Agencja Detektywistyczna RENOMA

Będzin

Opinie o Agencja Detektywistyczna RENOMA

piter 2016-06-28 15:41
a ja w tej firmie dorabiam i tez uważam ze jest ok
tomasz 2016-06-28 21:27
niekiedy małe opóźnienie wypłat jest ale ogolnie nie ma co narzekac
anka 2016-07-01 21:03
Tylko jak w filmach i nic po za tym.
anna 2016-07-03 21:05
Post sponsorowany HA HA.
Ślicznotka 2016-07-11 06:43
Pracowałam w tej firmie. Jakieś 9 lat temu jeszcze było wszystko OK teraz to żenada. Obecny prezes może i próbuje firmę jakoś wyprowadzić na prostą ale dzięki " blondi pięknosci" i "grubej świni" z Grupy interwencyjnej którzy kradną na każdym kroku a ludziom dają 5 zł za godzinę, sam nic nie zdała. Dużo wymagają mało dają od siebie. Jeśli prezes nie zmieni otoczenia i "niby przyjaciół" którzy źle mu doradzają ta firma nie ma przyszłości. Kiedyś bym poleciła? Dziś NIE POLECAM.
Ślicznotka 2016-07-11 06:44
radek 2016-07-17 08:31
martwie sie o firme dla czego na "gazach" gdzie powinno byc trzech pracownikow ochrony na noc jest dwoch a obchody przyjezdza robic patrol z renomy? kto zabiera te pieniadze? kto zabiera pieniadze za pilnowanie sceny przed i po imprezie powinno byc 3 osoby jest jedna osoba za 5zl/h i dwoch pracownikow patroli czyli w sumie trzech z tym ze patrole normalnie robia objazdy i alarmy wiec nie ma ciagłosci ochrony kto bierze za to pieniadze? prezes tutaj tak ladnie pisal moze odpisze czy bierze z tego dziale czy tylko "swinaczek"? czy ktos w koncu ukróci te wały??? chyba ze mam powiadomic "gazy" ze nie jest realizowana ochrona zgodnie z planem zabezpieczenia i znowu kary sie posypia
radek 2016-07-17 08:31
pawel k 2016-07-20 11:25
ha ha ha oni maja tyle wspolnego z detektywami ze prosze Was firma zenada nie placa na czas praca na zlecenie lubn bez 5zl/h oczywiscie za cieciowanie nie ma tam detektywow ani pracy dla nich nie polecam
rafal 2016-07-20 11:59
prezes vice prezes sekretarka ksiegowa dyr do spraw nieznanych. Chyba tylko na tych oczywiscie punkt widzenia zalezy od tego kogo znasz w tej firmie nie ma tu mowy o umiejetnosciach a jedynie na ukladach od taka firma
adam 2016-07-24 13:24
do anna pracuję w tej firmie ponad 10 lat i powiem tylko tyle że ile osób tyle opinii nie mam zamiaru wybielać firmy renoma ale nie jest tak źle jak piszecie czasem jest obsuwa z wypłatą ale to kwestia kilku dni a nie miesiąca, poza tym jak ktoś źle pracuje to takiego się zwalnia i potem taki ktoś pisze głupoty. co do pracy Pana Grubego i Pana psełdo Konwojenta :) tu przyznaje racje piszącym ale to gamonie są i szkoda sobie psuć nastrój tymi Panami , ale poza nimi są tu całkiem normalni ludzie. Stawki są od 5 zł i to nie wszędzie są obiekty na których stawka zaczyna się od 9 zł a co do umowy też nie piszecie uczciwie bo jest sporo osób pracujących na umowie o pracę ale i na zlecenie to są głównie PANOWIE EMERYTY ja bym im też nie dał umowy o pracę, ja ma umowę o prace i nie jestem inwalidą. a co do samej pracy to dzwońcie do kadrowej i pytajcie ale zaznaczcie że nie do Grubego i nie do Konwojenta na pewno coś się znajdzie.
moze tak 2016-07-24 14:14
drogi Adamie gdyby w tej firmie nie bylo dwoch jegomosci o ktorych wspomniales byla by super praca ale pomysl o tych ktorzy musza pracowac z jednym lub drugim poza tym wiesz ze oni na zmiane maja dyzur u marcina pod stolem :) wiec jesli praca jest poza tymi "panami" to moze moze moze mozna by sie zastanowic ale z placami to Cie ponioslo na patrolu maja 8zl Ci co maja licencjie Ci bez 7zl wiec gdzie 9zl? pod stolem?:)
rrr 2016-07-27 07:24
jasne dostaniesz pistolet na kulki i bedzie odgrywal pracownika patrolu interwencyjnego oczywiscie na "napadowki" tez zdarzy Ci sie samemu jechac jak swiniak bedzie "zjeba.." ale to kolesiostwo z prezesem i nic nie zrobisz tak uklad w firmie nic dodac nic ujac
aga ;-) 2016-07-30 21:22
ale piszecie bzdury az czytac się niechce ,jak macie cos do kogos to powiedziecie temu komus a nie tu się powtarzacie od roku to samo przecież to już nudne jest ...........
