Opinie o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. w Będzin

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wiesio
@pracownik może

To na jakiej przyjmują? Zlecenie? Mam nadzieję że w ogóle dają jakiś papier. Ty na jakiej jesteś zatrudniony? Wywalczyłeś uop? Jak tak to po jakim czasie?

Na czym dokładnie polega praca jako Tester/ka wiernosci agencja detektywistyczna? W ogłoszeniu nawet jednym zdaniem niestety nie wyjaśniają, a się zaciekawiłam tą ofertą. Szukam czegoś nawet, żeby dorobić. Dajcie znać, jak to nie tajemnica.

Jakie kwalifikacje trzeba mieć żeby się tu dostać. Chodzi mi o to czy przyjmują pracowników z doświadczeniem i wpisem na listę ochroniarzy? A jak a z grupą bo wiem ze często trzeba mieć orzeczenie. Tu nie ma takich wymagań?

Martin

Aktualnie jest ogłoszenie dla kwalifikowanych pracowników ochrony.

@Martin

Ile jest wakatów na to stanowisko? Zastanawiam się jak idzie rekrutacja i czy jeszcze można się zgłosić? Jest jedna rozmowa o pracę czy więcej?

Sony

A wracając do kapusiów, to jest to na porządku dziennym bo jak na kogoś nie doniesiesz, to jest dzień stracony.

tersa Nowy wpis
@Sony

uwazajcie na Muca zolkusz- nie polecam z nim wspolpracowac!!!!!!!!!!!!!

Czy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik biurowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

Art

A gdzie w ochronie święta wolne są.

Milo
@Art

W żadnej ochronie przeważnie nie ma Świąt wolnych od pracy.Normalka nie ma żadnych nowości

Iza
@Milo

Rozumiem ale chyba świąteczne dni i weekendy są lepiej płatne, co? Stawka wtedy rośnie? Wiesz jak to wygląda jak się ma dyżur w taki dzień?

pracownik może
@Iza

chyba sobie żartujesz! w tej firmie najpierw musisz wywalczyć umowę o pracę!

Wiesio
@pracownik może

Klaudia

Od Nowego roku kończą śię dobre czasy dla takich firm jak ta firma . Koniec z cwaniakami

Bedzinian
@Klaudia

A co tys z ub, czy zwykłą (usunięte przez administratora) na stołku której się raz udało, uważaj bo Bogiem ty nie jesteś, a się przejdziesz. Skończy się stołek,i twoja ingerencja w coś co jest nie prawdą.

Klaudia

Układy , układziki , znajomości .Tak jest cały czas

@Klaudia

Jedna klika , była i jest

Loniek
@Ania

Omijać tą ala firmę ... Są niewypłacalni.

@Klaudia

Renoma powinna zniknąć jak nzjszybciej . Z mapy zakładów Z. P.. CH.

Kilan
@Loniek

Nie prawda.Firma solidna,pieniądze na czas.Polecam w 100%

Edward
@Kilan

To rzucasz troszkę inne światło na pracę w tym miejscu. Co takiego tam pracownik może zastać, że firma jest taka solidna? Bo wiesz można to rozumieć na różne sposoby a akurat rozważam złożenie tam CV i niektóre wpisy z tego wątku mnie zmartwiły ale Twój daje nadzieję. Jak pieniądze na czas to może też przedstawisz, ile dokładnie teraz płacą?

....007
@Kilan

Jaja sobie robisz pisząc że solidna firma ? Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo niektórzy są w stanie uwierzyć . Firma na poziomie (usunięte przez administratora). Niekompetentni dowódcy , kapusie , o górze już nie będę pisał można się domyślić

Postronny

Mogę powiedzieć tylko tyle, że Pan który pracuje na Parku Śląskim a jak ustaliłem pełni obowiązki dowódcy niejaki Tomasz T. jest bardzo agresywny w stosunku do gości odwiedzających Park. Jest obcesowy i wulgarny. Z tego też powodu zostanie przezemnie złożona skarga do dyrekcji Parku na tego pana i firmę. Brak kompetencji i kultury.

Zibi
@Postronny

To jest właśnie Renoma. Zrobią z ciećia dowódcę, dadzą pistolet z plastiku , założy czarne okulary i uważa że może pomiatać ludźmi. Szanowny Panie to nie tylko w parku Śląskim się tak dzieje, ale na wielu obiektach które chroni ta wspaniała firma Renoma.

