brak logo

OGICOM

Poznań

Opinie o OGICOM

byly pracownik 2011-07-04 14:46:03
w firmie pracowało się nie najgorzej do czasu przejęcia rządów przez nowego prezesa .. po tym atmosfera popsuła się na całego a po kilku miesiącach pół działu poznańskiego dostało wypowiedzenia. ponoć na chwile obecną pracuje się tam tragicznie
Były_pracownik 2011-07-14 15:34:26
Zdecydowanie odradzam. Kierownictwo nie ma kompletnie pomysłu na prowadzenie tego biznesu. Nie są kompletnie przygotowani do współpracy terenowej, warto by było zacząć od początku a nie rzucać się na głęboką wodę. Proponuje poczytać (usunięte przez administratora) zanim pójdziecie tam do pracy. Produkt totalnie do bani, "kadra zarządzająca" to co najwyżej kurnikiem może sobie zarządzać.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM.
Wspaniały 2013-02-22 11:02:54
Niskopłatna, nie wymaga dużych umiejętności, nie daje szans na awans, a do tego cechuje ją zawrotna fluktuacja pracowników, ścisła kontrola kierownictwa i brak perspektyw. Tak Douglas Coupland, autor bestsellerowej „Generacji X. Opowieści na czasy przyśpieszającej kultury”, opisywał McPracę (nawiązując do popularnej sieci fast foodów). .Samo sedno o infoliniii wychodzącej w Ogicomie.
1
Sylwia - Doradca Klienta Biznesowego w Ogicom 2013-03-26 13:14:56
Pracuje w Ogicomie od pół roku, dostaje wypłatę zawsze na czas, po trzech miesiącach dostałam awans za dobre wyniki w pracy (zostanie zarzucone że pewnie przez znajomości) wiec nie, ciężką pracą otrzymałam awans na stanowisko wyżej. Rozliczanie za wyjścia z toalety??? kolejne kłamstwo...chyba że wychodzisz co pól godziny na papierosa albo telefon prywatny. KŁAMSTWO i pomówienia kolejne.... pierwszy miesiąc bez wypłaty?? przecież jest podstawa wysoka jak na handlówkę i do tego prowizję ... więc drogi/droga JAAA..... proszę Cię poczytaj na czym polegają pomówienia