aga ;-) 2016-07-30 21:22
aga ;-) 2016-07-30 21:28
zazdrość zaraziła jadem Wasze serca ,nawróccie się i zacznijcie pracować a nie tylko płakać ;-)
renoma 2016-07-31 13:41
ha ha ha dobre warunki wez sie puknij w czolo chyba ze pracujesz dla satysfakcji to tak bo tam na raty placa zlecenia beznadzieja nie polecam i nie placze bo nie znam nikogo kto by odszedl z renomy i zalowal gorzej byc nie moze na pewno.
radek 2016-08-03 20:49
kasa nie na czas a moze byc nawet na raty
Wiecznie zjebany 2016-08-30 09:14
I jak zwykle znowu bylo w Będzinie na Zakonczeniu lata za malo ochraniarzy .Nie wiemy czy miasto tego nie widzi? Niechce widziec ze od dlugich lat Tylko wyrzuca pieniądze w błoto i płaci za ochraniarzy z Renomy których nie ma
A.G 2016-09-19 14:42
Od nowego roku 13 zł i po Renomie......
A.G 2016-09-20 14:44
!5 zł ale na 3 pracowników dzielone. HAHA!
A.G 2016-09-20 18:59
5 zł brutto na sądzie . ha ha ha.
A.G 2016-09-21 14:43
Zapoznaj się z postami na forum,to sobie sam odpowiesz.
Boksy 2016-09-22 07:28
Ladny z ciebie kiciarz Czy znowu nie bylo wyplaty I mniej ludzi na zabezpieczenie imprezy masowej w Bedzinie
Inwalid 2016-10-13 11:14
Od nowego roku 13brutto i pseudo renomy juz nie ma .I zjebanego swiniaka .I tej od koni co miala problem w boksach z koniami .I cyce wstretne wiecznie wywalala
Johny 2016-10-13 14:28
Pracowałem w tej firmie ponad kilka miesięcy. Nie było źle, nie morzna narzekać. Sam odeszłem bo znalazłem lepszą robotę niż 5 - 6zł/h. Nie daje mi jednak spokoju dlaczego wypłaty na Wesołym Miasteczku były zawsze robione przez 1 osobę i dawane przez niego w kopertach bez jakiegokolwiek potwierdzenia ,paska czy druku kw. Tylko on wiedział ile godzin zrobiłeś. W większości firm każde wypłaty są robione na konto. Mało kto pozwala sobie na koperty. A ile tak naprawdę Renoma płaci ochroniarzom? Czemu nie ma tego wynagrodzenia na piśmie? Nawet za kwartał?
Ciekawe czy (i jaki) PIT dostanę w przyszłym roku.Podobno byłem zarejestrowany.
kiss me 2016-10-16 11:35
Pewnie, że jak są tyle czasu na rynku @astra to już jest dobrze, ale jak atmosfera odpowiada każdemu to jeszcze lepiej.
Secuti 2016-10-27 11:15
A jak tam wyplaty nadal opoznione po 3 tyg ?? I czy pseudo konwojent z alkomatem jezdzi 5 razy w nocy ?? I czy nadal w nocy w pojedynke na alarmy za 7 zl jezdza ?Bo zjebany wiecznie na wyjezdzie lub spi po calych nocach
A.G. 2016-10-27 12:30
Sama prawda j/w w temacie nic się nie zmienia .
kasia 2016-11-26 22:30
johny zgłoś się do kadrowej i poproś o wydruki godzin
Mateusz 2016-12-11 08:23
Potwierdzam Twoje słowa z najbardziej z pierdolniętych to jest Pan Andrzej Solarz na Ursie. Przyjechał nie wiadomo skąd i uważa się za miejscowego, a z głową ma od bardzo dawna, znam go wiele lat. Że też ta Urszula go też chciała, szkoda dziewczyny że z idiotą żyje.
Adamo 2016-12-11 08:31
Jak wam tak źle, to przyjmijcie się do RENOMA ZABRZE, no to dopiero będziecie bogaci, dostaniecie na umowie 3,50, a pieniądze nie wiadomo czy w ogóle dostaniecie. Pracowałem z w.Barbarze w Sosnowcu, reszty wypłaty nie dostałem do tej pory to jest już 5 lat. Teraz mam licencję i zobaczę jak będzie. A co do Formacji Z, tak płacili ludziom pieniądze, że w końcu pojechali ludzie do Zabrza i spalili siedzibę biura za oszustwa.
android55 2016-12-25 05:40
A CO WY TAK MIAŁCZYCIE JAK KOTY W MARCU JAK SIE NIECHCE PRACOWAĆ TO NAJLEPIEJ GŁUPOTY WYPISYWAĆ JA TEŻ PRACUJE W OCHRONIE OMEGA ZA 4 ZETA TROCHE MAŁO ALE NIE NARZEKAM TAK JAK WY KTOŚ TU PISZE ŻE OSZUKUJĄ WAS NA GODZINACH BAJU BAJU PRZECIEŻ KAŻDY MA GRAFIK I SAM GODZINY SOBIE WPISUJE OD NOWEGO ROKU BĘDZIECIE MIELI 9 ZETA NA GODZINE NA RĘKE TO TEŻ BĘDZIECIE PŁAKAĆ ZAKASAĆ RĘKAWY I DO RROBOTY JAK WAM NIE PASUJE TO SĄ JESZCZE INNE FIRMY NIE ŁADNIE TAK NARZEKAĆ I NADAWAĆ JEDEN NA DRUGIEGO
Amoner 2016-12-25 22:18
1 stycznia. Urzad Skarbowy, zapyta czy renoma placi juz 13zl brutto za godz pracy. I oczywiscie zapyta tez czy pelne skladki na zus tez sa odprowadzane.
