Opinie o TELL S.A. w Poznań

TELL Sp. z o.o. to największa w Polsce sieć salonów sprzedaży Orange. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELL S.A. w Poznań

pracownik pełen obaw

Podobno na Warszawie znów zmiany. Kolejny nowy regionalny wkracza. Aż strach się bać (słysząc opinie). Zobaczymy co dalej, czy będzie miał kto pracować.

Do Beni ;-) Poznań i okolice!!

Pani Bernadetto może czas zacząć pracować i posprawdzać dla czego jeden salon dostaje delegacje a drugi nie .. I wcale tu nie mowie o tym że ktoś gdzieś jezdzi .. tak po prostu są wypisywane za dobre kontrakty . Jedni dostają inni nie .. chore . Pracownicy są traktowani nie równo a w szczególności przez P. Wiolette. Ogólnie jezeli chodzi o firme TELL to NIE POLECAM !! Nigdy nie wiadomo ile sie zarobi i jak wyliczyc swoja wypłate.. Pracowałam w firmie ponad rok i to była dla mnie porażka . Nie mogłam juz patrzec na zaklamanych i fałszywych kierownikow .. Pozdrawiam !!!

Byly pracownik
@Do Beni ;-) Poznań i okolice!!

Dziwi mnie trochę ten wpis. Miałem doświadczenie z firma tell i przyjemność współpracować z Viola , ale sytuacje ktore opisujesz są dalekie od rzeczywistości. Zgodzę sie z Toba , że zarobki w firmie są różne ; ale wynika to raczej z zaangażowania pracownika w realizację planów miesięcznych, kwartalnych i konkursów. System wynagrodzeń tez jest wszystkim znany , współczynnik wysyłane co miesiąc , takze chyba nie do końca miałaś wiedzę na temat rozliczania. Wracajac do Violi- to osoba pelna zaangażowania, szczera , zawsze uśmiechnięta , wspierająca i motywująca pracownikow w salonie. Wiele wpisow na formum z tego co czytałem jest tego samego zdania, ze Viola to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pamietaj , ze mostów sie nie pali. Pozdrawiam serdecznie

Byly pracownik
@Byly pracownik

Po pierwsze. Dla Pani Violetta zabrali poznań okolice i zostało przerzucona na inny teren z tego powodu iż tak bardzo dobrze Pracowała i bardzo dobrze układało się z pracownikami prawdopodobnie wszyscy się zwolnili. Po drugie jeżeli chodzi o delegację to to jest cała prawda tak jak opisana w poście pierwszym wszystko się zgadza a Pani Wioletta nie jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku potrafi nawet mścić się na pracowników wydzwaniają co do niego i wygrażać się co podchodzi pod kodeks karny miałem taką osobiście sytuacje. Reasumując całą wypowiedź stwierdzam że firma tel nie jest firmą godna polecenia

Stefan

Może trzeba zgłosić się po zaległą wypłatę a nie pisać na forum!!!

BENIA

Nie pracuję 16 miesięcy, a nadal nie zapłacili zaległej prowizji, która miała być zamrożona na 6 miesięcy. NIE WARTO!

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rekrutację prowadził RKS. Na początku pytania o wymagania, w skrócie o obowiązkach, pensjach itp. Później scenka sprzedażowa

Czy mam doświadczenie w sprzedaży? Czy znam usługi/produkty jakie oferuje Orange? Jakie osiągałam wyniki w poprzedniej pracy? Scena sprzedażowa- RKS była klientką biura podróży, a ja musiałam sprzedać wycieczkę :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
byly pracownik

głodowe prowizje, znikoma ilość szkoleń w stosunku do wielości sprzedawanych produktów, ciągła rotacja pracowników, zarówno zwykłych konsultantów jak i kadry zarządzającej . Sosnowiec zapala !!!