Moja opina na temat Ogiocmu, pracuje w firmie od pół roku, wypłaty na czas, super atmosfera :) po awansie jeszcze lepiej :) handlówka polega na sprzedaży i każdy kto tutaj przychodzi musi się z tym liczyć, jeżeli nie będzie efektów nie będzie prowizji. No ludzie proszę Was, na tym polega praca w sprzedaży.
jaa 2013-04-11 08:44:25
zgadzam się w 100% co do ostatniej wypowiedzi,......
wykorzystywanie, i pieniadze MARNE!!!!!
wciskanie umów, które wcale nie są korzystne dla klienta.
a te dobre wypowiedzi, to na odległosc czuc ze to na bank jakies kierownictwo pisało ,dobre, dobre...
kkk 2013-05-24 09:15:10
NIeeeeeee, tylko nie OGICOM!!!!!!
anonim 2013-06-20 14:06:12
trafiłem na ich ofertę pracy i skoro zamieszczają ją non stop, to zastanawiam się czy warto tam aplikować, to chyba nie powoduje dobrej atmosfery w firmie?
M.S. - były doradca 2013-07-01 13:07:21
Pracowałem w Ogicom przez rok i mogę was zapewnić że firma i przełożeni dbają o każdego, kto pracuje efektywnie. Niemniej faktem jest, iż oczekują samodzielności, samodyscypliny i tego, że handlowiec będzie przynosił zysk firmie. Mi akurat to nie przeszkadzało, pewnie dlatego miło ich wspominam:).
anonim 2013-07-01 17:34:55
@M.S. - były doradca, pewnie trafiłeś na wymagających, ale i życzliwych przełożonych. Wiadomo, że jak PH będzie przynosił zysk to i jest powód do jego zatrzymania w firmie. A na jaką podstawę można tu liczyć?
Wasz OP-rawca 2013-08-24 10:17:58
Do M.S.-skoro było ci tak cudownie w ogicomie-to czemu już tam nie pracujesz??Czyżby nie wywali cię za wałki i robisz teraz u konkurencji??
Wasz OP-rawca 2013-08-24 10:24:53
Do Doradców:napewno z tej niepewnej,nędznie opłacanej robótki zapewnicie godną przyszłość sobie i swoim dzieciom.Powodzenia na coachingach.Pamiętajcie też,że rekrutacja w ogiciomie na wasze stanowiska trwa non-stop.
ooo 2013-08-27 20:10:00
Czy to znaczy, że jest taka duża wymiana kadr, że ciągle kogoś szukają? Czy może to taki, cóż, nietypowy sposób dopingowania pracowników?
anonim 2013-09-15 17:11:21
Na czym konkretnie polega praca młodszego doradcy klienta biznesowego w Ogicom i jakie oferują wynagrodzenie na tym stanowisku?
Doradca Klienta Biznesowego Ogicom 2013-09-16 10:41:52
Praca Młodszego Doradcy w Ogicom polega na sprzedaży usług pozycjonowania stron internetowych, negocjacji oraz utrzymywaniu relacji z obecnymi klientami,pozyskiwaniu nowych Klientów, tworzeniu ofert handlowych...Można by wymienić wszystko co jest w naszym ogłoszeniu,ale skoro pytasz tzn.,że czytałeś/czytałaś, więc wiesz;)
Wynagrodzenie jakie proponuje firma, tak naprawdę składa się z kilku składników- podstawa+ różne premie.
Pracuje dłuższy czas w Ogicom i wiem, że można zarobić fajne pieniądze;)
Jeśli chcesz przekonać się o tym "na własnej skórze" wyślij CV ;)
Nie ma co się czaić ;)
Pozdrawiam
bries 2013-10-03 12:15:16
Do Doradca Klienta Biznesowego Ogicom - napisales, ze w OGICOM mozna zarobic fajne pieniadze? Moge wiedziec jaki to przedzial?
Kasi 2013-10-27 22:26:24
Nie polecam Ogicomu, szczególnie jako Młodszego Doradcy. Miałam z nimi epizod. Wyścig szczurów, wieczne podsycanie rywalizacji między pracownikami ze strony kierownictwa - nie wiem, czy tej biednej manipulacji pracownicy nie chcą widzieć lub nie widzą. Owszem, dadzą zarobić, ale coś za coś, a odbicia stresu i nerwów nikt nie zwróci. Po prostu korpo, gdzie każdego dnia jest wieczny wyścig szczurów podsycany z góry, gdzie jest presja, gdzie jest zorientowanie na wynik. Jak wyników nie ma, to choć można bardzo się lubić, nie ma zmiłuj - nie ta liga, liczą się wyłącznie słupki sprzedażowe. Sprzedawanie pozycjonowania przez telefon - kiepska metoda, call-center to już nie ten wiek.

Nie polecam, bo choć można wyciągnąć dobre pieniądze (marniutka podstawa niczym w fast foodzie + prowizje spore i do osiągnięcia), to presja i zorientowanie na nowe wyniki każdego dnia jest niewspółmierne do stresu. Lepiej znaleźć mniej płatną pracę, ale nie podcinać sobie żył każdego dnia na nowo dla Ogicomu, dzwoniąc każdego dnia do ludzi, którzy czasem choć chcieli, wkurzają się, że się w ogóle do nich ma czelność dzwonić (bo kto lubi, jak coś się mu wciska przez telefon). Praca dobra dla ludzi, których bawi wspinanie się w wyścigu po szczebelkach korporacyjnej kariery tak długo, jak robi się wyniki. Podwinie się noga raz i na chwilkę OK, podwinie się drugi, lecisz, bo nie liczysz się Ty, ale słupki.
2
Młodszy Doradca 2013-10-28 15:49:31
Nie mogę się zgodzić z Kasi, przynajmniej nie we wszystkim. Praca w Ogicom to praca w sprzedaży. Związana z tym jest presja ze strony kierownictwa, czasem mocna, gdy tego oczekiwanego wyniku nie ma. W firmie świadczącej usługi liczy się opłacalność - inaczej firma nie zarabia, ponosi straty, a z podatków reszty społeczeństwa się tego przecież nie wyrówna. Brutalnie - albo wykonuje się pracę w handlu dobrze, albo gdy nie widać poprawy nie ma się tej pracy.

