Telewizja Kablowa Chopin

Wejherowo

Opinie o Telewizja Kablowa Chopin

Darekes

Czy ktoś z Was mógłby powiedzieć jak pracuje się w tj chopin? A nie co sądzicie o ofercie ? Chciałbym podjąć tam pracę w biurze. Wiem że pracują 8-16:15 ale nic więcej nie wiem. Proszę o jakiekolwiek informacje. Atmosfera, prezes, ludzie, możliwości rozwoju.

tasak

Ekstremalni partacze, w przypadku awarii działają na" zmęczenie materiału." Będą przychodzić do domu klienta tak długo az ten się podda i zaakceptuje piksele ,blokowanie obrazu i kanały które pięć razy dziennie okazują się zakodowane mimo posiadania ich w pakiecie.. Co chwilę inna ekipa, która nie wie co robiła poprzednia. W efekcie pogrzebią w kablach wymienią końcówkę po raz piąty i udają ze wszystko ok. Ta telewizja ma problem albo z fachowcami albo z jakością swoich urządzeń. Po 10 latach pożegnałem sie bez żalu z calym pakietem telewizji ołtarzowej (sorry Chopin).

koni

programy znikajo internet zpowolnia trudno sie dodzwonic mam zamiar zrezygnowac z uzlg tego operatora

gabryjel

młodzi ludzie? znaczy starszego (bardziej stanowczego/kumatego/doświadczonego/takiego, któremu nie wciśnie się żadnej ciemnoty) nie uświadczysz? no to ładnie o polityce firmy świadczy...

ap
@gabryjel 07.12.2016 14:27

Nie zrozumiales zatrudniaja mlodych gdzie nie zawsze jest z tym prosto ale ludzie tam pracuja po 10 15 lat..niektorzy..i sa dzialy gdzie szukaja doswiadczonych

Piotr

Zdecydowanie odmawiam giną programy i maja to gdzieś a za pakiet człowiek płaci.

odnośnie ptacy

Widze ze dyskusja toczy sie odnośnie cen itp;/ Jeżeli chodzi o prace hmm.. Jesli jesteś osoba która idzie do pracy po to żeby pracować a nie kombinować to firma dla ciebie.. wspołprace z ta firma bardzo sobie ceniłem wyplata na czas,mila atmosfera i mlodzi ludzie :)

Kozborowiec

Ty Adam,to chyba nie masz zielonego pojęcia o załatwianiu kablówki.Gdybym była szefem w/w tk.to też bym nie wysyłała na montaż swojich ludzi na jakiegoś e-maila.Takie sprawy najlepiej załatwia się osobiście.Buc.

adam

a ja chciałem się podłączyć ale po UWAGA po 3 emailach z prośbą o podłączenie i nie otrzymaniu odpowiedzi kupiłem talerz. Tam chyba pracują ludzie którym nie zależy na kliencie. NIE POLECAM !!! ani tam pracować ani kupować ich "usług".

Sindy
@adam 15.06.2013 21:31

Popieram tk chopin z tym,że na maile nie odpowiadają.Dosyć jest internetowych dowcipnisiów.takie sprawy załatwia się telefonicznie,bądż osobiście pozdrawiam.

waldi

Odszedłem z tk chopin, bo nie mogłem pogodzić się z cenami jakie mają w ofercie dla klienta końcowego. 555,14 zł. za podłączenie do TV kablowej plus 500zł. za aktywacje pakietów cyfrowych, plus dzierżawa dekodera 9.98, więc na dzień dobry ponad 1000 zł. !!!!!!!! Nic dziwnego, że nowych klientów jak na lekarstwo. Az wstyd mi było przed klientami proponować im za taką cenę podłączenie do TV. [usunięte przez moderatora] Musiałem odejść !!!!

inkognito

Zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy w telewizji kablowej chopin i jestem ciekawy waszych ocen i opinii.

Zostaw opinię o Telewizja Kablowa Chopin - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja Kablowa Chopin