wojton 2017-01-06 00:31
ja nawet nowa czapke dostałem
Zeno 2017-02-01 14:43
Czy juz PIP i Urzad Skarbowy sprawdzil Agencje Detektywistyczna. Za co ci ludzie maja domy i dobre samochody? Podobno dokumenty z zakupionego towaru przetrzymujemy do 5 lat. Ale jestescie uczciwi prawda to nie musicie sie o nic martwic.
ekipa z wesołego 2017-02-08 20:21
każdy ma grafik zna stawkę za którą pracuje więc łatwo sobie obliczy kwotę którą powinien otrzymać . Wykaz godzin można sprawdzić w kadrach.Wypłaty w kopertach na prośbę pracowników pracujących trochę dłużej niż parę miesięcy .Każdy wie ile godzin przepracował ponieważ wszyscy notują przepracowane dniówki i w razie wątpliwości można sprawdzić w książce służb.Jest też możliwość otrzymania pensji na konto tylko wystarczyło to zgłosić nie było by problemu. Z pozdrowieniami dla byłego ,,kolegi,,
Narcyz 2017-03-01 20:58
Czy cos wam mowi.. Ze od dzisiaj wkracza Specialna Policja Skarbowa. Ale oczywiscie u was wszystko w porzadku w papierach.I wasze domy za pol milona ,samochody za 100tys... Wszystko z pensji ochroniarza...
pracownik 2017-03-03 11:01
tak pieprz.... a nie macie pojęcia o czym, żygać się chce jak się czyta te brednie. nie wiecie kto ma co i za co. może ktoś na ten samochód bo ciężko pracuje, a może prowadzi działalność. Policja skarbowa i co jeszcze, dajcie ludziom spokojnie pracować i za dobre stawki. a jak ktoś napisze że za 6 zł to oznacza że znowu nie ma pojęcia co grają. wiecie że coś gra tylko nie wiecie w którym kinie.
Ja pracuję i zarabiam, przeszedłem wiele firm i tu jest ok i wiem co mówię.
A.G. 2017-03-03 18:37
BZDURY PISZESZ.
Dario 2017-03-20 23:29
A może zamiast marudzić sie skrzykniemy i otworzymy konkurencje . Będziemy kupować domy , fury i
placic ludziom po 20 zeta .
Na przetargach chodzą fajne stawki na skarbówce 8 zł . Co za ciemnota !
narcyz 2017-04-27 16:03
Wlasnie weszly w zycie przepiszy o tzw konfiskacie rozszerzonej. Wiec zapraszam do lektury. Na to wlasnie czekale...
Kristi 2017-05-19 12:55
Na szkole w Grodcu mają raj zero obchodòw , śpią cała ekipa zwłaszcza ten jąkała
Wolonte 2017-05-19 13:12
Narzekają. Na. Kordynatora a. Prawda jest taka ze facet. nie jest zły idzie się dogadać. Dajćie facetowi spokuj .Szkoła w Grodcu niezły obiekt a i tak nażekają i obgadują zwłaszcza ci co pszyszli z ośiedla
Pracownik z. Stażem 2017-05-19 13:31
Ha.Ha.Ha. jąkała BOICOŻ ,dawać ich do nas to zobaczą jak wygląda praca ,zero spania zato kilometrów w nogach , do h.ja
Pracownik. 2017-05-20 21:27
Dziwie się kierownikowi wystarczy ze zrobi kontrole w nocy i będą mieli pozamiatane . No jak ich nikt nie kontroluje to śpią.
Aldona 2017-05-25 19:26
Kto go zrobil kierownikiem ?chyba tylko ten co jest glupszy od niego .Czyzby technik z dolu ?co sie kaze nazywac prezesem, zenada .Amoze ten pan co jest wiecznie zjebany .Najwiekszy leser pod sloncem, co po nocach jezdzi ... kazdy wie gdzie.Oczywiscie wczesniej kapiel perfumy wspolczujemy rodzinie ...
Jarosław 2017-05-28 14:13
Zgadzam się z tobą,,,,,,,,, , dlatego wiecznie zjebany
Karolina. Z 2017-05-28 14:18
ALFOONS,,,,,,,13,,,,,,,
CCC 2017-05-28 14:29
Narzekają. Bo mają racje zamiast żetelnie wykonywać lprace to. zajmuje się pierdołami. Nawet telefonôw nie odbiera ,,,,Kierownik z Bożej. Łaski
Zostaw swoją opinię o Agencja Detektywistyczna RENOMA - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Detektywistyczna RENOMA