Opinie o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Zdzich

Na dozowni praca ciężka, szybko odbija się na zdrowiu. W pracy musisz być ok 10 - 15 min wcześniej i co najlepsze nie ma przerwy bo nie ma nikogo kto by cię zmienił.

Czym MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Fafi

Żadnych dodatków,nic,nawet za nadgodziny nic więcej nie płacą,sobotę robisz za stawkę jak w tygodniu i nie pytają się ciebie czy możesz przyjść tylko musisz

Bobi

nie polecam przy co idzie nazwalniali ludzi,Ukraińców,teraz jest strasznie dużo pracy nie mają ludzi,zmuszają do pracy w sobotę na dwie zmiany jeśli się nie zgodzisz to zwalniają,ogólnie kodeks pracy w tym zakładzie nie istnieje a ludzie im na to przytakują,co do zarobków to tak na produkcji najniższa krajowa,na dozowni Kaśka dobra nawet w okolicach 3.5tys netto ale praca tam jest ciężka fizycznie i strasznych warunkach,latem temperatura osiąga nawet 40C

@Bobi

Dajcie spokój z pracą w tym miejscu.. To jest kpina zero szacunku dla pracownika. Chyba ze pracownik nie ma szacunku dla siebie i daje manipulować swoim urlopem to wtedy im na rękę. Nie ma gorszego miejsca a odradzam zwłaszcza tym ktorzy podejmują prace po raz pierwszy. Okropne miejsce.

Hehe

Murzynku ogarnij się bo jesli nie wiesz ile masz urlopu to bardzo źle. Może to byc na twoją niekorzyść w tej firmie. To pewnie wyplaty tez nie umiesz sobie policzyć. Nie wiesz ile urlopu nie wiesz ile hajsu powinienes miec. Wymarzony pracownik majami hehe Afrika dzika

Hehe

Dozownia i gotowania rządzi się swoimi prawami. Jesli polasisz sie na ciut lepszą kase licz się z tym że predzej czy później stracisz zdrowie. Coś za coś. Większość pracowników tych miejsc ma problem z kręgosłupem. Aleee ciiii o tym sie nie dowiesz dopóki nie porobisz heh

Nikt

Jak juz tak zaczeli zwalniac, to zeby sie nie okazalo, ze dyr. w ferworze walki zwolni sam siebie :D

Ou
@Nikt

Czemu zwalniają?

Ktos
@Ou

Bo jeden Pan na zwolnieniu lekarskim dom sobie budował ;p

@Ktos

Moze nie mial "lezonego", nie widze problemu. A zwalniaja bo maszyny maja zastapic ludzi, ot, taka wygodna wymowka. Wszystko ma swoje miejsce i czas, ci co teraz tak ochoczo wreczaja wypowiedzenia kiedys sami je dostana :)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK W DZIALE MIESZALNI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wika

@jan czyli zatrudniają dużo młodych ludzi?

Jan

Dziwi fakt że nikt absolutnie nikt nie przyjrzy się jak tam przyjmują do pracy ludzie po studiach z doświadczeniem są tam traktowani jak zło konieczne i na najgorsza pracę bo kierowniczka rządzi. Gdzie jest szefostwo??? Nie polecam tam nawet aplikować szkoda słów.

No ba
@Jan

Tyle opinii tutaj masz od ludzi którzy przeszli przez ten przybytek belchatowski a i tak tam polazleś. Po co ci to było, ludzie nie bez powodu odradzają to miejsce. Szanuj się kolego i spadaj z tamtąd.

A jakże
@Jan

(usunięte przez administratora)Podważa zasadność chorobowego, szarogęsi się ile wlezie. Trzeba być lekko głupim głuchym i ślepym żeby tam wytrzymać

Ciekawe czemu nikt już nie wyraża, swojej opinii. Pewnie zaieli się praca.

Ou jee
@Nowy

Każdy z Belchatowa wie o tym zakładzie wystarczajaco dużo by wiedziec żeby go omijać. Ukraina sie nie wypowiada bo pisać po polsku nie umie. Tyle w temacie

Mlody

Czy są obecnie przyjęcia do pracy?

Spalony Dżony

Wystarczy zmienić kierowniczke i wreszcie wróci fajna atmosfera w pracy i nikt nie bedzie musiał robić dobrej miny do złej gry.

