Opinie o Premar sp. z oo w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Premar sp. z oo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Premar sp. z oo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premar sp. z oo w Olsztyn

Krytyczny

Byłem na rozmowie o pracę. W ogłoszeniu - 4500 brutto. Poszedłem. Na miejscu: 2 tygodnie BEZPŁATNEJ PRACY. Po tych dwóch tygodniach o ile się sprawdzę, na 3 miesiące MINIMALNA KRAJOWA, a potem zobaczymy. Oczywiście ktoś, kto się nie sprawdzi 2 tygodnie ma popracowane za darmo ;) To jest jeden wielki ŻART.

Miki
@Krytyczny

(usunięte przez administratora),zero szacunku ze strony tego starego siwego co się uważa za jakiegoś góru do pracowników, poniża,wyzywa nie przebierając w słowach. Premar to krzywe zwierciadło Omijajcie tą pseudo firmę!!!

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Premar sp. z oo? 16 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Biurowy. Ktoś z Was aplikował?

A za co niby się otrzymuję tę premię, że nie ma jej nigdy? Są jakieś trudne kwestie, które trzeba zrealizować? No i jaka to wysokość do wypłaty...

Kornelia

Pani przeczyta moją opinie, nie radzę tam iść, lepiej poszukac czegoś lepszego

Łukasz
@Kornelia

A jakieś plusy jednak też się znajdą?

@Łukasz

Przez 2 dni nie zauważyłam żadnych plusów niestety

Maja
@Kornelia

Niepokojące zaje się to, że plusów może i nie przez te dwa dni a minusy chyba raczej tak... to co tak właściwie Ci się nie spodobało? I ciekawa jestem czy mimo wszystko ktoś zauważył jakieś plusy jednak?

EMI

Tak, nawet zostałam zaproszona na rozmowę, ale po opiniach,szczerze nie wiem ????

Były pracownik Nowy wpis

Najnizsza plus premia, której nigdy nie ma. Chyba, że sobie wyżebrasz u Prezesa. Odradzam, opinie są prawdziwe.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Premar sp. z oo na Handlowiec? 16 stycznia ogłoszenie na GoWork.pl.

Krytyczny

@Krytyczny

Moja pozal się Boże rekrutacja wyglądała w ten sam sposób.

Miki Nowy wpis
@Krytyczny

Cześć, szukają właśnie handlowca. Pracuje ktoś z was (lub pracował) na tym stanowisku? Rozjaśnicie mi na jakich zasadach przyznawana jest premia, czy ciężko jest wyrobić targety aby ja zdobyć? Ile procent wynosi? Podstawy jest podobna 5000 brutto? Doświadczenie niby jest mile widziane, ale czy przyjęli kogoś z was bez niego? PS kilka miesięcy temu padło tu zdanie o bezpłatnym stażu i braku umowy. To czeste praktyki?

Hmmm

Każdy zaczyna pracę od dwóch tygodni, podpisuje umowę na bezpłatne praktyki. Pracuje gdzie prezes rzuci, co rusz to w imym miejscu. O premii zapomnij jest tylko na umowie. A jak chcesz ją dostać to musisz chodzić i się prosić. I jak prezes coś wyrzuci to później wszystko o tym wiedzą bo wyrzyguje przy innych pracownikach. Prowizji nie ma.

@Hmmm

Umowę o bezpłatne praktyki? I w tym czasie się pracuje ? Ciekawe czy uprzedzają na rozmowie że tak to ma wyglądać. Czy nie mówią tego? Nie wiedziałem że taki u nich jest początek pracy