Weronika

Pracowałam w Tellu stosunkowo krótko bo jedynie pół roku. Jednak przez ten czas sporo można było dostrzec. Praca sama w sobie jest ciężka, ludzie są coraz gorsi, konkurencja coraz większą i szczerze podziwiam ludzi pracujących w tych oddziałach-trzeba mieć charakter i po prostu to lubić. Jednakże, nawiązując do sytuacji Tell jako pracodawca to naprawdę wysoka półka, jeśli nie najwyższa na obecne realia. Pieniądze ZAWSZE na czas, jeśli pracujesz i jesteś dobry zarabia się naprawdę ładne pieniądze. Umowa o pracę na ludzkich warunkach, masz prawo zachorować, masz prawo zająć w ciążę- tak jak to wyglądać powinno. Szkolenia na najwyższym poziomie. Naprawdę nie oszczędzają na pracowniku. W przeciwieństwie do innych agentów. Myślę, że wiele zależy rownież od zespołu na jaki się trafi no i oczywiście kierownika. Ja trafiłam na świetne kobiety, bardzo wyrozumiałe i pomocne z którymi nie dało się nie zaprzyjaźnić. A Pani Viola, to dopiero człowiek. Przesympatyczna, ciepła, wyrozumiała i bardzo inteligentna kobieta. Jedynie sporo w tym wszystkim zostawia do życzenia Pani Ela, która czasami zbyt bardzo zadziera nosa, no cóż... taki typ. Ogólnie oceniając praca ciężka, ale firma naprawdę uczciwa. Pozdrawiam, Weronika ????

Edyta

Wiadomo coś więcej o aktualnych ofertach pracy? W tym momencie są ogłoszenia na stanowisko Subagent - jakie warunki oferuje TELL S.A. na tym stanowisku? Warto aplikować?

Świstrłko

Sosnowiec zapala!

W pytę

Pytka na regionalnego :)

Malina
@W pytę

Co tu się dzieje to szok. :)

Pussy Riot
@W pytę

Pytka najlepszy kierownik Tella...

ciekawski

Co to za rekrutacje na rks, kadra sie poszerza?

Barnaba
@ciekawski

Albo zmienia :)

Mietek

(usunięte przez administratora) "...absolutnie święta, analiza potrzeb...pytania otwarte, pytania zamknięte...twe słowa konsultant będzie notował..." stara ekipa Tella wie o co chodzi

Kolega Mietka

Mietek czy chodzi Ci o lipdub Orange? Żenada

los

Panowie i Panie,jak tam wasze charytatywne nadgodziny? :)

I zaległe prowizje

Kiedy dostanę za nadgodziny?

Rudabroda
@I zaległe prowizje

Nigdy :)

@I zaległe prowizje

Dzień dobry, uprzejmie prosimy o kontakt z nami w celu wyjaśnienia wspomnianych nadgodzin. Pozdrawiamy, dział rekrutacji Tell tel. 22 377 10 45 e-mail: rekrutacja@tell.pl

Maloe
@Rekrutacja Tell

Nie sadze aby ktoś się skontaktował. Proponuje porównać listy obecności z paskiem wynagrodzeń.

Mały

Teraz w umowie o pracę TELL powinien uwzględniać jako miejsce pracy klatki w pobliskich blokach, gdzie będą kazać wam ulotki roznosić o światłowodzie oraz akwizycję po blokach

@Mały

Potwierdzam, byłem świadkiem tego jak pracownik salonu otrzymał polecenie od swojego kierownika, aby w godzinach pracy roznosić ulotki odnośnie internetu stacjonarnego ftth, robił to bo się bał odmówić, na początku wrzucał ulotki do skrzynek na listy, potem kazali mu pukać ludziom do drzwi...

Mietek o jakim mieście mówisz?

@Tomek

Mietek

Amatorzy próbują udawać, że z amatorów zrobią mistrzów sprzedaży. Do salonu zatrudnili na stanowisko kierownika człowieka, który nie miał zielonego pojęcia o pracy w salonie, zarządzaniu, sprzedaży, na zapleczu siedział i uczył się jak wystawić paragon za doładowanie, a jak go zostawili na cały weekend samego w salonie, bo ludzi nie było do pracy, to kierownik regionalny kazał mu mówić że jest awaria systemu jak wejdzie klient i będzie chciał coś kupić lub sprawdzić. Ale Pani Marta z działu rekrutacji nadal "chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących aktualnych warunków zatrudnienia w naszej firmie" Omijać daleko

Wujek
@Mietek

Niestety ale tutajjuz pracuja tylko osoby ktore boja się zmian albo ludzie z łapanki.

