Agencja Detektywistyczna RENOMA

Będzin

Opinie o Agencja Detektywistyczna RENOMA

A.G 2016-09-19 14:42
Od nowego roku 13 zł i po Renomie......
A.G 2016-09-20 14:44
!5 zł ale na 3 pracowników dzielone. HAHA!
A.G 2016-09-20 18:59
5 zł brutto na sądzie . ha ha ha.
A.G 2016-09-21 14:43
Zapoznaj się z postami na forum,to sobie sam odpowiesz.
Boksy 2016-09-22 07:28
Ladny z ciebie kiciarz Czy znowu nie bylo wyplaty I mniej ludzi na zabezpieczenie imprezy masowej w Bedzinie
Inwalid 2016-10-13 11:14
Od nowego roku 13brutto i pseudo renomy juz nie ma .I zjebanego swiniaka .I tej od koni co miala problem w boksach z koniami .I cyce wstretne wiecznie wywalala
Johny 2016-10-13 14:28
Pracowałem w tej firmie ponad kilka miesięcy. Nie było źle, nie morzna narzekać. Sam odeszłem bo znalazłem lepszą robotę niż 5 - 6zł/h. Nie daje mi jednak spokoju dlaczego wypłaty na Wesołym Miasteczku były zawsze robione przez 1 osobę i dawane przez niego w kopertach bez jakiegokolwiek potwierdzenia ,paska czy druku kw. Tylko on wiedział ile godzin zrobiłeś. W większości firm każde wypłaty są robione na konto. Mało kto pozwala sobie na koperty. A ile tak naprawdę Renoma płaci ochroniarzom? Czemu nie ma tego wynagrodzenia na piśmie? Nawet za kwartał?
Ciekawe czy (i jaki) PIT dostanę w przyszłym roku.Podobno byłem zarejestrowany.
kiss me 2016-10-16 11:35
Pewnie, że jak są tyle czasu na rynku @astra to już jest dobrze, ale jak atmosfera odpowiada każdemu to jeszcze lepiej.
Secuti 2016-10-27 11:15
A jak tam wyplaty nadal opoznione po 3 tyg ?? I czy pseudo konwojent z alkomatem jezdzi 5 razy w nocy ?? I czy nadal w nocy w pojedynke na alarmy za 7 zl jezdza ?Bo zjebany wiecznie na wyjezdzie lub spi po calych nocach
A.G. 2016-10-27 12:30
Sama prawda j/w w temacie nic się nie zmienia .
kasia 2016-11-26 22:30
johny zgłoś się do kadrowej i poproś o wydruki godzin
Mateusz 2016-12-11 08:23
Potwierdzam Twoje słowa z najbardziej z pierdolniętych to jest Pan Andrzej Solarz na Ursie. Przyjechał nie wiadomo skąd i uważa się za miejscowego, a z głową ma od bardzo dawna, znam go wiele lat. Że też ta Urszula go też chciała, szkoda dziewczyny że z idiotą żyje.
Adamo 2016-12-11 08:31
Jak wam tak źle, to przyjmijcie się do RENOMA ZABRZE, no to dopiero będziecie bogaci, dostaniecie na umowie 3,50, a pieniądze nie wiadomo czy w ogóle dostaniecie. Pracowałem z w.Barbarze w Sosnowcu, reszty wypłaty nie dostałem do tej pory to jest już 5 lat. Teraz mam licencję i zobaczę jak będzie. A co do Formacji Z, tak płacili ludziom pieniądze, że w końcu pojechali ludzie do Zabrza i spalili siedzibę biura za oszustwa.