W Ogicom pracuję od roku (bez 2 tygodni), plany są do osiągnięcia, nie jest tak, że jak nie wyjdzie Ci 1 miesiąc czy 2, to żegnasz się z pracą (chyba, że sam złożysz wypowiedzenie, albo widać, że nie próbujesz zmienić swojego wyniku, np. przez wytężoną pracę - i naprawdę, widać kiedy się ktoś poddaje, w nastawieniu jest wszystko).

Jeśli chodzi o wciskanie czegokolwiek - kierownictwo na każdym szkoleniu daje nam do zrozumienia, że naszym głównym celem jest doradzić klientowi najlepsze rozwiązanie. Wiadomo, że pozycjonowanie stron to dobre narzędzie marketingowe, nie wszędzie musi się sprawdzić, ale w większości branż tak. Celem jest tak dobrać frazy dla klienta, żeby to on miał z tego zwrot - swoich klientów. Celem nie jest tutaj tylko sama sprzedaż (no, chyba, że to ktoś tak widzi...), ale też późniejsza pomoc klientowi, kontakt z nim itp.

Osobiście pracę młodszego doradcy traktuję jako dobre pole do rozwoju - zawsze lubiłem rozmawiać z ludźmi, tutaj mam okazję. Zarobić można nieźle, trzeba chcieć. A call center to nie przeżytek - przeczy temu taki szybki rozwój tej branży.

P.S. przejrzyjcie ogłoszenia o pracę - w sprzedaży praca jest zawsze. Czasem przez fluktuacje pracowników, ale też przez rozwój rynku :-).
1
Cezary 2013-12-18 15:08:13
do Młodszy Doradca,a na jakiej zasadzie jesteś tam zatrudniony?czy można w OGICOM latwo awansować..a jak wygląda sytuacja z urlopami?dają na duższy okres?pozdrawiam ;)
Młodszy Doradca 2013-12-20 12:09:18
Zatrudniony jestem na umowę o pracę. Ja wiem, czy o awans łatwo... zależy od umiejętności. Przede wszystkim od wyniku, który trzeba mieć na przyzwoitym poziomie, żeby awans był dostępny. Kolega w ciągu niecałego roku awansował 2 razy, ja się o awans otarłem, niestety zabrakło mi kilku punktów wymaganego wyniku, ale walczę dalej :-). Urlopy na dłuższy okres... Co masz na myśli? Czy jak przyjdziesz świeżo do pracy i 3-go dnia przyniesiesz zwolnienie od lekarza / weźmiesz urlop to będą na Ciebie łaskawie patrzeć? A znasz pracę, w której będą? Co do urlopów wypoczynkowych, dzisiaj idę na urlop i wracam po nowym roku. W sierpniu tydzień też byłem na wakacjach, wykorzystać dni urlopowe. Czy to wystarczy za odpowiedź?
1
wasz OP-rawca 2014-01-15 16:44:09
Do "Młodszego Doradcy"-jesteś skończonym pajacem.Robisz za najniższą krajową.Mieszkasz z rodzicami,jeździsz do roboty tramwajem i nie masz żadnych dzieci(tak jak reszta tych "doradców")(usunięte przez administratora)Powiedz nam tylko dlaczego rekrutacja trwa tam non-stop,cały skład wymienia się co 2-3 miesiące i chyba nikt tam nie wytrzymał 12 miesięcy??Wróć teraz do swojego kierownika-tabelarza,który sam nic nie jest w stanie sprzedać.Powodzenia na coachingach.
3
Młodszy Doradca 2014-01-17 11:47:11
Drogi Nasz OP-rawco,