@Postronny

Powinni zmienić nazwę bo ta firma i nazwa tej firmy kojarzy śię wszystkim z jednym wielkim dziadostwem

Straganiarz
@Zibi

Żeby zostać dowódcą to trzeba być jeszcze donosicielem i szują pierwszej maści, dobrze ustosunkowanym z PANIĄ PREZES.Współczuję Grupie Interwencyjnej.

@Postronny

Zgadzam się z opinią na temat zachowania Pana dowódcy Tomasza T.,gdyż niejednokrotnie również byłem świadkiem podobnych sytuacji z udziałem tego Pana i sam się zastanawiałem nad złożeniem skargi. Pewnie teraz to zrobię, bo im więcej osób zareaguje, to może szybciej dyrekcja coś z tym zrobi.

Kowalski
@Straganiarz

Zgadzam się z tobą w100% procentach

Szybki Lopez
@Postronny

Tej firemki już niebawem nie będzie z tego co się orientuję to niedługo będzie przetarg i problem zniknie, a z drugiej strony gość T. Chyba za bardzo stara się sprostać wymaganiom swojego szefa, może go ciśnie park czy coś, jestem w parku codziennie i ja to bym tej ochronie rowery dał jak cały dzień pojeżdżą to nie będą mieli ochoty na puszczenie.

Mazda
@Straganiarz

Rozumię, że chodzi o Radosława.K ?

@Olo

Tak było i tak jest nadal...... (usunięte przez administratora) Omijać z daleka

maniek
@Mazda

to Radzio prowadzi teraz grupe, ha ha

Lolo
@Postronny

Grupa interwencyjna to śmiech na sali, nadgodziny nie istnieją, umowy najniższa krajowa(usunięte przez administratora) a stawki śmieszne, inwalidzi na obiektach siedzą za grosze bez żadnych praw, dobrze jest jedynie koordynatorom jak ci z centrali. Kolega odpowiedzialny za konwoje jeżdżący Audi traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) a sam nie wie co się dzieje w jego domu albo może właśnie wie i wyładowuje swoje niespełnienie na podwładnych, pracowałem tam jakiś czas temu, i zdążyłem poznać tę parodię od wewnątrz, nikomu nie polecam, uciekajcie jak najszybciej bo (usunięte przez administratora)

Brzuchaci WŁadcy
@Postronny

to samo jest z panami ochroniarzami w Sądzie jest poniżej poziomu,zachowują się jakby byli u siebie - rozkazy,nakazy - brzuchaci władcy ,pierwszy brzuch i ich wrzaski - kto na to pozwala!? Z sądu sobie prywatę zrobili - rządzą się, zakrzykują - koszmar - ktoś to akceptuje i na to zezwala - zwrócenie uwagi kończy się krzykiem i niczym więcej, jak brak argumentów to podnosimy głos i jesteśmy górą! Mają dostęp do danych osobowych - zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu kultury - wstyd dla Państwa,że w Sądzie który jest instytucją państwowa - umieścił brzuchatych panów i władców ,którzy rządzą się jakby byli u siebie!

Iza
@Brzuchaci WŁadcy

Już tak nie narzekaj. W sadzie musi być ochrona bo tam są także przesłuchiwani różni przestępcy. Ochroniarze mają wytyczne do których się muszą stosować nawet jak ci się to nie podoba. Jak masz jakieś obiekcje to przecież możesz to zgłosić.

Darton
@Brzuchaci WŁadcy

W sądzie obowiązują jakieś zasady, gdyby pozwolili sobie wejść na głowę to byłby totalny chaos ,piszesz tak bo nie jesteś już pracownikiem i masz żal do całego świata więc najprościej jest obsmarować byłą firmę, na wejściu do sądu stoi jeden ochroniarz który musi zapanować nad całym tłumem osób wchodzących i wychodzących, prawdopodobnie nie dał byś rady.

Olo - Zibi

nie - bo i tak ci nikt nie zapłaci.

Łucja
@Olo - Zibi

Są jakieś problemy z niewypłacalnością? Od dawna? Nie widziałam, aby ktoś o tym wcześniej pisał...

Tranecki
@Łucja

Piszę ,oto dużo o tej firmie dużo same negatywy ,,,,rezygnuje z podjęcia pracy u was , dość że (usunięte przez administratora) to jeszcze dużo kapuśi.

Weronika
@Tranecki

"kapusi"? a jakiś konkret? donieśli na Pana czy jak? Ogólnie to jako klient padła deklaracja to o co nagle z pracą chodzi?