android55 2016-12-25 05:40
A CO WY TAK MIAŁCZYCIE JAK KOTY W MARCU JAK SIE NIECHCE PRACOWAĆ TO NAJLEPIEJ GŁUPOTY WYPISYWAĆ JA TEŻ PRACUJE W OCHRONIE OMEGA ZA 4 ZETA TROCHE MAŁO ALE NIE NARZEKAM TAK JAK WY KTOŚ TU PISZE ŻE OSZUKUJĄ WAS NA GODZINACH BAJU BAJU PRZECIEŻ KAŻDY MA GRAFIK I SAM GODZINY SOBIE WPISUJE OD NOWEGO ROKU BĘDZIECIE MIELI 9 ZETA NA GODZINE NA RĘKE TO TEŻ BĘDZIECIE PŁAKAĆ ZAKASAĆ RĘKAWY I DO RROBOTY JAK WAM NIE PASUJE TO SĄ JESZCZE INNE FIRMY NIE ŁADNIE TAK NARZEKAĆ I NADAWAĆ JEDEN NA DRUGIEGO
Amoner 2016-12-25 22:18
1 stycznia. Urzad Skarbowy, zapyta czy renoma placi juz 13zl brutto za godz pracy. I oczywiscie zapyta tez czy pelne skladki na zus tez sa odprowadzane.
wojton 2017-01-06 00:31
ja nawet nowa czapke dostałem
Zeno 2017-02-01 14:43
Czy juz PIP i Urzad Skarbowy sprawdzil Agencje Detektywistyczna. Za co ci ludzie maja domy i dobre samochody? Podobno dokumenty z zakupionego towaru przetrzymujemy do 5 lat. Ale jestescie uczciwi prawda to nie musicie sie o nic martwic.
ekipa z wesołego 2017-02-08 20:21
każdy ma grafik zna stawkę za którą pracuje więc łatwo sobie obliczy kwotę którą powinien otrzymać . Wykaz godzin można sprawdzić w kadrach.Wypłaty w kopertach na prośbę pracowników pracujących trochę dłużej niż parę miesięcy .Każdy wie ile godzin przepracował ponieważ wszyscy notują przepracowane dniówki i w razie wątpliwości można sprawdzić w książce służb.Jest też możliwość otrzymania pensji na konto tylko wystarczyło to zgłosić nie było by problemu. Z pozdrowieniami dla byłego ,,kolegi,,
Narcyz 2017-03-01 20:58
Czy cos wam mowi.. Ze od dzisiaj wkracza Specialna Policja Skarbowa. Ale oczywiscie u was wszystko w porzadku w papierach.I wasze domy za pol milona ,samochody za 100tys... Wszystko z pensji ochroniarza...
pracownik 2017-03-03 11:01
tak pieprz.... a nie macie pojęcia o czym, żygać się chce jak się czyta te brednie. nie wiecie kto ma co i za co. może ktoś na ten samochód bo ciężko pracuje, a może prowadzi działalność. Policja skarbowa i co jeszcze, dajcie ludziom spokojnie pracować i za dobre stawki. a jak ktoś napisze że za 6 zł to oznacza że znowu nie ma pojęcia co grają. wiecie że coś gra tylko nie wiecie w którym kinie.
Ja pracuję i zarabiam, przeszedłem wiele firm i tu jest ok i wiem co mówię.
A.G. 2017-03-03 18:37
BZDURY PISZESZ.
Dario 2017-03-20 23:29
A może zamiast marudzić sie skrzykniemy i otworzymy konkurencje . Będziemy kupować domy , fury i
placic ludziom po 20 zeta .
Na przetargach chodzą fajne stawki na skarbówce 8 zł . Co za ciemnota !
narcyz 2017-04-27 16:03
Wlasnie weszly w zycie przepiszy o tzw konfiskacie rozszerzonej. Wiec zapraszam do lektury. Na to wlasnie czekale...
Kristi 2017-05-19 12:55
Na szkole w Grodcu mają raj zero obchodòw , śpią cała ekipa zwłaszcza ten jąkała
Wolonte 2017-05-19 13:12
Narzekają. Na. Kordynatora a. Prawda jest taka ze facet. nie jest zły idzie się dogadać. Dajćie facetowi spokuj .Szkoła w Grodcu niezły obiekt a i tak nażekają i obgadują zwłaszcza ci co pszyszli z ośiedla
Pracownik z. Stażem 2017-05-19 13:31
Ha.Ha.Ha. jąkała BOICOŻ ,dawać ich do nas to zobaczą jak wygląda praca ,zero spania zato kilometrów w nogach , do h.ja
Pracownik. 2017-05-20 21:27
Dziwie się kierownikowi wystarczy ze zrobi kontrole w nocy i będą mieli pozamiatane . No jak ich nikt nie kontroluje to śpią.
