Opinie o Conect Marcin Barszcz w Pilczyca

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Conect Marcin Barszcz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Conect Marcin Barszcz o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conect Marcin Barszcz w Pilczyca

Andrzej Nowy wpis

A ja nie zgodzę się z przedmówcami. Internet jest szybki i stabilny. Kiedyś miałem problem z internetem, przynajmniej tak myślałem, a okazało się, że to problem mojego komputera i sterowników w systemie. Firma CONECT doprowadziła mój komputer do stanu używalności i okazało się, że Internet działa bardzo szybko zgodnie z deklarowaną prędkością umowną. Firma CONECT poza tym, że zajmuje się dostawą usług telekomunikacyjnych okazuje się, że ma również fachowców w zakresie serwisu komputerów o czym się przekonałem. Widzę, że cały czas działają w zakresie powiększania zasięgu swojej sieci oraz jej modernizacji. Kiedyś miałem od nich internet radiowy i przeniosłem się na światłowód czego nie żałuję.

Agnieszka Nowy wpis

Internet od tej firmy jest słaby. Są też częste braki w dostawie. Firma o tym wie, mówią że są to czynniki od nich niezależne. Chcielismy zerwać z nimi umowę, na podstawie tego, że pobierają pieniądze a przecież nie dostarczają internetu. Powiedzieli że umowa jest wiążąca, no tak ale ta firma ma przecież odpowiedzialność dostarczenia usługi za którą płacę. Chcieliśmy chociaż jakąś zniżkę za tak słaby internet, również usłyszeliśmy NIE! Mam nadzieję, że ten komentarz oszczędzi komuś pieniędzy i stresu, bo przeczyta go zanim podpisze umowę z taką "firmą".

Rafal Nowy wpis
@Agnieszka

Zanim podpisze umowę sprawdzę lepiej tę firmę.

Krystian

Często macie zwolnienia teraz ?

Agnieszka Nowy wpis
@Krystian

Niestety u nas internetu nie ma pare dni w miesiącu. Odpowiadają że wiedzą że nie ma internetu, ale to nie ich wina. A jak chcieliśmy zerwać umowę, bo przecież nie dostarczają usługi za którą dostają od nas pieniądze, to się nie dało. Lepiej z taką firmą to nie podpisywać umowy ????

Zostaw merytoryczną opinię o Conect Marcin Barszcz - Pilczyca

Conect Marcin Barszcz