NN
@Spalony Dżony

HEJT, TO NIE OPINIA.

Pomoc
@NN

Starzy piszą bo się nudzi, młodzi łapią garściami HEYT to pomoc dydaktyczna dla (usunięte przez administratora) hahaha

Mlody
@Spalony Dżony

Gdyby nie obecna kierowniczka to ten zakład już dawno by upadł.(usunięte przez administratora)

@NN

NN nie masz pojęcia o hejcie. Tutaj kazdy wyraża własne spostrzeżenia. Nikt nikogo nie obraża wiec nie przytaczaj haseł zasłyszanych w mediach

Żal to dzieci w Afryce
@Mlody

A czego tu żałować? Sztucznych uśmiechów i udawanej sympatii? Weszles między wrony to krakaj jak i one Do czasu.

Ktoś

Słodka kraina wcale nie jest taka słodka ????

Iwona

Widzę, że nie podoba Ci się zbytnio praca w MAJAMI. Szkoda, że nie napisałaś żadnych konkretów. Co jest nie tak ze sposobem zarządzania w firmie?

Nie ma czego zalowac

Ciesz sie czlowieku ze sie tam nie dostalas. Widocznie za wysoki poziom reprezentujesz. W majami szukaja sterowalnych osób a najlepiej dwulicowych wazelinek. Brawo ze cie nie przyjeli to znaczy że jestes ponad nimi.

Hahahahahahahahaha. Zmienia się tylko na gorsze. Jak ja się cieszę że z tym syfem już mam dawno spokój.

Hejt to nie opinia

Hihi

Drogi pracowniku góry zamiast wypytywać na forum gwoli zaspokojenia swojej ciekawości proszę załóż fartuch biale buty i czepek i przyjdź popracować na dole. Wszystko juz wtedy bedziesz wiedział heh

gość

Czy ktoś może wyjaśnić co to znaczy dobra stawka godzinowa taka informacja znajduje się na ofercie pracy na pracownika produkcyjnego do Majami?

Haha
@gość

Ktoś poprostu ma dobre poczucie humoru ???? dobra stawka? Nie w tej firmie ????

Hehe

(usunięte przez administratora) Potrafi tylko glupio się usmiechac jak cos potrzebuje. A dyrektor pozabieral wszystko choc obiecywał że da..

Izka

Czy ta firma gwarantuje pracownikom jakieś benefity ?

Nana
@Izka

Benefity? To firma która wykorzystuje a nie wynagradza. Żadnych benefitow.

Maćko
@Izka

Hehe ...śmiech na sali

Irena
@Nana

Twoja opinia o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. jest bardzo negatywna, jednak nie zawiera konkretnych informacji. Możesz opisać co miałaś na myśli pisząc, że firma wykorzystuje pracowników? Chodzi o obowiązkowe nadgodziny, niskie wynagrodzenie?

Nana
@Irena

Przyjdź popracuj i odczuj na własnej skórze ???? Nie wolno nikogo zniechęcać. Serdecznie zapraszamy ????

Lipa
@Irena

Pracuje tu krótko jednak irytacja jest na porządku dziennym. Premia tutaj jest jak UFO każdy słyszał widzieli nieliczni. Pracując na jednej linii jeden ma drugi nie ma. Sporo pozerów w tej firmie nie wiem po co ich trzymają. Dziewczyna chwaląca się sanatorium to chyba na sztukę tam przychodzi żeby stan ludzi się zgadzał i nikt nie patrzy że jedni spacerują a inni pracują za dwóch. Nierówny podział pracy lepiej nie pokazywać co się potrafi bo będą to wykorzystywać. Pani siwa z sezamka kolejna ciekawa osoba jak robić by się nie narobić. Brygadzistki skupione na sobie i papierach.Tak to wygląda..

@Lipa

Premia pewnie jest uznaniowa i dlatego nie zawsze wypłacana. Czy są jakieś motywacyjne dodatki, które podnoszą wydajność pracowników dając bodziec do lepszej pracy? Mam na myśli szkolenia branżowe dające nowe uprawnienia. Napisz o tym proszę.