1) Nie pracuję za najniższą krajową - chyba, że jako całość wynagrodzenia uznamy jedną z części składowych, czyli podstawę z umowy o pracę. Zdarza się, że drugie tyle osiągnę dzięki prowizji, zdarza się też mniej lub więcej. skala na wadze w łazience niestety przeczy stwierdzeniu, że przymieram głodem...

2) Mieszkam z żoną, we własnym mieszkaniu, a co do posiadania dzieci nie wiem dokładnie, czy istnieją, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że o żadnym nie wiem.

3) Rekrutacja trwa, nie wiem czy "non stop", z różnych przyczyn - czy wypalenia zawodowego części zespołu, wymiany nieproduktywnych pracowników (co po jakimś czasie może każdego z nas czekać), czy szukaniu dobrych nowych pracowników, nie każdego jak leci.

4) poza 1 członkiem zespołu sprzedażowego cała reszta pracuje tutaj dłużej niż 12 miesięcy bez przerwy, ja już 15 miesiąc, a patrząc w lustro nie widzę, żebym się zmieniał co 2-3 miesiące, może okazjonalnie jak wrócę od fryzjera.

5) Za życzenia powodzenia na szkoleniach nie dziękuję, wsparcie zawsze się przyda. Bo też zawsze trzeba się dalej szkolić. Dawne punkty za to, że człowiek się przedstawił i powiedział skąd dzwoni umarły śmiercią naturalną, bo to akurat jest oczywistość w rozpoczynaniu rozmowy z klientem, teraz bierze się pod uwagę bardziej praktyczne aspekty negocjacji z klientami.

6) o kierowniku, jego umiejętnościach czy sposobie prowadzenia działu nie będę się wypowiadać, nie mam kompetencji by oceniać swojego przełożonego.

I ostatnie, już poza konkursem - tak, jeżdżę do pracy tramwajem, a w lato rowerem (o wiele szybciej niż autem, zwłaszcza w korkach). I fakt, że nazwałaś mnie pajacem, jest dla mnie przykry. Z tego co pamiętam, również jeździłaś tramwajami, o dzieciach zaś nic nie mówiłaś...
5
Kasi 2014-02-05 19:24:24
O jej, pojawiły się nowe odpowiedzi :-)

@Młodszy Doradco - zapewne konsultujecie z Kierownikiem odpowiedzi ;-) W dawnej pracy też było o nich troszkę w internecie, ale firma miała tego świadomość i był nawet oddelegowany do tego specjalny człowiek, który pisał odpowiedzi ;-) Takie niby normalne, ale za kulisami ustawione odpowiedzi :-)

Ogicom generalnie nie jest zły - jest on po prostu nie dla każdego typu człowieka. Fakt, że studiowałam na kierunku gdzie również miałam jako przedmiot psychologię, lecz nie trzeba chyba studiów, by zobaczyć, jak kierownictwo manipuluje, aby podsycić sprzedaż a czasem i skonftontować zespoły między sobą, aby wyniki skoczyły. Podobnie konkursy nie są jako miły gest, ale jako karta przetargowa na celowe podsycenie do osiągnięcia wyników. Tam udaje się sympatię, szczególnie tę ze strony kierownictwa. Sympatia służy do manipulacji i wykorzystywania jej do podkręcania wyników. Jak wyniki się pogarszają, nagle ton się zmienia - nie wywalają nikogo od razu, bo znaleźć kogoś nowego na miejsce starego to znów straty bo najpierw nowa osoba musi się wyszkolić a nie wiadomo czy zostanie. Czysta kalkulacja.