Pracownik Administracyjny

W grudniu 2017 zaproszono mnie na rozmowę. Szef -starszy dziwny pan, całą rozmowę opowiadał o sobie, o swojej pracy za granicą za fortunę lata temu itp. Na koniec jego monologu usłyszałam, że poinformują o 2gim etapie na początku stycznia 2018. Kolejny telefon dostałam na koniec stycznia z zaproszeniem na 2gi etap. Zaproszenie przyjęłam. Z szanownym szefem weszłam głównym wejściem i tyle go widziałam. Wiedział ze czekam a mimo to wchodził do niego coraz to inny pracownik lub tylko krzyczał coś do pracownika w biurze obok. Kiedy minęło 30 minut, wyszłam stamtąd nie chcąc tam więcej marnować czasu. Nigdy nie chciałabym pracować w takim miejscu, gdzie tak traktuje się ludzi. Poziom rozmowy oceniam na beznadziejny, ale takiej opcji tu nie ma :)

Co do info o pracy zapytał tylko czy będę w stanie nauczyć się ich asortymentu i za ile podjęłabym pracę.

Omijajcie @Premar szerokim łukiem. Praktyka dwa tygodnie bezpłatna. Hamski, wulgarny Prezes co wydziera się na pracowników, że na parkingu Intercars go słychać. Procedury jak w (usunięte przez administratora). Dyktatura, pracownik to śmieć. Prezes obgaduje wszystkich pracowników do ich kolegów z pracy. Nie wolno powiedzieć własnego zdania bo musi udzielić głosu. Wcina się i nigdy nie pozwoli dokonczyc, każdą rozmowa kończy się jego krzykiem. Premia jest tylko na umowie ale nigdy nie wpływa na konto. Pracownik to jego niemy (usunięte przez administratora) Pensja wysyłana każdego 10-tego jak weekend to po weekendzie. Ciągłe odprawy, które mają na celu wydzieranie się na ludzi. Każdy kto tutaj pracuje to chodzi i robi co Prezes powie i mimo tego zawsze coś źle robi. W tej firmie nie zaznasz spokoju. Praca dla desperatów

Jolanta

Dostał ktoś was propozycje pracy, na tych samych warunkach, które widniały w ogłoszeniu? Przeglądam wpisy, i sporo tu na temat różnic jednak :/ Wpadła mi w ręce oferta na sprzedawcę stacjonarnego, widełki nie zbliżają się do minimalnej. Rozjaśni mi ktoś specyfikę stanowiska? Niby chcą sprzedawcę stacjonarnego, a dużo obowiązków jest jak u handlowca :P

Nikola1987
@Jolanta

Na rozmowie miałam dokładnie to samo 2 tygodniowy bezpłatny staż, bez żadnej umowy nawet zlecenia. Wiec pracujesz nielegalnie 2 tygodnie bezpłatnie.

Tomek Ełk

Nie dajcie się ludzie naciągać na akumulatory BATOPOWER JEST TO TOTALNY BUBEL PO REGENERACJI dlatego ma zgrzew a sprzedawany jest jako nowy. Mam info od pracownika z Olsztyna że te akumulatory to nieudany chińskie (usunięte przez administratora) enerblock arctic. miał być hit a wyszedł kit. Wysyłają je gdzieś w Polskę do regeneracji i wracają pod nowa marką BATOPOWER BO NIE CHCA ICH JUZ FIRMOWAC SWOIM LOGIEM ENERBLOCK

Halina

Znalazłam ogłoszenie, że firma poszukuje pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. elektryki. Zarobki z ogłoszenia podane są od 4500 zł. Wie ktoś ile faktycznie wychodzi msc na tym stanowisku? Podana kwota jest sumą netto czy brutto? W ogłoszeniu nie ma wzmianki o dodatkach. Macie jakieś dodatkowe ubezpieczenie? Kartę multisportu? Bony na święta?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Premar sp. z oo na stanowisko Handlowiec? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Tam nie ma rekrutera tam jest pan odklejony od rzeczywistości i nie wie o czym ma rozmawiać z potencjalnym pracownikiem, jakie pytania zadawać. Cała czynność z procesem rekrutacji nie ma to nic wspólnego.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Premar sp. z oo rekrutuje na stanowisko Pracownik Biurowy. Może ktoś planuje aplikować?

