Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

dnwdnsoibu

bójciesie bo ponoc zatrudnili fachowca co ma rozszyfrowac skąd pisane sa niektore wiadomosci na tym forum

hkjhkl

cos wiadomo o barborce i na swieta czy cos dadza?

Do zdzokowany

Głupoty wypisujesz ! Zajmij sie lepiej praca.

Zeto

No jak z plakatu to moze byc :-)

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Twoja wypowiedź szanowny kolego "trąca" nieco prowokacją ... Ciekawe gdzie w 2005 roku pracowałeś jako HSE ... Poza tym pracując 10 lat w serwisach powiniwneś wiedzieć, że Exalo nie posiada w wachlarzu swoich usług Geofizyki. Czy wskazywanie wyższości poziomu odpowiedzialności kierownika wiertni nad pracą w serwisie ma wywołać kolejną falę komentarzy i bezsensownych sporów na linii wiertnie/serwisy? W jakim celu? Są to 2 zupełnie różne specyfiki i porównywanie ich na jakiekolwiek płaszczyźnie mija się z celem. Doceniam zarówno pracę i zaangażowanie pracowników serwisów jak i "wiertników" (nie tylko kierowników, ale wszystkich od otworowego do wiertacza), niech każdy po prostu robi swoje....

Zszokowany

Poświęciłem dzien i przeczytałem odmdeski do deski. Jestem w szoku jak mozna na siebie tak jadem pluć Kraków na Pile, Piła na Kraków. Przeciez to jedna firma i powinnismy byc zgodni i trzymać sie razem, bo w nas jest siła. Jak mozna tak sie obrzucać błotem i nienawiścią. Z drugiej strony ciekawych rzeczy mozna sie dowiedzieć, dyrektor w Krakowie siedzi bo ma tu kochankę, w Pile nie lepiej pani dyrektor nakolanniki powinna dostać, poza tym romanse i w Pile są. Niezłą telenowele mozna byłoby wyprodukować, oparta na faktach autentycznych, tylko pewno nie jeden rozwód mógłby być. Z jednej strony narzekacie na Prezesa, z drugiej związki chca go bronić. ehhh mozna sie uśmiać :)

plakat

A jak wam się podoba chłopiec z plakatu - patrz kalendarz Exalo. Brawa dla tego który był inicjatorem tego pomysłu. ŻENADA. Ktoś zrobił temu człowiekowi niedzwiedzią przysługę. Marność nad marnościami.

@plakat

No żenada, zgadzam się.

IRWIN

do tego co pisze ABC - dokładnie nie oddali tylko ZABRALI słyszałem na wiertni że Wołomin w końcu też wykończyli i wessali pod swoją banderę i to że chłopaki solidarnie wszyscy się zwalniają chcieli to mają serwis hehehehe ktoś tu czegoś nie przewidział

PO-iec

Dymisji prezesa spółki oraz zmiany strategii firmy będą się domagać pracownicy PGNIG, którzy o godzinie 14. będą protestować przed główną siedzibą firmy w Warszawie. Spór zbiorowy między zarządem a pracownikami trwa od 18 maja.

pip

Podobno Kraków oddał ostatni serwis pod skrzydła Zielonej Góry.

ABC
@pip

Kraków nie oddał, tylko zabrali !!! Niestety

ML
@pip

Biorąc pod uwagę źe serwis ten miał roboty tylko na południu i nieliczne na Bałtyku - drastycznie wzrosną koszty dojazdu na robotę. Decyzja raczej z gatunku politycznych jak za czasów HD.

Lepiej napiszcie ile bonów i Barbórka będzie. ?

zzz

To prawda, mówią ze niedaleko pada jabłko od jabłoni, ale w tym przypadku młody jest o wiele sympatyczniejszy niż stary. Dobrze, ze młody sie w niego nie wdał.

xxxx

Kto chętny do pracy w Pakistanie? Nowe kontrakty sie szykują, czyli dyrektorstwo w Krakowie jednak działa....

ha

Takie rzeczy tylko w pile.