Aldona 2017-05-25 19:26
Kto go zrobil kierownikiem ?chyba tylko ten co jest glupszy od niego .Czyzby technik z dolu ?co sie kaze nazywac prezesem, zenada .Amoze ten pan co jest wiecznie zjebany .Najwiekszy leser pod sloncem, co po nocach jezdzi ... kazdy wie gdzie.Oczywiscie wczesniej kapiel perfumy wspolczujemy rodzinie ...
Jarosław 2017-05-28 14:13
Zgadzam się z tobą,,,,,,,,, , dlatego wiecznie zjebany
Karolina. Z 2017-05-28 14:18
ALFOONS,,,,,,,13,,,,,,,
CCC 2017-05-28 14:29
Narzekają. Bo mają racje zamiast żetelnie wykonywać lprace to. zajmuje się pierdołami. Nawet telefonôw nie odbiera ,,,,Kierownik z Bożej. Łaski
bibi 2017-06-01 21:14
no właśnie śpią a my zasuwamy ,za te same pieniądze ,,, A gdzie kontrole w nocy
Jarosław 2017-06-02 12:26
Kontrole, beda jak zmienią kierownika
Niepełnosprytny 2017-06-07 22:57
Właściciel i księgowa skradli 1,2 mln zł z pfron:( Żerowali na niepełnosprawnych!!!!
Żenua.
Ciekawski 2017-06-08 13:22
Skoro przymkneli prezesa i księgową to teraz kto będzie płacił?
pele 2017-06-14 19:26
no jak kto ZJEBANY on ma do tego dar
pele 2017-06-14 19:30
no jak kto ZJEBANY on ma do tego dar
Z wasem 2017-06-16 08:50
TO JUZ RACZEJ PO KONCESJI . I PO FIRMIE CO WY TERAZ ZROBICIE .A WASZE MAJATKI PRZESWIETLI NA WYLOT PANIE ZE SKARBOWKI .ALE ON WIECZNIE ZJEBANY JUZ PEWNIE NA BABCIE WSZYSTKO PRZEPISAL.A ZJEBANY OD RAZU IDZ DO PSYCHIATRY I MOW ZE NIC O NICZ NIE WIEDZIALES.DOBRZE CI RADZE I ZE NIC NIE PAMIETASZ .BO INACZEJ POLICJA SKARBOWA ZABIERZE CI TEN DOM .TAK SIE TLUMACZ
pracownik 2017-06-19 09:22
wiecie że dzwoni tylko nie wiecie w którym kościele. z gęby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robicie najpierw się dowiedzcie o którą firmę chodzi a potem piszcie. wychodzi jak wy wszystko wiecie do milionerów się zapiszcie to może coś wystrzelacie
Chelena 2017-06-19 11:26
To napisz o ktòrą. Firme chodzi
młody ... 2017-06-20 11:23
ktoś wam pajace płaci za pisanie tych bzdur ??? chyba konkurencja ...........masakra
nikt ;-) 2017-06-20 11:28
oj niech pisza co się młody przejmujesz ,zawsze takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] były i będą nie ma się co przejmować po prostu zyciowi nieudacznicy tyle ich co sobie popiszą ,
Ciekawski 2017-06-21 12:30
Oczywiście, że wiem o kogo chodzi i o jaką "firmę". Pan Andrzej K. był Prezesem, ale jak zaczął się palić grunt, to oficjalnie ustąpił ze stanowiska i oficjalnie nie już nie zarządza Spółką. Mimo, że nadal jest jedynym właścicielem, to nawet jakby go ukrzyżowali, to i tak nie zabiorą firmie koncesji, bo nie ma do tego podstaw. Pytanie jednak na ile udało się wytransferować wszystko do "firmy bis" z siedzibą w Sosnowcu o zupełnie innym układzie właścicielsko-zarządczym, z którą to Spółką Andrzej K. oficjalnie nijak nie jest powiązany. Logo się nie zmieniło, ludzie się nie zmienili, zmieniła się tylko firma, która wystawia faktury dla klientów. A jeśli