Podobnie coachingi - to żadne coachingi. Pan zajmujący się szkoleniami nie wie obok czego coaching stoi. Byłam kiedyś na coachingach prawdziwego coacha - Pana Adama Dębowskiego. I tam zostałam pozytywnie przemaglowana z czego naprawdę coś wyniosłam, a cała firma nagle dostała skrzydeł. Nie chcę mówić za wiele, bo to są tajemnice firmy Ogicom (jeszcze Ogicom gotowy mnie ścigać...), ale byłoby o czym pisać. Jak można w ogóle człowieka przekładać na jakąś skalę punktów - dążą do tego, aby człowiek jak wytresowana, niedająca się zaskoczyć małpka sprzedawał umowy...

Po prostu to jest praca dla ludzi, którzy nie mogą brać jej do siebie, nie dających się wciągnąć w gierki i mieć gdzieś czy plan sprzedażowy się uda czy nie, bo Ogicom nie wynagrodzi tego jak ktoś wpadnie w stres i włosy sobie z głowy rwać zacznie, a przez plany po nocach spać nie będzie mógł. Nie warto traktować tej pracy jako stabilną, stałą przystań - Ogicom lubi kasę, podejrzewam, że dla niej zamknęli resztę oddziałów w Polsce aby mieli jej więcej bez dzielenia pomiędzy placówki. Także wyeksploatują pracownika ile wlezie a jak trzeba będzie, pozbędą się zmęczonego materiału i zastąpią nowym. Samo to, że wśród pracowników chyba nie ma jakieś stałej, wieloletniej kadry sprzedawców o czymś świadczy - po prostu u każdego przychodzi moment, w którym płynie dalej zostawiając Ogicom za sobą, bo tak całe życie się pracować nie da. Parę miesięcy temu widziałam nawet ich nowe ogłoszenia pracy - czyżby znowu kadra się wykruszała? :-)

Nie żałuję, że popłynęłam z falą tej tak zwanej "fluktuacji" - bo ten żałosny wyścig szczurów (czy nikt go z pracowników nie widzi, czy nie chce?) jest okropny. Ja bardzo lubię małe biura, gdzie ludzie robią coś z pasji i pasję przekładają na pieniądze. A Ogicom to taka duża hurtownia bez sumienia, co własną babkę za dobrą umowę by sprzedała. Już wolałabym pozycjonować się u jakiegoś lokalnego specjalisty niż u takiego hurtowego molocha - osobiście gdy pierwszy raz przeczytałam umowę pozycjonowania sama byłam szczera ze sobą, i takiego czegoś bym nie podpisała.
2
sandro 2014-02-15 00:28:29
ciężko obecnie w takich "korporacjach" pracować z myślą, że tego wyścigu szczurów nie będzie. Jeśli to jest główny problem to należałoby rozejrzeć się raczej za pracą w innej branży
1
efr@o2.pl 2014-04-14 11:59:49
Miałem ostatnio przygodę z Blink.pl. W jakiś sposób dogadali się z moim dotychczasowym dostawcą i postanowili przenieść usługi na ich serwery. Całość miała trwać od 22 w piątek do 8 rano w sobotę. Na mój gust to już zbyt długa przerwa w dostawach, ale niech im będzie. Efekt jednak był taki że nie potrafili skonfigurować nowych serwerów tak by mój serwis działał poprawnie. Stronę uruchomił dopiero człowiek którego wynająłem, za co oczywiście musiałem zapłacić. Całość ruszyła w niedzielę około 13. Po wszystkim napisali mi że za wszystko odpowiada mój dotychczasowy dostawca i to do niego powinienem kierować roszczenia.

Moim zdaniem to patałachy do potęgi.