@Łucja

W tej firmie zawsze były problemy , wypłata często się spóźnia . Nadgodziny to jak pasuje prezesowi . Wałek na wałku , a (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora)

Bożena
@Olo

A duże te opóźnienia? Potem wypłacają? A jak jest z umowami? Dają umowę o pracę?

@Bożena

Dają umowy o pracę tak ok 3 potem zwalniają żeby nie dać na stałe ale z grupami najlepiej psychiatryczne i uwaga zatrudniają w agencji ochrony co nie jest zakładem pracy chronionej oni kasę biorą ale ty nie masz z tego nic żadnych zwrotów za leki ale zakład za 2 gr i stopień specjalny ma 2100 zł z pefronu

Żigolo
@Olo

Ta firma słynie z robienia wałów od lat tak tu było i jest ,pan prezes bierze przykład po byłym prezesie ,no i tak śię kręci ten przybytek oszukańczy .

@Żigolo

Ale najgorsze to że bazują na osobach niepełnosprawnych , a ten prezesik to za tą kasę diabłu by duszę oddał . Kto dużo ma chce jeszcze więcej

Kazek

Renoma w Będzinie to takie cudo że niepełnosprawni płacone mają to co daje PFRON a o nadgodzinach trzeba zapominać bo prezesowie uważają że mają pracować do upadłego za resztę miesiąca za darmo dla idei prezeski i prezesa. Może w końcu zaczną uczciwie traktować osoby niepełnosprawne w końcu to zakład pracy chronionej Panie prezesie kiedy wreszcie zaczniecie z siostrą traktować ludzi uczciwie????!!!!

@Kazek

Popieram ten wpis masz rację, nie mają szacunku dla osób niepełnosprawnych , (usunięte przez administratora).

Olo - Zibi
@Kazek

To prawda, za nadgodziny to siostra prezesa, 2 prezeska nawet nie myśli płacić. Słownictwo w tej firmie to istny (usunięte przez administratora) prezeska , taka niska i chuda a brzydsza od ( domyśl się).

Roman
@Ania

Nie mają szacunku i (usunięte przez administratora) na wypłatach jest to firma która dorabia śię na ludzkiej krzywdzie

Artur
@Kazek

Powinna tu najechać kontrola zPIP bo to co tu śie dzieje woła o pomstę do nieba ten preześina nie ma za grosz wstydu .Przestańcie walić wały na tych schorowanych ludziach .

Lolek

W tej firmie, chamstwo (usunięte przez administratora) a słownictwo pracowników to jeden qielki kibel. Żygać się czasem słuchając ludzi z grupy I G.

Polo
@Lolek

Chamstwo to mało powiedziane

Justyna
@Polo

No dobra ale czemu niby tak uważacie? Co wam aż tak przeszkadza?

$$$$$$
@Justyna

Wasze zachowanie i słownictwo

Weronika
@$$$$$$

:( A jak się zachowali tak konkretniej, bo dalej nie wiadomo o co Ci chodzi a jednak zainteresowałeś tematem. Bo jeśli o słowa chodzi to podejrzewam, że "łacinę" masz na myśli

Krzysztof P

Jestem pracownikiem fizycznym tej firmy, jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie kierownictwo łącznie z prezesem w porządku, placa jest zawsze co miesiąc dbałość o pracownika na dobrym poziomie, toteż dziwię się tylu opiniom negatywnym i mam wrażenie że są to opinie złośliwe bo jeśli pracujesz rzetelnie to naprawdę jesteś doceniony problemy zdarzają się wszędzie. Opinię swoją opieram na porównaniu z poprzednią firmą w której pracowałem przez 12lat i dziś żałuję że nie przyszłem pracować do RENOMY wcześniej. Pozdrawiam i Polecam tą firmę

@Krzysztof P

W, Kotrakcie, ludzie ciebie mieli dość

@Piotr

W Renomie tez!

OPC1

Uwazajćie co mówićie i co robićie, zwłaszcza na Grubą

OPC1
@Krzysztof P

Kapucha zawsze będzie chwalił Prezesa,,,, Kierownictwo bo z nimi współpracuje i ma z tego korzyści . A ty właśnie taki jesteś , już w Renomie ludzie się na tobie poznali .