Byłam dzisiaj na powiedzmy to "rozmowie". W życiu nie spodziewałam się że osoba rekrutująca może się do tej rekrutacji w ogóle nie przygotować. Pan nie wiedział nic począwszy od stanowiska na jakie rekrutuje poprzez zakres obowiązków należących do potencjalnego pracownika. W CV można napisać wszystko - nawet to że latasz odrzutowcem bo i tak nie zapyta a co pani/pan w tym odrzutowcu robił/robiła. Zadał mi 3 pytania. Od kiedy mogę zacząć pracę, ile chcę zarabiać ( chociaż w ogłoszeniu kwota była podana ) i czy mam prawo jazdy. Nie sugerujcie się ogłoszeniem bo ani to umowa o pracę ( ponoć do chwili zrobienia badań) jest to umowa zlecenie tak około 2 tyg. Potem umowa o pracę i tu fantastycznie na najniższą krajową - w ogłoszeniu od 4500 brutto. Więc na sam początek nie dość że nie chcą znać twoich umiejętności a sugerują się tym że nie masz wykształcenia administracyjnego to kłamią w kwestii zatrudnienia jak i wynagrodzenia. Nie mogę pojąć czemu nie mają działu HR rekrutacja byłaby profesjonalna prosta, łatwa i przyjemna. Jednym słowem żenada.

Maja

a o premii nic nie mówił? prawko na auto to po co, pod firmę się coś robi czy sprawdzają jak masz zamiar do pracy się dostać? i za badania normalnie oddają, tak?

@Maja

Zadawałam chyba nie wygodne pytania bo pan się "zawiesił" przy rozmowie o umowie cywilno prawnej potem przy pytaniu o BHP stanowiskowe. Jak się zapytałam ty w ogóle podnoszą wynagrodzenie to usłyszałam że w zależności od umiejętności. O premii ani słowa. Żebym wiedziała że kwota podawana w ogłoszeniu jest wzięta z nieba i nierealna do osiągnięcia w ogóle nie wysyłałabym tam CV. Szkoda mojego czasu. Poczytałam opinie, szkoda że tak późno bo bym sobie głowy nie zawracała.

Lipa

Dwa tygodnie niezbyt zgodnej z prawem praktyki, są warunkiem, podjęcia tam pracy, niepodlegającym negocjacji. Potem okres próbny -najniższa krajowa ok 2300 na reke plus jakaś premia nieoficjalnie. Dalej, po okresie próbnym 6 miesięcy z wynagrodzeniem około 3200 na rękę, czy będzie więcej "zobaczymy jak Pan pracuje". Wczesniej spytano mnie jakie są moje oczekiwania odnośnie wynagrodzenia. Moja propozycja wynagrodzenia została nazwana wyskokiem, gdzie zaproponowałem dokładnie tyle co w zamieszczonym przez te firme ogłoszeniu. Osoby palące są zobowiązane do złożenia deklaracji ile palą papierosów, wtedy za każdego papierosa trzeba pracować ustaloną liczbę minut dłużej. Przekazywanie informacji w firmie wyłącznie na papierze. Zaczętych zadań nie można przerwać i dokonczyć na drugi dzień, trzeba zostać tak długo w pracy aż to zadanie zostanie ukończone, czyli nic po pracy nie można zaplanować bo nie wiadomo do kiedy będzie trzeba pracować. Z nadgodzin można zrezygnować tylko z ważnych wyjątkowo powodów.

@Lipa

Widzę ze firma jasno i konkretnie przedstawiła Ci swoje wymagania. a czy nadgodziny są ekstra płatne?

Madzia

Jak wygląda rekrutacja krok po kroku? A pozniej zatrudnienie? Czytając opinie zastanawiam się czy wysyłać cv.