wybuchnie już wielki pożar i wszystko pójdzie na dno, to kto zapłaci wynagrodzenie dla pracowników "firmy" i "firmy bis"? W pierwszej kolejności z majątku "firmy" i "firmy bis" (jeśli by coś zostało) pieniądze ściągnie Urząd Skarbowy i ZUS, potem Ci, którzy mają już wyroki i sprawy u komornika, a na samym końcu ludzie, którzy będą musieli wygrać sprawę sądzie pracy (jeśli mają orzeczenie o niepełnosprawności i etat) albo w sądzie cywilnym (jeśli są na zleceniu). A Sąd w B. wszyscy wiedzą kto chroni, choć może nie wszyscy wiedzą dlaczego. Mylę się "pracownik" i "młody"? Myślicie, że jak ktoś bezpośrednio od "Układu na szczycie władzy" czegoś nie usłyszy to znaczy, że nie wie o co chodzi i niczego się nie domyśla?
Ciekawski 2017-06-22 14:49
I co "pracownik", "młody ... " i "nikt ;-)" wy na to? Może jakieś sprostowanie albo celna riposta?
gość 2017-06-22 20:26
nie prowokuj, nie wypisuj bzdur, bo szkoda czasu na pierdoły, za bardzo ci się nudzi, znajdź sobie jakieś sensowne zajęcie, idź do pracy, zrób w życiu coś pożytecznego !!!!!
pracownik 2017-06-26 10:54
Domyślasz się i to jest jedyne prawdziwe słowo w całych twoich wypocinach. Zaczynając od końca to na placówkach publicznych jest przetarg i każdy kto spełnia określone warunki Zamawiającego może w nim startować. Przetarg jest jawny możesz łajzo iść i poczytać kto składał i za ile. żeby startować w przetargu należy mieć zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS i US itd. itp. Mylisz imiona, firmy i wszystko gościu. DOMYŚLAJ SIĘ DALEJ
Ciekawski 2017-06-27 11:11
"Pracownik" a ile firm ma swoje grupy interwencyjne w Będzinie? Przecież na pewno wiesz, że to jest brane co roku pod uwagę przy przetargu i ma to bardzo duże znaczenie przy wybieraniu firmy. Ja autem z pod firmy dojadę na Sączewskiego w 1 minutę, a Ty pewnie w 5 minut, ale chłopaki z grup zrobią to w 30 sekund. Z Dąbrowy inne firmy przynajmniej 10-15 minut, z Sosnowca też, z Czeladzi nie inaczej. Nawet przy 04-O to widać jak na dłoni.
Nick 2017-07-06 07:28
Tak sobie czytam te wasze przepychanki i sie zastanawiam czy jeśli zamiast np. o Katarzynie W. w jakimś wątku o ww. osobie ktoś napisze coś np. o Karolinie W., i choć z całego opisu będzie wiadomo o kogo chodzi, to czy ktoś jest w stanie na podstawie wpisu o o Karolinie W. udowodnić, że doszło do zniesławienia Katarzyny W.? I swoją drogą może warto prześledzić historię stron w komputerze w biurze, chyba że ktoś napisał coś ze smarkfona.
zły 2017-07-14 09:06
I jak wypłaty nadal nie ma:( Tylko ściemnianie
Chyba jednak trzeba uciekać łajba tonie...........
Iza 2017-07-20 09:27
@zły czy otrzymałeś już należne wynagrodzenie? Ktoś z Was również miał taki problem? Jest to sytuacja jednorazowa, czy też wcześniej też pojawiały się takie opóźnienia?
Zostaw swoją opinię o Agencja Detektywistyczna RENOMA - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Detektywistyczna RENOMA