znowu bylo w Będzinie na Zakonczeniu lata za malo ochraniarzy .Nie wiemy czy miasto tego nie widzi? Niechce widziec ze od dlugich lat Tylko wyrzuca pieniądze w błoto i płaci za ochraniarzy z Renomy których nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 121 ocen.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.