Opinie o W.Kruk salon jubilerski w Łódź Kolumny 6/36

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie W.Kruk salon jubilerski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w W.Kruk salon jubilerski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W.Kruk salon jubilerski w Łódź Kolumny 6/36

Ona Nowy wpis

A są jakieś zniżki na produkty?

Lalak Nowy wpis

Praca po 12 h, płaca baardzo niska, około (usunięte przez administratora)podstawy - zależy od doświadczenia. System premiujący to KPINA - warunki premii sa tak ustawiane że praktycznie nie da rady się wyrobić normy. To po prostu korporacja, ale słabo płatna

Iza Nowy wpis

Może podpowie mi ktoś jak przebiega rekrutacja w firmie? Czy są jakieś wymagania dodatkowe?

Gabrysia

Niestety wcześniejsze opinie są prawdziwe. Ciągły "wyścig szczurów "na najlepszy utargi i koszyk to masakra i presja. Płacą najniższą krajową premia jest ale ile musisz się nacharowac na to by dostać chociaż 2 tyś na rękę. Pani kierownik w manufakturze ma wolną rękę od regionalnej a sama się nie wywiązuje że swoich obowiązków. Na zaplecze są wpuszczane osoby które nie sa zatrudnione w sklepie ani nawet w firmie na ploteczki ż Panią kiero. Nie polecam tej firmy

Nowy wpis

@Gabrysia

Szanowna Pani Gabrielo, Bardzo dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie zdecydowała się Pani pozostać w gronie pracowników W.KRUK. Szanujemy Pani zdanie nt. warunków zatrudnienia. Jednakże osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zachęcamy do osobistego udziału w rekrutacji i poznania szczegółowych warunków zatrudnienia na danym stanowisku. W tym poziomu wynagrodzenia, systemu premiowego oraz benefitów, takich jak m.in. karta Multisport czy atrakcyjne zniżki na produkty firmowe. Zapewniamy, że dokładamy również wszelkich starań, aby atmosfera pracy w salonach była jak najbardziej pozytywna i motywująca. Dlatego dziękujemy również za dodatkowe informacje, którymi zechciała się Pani z nami podzielić. Pozdrawiamy!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie W.Kruk salon jubilerski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Alicja

W.Kruk, jest to bardzo popularna sieć salonów jubilerskich. Dlatego dziwne jest, że od dwóch lat na forum odnośnie tej firmy jest cisza. Zatem zachęcam do dzielenia się wszelkimi informacjami dotyczącymi atmosfery w pracy oraz aktualnych ofert zatrudnienia. Jest to praca bezpośrednio z klientem, dlatego wymaga cierpliwości oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. W związku z tym zachęcam również do dzielenia się doświadczeniami z pracy.

Ani

Jeżeli przez konkretne korzyści finansowe rozumiesz najniższą krajową plus jakieś 250 zl, to gratuluję niewielkich wymagań za pracę w którą wkładasz serce i wysiłek

Ani

Niestety nic się nie zmienia w tej firmie, płacą minimalną, brak socjalu wymagania korporacyjne, ciągle naciski na wyniki, praca pod presją.

madi

to wszystko prawda, przez co musimy przechodzić

madi

to wszystko prawda, przez co musimy przechodzić

Joanna Z.

płaca minimalna, stanie po 12 godzin, wymagany strój służbowy, który trzeba sobie samemu kupić, zero socjalu

Zostaw merytoryczną opinię o W.Kruk salon jubilerski - Łódź

W.Kruk salon jubilerski