Opinie o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

pracownik ochrony

adam

do anna pracuję w tej firmie ponad 10 lat i powiem tylko tyle że ile osób tyle opinii nie mam zamiaru wybielać firmy renoma ale nie jest tak źle jak piszecie czasem jest obsuwa z wypłatą ale to kwestia kilku dni a nie miesiąca, poza tym jak ktoś źle pracuje to takiego się zwalnia i potem taki ktoś pisze głupoty. co do pracy Pana Grubego i Pana psełdo Konwojenta :) tu przyznaje racje piszącym ale to gamonie są i szkoda sobie psuć nastrój tymi Panami , ale poza nimi są tu całkiem normalni ludzie. Stawki są od 5 zł i to nie wszędzie są obiekty na których stawka zaczyna się od 9 zł a co do umowy też nie piszecie uczciwie bo jest sporo osób pracujących na umowie o pracę ale i na zlecenie to są głównie PANOWIE EMERYTY ja bym im też nie dał umowy o pracę, ja ma umowę o prace i nie jestem inwalidą. a co do samej pracy to dzwońcie do kadrowej i pytajcie ale zaznaczcie że nie do Grubego i nie do Konwojenta na pewno coś się znajdzie.

t.m.

możliwe ale ja nie mam grupy a umowę mam ale mam tez wszystkie kwalifikacje łącznie z pozwoleniem na bron

renoma3

Ja pracuje dobrych kilka lat i umowy o pracę nie mam a wypłaty zawsze po terminie,umowy o prace mają tylko inwalidzi czyli ludzie z grupą bo takich się opłaca zatrudniać w firmie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
t.m.

Pracuje w firmie już około roku na obiekcie w d.g. i mam umowę o pracę i wypłatę tez zawsze na czas pozatym dostałem kompletne umundurowanie i stawka nie wynosi 5 złotych wiec nie wiem skad te opinie krzywdzące firme pozatym nie pracuje tutaj sam i każdy ma umowę o pracę.

wojton
@t.m.

ja nawet nowa czapke dostałem

aga ;-)

dobrze powiedziane ,nie raz spotkałam się z bardzo złym traktowaniem ale w sumie sami poprzez zachowanie takich pseudoochraniarzy doprowadzamy do tego stany rzeczy ,przykre to bardzo ale prawdziwe, pozdrawiam wszystkich normalnych

renoma...

i popracuj nad ortografia bo naprawdę kiepściutko ....ale to tylko swiadczy o twoim poziomie intelektualnym ...nie dość ze brak jaj to jeszcze pewnie skończyłeś edukacje na szkole podstawowej...i wlasnie tacy ludzie "probuja "pracować w ochronie i włąsnie przez takich ludzi ta branza będzie zawsze pośmiewiskiem dla innych

renoma...

a ja pracuje i jest ok ,wypłaty sa na czas i stawka tez godziwa wiec nie narzekam ,zresztą w wielu firmach jest podobnie jak nie tak samo ,ochrona to po prostu ochrona, branza ludzi których nikt nie szanuje a to dlatego ze sami nie potrafią się szanować wypisujac takie rzeczy jak tutaj jeśli ktoś ma jaja to nie podoba się idze gdzies indziej albo mowie to w twarz a nie tutaj chowam się jak zajac i wypisuje jakies paranoje myslac ze jest się anonimowym ,człowieku chwyc się za majty i sprawdz czy masz cojones bo z tego co widać to masz tyko pustke w glowie .....przez takich pajacykow jak ty nigdy ta branza nie będzie szanowana

renoma new

irena g nie ma w tej firmie mozliwosci dostanie umowy o prace tylko zlecenie i 5zl/h mozesz sie przyjac na monitoring ale pamietaj zeby nie budzic w nocy swiniaka bo bedziesz bedziesz miec do czynienia z jasnie oswieconym prezesuniem tosz to "przyjaciółki" sa i na napadowki tez wyslij jedna osoba bo swiniaczek "zjebany" do tego nie oddzywaj sie do nikogo bo tam jakies niezdrowe klimaty sa jeden na drugiego donosi. chodza sluchy ze byla wymiana ciosow miedzy swiniakiem a podnurzkiem prezesa i pseudo konwojentem. Firma nie ma nic wspolnego z detektywami.

