Opinie o TELL S.A. w Poznań

TELL Sp. z o.o. to największa w Polsce sieć salonów sprzedaży Orange. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELL S.A. w Poznań

Edyta

@Erka, jaka jest twoja opinia na temat firmy TELL i jak Ci się w niej pracuje? Czy pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową? Użytkownicy forum GoWork.pl poszukują rzetelnych opinii o pracodawcach. Na forum zdania na temat tej firmy są podzielone. Jedni są zadowoleni, inni natomiast wyrażają się negatywnie.

Z punktu widzenia pracownika w Stolicy, na firmę nie można złego słowa powiedzieć. Daje szansę zarobić sporo więcej niż 2 tys które ktoś napisał. Są nawet konkursy i dodatki, problemem może być świadomość centrali o problemach regionu. Da się tu normalnie pracować, zarobić na studia i codzienne wydatki. Jeżeli nie traficie na region z jakąś fałszywą, słodką .... , która nie panuje nad sytuacją, nie zna obsługi, ani nawet produktu i tylko udaje jak bardzo chce wszystkim pomóc, to będzie ok. W normalnej pracy mogą przeszkodzić braki kadrowe - we dwie ciężko jest z zapałem, ale dla chcącego nic trudnego, jeżeli oczywiście ktoś Ci w tym nie przeszkadza głupimi gadkami i zaocznymi knowaniami.

Edyta

@S29, czy w ciągu ostatnich dni zaszły jakieś zmiany w firmie TELL? Może jest coś, o czym chciałbyś napisać przyszłym kandydatom tej firmy? Na to forum zagląda wiele osób, zarówno obecnych jak i przyszłych pracowników firmy. Czy mogą oni liczyć od razu na umowę na czas nieokreślony?

Edyta

@Artur, Na forum zostało zamieszczonych wiele opinii o firmie TELL. Czy uważasz niektóre z nich za zgodne z prawdą? Czy te opinie mają odniesienie do faktycznej sytuacji w firmie? Na forum zdania na temat tej firmy są podzielone. Jedni są zadowoleni, inni natomiast wyrażają się negatywnie. Jaka jest więc prawda?

S29

Każda informacja zawiera prawdę

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rekrutację prowadził RKS. Na początku pytania o wymagania, w skrócie o obowiązkach, pensjach itp. Później scenka sprzedażowa

Czy mam doświadczenie w sprzedaży? Czy znam usługi/produkty jakie oferuje Orange? Jakie osiągałam wyniki w poprzedniej pracy? Scena sprzedażowa- RKS była klientką biura podróży, a ja musiałam sprzedać wycieczkę :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
PTI europhone oex

Rok 2018: > zarabiaj mniej niż 2000 do ręki > żeby przekroczyć 2000 bądź domokrążcą po godzinach (nie mylić z nadgodzinami) > tell ci nie zapłaci za punkt powyżej i kierownik jeszcze Ci za braki na inwentarce z pensji zabierze > profit > szacunek

Artur
@PTI europhone oex

Pracowałem tam trochę, i powiem ze tak dużo negatywnych opini nigdy na ta firmę nie słyszałem. Ciekawe ile w tym prawdy

Edyta

@Damian, czy przed podpisaniem umowy sprawdziłeś czy jest ona zgodna z ustaleniami na rozmowie? Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej próbowałeś negocjować swoje wynagrodzenie? Czy nadal pracujesz w firmie TELL? Może warto dać tej firmie trochę więcej czasu. W firmach często zachodzą pozytywne zmiany. Warto rozmawiać o swoich zastrzeżeniach z przełożonym.

Damian
@Edyta

Tak... jasne... pozytywne zmiany? To jeden wielki (usunięte przez administratora) Negocjować warunki na rozmowie? Śmieszne. Na szczęście żegnam się z Wami. Zostałem oszukany i tak tego nie zostawię...

Damian

Przykre, ale jak zatrudniają to obiecują gruszki na wierzbie. A jak przychodxi to do czego to dostajesz marne 2300. Nieważne ile zrobisz. Ile masz nadgodzin. To nie wynagrodzenie. To jałmużna.

cizema

Niestety firma TELL jest najgorszą firmą, jaka może być. Oszukują. Premie rozdają wg swojego widzimiesie. Żenada... Traktują ludzi jak smieci. Liczy się kasa, kasa, kasa...

Edyta

@SS, proszę Cię o nieobrażanie innych osób na forum i zwracanie uwagę na język wypowiedzi. Szansa na rozwój jest na pewno dużym atutem firm na rynku. Rozumiem, że Twoja opinia o firmie TELL jest negatywna. Czy mógłbyś ją rozwinąć? Opiera się ona wyłącznie na haśle, ale brakuje jej konkretów.

