Opinie o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Ehe

Ok, a teraz słów kilka o tym, co właściwie można spotkać w Majami, bo po przejrzeniu komentarzy potencjalny pracownik nie dowie się nic prócz tego, że nie warto. Aktualnie zakład produkuje cukierki krówki, ptasie mleczko, sezamki i rzadziej toffiki i fudge. Głównie pakowanie, przebieranie, praca przy taśmach produkcyjnych, maszynach do zawijania, pakowania czy zgrzewania półproduktów. Praca siedząca, stojąca, w ruchu. Wszystko zależy od stanowiska. Płaca tez zależy od stanowiska. Wystarczy na start zapytać w kadrach bądź kierownictwo gdzie zarobimy więcej. Nie zatają tej informacji. Przede wszystkim skupcie się na sobie, nie na innych pracownikach. Ludzie mają tam sceptycznie podejście do nowych, bo zbyt wiele osób przewinęło się przez zakład.

@Ehe

Fajna reklama trochę biedny ten tekst zarozumiała rozwódko????????????????

Maciej
@Ehe

Nie ma stażowego ... Nowy pracownik ma na umowie czasami więcej niż ten który pracuje tam przez kilka lat.... Brak tam jakiejkolwiek polityki kadrowej i długoterminowej dotyczacej kadr... Dziękuję ...pracy tam nie polecam ale to subiektywna opinia

Michał. K.

Panowie traktowani są jak pijaki. Codziennie alkomat. Pozdrawiam panią cwaniare z kadr.

@Michał. K.

Teraz praktycznie w każdej firmie pracownicy są sprawdzani alkomatem. Współpracuje z wieloma i widzę. To dla Waszego dobra.

Technik

Chyba cię głowa boli że to jest dla dobra pracowników. Podaj konkretny przepis mówiący o codziennym badaniu alkomatem przez pracodawcę a przyznam ci rację

@Technik

W Majami jest dużo pracy przy maszynach w ruchu i pracuje się tam przy masach o temperaturze powyżej 100 stopni C. Owszem, mogliby wprowadzić wyrywkowe badanie alkomatem, ale to zostałoby odebrane źle, bo to kto akurat jest badany byłoby wyborem ochroniarza. I powinni być badani wszyscy, nie tylko mężczyźni, ale to akurat spuścizna po starym portierze, sprzed czasów ochroniarzy. Tak, to badanie jest dla dobra ogółu.

Jerzy

Firma dobra to myślę, że i pracuje się znacznie lepiej. Nie ma powodu do narzekania!

dzbanek
@Jerzy

Nie ma zadnego Jurka w Majami :)

Pracowita
@Jerzy

Witam, widziałam ogłoszenia do pracy na lidera zespołu. Jak wygląda to stanowisko, na czym konkretniej polega praca i jakie zarobki? Często widzę takie ogłoszenia, czy aż taka rotacja występuje na tym stanowisku?

@dzbanek

Jest, ale nie sądzę, że to on napisał ten komentarz xD

Praca ciężka za najniższą krajową, socjalu brak a o premii nawet nie ma co mówić. Każdy donosi na każdego. Z byle powodu do zwolnienia. Najlepszy to taki pracownik co nie ma własnego zdania i którym się da pomiatać. Atmosfera między pracownikami okropna. Nie polecam.

Darek

nie wygląda to ciekawie - a nadgodziny są? zmuszają wass do nich

zosia
@Darek

Tak i w dodatku nie platne tylko do odbioru i nigdy nie ma kiedy odebrac

@zosia

Masz nieaktualne informacje. Za soboty i nadgodziny płacą.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK W DZIALE MIESZALNI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Czesio

Witam widzę że ta firma ogłasza się we wszystkich biurach pracy w powiecie, pytanie czy jest jakiś socjal bo z tego co się orientuję i pytam osób które tam pracują to nie ma nic na święta i zarobki to najniższa krajowa czy to prawda ???

Obiektywny
@Czesio

Nie polecam pracy w tej firmie... Szanujcie się ludzie ... Atmosfera jest fatalna ... Szkoda zdrowia i życia na to wszystko.

byly pracownik

Ludzie ogarnijcie sie. Zamiast ciągle narzekać poszukajcie innej pracy, uwiezcie mi da sie. Nie wszedzie jest tak samo i mozna zlalezc lepsza prace, gdzie beda was traktowalj jak człowieka 2-3 lata temu odeszlo pare osob ktore naprawde dlugo tam pracowaly. Da sie tylko trzeba poskładać troche cv i napewno cos sie znajdze .

Sprawiedliwy
@byly pracownik

Sztuka nie leży w zmianie pracy tylko w organizacji pracy i godziwej płacy. Pracownicy nie narzekają bez przyczyny. Praca jak praca ale reszta dużo do zrobienia.

@Sprawiedliwy

organizacja pracy caly czas sie zmienia, szkoda tylko ze na gorsze. Wy sie jeszcze łudzicie ze tam bedzie lepiej ?

@Sprawiedliwy

John

Nie jest tak źle pracowałem w gorszych zakładach

HHH
@John

No to współczuję.