@Mietek

Szanowny Panie, chętnie porozmawiamy o opisywanej przez Pana sprawie. Prosimy o kontakt na adres rekrutacja@tell.pl lub 22 377 10 45. Pozdrawiam, Marta z działu rekrutacji

@Rekrutacja Tell

Pani Marto. Jako dział rekrutacji proponuje popytać w firmie a nie na forum. Może warto wychylić się ze stolicy od kubeczka Starbucks i zadzwonić na regiony poznańskie. Ale nie do Regionalnych czy DR tylko do salonów. A najlepiej odwiedzić osobiście. Może ktoś coś powie.

@Marta

Dzień dobry, Pani Marto, zawsze jesteśmy do dyspozycji pod nr telefonu 22 377 10 45 lub e-mail: rekrutacja@tell.pl. Pozdrawiamy:-) dział rekrutacji Tell

Barnaba

Patrząc na wyniki Orange za 1Q 2017 to jazdy dopiero się zaczną. O premii to możecie zapmniec. Gole podstawy do września !

Dyrektor Regionalny

A ILE DAJECIE PODSTAWY?

@Dyrektor Regionalny

Dzień dobry, wszelkich informacji na temat warunków zatrudnienia chętnie udzielimy przy bezpośrednim kontakcie. Zapraszamy:-) Pozdrawiam, dział rekrutacji tel. 22 377 10 45, e-mail: rekrutacja@tell.pl

Dyrektor regionalny

@rekrutacja tell świetnie się wieloma ludzi z fortecznej współpracowało i w ogóle sporo ludzi była niesamowita. Jednakże w tell praca w salonach to jest masakra, wszyscy zarządzający działem sprzedaży, RKS DR i wyżej się najwyżej nadają do sprzedaży skarpetek na rynku. W Łodzi w ciągu 3 miesięcy GS zniszczył 3 z czterech salonów, gdzie wszyscy zaczęli uciekać, w tym dwóch z trzech kierowników (jednych z lepszych w w całym tellu), następnie była praca po 60h w tygodniu, gdzie za nadgodziny tell płacił !!!!6ZŁ BRUTTO!!!! - oczywiscie pod warunkiem, że 3 tygodnie kierownikowi i regionalnemu truje się tyłek z zapytaniem czy łaskawie zapłacą te nadgodziny. Nadgodziny w telu nie są rozliczane w grafiku, trzeba zawsze podpisać grafik, tak jak jest w tym wysyłanym do centrali, a potem ewentualne nadgodziny na kartce w zeszycie się zapisuje i może kiedyś w przypadku wykonania w/w czynności Ci wypłacą. Zarobki - szkoda gadać Przeciętny PH realizujący plany na 100% w swoich koszykach nie wychodził z 1800zł netto, teraz słyszałem że były podwyżki ale prowizje poszły w dół. W Poznaniu w ich najlepszym salonie wszystkie osoby łącznie z kierownikiem na L4 siedziały. W tell nie zarobisz sensownie, dużo się nie nauczysz o sprzedaży, ponieważ co lepszy, bardziej doświadczony i mogący Ciebie czegokolwiek nauczyć sprzedawca to znalazł sobie lepiej płatną pracę i stabilniejszą. W biedronce na kasie więcej zarabia się niż w telu.

@Dyrektor regionalny

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących aktualnych warunków zatrudnienia w naszej firmie. Pozdrawiamy. dział rekrutacji tel. 22 377 10 45, e-mail: rekrutacja@tell.pl

Jan

Zmiany kadrowe już były a strona nieaktualna. Pełna profeska.

Zostaw merytoryczną opinię o TELL S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w TELL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TELL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELL S.A.?

Kandydaci do pracy w TELL S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELL S.A.
1.5/5 Na podstawie 138 ocen.

TELL S.A.