NIE POLECAM.
Spocz 2014-04-17 09:36:11
A ja się zastanawiam czy to aż taki wielki problem jest ? Bo w zasadzie w każdej firmie są ludzie ambitni i jeszcze bardziej ambitni - to nie ma siły na to...
1
Bulion 2014-04-17 18:26:08
Zablokowali konto (pojedynczy e-mail), żadnej informacji na żaden adres w tym administracyjny. 4 godziny wisiałem dziś na drucie do BOK - bez powodzenia. Na forms'a wysłanego w południe do tej pory zero reakcji poza automatem systemowym o przyjęciu zgłoszenia.
Pała z obsługi- to jest ostatni rok i się wynoszę.
xy 2014-04-18 20:07:54
Bulion myslisz, ze ludzie beda 24h na dobe przy telefonie wisiec i czekac az klient zadzwoni? Kazdy ma tez prawo do wlasnego zycia! W kazdej normalnej pracy pracuje sie do pewnej godziny - jesli chodzi o Biuro obslugi klienta a pozniej idzie sie do domu. To nie jeat Bank w ktorym ginie karta kredytowa i trzeba zastrzec ja od razu gdzie pracownik cala noc siedzi przy telefonie.
Tam nie robi 100 osob.
xy 2014-04-23 22:28:25
Super klimat.
Smith 2014-05-12 08:18:03
A kadra ile osób mniej więcej liczy bo trochę jednak powinni zatrudniać, to nie aż taka mała działallność.
pytanie 2014-05-21 12:29:21
podbijam pytanie o kadre, napiszcie tez ludzie jak to jest w ogicom z atmosfera i czy szef daje jakies premie? sa jakies wyjazdy integarcyjne? :)
Marek 2014-06-26 16:26:26
Premie sa jesli dany dzial zrobi dobry wynik. Sa wypady integracyjne i inne upominki. A co najwazniejsze robisz przerwy kiedy chcesz . Nikt nad toba nie stoi. To nie jest korpo tylko kameralna firma
gabi 2014-09-16 14:45:44
o kurcze, ale Wy tam macie super, chyba złoże do Was moje CV, u nas to tak pilnują tych przerw, co do minuty, serio. A jaki macie dokładnie dodatki socjalne, macie pełen pakiet ubezpieczeniowy, medyczny? Bo te upominki i integracje to fajne są, ale jak macie inne dodatki to byłoby lepiej chyba dla mnie :)
Kasi 2014-09-28 14:59:40
@gabi - 2014-09-16 14:45:44

Ustawowo masz przerwy, bo to jest też praca przy komputerze, a przy komputerze co godzinę przysługuje Tobie krótka przerwa.

Na umowie o pracę wiadomo, że jest komplet świadczeń. Ale bez przesady też.