Kornelia

Byłam tam 2 dni, na drugi dzień była już reprymenda, że wszystko ma być uzgadniane na papierku, każde pytanie, każda wątpliwość, nawet pytanie gdzie jest papier toaletowy ma być na piśmie, zero rozmów w pracy nie o pracy, to nie kawiarnia - słowa prezesa, zakaz chodzenia po firmie z wyjątkiem toalety czy pójścia do kuchni, oczywiście 2 pierwsze tygodnie praktyk - jeśli zostaniesz zapłacą; jeśli odejdziesz ani grosza nie zobaczysz, oczywiście na drugi dzień dowiedziałam się, że pożal się boże prezesik nawymyślał dla jednej z pracownic , że byłam u niego i złożyłam na nią skargę, gdzie taka sytuacja miejsca nie miała, ja się dziwie, że ci ludzie dalej tam pracują. Oczywiście w między czasie co chwila z pokoju prezesa dobiegały krzyki. W ogłoszeniu o pracę było o adm biurowej, a w praktyce okazało się to, że praca typowego handlowca, wydzwanianie do ludzi, którzy nawet nie mieli pojęcia że ktoś coś do nich wysłał, zbieranie zamówień itp. Powinno się zgłosić tę firmę do Państwowej Inspekcji Pracy.

Bożena
@Kornelia

To jako administracja biurowa, to co miałaś tutaj robić, czego faktycznie Ci nie dali do roboty?

Julia

Stawki niezle, atmosfera fajna, wszystko wyglada dobrze ale to stare opinie… może ktoś aktualnie tam pracuje i powie mi na bieżąco jak wyglądają stawki teraz i czy są jakieś dodatkowe benefity?

Jakub
@Julia

pracuje w tej firmie już jakiś czas nie narzekam na atmosferę i na ludzi. stawki to w zależności od zaangażowania, są osoby które bardzo szybko dostaną dobre pieniądze a ci co się obijają i nie dają z siebie nic więcej jak tylko "przyjście do pracy" to niech nie wymagają że będą zarabiać miliony. Jeśli chodzi o dodatkowe benefity to również zależne od zaangażowania, Prezes potrafi docenić przy dobrych wynikach pracy.

@Jakub

To fajnie, że mają tam takie podejście. Dzięki za odpowiedź! :) A zdarzają się w pracy jakieś nadgodziny?

Jerzy Miednica

Zdecydowanie lepiej się pracuje -więcej płacą nawet do 3000 zł netto na rękę. - zatrudniają nowych ludzi doświadczonych handlowców jak i osoby spełniające warunki handlowca - awansują osoby wyróżniające się osobowością -realizują widoczne ogólne cele firmy -powstają nowe stanowiska m. in. spec. ds. badania rynku, menadżera ds. rozwoju biznesu - każdy pracownik wie czym się zajmuję, jaką pełni rolę w firmie -wprowadzili przejrzysty system obiegu dokumentów zaczynający się na zaopatrzenia po przez sprzedaż logistykę i magazyn do drzwi klienta wraz z usprawnionym działem reklamacji dostaw (sortowanie działań-systematyka działań-sprzątanie i udoskonalanie-standaryzacja działań i obiegu dokumentów-samodyscyplina pracowników prowadząca do samodoskonalenia się) -firma naprawdę idzie do przodu!!!

Adamczyk

Kłamstwo

Maciej
@Jerzy Miednica

W premarze nie zmienia się nic i się nie zmieni, ładne bajki piszecie.

MaTT
@Jerzy Miednica

"Łubudubu niech żyje prezes naszego klubu"

Klient
@Jerzy Miednica

Jerzy Miednica do trzech na rękę, to może być 2999,00 zł jak i 1500,00 zł. Nawet 5 złotych mieści się w podanym przez Ciebie przedziale. :)) wolałbym od 3000,00 zł netto. Konkret, a nie bajeczki w stylu "Nikt Ci tyle nie da, ile ja Ci obiecam".