SS
@Edyta

- Nikogo personalnie nie obrażamy, nie macie szacunku dla ludzi, którzy pracują/pracowali z oddaniem a nikt tego tak naprawdę nie docenia i nie słucha. Doprowadzono do odejścia merytorycznych a wpuszczono na stanowiska oszukańców i manipulantów. - Rozwój możliwy był jak pisałem ale się zakończył, więc teraz jest jak dobrze jak było. - Salony które były naprawdę dobre teraz nie potrafią mieć stałego zespołu, ciągłe zmiany roszady w takich zespołach trudno o merytorycznych. - Nie mogę napisać o konkretach bo bym pisał personalnie a tego na forum nie robię. BRAWO DYREKTORE

SS

Ta firma sie psuje jak zgnile jajo Duzo jej zawdzieczam pozwolili mi sie rozwinąć i dziekuje za to. Prawda jest tez taka ze rynek sie nasyca i trzeba orac zeby zarobic, tochyba uczciwe. Szkoda ze przestali inwestowac w profesjonalistow do szkoleń. A naj gorsze sucz to z ramienia OPL . Pozdrawiam region centrum.

Edyta

@Rupert, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, trzymaj się głównego wątku dyskusji i nie wdawaj się w sprzeczki z innymi użytkownikami. Na forum zaglądają potencjalni kandydaci zainteresowani informacjami na temat firmy TELL S.A. Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym?

Janusz sprzedaży

firma oex to cwany lis. prowadzi sprzedaż dla plus-pti , Orange-tell i tmobile-europhone. wszystkie trzy firmy zarejstrowane w poznaniu ul. forteczna 19a. pracodawca nie godny polecenia.

Rupert
@Janusz sprzedaży

No stary, od razu widać, żeś taki typowy polski Janusz :) Pracowałeś w każdej z tych firm pewnie...

Poznan zapala

Ciężka praca i słaba płaca. Warto? Nie. Chyba że lubisz klepać doładowania za 25 ziko staruchom

Edyta

@Wiktor Firma aktualnie rekrutuje na różne stanowiska i w różnych lokalizacjach. Aktualne oferty pracy w TELL S.A. możesz zobaczyć chociażby na ich stronie internetowej http://tell.pl/kariera/ Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? @s29 Czy możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Potencjalni kandydaci do pracy w TELL S.A. będą wdzięczni za każdą informację popartą obiektywnymi argumentami.

Wiktor

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Nieznajomy

W firmie pracuję już jakiś czas, niestety współpraca nie należy do najlepszych, a właściwe w firmie nie występuje zjawisko współpracy. Tell zakłada, że każdy nawet najmniejszy obowiązek należy do konsultanta. Pracownik tłumaczy się nie tylko z wyników sprzedażowych ale również z zebranych "kartek", czystości wszelkich witryn, kontaktów z klientem, chodzeniu jako przedstawiciel po osiedlu oraz roznoszenia ulotek, które sprzedawca sam wcześniej musi sobie złożyć, oferując w zamian pensje niższa niż praca w supermarkecie. Z moich obserwacji wynika, że kadra menadżerska często się zmienia i nie jest ona odpowiednia do stanowisk które obejmuje. W firmie zauważymy również nierówne traktowanie pracowników. Generalnie nie polecam, chyba że ktoś lubi nacisk i prace z trudnym klientem oraz brak wsparcia. Całe szczęście dostałem lepszą propozycje i czas się żegnać. Z wyrazami szacunku dla biednych pracowników. Nieznajomy

Tak
@Nieznajomy

Bolesna prawda.

Wiki

Interesuje mnie praca w firmie. Widzę, że opinie na forum są bardzo różne!

Edyta

@wawa1, dlaczego tak uważasz? Twój komentarz nie zawiera żadnych konkretów. Jeśli dodasz do niego argumenty i przykłady na pewno będzie bardziej użyteczny dla innych użytkowników forum. @Do Beni ;-) Poznań i okolice!!, takie informacje jak wysokość wypłaty czy system premiowania powinna zawierać umowa. Czy konsultowałaś z nią wysokość swoich zarobków? @Byly pracownik (obie osoby o tym nicku), czy możecie rozwinąć temat pracy w firmie? Rozumiem że przełożony ma duży wpływ na zespół, ale cenne będą przede wszystkim uwagi dotyczące funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.

@Do Beni ;-) Poznań i okolice!
@Edyta

@Do Beni ;-) Poznań i okolice!!, Umowa zawiera tylko i wylacznie pensje podstawowa .. nic wiecej . takze o czym my tu mowimy?? z premiami jest masakra .. czy zrobisz plan czy nie (usunięte przez administratora) a ja wspominałam o delegacjach wypisywanych takze to jest różne od premi.. delegacje sa /byly / wypisywane na pale .. nikt nigdzie nie jechal a dostawał kase.. czyż nie prawda?? Tylko nie piszcie ze za czasow (usunięte przez administratora) tak nie bylo..Wyciąganie kasy z firmy TELL poprzez fałszywe delegacje to jedyna sluszna metoda zarabiania normalnych pieniedzy. Pozdrawiam

s29

To było ciekawe 8 lat Jeśli sytuacja mnie nie przymusi, nigdy więcej w takim miejscu.

wawa1

Bardzo słaby pracodawca! Wszystko co jest napisane w ogloszeniu o pracę to wielkie kłamstwo.

@wawa1

ja jestem bardzo zadowolona, a pracuje 13 lat :-)

Zostaw merytoryczną opinię o TELL S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w TELL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELL S.A.?

Kandydaci do pracy w TELL S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELL S.A.
1.5/5 Na podstawie 138 ocen.

TELL S.A.