Pociotki

Zauważcie jak w dobie kryzysu firmy teoretycznym braku podwyżek i angaży kierownikiem zmianowym zostanie osoba która nie posiada uprawnień osoby dozoru średniego. Jak to można obejść schemat organizacyjny i wcisnąć kogoś gdzie tylko się chce. Więc po co dozory uprawnienia i Prawo GiG?

Agrest

Na platformach wiertniczych Morza Północnego droga jest najczęściej taka: roughneck (otworowy) --> AD (dołowy) --> driller (wiertacz) --> night pusher (kier. nocny) --> toolpusher (kierownik) --> OIM (szef platformy). Raczej nie ma dróg na skróty, nie uświadczysz 30-latka na stanowisku OIM. Te chłopy znają swoje urządzenie od podstaw, przeszli drogę od klinów do wygodnego, klimatyzowanego biura i wypełniania papierów za naprawdę grubą kasę. Na lądowych wierceniach, które zaliczyłem w kilkunastu krajach było bardzo podobnie, zwłaszcza jeżeli urządzenie (i załoga) były amerykańskie. Ale i Niemcy z Itaga czy Deutaga podobnie mają. Sam kończyłem AGH i wiem, że (usunięte przez administratora) wiem. Popracowałem chwilkę jako asystent i HSE i z Nafty przeniosłem się do serwisów (2005r.), bo nie wyobrażałem siebie jako kierownika zmianowego i później głównego w Nafcie (bo taką drogę szefostwo w Pile dla mnie widziało). Za duża odpowiedzialność i za mało pojęcia o robocie. W serwisach jest mi dobrze, bo wystarczy zdobyć praktykę w swojej dziedzinie (płuczkowy, MWD, cementowanie, geofizyka) i robić swoje.

xxxx

do 5555 ale trafiłeś w sedno w swoim tekście ta droga zawodowa którą opisałeś wzorcowo pasuje do drogi zawodowej ,,kariery" KRZ z p..... kl.......buraka i prostaka nie wykształcenie i praktyka się liczy ale znajomości panowie,przeanalizujcie życiorysy niektórych waszych szefów i kierowników to zobaczycie prawdę,można też sięgnąć do strony AGH i techników.

acc

Do tych co moga grać legalnie w kulki w kancelari bo sie uczyli: Prawda jest taka że większość z was tylko do tego się nadaje, jesteście żywym przykładem tego że wydział wiertnictwa AGH w Krakowie zeszedł na psy i od dawna produkuje na skale masową buble.dzisiaj w całym Exalo jest może kilkunastu kierowników którzy są ludzmi inteligentnymi , ambitnymi i znającymi sie na robocie.Zaliczylem wiele kontraktów zagranicznych , pracuję dłużej niż niejeden z was żyje,za granicą nigdy się nie spotkałem z tym że muszą być studia aby być kierownikiem, tam byli ludzie z załogi znający robote na wiertni od podstaw ,doświadczeni starzy praktycy, tam jest ważne co umiesz a nie to z jakiej szkoły masz dyplom.Wielu zagranicznych operatorów wymaga tego żeby tylko kierownik zmieniał wiertacza przy heblu , ilu z was to potrafi ???

kierowniczek

Stare powiedzenie: " Jak nie będzie pracowników to nie będzie kierowników" stare powiedzenie sprawdza się w innych firmach - także zastanówcie się kierownicy!!!

qupa

kierownikom dali podwyzke zeby ganiali a ludzią fizycznym zabrali zeby sie zwalniali. jeszcze kancelarie każą sobie sprzątac. to że jeden ma wykrztalcenie a drugi nie ma nie oznacza ze sa od siebie inni!! wiekszosc i tak pracuje tu dzieki znajomoscią. wiekszosc kierownikow w domu nie ma nic dopowiedzenia a na wiertni sie panoszą

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.