MaZak

Witam wszystkich, pracowałem przez tam około roku. Szczerze to jak czytam te opinie to naprawdę współczuję tym wszystkim osobom, co myślą że narzekaniem, nic nie robieniem i wszechogarniającym tumiwisizmem będą spokojnie pracować, a prezes będzie całował ich po piętach że w ogóle chcieli przyjść do pracy. Odeszłam stamtąd, bo znalazłem posadę państwową, więc, chyba żaden prywaciarz nie jest w stanie zapewnić mi lepszych warunków pracy. Do dnia dzisiejszego miło wspominam współpracę z Prezesem, jego synem, pozostałymi pracownikami działu handlowego jak i współpracę z pozostałymi działami. Wydaje mi się że te wszystkie opinie spowodowane są tym, że ludzie nie potrafią zrozumieć, że nie pracują u siebie, że 8 godzin ich życia każdego dnia jest sprzedawane pracodawcy i mają robić to co zostało im zlecone, a na odpoczynek i narzekanie mają pozostałe 16 godzin.

GK
@MaZak

Kpina i kłamstwa napisane przez wysłannika Prezesa. Nawet w zaimkach się gubisz droga osobo "pracowałEM" "odeszłAM". Nie dajcie się nabrać, przeczytajcie poprzednie opinie! To jedyna firma w Olsztynie, która ma tyle negatywnych (a zarazem prawdziwych) opinii i co chwile wystawia oferty "pracy", a pierwszego dnia pracy proponują 2 tyg. bezpłatny staż...

były_pracownik
@MaZak

Również tam pracowałem i sumiennie wykonywałem obowiązki. Zacznijmy od tego, żeby wyjść z pracy po 8 godzinach trzeba złożyć w dzień wniosek na piśmie, który prezes osobiście musi podpisać. Jeśli nawet wykonujemy na 100% swoje zadania to przeważnie prezes znajdzie coś co mu się nie podoba i delikatnie mówiąc drze japę i rzuca wiązankami, że mało z gabinetu nie wywieje pracownika. Nie jestem z osób, które są wrażliwe ale zbyt długie narażanie swojej osoby na takie zachowanie zakrawałoby na masochizm. O premię trzeba było walczyć i uargumentować, że na nią zasługuję nawet w momencie kiedy ewidentnie liczby w systemie na to wskazywały. Mogę wymienić jeszcze więcej takich zachowań i chorych zasad łamiących Kodeks Pracy. Jeśli ktoś lubi pracować w takiej atmosferze i znosić codzienny "pokaz siły" prezesa i dyrektora to proszę bardzo, ja podziękowałem i mam teraz lepiej(czytaj: praca zgodna z KP , spokojna i dobrze płatna), nie żałuję decyzji. STANOWCZO NIE POLECAM.

Kama
@MaZak

Widać, że ktoś znajomy, skoro taka opinia.

Klient
@MaZak

"Pracowałem" "odeszłam"? Chyba nie wiesz czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, ale takim postem podważasz jego wiarygodność.

Bania

Płacą 2200 zł netto to jakaś kpina

@Bania

Ale o jakim stanowisku mówisz?

Dziewczyny przez złości, i wieczne narzekanie szefa mdlaly, wychodziły z płaczem od szefa ..nie polecam!!!!!

Czy w Premar sp. z oo odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kama

Nie szukaj tam pracy, dobrze Ci radzę. Szkoda zdrowia!!

Bożena
@Kama

zdrowia? chodzi Ci o fizyczne zdrowie czy psychiczne? i co tam się dzieje takiego, co ma wpływ na to zdrowie?

bylo minelo

Prezes moze i ok, ale pracownice w biurze jedna wielka porażka, falsz, chamstwo i obluda. Nie da się pracowac, szukaja tylko kiedy Ci podlozyc kłoldy pod nogi.

Zostaw merytoryczną opinię o Premar sp. z oo - Olsztyn

• Jak się pracuje w Premar sp. z oo?

Zobacz opinie na temat firmy Premar sp. z oo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premar sp. z oo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premar sp. z oo?

Kandydaci do pracy w Premar sp. z oo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premar sp. z oo
1.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Towarowa 15
    10-416 Olsztyn