mayk

do anna,,5 zeta umowa zlecenie i Heya do roboty!!!

mayk

Do Edek nieoficjalne info to dzwonisz do firmy dostajesz 5 zeta i do roboty,tyle w temacie.

mayk

DOBRZE,BARDZO DOBRZE!!!!!!!!!!!! WRESZCIE ZACZYNA WYCHODZIĆ PRAWDA PO LATACH O FIRMIE I ICH małych kierowniczkach..........

hmmm

dokladnie firma ma w go posiadaniu swiniaka i do tego ciagle go uzywa niestety z strata dla firmy ale to "przjaciel szefunia" wiec trzyma sobie tołdiego tylko ze swiniak zmienia poglady w zaleznosci od stanowiska bo juz jednogo "przyjaciela szefunia" mial teraz wiadomo jak sie na jego temat wyraza. tak to juz jest swinśka sprawa z ta firma i swinka dalej spi po nocach na alarmy nie jezdzi bo "zjebany"

Boksy

Czlowieku szacunek za co ...Za te 5zl na Zamku ,Hucie Buczek, parkingach Itd .Na grupie az po 7 zl wszystko na godz.. Jestes normalny. Miesięczne opóźnienia to juz norma Wiec o czym mowa .Bo ten kierownik zjebany prosiak. Musi gdzieś po nocach z tym Wielebnym jezdzic .Ciekawe gdzie i po co i za jaka kase .Chyba nie za tego starszego Pana właściciela firmy..

Renommy

Zapewne pan kierownik z grupy ksywa ,, zjebany,, pisze tutaj takie pozytywy.. A pan technik obecnie.. który kaze sie nazywać... prezesem.. Nadal uważa nadal ze wszystko jest ok. Tylko ze teraz skarbówka moze wejsc kiedy zechce.I co wtedy. Żenada nadal myślicie ze bedziecie placic po 5 zl na godz z miesiecznym opóźnieniem ..to sie grubo mylicie. A te wasze samochody dacie NA GAZ. I ten stary agregat gdy zabraknie nagle prądu To co zrobi wtedy monitoring odciety od swiata:-)

Renommy

renoma4

xyx za bardzo sie starasz i widac skutki. Ja obrazowo opisuje to co sie tam dzieje kazdy kto pracował wie ze nie ma tam detektywow a i o rozsadnych ochroniarzy ciezko (oczywiscie sa ale niewielu). opnie i pisze po to aby kazdy mogl przeczytac czym "pachnie" praca w tej firmie a jest to firma ktore jak wiekszosc zatrudnia na umowy zlecenie badz bez umowy nie płaci na czas i oczekuje dyspozycyjnosci brak słów ... im dalej od tej firmy tym lepiej powie to kazdy kto tam pracował

renoma4

xyx

na opinię o sobie to sam pracownik pracuje , a nie pracodawca to po pierwsze, a poza tym co tyś taki na punkcie opinii wrażliwy skoro sam wypisujesz takie brednie i nie przejmujesz się, że te opinie np. mogą kogoś skrzywdzić, ale pamiętaj to co piszesz to są opinie o tobie , pokazują twoje prawdziwe oblicze, oblicze niedobrego, wrednego podłego człowieka, ale cóż można i tak, to zależy co kto lubi, widać bardzo się nudzisz i nie masz żadnych celów w życiu.

renoma 5

xyz1 coz w porownaniu do Twojego zdrowia psychicznego Moje ma sie calkiem nie zle ale Ty za pewne jestes jesdnym z "ulubiencow" w tej firmie wiec masz tam dozywocie wiesz doskonale ze gdy pojdziesz gdzie indziej to wiadomo jak opinia bedzie sie za Toba ciagla. Apropo Prezes sie pytal o nieprawidłowosc wiec Moje pytanie czy to za jego przyzwoleniem pracauja ludzie bez umow nawet na obiektach? a w innych firmach naprewno jest normalnie nie daja pistoletow na kulki Bravo Renoma i jej patrole :)))a z detektywem ta firma ma tyle wspolnego co ja z rabinem.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 121 ocen.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.