Upominki i integracje mają swój cel - wystarczy wybiec dalej myślą. To nie jest dobroć serca, to w swym źródle narzędzie do podkręcenia wyników. Tylko to się tam liczy, bo wyścig szczurów jest.
mietek 2014-10-01 17:38:24
zupełnie zgadzam się z opinią @Kasi, tylko jest takie pytanie dlaczego większość pracowników nie decyduje się imprezy integracyjne? bo to zwyczajnie mało się dla nich opłac apod względem zarobkowym, a dużo osób tylko tak wylicza i stanowiska i umiejętności w ogóle, a takie imprezy są ważne, tak jak już o tym wspomniano.
Analitika 2014-12-02 17:03:59
no cóż, mnie to trochę temat impresz integracyjnych nie za bardzo interesuje bo dopiero poszukuje pracy, bo wiecie pewnie jak to jest starcic nagle prace i potem dopiero zaczac czegos szukac. myslicie ze bedzie latwo mi czegos poszukac i dostac prace tutaj w tym zakladzie ? z gory dziekuje za informacje
pius 2015-01-12 23:12:41
jak dla mne to te imprezy równie dobrze mogą być jak może ich też nie być. Jesli mam ochotę się z kimś pobawić to go zaproszę do gdzieś i z osobami , które rzeczywiście lubię będę bawił się najlepie. Ja osobiście nie przepadam za tym ,aby siedzieć cały wieczór na takich imprezach z przyklejonym sztucznym uśmiechem
warius 2015-03-16 01:02:50
no to w firmie musisz wprowadzać nie lada dobrą atmosferę skoro masz takie podejście do tego typu meetingów. Na szczęście większość osób które tutaj dalej pracują ( bo czuje , że Tobie @pius już dawno podziękowali) przychodzi na takie spotkania z chęcią. Moim zdaniem są one w firmie potrzebne i tyle .
oleksy 2015-03-30 18:38:55
też mi się wydaje, że czasem takie spotkania są ważne i to nie tylko dla pracocowników ale dla szefów i dla ogólnego zespołu tak naprawde. Zastnawiam się @warius czy myślisz tak jak ja, bo w końcu nie wiem czy naprawde oni teraz rekrutują czy jednak już nie za bardzo? Czekam na opinie i pozdrawiam Was
Plewczy 2015-04-16 13:42:53
Takie spotkania często poprawiają atmosferę w pracy. A jest to czasem konieczne bo wiadomo, że można się czasami pokłócić z kimś o byle rzecz. A później każdy obrażony.
Adam 2016-01-22 01:00:52
Pracowałem i jedyne co mogę to polecić, świetni ludzie, świetna praca.
Od momentu jak ostatni komentarz wyszedł sporo się zmieliło i to na super lepsze. Polecam każdemu!
Adam 2016-01-22 01:00:58
Pracowałem i jedyne co mogę to polecić, świetni ludzie, świetna praca.
Od momentu jak ostatni komentarz wyszedł sporo się zmieliło i to na super lepsze. Polecam każdemu!
Adam 2016-01-22 01:02:32
Pracowałem i jedyne co mogę to w sumie polecić, świetni ludzie, świetna praca.
Od momentu jak ostatni komentarz wyszedł sporo się zmieliło i to na super lepsze.
Polecam każdemu kto chce zacząć na IT!
OSkar 2016-01-22 17:35:26
@Adam Twoja opinia bardzo zachęca, bo akurat rozmyślałem nad tym czy nie wysłać do nich CV na stanowisko administratora systemów Linux w Poznaniu. Dzięki Tobie wiem, że praca tam jest bardzo fajna i nie ma czego się obawiać. Jak mnie przyjmą to dostanę umowę o pracę i pakiet benefitów. I myślę, że spokojnie ponad 4 tys to zarabiać będę.
pami 2016-02-07 19:09:38
Dobrze, ze oferuja elastyczny grafik pracy również, ze nie wyznaczaja przymusowych godzin, jednak po przeczytaniu oferty wiem,ze wiele zalezy od doswiadczenia i znajomosci branży w zakresie usług hostingowych oraz reklam w wyszukiwarce.
4rtg 2016-02-12 17:53:09
ja tam uwazam ze ta oferta jest bardzo korzystna..zwlaszcza ze oferowana jest umowa o prace i spore benefity..no i oczywiscie mozna zdobyc jakies doswiadczenie
michał 2016-03-03 21:35:36
Super, że dają umowy o pracę @4rtg. To wiele znaczy dla pracownika jak może liczyć na stabilne zatrudnienie. Ciekawe tylko jakie są te benefity, ale i tak dobrze, ze jest elastyczny czas pracy.
pius 2016-03-12 13:28:28
to prawda. Ogicom oferuje elastyczny czas pracy i to chyba najważniejsza sprawa jaką mają do zaoferowania swoim praocwnikom. Po za tym to raczej standardowe call center
bingo 2016-03-14 13:42:11
nie jestem pewien czy takie standardowe @pius wymagają od potencjalnego pracownika znajomości języków skryptowych (Bash/Perl/Python) i rozumienie angielskiej dokumentacji technicznej
lila 2016-04-13 20:33:59
bingo' ale to chyba nic nowego, skoro poszukują osoby z doświadczeniem to jednka chca miec kompetentnych przyszłych pracowników, tak jak w każdej firmie.
lila 2016-05-13 12:58:14
poszukiwali wczesniej pozycjonera, wiecei czy teraz tez szukają kogos doswiadczonego?
Zostaw swoją opinię o OGICOM - Poznań
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OGICOM