@HHH

A jak tam co pracownicy produkcji dostali na święta - wielkie G..no hahaha

@John

Dodaj więcej informacji na temat zatrudnienia w MAJAMI. Co według Ciebie można było poprawić i zmienić, żeby warunki pracy były bardziej przyjazne dla pracownika? Czy pracodawca oferował pozapłacowe dodatki do wynagrodzenia takie, jak pakiet socjalny lub kursy i szkolenia? Twoja obiektywna opinia pomoże innym użytkownikom forum w podjęciu decyzji o tym, czy chcą aplikować do tej firmy.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Młoda prezeska gorsza od starego (usunięte przez administratora)

Ludzie! czy wy macie świadomość ze wypisując takie rzeczy narażacie się na odpowiedzialność karną? Podawanie nazwisk nie wiadomo czy prawdziwych? Przecież mogą sprawdzić z jakiego komputera wysyłane są te wiadomości... Ale z was cym*ały!

Prawnik

Informacyjnie dla Ryszarda Art. 212 KK | Zniesławienie | Kodeks Karny § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Ryszard

Prawdziwe bo tam pracuje a co to nie prawda ? Możesz straszyć paragrafami , paragrafu braknie na kierownictwo które grzebie bezprawnie po szafkach w rzeczach prywatnych jest to czyn karany oraz blokowanie urlopu jest to czyn karany z kodeksu pracy , najśmieszniejsze jest to że kadra myśli że na produkcji robi pleps a góra nie zna się na kodeksie karnym , prawach pracowniczych oraz kodeksie pracy łamiąc wszystkie punkty pracownicze

l9lek

Oj probuje ktos uciszyc pracownikow...

@l9lek

Odpowiedz do zdziwonego nie wpuszczą cię do zarządu , bo jesteś plepsem a jeżeli myślisz że łamie praw to chyba tam nie pracowałeś

@l9lek

To pewnie góra wypisuje głupoty po co mam kłamać pisze swoje doświadczenie w tej firmie i tyle

Były pracownik doluz do tego sprawdzanie szafek z odzierzą prywatna bez wiedzy pracownika, kontrole w szafkach śniadaniowych. Jeszcze trochę i będą nam do kanapek zaglądać. Pozdrawiam

Pracowita

Wally

pracowity_ pracownik nie ma to jak samemu sobie wystawiac opinie :) Nie szanuja ludzi. Przyjdz i przekonaj sie sam.

Disturbed

Majami to jest to, świetne zarobki, elastyczne godziny pracy, sowite wynagrodzenie. Miłe kierownictwo. W Majami są same super chłopaki i dziewczyny, naprawdę! Chooja prawda, w majami jesteś nikim, gruby siedzi i zgarnia kwit. Zwalniają ludzi ze swojego widzimisie. Traktują ludzi jak złodziei i wymyślają powody, żeby zabrać premie. (usunięte przez administratora) KIŁA I MOGIŁA.

Przemek

Nie pozdrawiam tego sivsiaka co parkuje subaru przed firma i tego blondaska z magazynu co mysli, ze duzo zarabia, a jezdzi oplem. A ten skrzat w okularach z magazynu to moglby sie wreszcie ogolic, cala firma schodzi na psy, kiedys byli porzadni pracownicy,a nie cwaniacy co sie wywyzszaja i pokazuja swoja wyzszosc.

Biały kitel
@Przemek

Boli (usunięte przez administratora) ? Dobrze ma boleć !

Jurgen Klopp

J**ać biede! :-)

Olaf
@Przemek

Cześć kochani Przemek jestem Ktoś mi ...... kiedyś krzesłem Więc w papierach grupę mam Na produkcji ksywę klaun Pisze tutaj bo mnie swędzi Jak magazyn .... kręci Opla stawia tu i tam A w subaru jeździ (usunięte przez administratora) Skrzacik znowu zarost ma A mnie .... boli kiedy s...

pracowity_ pracownik

A ja uważam, że dużo się zmienia i to na plus. Od kiedy w firmie rządzi nowe kierownictwo, widać zmiany na lepsze. Ludziom nigdy nie dogodzisz. Jak się pracować nie chce, to narzekają i plują jadem. Trzeba wziąć się w garść, zakasać rękawy, a wszystkim będzie lepiej. Nie ma nic za darmo.

GNN

Aktualnie sa zwolnienia. Nie polecam.

GNN

Aktualnie sa zwolnienia. Nie polecam pracodawcy.

Nik

Najgorsza firma w której pracowałem nikomu nie polecam wyzysk i mają ludzi za (usunięte przez administratora)

Alicja

@Technik, czy możesz napisać coś na temat warunków pracy w firmie MAJAMI? Jak ocenisz stanowisko pracy jakie zajmujesz? Czy współpracownicy są dla siebie mili i pomocni? Napisz coś na temat atmosfery jaka panuje wśród pracowników w firmie MAJAMI. @Dawid, o jakich konkretnie stanowiskach piszesz? Jak uważasz, które stanowiska powinny przechodzić takie kontrole o których mowa? Podziel się z nami swoimi uwagami na ten temat.

Dawid

Zależy głównie od stanowiska w firmie ale generalnie to niezły pomysł!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Bełchatów

• Jak się pracuje w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.