Lipa
@Marek

Marku zapomnij o czyms takim jak dodatek motywacyjny czy inwestycja w rozwój pracownika. Nie ten adres. Tutaj najniższy szczebel ma zapier... mało umieć, mało mówić i jeszcze mniej wiedzieć. Firma międzynarodowa dobrze prosperuje a szczędzi na każdej złotówce. Inwestycje we wszystko byle nie w ludzi. Tutaj skrzydeł nie rozwiniesz tylko się uwstecznisz. System wynagradzania juz dawno powinien być wzięty pod lupe przez odpowiednią instytucje..

gosc

Dobra rada niech Pan kierownik mechaników zajmie się praca a nie bieganie za derektorem i donoszeniem kto skim i o której godzinie. A maszyny sie sypiom.

Czy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak Majami ma godziny ustalone pracy. Produkcja 6:00-14:00, 14:00-22:00 czasami nocna zmiana.

Sprawiedliwy

Tak jak się czyta te opinie to żenada. Nikt nikogo do pracy w Majami czy innej firmie nie zmusza. Jak komuś nie odpowiada to poprosu zmienia pracę. A takie wpisywanie to nikomu jeszcze nie wyszło na zdrowie. Co do kierownictwa wszystko jest do dogadania to też ludzie. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników firmy.

Ehe

1. Pracuje tam kupe lat. Premie nie są zachwycające, ale powiedzieć, że ich nie ma w ogóle to oszczerstwa. Owszem, premie często robią za wyrównanie do najniższej krajowej, ale nie jest to norma. No i wypłata zależy od wykonywanej pracy (tak, można tam zarobić więcej niż najniższa krajowa). 2. Nie każdy donosi, ludzie. Ile osób tyle charakterów. Podajcie mi namiary na miejsce pracy, gdzie wszyscy są idealni. 3. Przyznaję, polityka zatrudniania ludzi ostatnimi czasy jest... Dziwna. Nie rozmawiają z pracownikami jak należy, tylko rzucają hasła typu 'do zwolnienia', 'nagana', 'w kżadej chwili możemy cię wymienić, na twoje miejsce jest x innych osób' (no faktycznie, tłumy się tam pchają). W niektórych sytuacjach więcej szacunku do pracownika by się przydało, ale szacunek działa w dwie strony, także lepiej się zastanowić z jakim podejściem zwracamy się do przełożonych, a potem wymagać. Z drugiej strony bezpodstawne poniżenie jest nie do przyjęcia. 4. Nie. Najlepszy to taki pracownik, który na wywal one na zakład i kierownictwo. Albo inaczej - tacy pracownicy mają tam najlepiej. "Góra" bardzo szybko wyczai, gdy komuś zależy. Potem kaplica. 5. Atmosfera różna, zależy na jaki dział się pójdzie i na którą zmianę. Prawda jest taka, że siedzicie przed komputerami/tabletami/telefonami i gdzie się nie zatrudnicie to źle . Przy braku doświadczenia, motywacji i wykształcenia wymagania ogromne. Ogólnie powodzenia. A, i jeszcze jedno. Są paczki na święta dla dzieci. Były pikniki rodzinne gdzieś w okolicach Dnia Dziecka i chyba wyprawki do szkoły. Zakład nienajgorszy. Takie 4,5/10. I przestańcie płakać jak małe dzieci

Ehe
@Ehe

Na temat dyrektora, kierownictwa, działu kontroli jakości itd. nie ma co się wypowiadać. Za często się zmieniają.

John
@Ehe

Nieprawda to wszystko(usunięte przez administratora)w tekście czuć pracownika góry ( chyba były wyprawki i pikniki ) jeden może dwa przez cały okres istnienia firmy śmierdzi kłamstwem na odległość????????????

Yyy
@Ehe

Premie są? Jak się na......... żeby mieć dodatek, który Ci się należy na danym stanowisku.. uznaniowej chyba nikt nie dostaje bo tam się nie uznaje pracownika :D Paczek nie ma premii świątecznej nie ma pikników też nie ma. Piknik był, ale chyba na pokaz.

Paloma

Super praca :) Kocham Ptasie mleczko

Tak
@Paloma

Mleczko świeżutkie jest super :)

Zostaw merytoryczną opinię o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Bełchatów

• Jak się pracuje w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.