@OPC1

To ta gruba chyba też pracuje na tym samym obiekcie MZUM w Gołonogu

Dzięki za odpowiedź. Napiszę krutko. Obiekt MZUM Renoma ma do lipca 2021r o wygraniu przetargu niech nie marzą........a co do tej kapusty. Wszędzie gdzie pracowała robiła dokładnie to samo, poprostu jest to babsko bez wstydu i bez chonoru, wredna i fałszywa i najlepszej opinie wśród pracowników MZUM ona nie ma zarówno w biurach i wśrud fizycznych. Moja rada zmienić firmę bo szkoda zdrowia i nerwów.

DPS
@Odpowiedz

Jedziesz po bandzie jedyna zła opinia jaką tu krąży to o jakimś rudym i jego żonie wystarczyło popytać wśród pracowników

Max
@Krzysztof P

Człowieku co Ty brałeś albo ile ci zaplacili za te brednie...

Juz zwolnili cie
@Krzysztof P

Piszesz bzdety a po trzech tygodniach dostałeś kopa od tego porzadnego presesika (usunięte przez administratora)i siotruni.

Żigolo
@Juz zwolnili cie

To co ten kapusta dostał kopa

Alik
@Krzysztof P

Wychwalałeś a i tak kopa dostałeś. i na kapusty czas przychodzi. Karma wraca.

Alicja

Już nie teraz ma zatrudnienie ,,siedzi na monitoringu,,

$$$$ HA,HA HA..

Już nie pracuje i. Dzięki Bogu.....KONFIFENTKA...

Karma. Wraca

Dobrana para .Krzysiu i Anetka. Dwie . KAPUSTY........

HA.HA .HA,,,,,
@Krzysztof P

Pracowałeś 12 lat i też wychwalałem prezesa kierownictwo itd.A i tak kopa dostałem.

@Karma. Wraca

Jak się cieszę że ich wykopali mam nadzieję że tak szybko roboty nie znajdą tymi nadgodzinami to chcieli się (usunięte przez administratora)a inni to już niewazni

@Alicja

Nie wieże ,ciekawe jak tam się dostała napewno z polecenia drugiej kapusty

Aneta Nowak
@Były

Ludzie opanujcie się piszecie brednie wiadomości niesprawdzone chcecie mi zrobić koło (usunięte przez administratora) ? I co udaje się ?Jesteście byłymi pracownikami Renomy bo żaden aktualny pracownik nie napisał by takich bredni i nie szkalował by firmy w której naprawdę szanuje się pracownika który rzetelnie wykonuje swoją pracę . A niewydolnych pracowników i pijaków każda firma się pozbywa !

Tofik
@Były

Popieram twoją opinię ,jeżeli z nią pracowałeś to wiesz co to za element

@Tofik

Element ? No to chyba przesadziłeś . Dziewczyna dość w porządku tylko te nadgodziny inni też chcieli dorobić ale ona zawsze najwięcej

Tofik
@Były

To poco wypisujesz bzdury ,że się cieszysz że ich zwolnili. Że nie znajdzie roboty z ciebie też dobry numer ,chyba że masz coś z główkom pajacu

Balboa
@Były

Jak chciałeś dorobić ,to na Autostradę,,,????

$$$$$
@Aneta Nowak

A ty akurat jesteś wydolnym pracownikiem ,tak jak by cię ludzie nie znali,tak jak twój kompan Krzysiu ,obydwoje o tych samych charakterach i nawykach.

Taki gość
@Aneta Nowak

Bardzo odważnie imię i nazwisko i bardzo dobrze ! Moje spostrzeżenia szkaluje Cię na tym forum jedna osoba która dawno już nie pracuje na MZUMIE . Tyle ników a ciągle ta sama pisownia i znaki interpunkcyjne kapusty i kapustą i łaczenie z K.P . Przecież wiesz kto pisze te brednie ZRÓB Z TYM COŚ!

Zosia

Kiedy skończy się oszukiwanie ludzi. Renoma to firma (usunięte przez administratora)

Postronnny

A poza tym ci Panowie z patrolu w białym samochodzie wykazują się brakiem wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywania przez nich usług, więc będzie trzeba to sprawdź czy posiadają stosowne uprawnienia do takiej pracy

Nikt
@Postronnny

Większość Panów jest ok. Dobrze zorientowani w tym co robią. Miałem z nimi styczność nie raz i mogę to stwierdzić. Są pomocni. Jednak tu czytam również opinie o dowódcy. Jeżeli to jest ten człowiek w okularach tęgi i wysoki to te opinie są prawdziwe, raz miałem przyjemność z tym człowiekiem parjuac samochód. Moze i popwl iłem wtedy błąd ale żeby pracownik ochrony do gościa parku powiedział spier.... Stąd tu jest zakaz to trochę mało kulturalne

Tata
@Nikt

Przestańcie narzekać sami nie jesteście lepsi powiem że nie zazdroszczę im tej roboty w tym parku. Większość ludzi jest nastawiona niechętnie do ochrony a tym bardziej jak jeździ po parku gdzie są przecież rodziny z dziećmi, często zdarza się że klienci parku mają gdzieś zakazy ruch i jadą autem gdzie popadnie bo ich nawigacja prowadzi, śmiech na sali.sam byłem świadkiem jak jakiś gościu wykrzykiwał za nimi że mają im rowery dać bo za państwowe pieniądze jeżdżą po parku, parę ostrych epitetów w ich kierunku poszło to co się dziwić że oni tak samo odpowiadają, co mają biernie na klatkę przyjąć jak ich ktoś obraża, co do ich dowódcy to widuję go często na spacerach z dzieckiem, jest uparty i faktycznie czepia się o wszystko a to że pies bez smyczy i bez kagańca albo w fontannie, czy też ktoś wchodzi na rzeźbę zawsze się przyczepi, raczej nie słyszałem żeby do kogoś powiedział spier... to raczej jemu mówią że ma spier.... w takich sytuacjach nie bronie nie oceniam ale zawsze są dwie strony. Zdrówka na nowy roczek panie i panowie.

Nie do wiary
@Tata

Widujesz go na spacerach z dzieckiem i widzisz jak podejmuje interwencję, słyszałeś jak za nimi krzyczą j proponują im rowery, słyszałeś jak ich obrażają, co ty śpisz w Parku czy jeździsz z nimi w tym białym samochodziku. Chłopie ogarnij się. Albo sam jesteś tym dowódca albo pracujesz w tej ochronie. W jednym masz rację trzeba dać sobie spokój z ocenami. Są od tego inni tj kierownictwo firmy lub Parku.

Tata
@Nie do wiary

Ta firma jest na parku ze trzy lata a ja mieszkam na tauzenie więc jestem często w parku i nie nie podjął bym się takiego czegoś jak praca w ochronie.

Nikt
@Tata

Gdzie mieszkasz na Tauzenie? BAJKOPOSARZ. Myślę, że robota w ochronie jest tak ciężka, że pracę w niej podejmują same tuzy. Co zresztą widać

@Tata

Sam pisze i sam się ocenia brawo.

Adrianna

Adrianna
@solo

Dzięki za informacje

Postronny

W tym tygodniu skarga będzie dostarczona do kierownictwa parku. Z tego co wiem firma którą reprezentuje Pan T. dalej będzie świadczyć usługę ale myślę, że powinna to robić bez tego pana.

Marian

Myślałem że tu dowiem się czegoś konkretnego na temat firmy renoma, ale widzę że tylko wylewacie pomyje na pracowników tej firmy chyba nie o to tu chodziło.

Sebastian
@Marian

No właśnie masz rację co mnie obchodzi jeden czy drugi, mnie interesuje firma czy szkoli pracowników, czy kasa na konto, jaka umowa (usunięte przez administratora)

Zobaczymy jak długo lizusostwo będzie korzyści przynosić tobie (usunięte przez administratora)kierowniczku

Pracuje w Renomie od niedawna, i ta praca już mi zbrzydła ze względu na ludzi jacy tu pracują, jeden na drugiego donosi kierownictwo też chamsko śię zachowuje. Obiekt taki sobie, ale ujdzie, pracowałem na gorszych.

Aleksander

Zmień zakład bo z mojego doświadczenia długo w nim nie popracujesz , bo jak śię coś odezwiesz lub postawisz to cie zwolnią lub przeniesą na gorszy obiekt poto żebyś sam zrezygnował. Ja odeszłem od nich bo miałem dość tego zakładu. I pracuje w lepszej firmie.

LESZEK.B

Napisze krótko , pracowałem w kilku firmach ale to co się dzieje w RENOMIE to totalna masakra. Odradzam NIEPEŁNOSPRAWNYM prace w tym zakładzie. Skończy się umowa i podziękuje im

Tadeusz z Wojkowic
@LESZEK.B

Ja już im podziękowałem i pracuje w JUWENTUS, firma bez porównania z Renomą. Obiekt, OK i kierownictwo super.

Cheniek

Terminal w Sławkowie, totalna porażka odradzam wszystkim niepełnosprawnym. (usunięte przez administratora)

Ora123
@Cheniek

Dlatego nikt tu nie chce pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. - Będzin

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 121 ocen.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o.