Opinie o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Karolinka

Ale bzdury ludzie pracy wypisują żenada. