Opinie o ESIM Sp. z o.o. - właściciel serwisu eurobook.pl w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ESIM Sp. z o.o. - właściciel serwisu eurobook.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ESIM Sp. z o.o. - właściciel serwisu eurobook.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESIM Sp. z o.o. - właściciel serwisu eurobook.pl w Łódź

Dawid Nowy wpis

Jak dużo u was jest zwolnien?

olek Nowy wpis

rożnie z tym bywa @mako, czasem jakaś firma obiecuje umowę ale jej nie podpisuje

zal mi was Nowy wpis

Dla wszystkich osób które szukają zatrudnienia w firmie esim lub eurobook - jest to ta sama firma która ma tych samych prezesów w zarządzie i w tej firmie nie ważne jest czy masz takie doświadczenie czy niebieski się jiebsprawdzisz to wylecisz bo nikt darmo zjada trzy mal nie będzie i później dopiero będziesz musical dzwonić i się prosić żeby ci zaplacili za ten czas który tam zmarnowales, a czy ci zaplaca to się okaże jakie widzi mi się będą mieli. Poza tym jeśli potrafisz uporać się z wlasnym sumieniem i wciskac ludziom cosnczegonigdy nie będą mieć w rzeczywistosci to smialo. Podsumowując NIE POLECAM I ZDECYDOWANIE RADZE TRZYMAC SIENJAK NAJDALEJ OD NICH. Jeśli chcesz pracować w takim fachu to lepiej postaraj się o prace w eniro czyli panoramie firm

ja Nowy wpis

Firma w porządku, jest miejsce dla pracowitych i ambitnych osób

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ESIM Sp. z o.o. - właściciel serwisu eurobook.pl? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
aga2345

Jak dla mnie firma dość w porządku, wprawdzie jestem klientką a nie pracownikiem, ale nie mogę narzekać na jakoś obsługi, zwłaszcza, że tego typu firmy które mają dość spore grono klientów, zwyczajnie o nich nie dbają kiedy już dostaną swoje, czyli zapłatę. Tutaj wszystko poszło dość sprawnie. Fakt, że dość trudno się tam czasem dodzwonić, ale z drugiej strony jak już udało mi się nawiązać kontakt, nie było żadnego problemu z uzyskaniem informacji..... nie jest najgorzej

xtd88

Brawo dla tej firmy! Rynek szybko weryfikuje, która z tego typu firm potrafi zjednać sobie klienta - ja oceniam na plus

?

Ja też się zgadzam z poprzednim wpisem, nie ma na co narzekać, jeśli ktoś wie po co przychodzi do pracy to może zarobić i jednocześnie mieć satysfakcję z tego czym się zajmuje

?

Współpracowałam z tą firmą dość długo i nie mogę nic negatywnego o niej powiedzieć - koledzy z pracy bardzo fajni, kontakt z szefem pozytywny, atmosfera w pracy bardzo dobra, nikt nie patrzy na ręce, każdy wie co do niego należy, a jak ktoś nie może się tam odnaleźć to powinien szukać pracy w innym miejscu

zadowolony klient

Postanowiłem dodać niniejszy wpis z uwagi na fakt bardzo pozytywnej współpracy z tą firmą. Wprawdzie zgłosiłem pewną drobną reklamację, ale sprawa została tak sprawnie i szybko załatwiona, że nawet byłem zdziwiony, że jeszcze niektóre firmy przy tak dużej ilości klientów, tak dbają o każdego z nich, zwłaszcza, że wcześniejsza współpraca z inną tego typu firmą była na żenującym poziomie. Ogólnie oceniam tę firmę oraz jej pracowników bardzo dobrze i polecam innym.

Zostaw merytoryczną opinię o ESIM Sp. z o.o. - właściciel serwisu eurobook.pl - Łódź

ESIM Sp. z o.o. - właściciel serwisu eurobook.pl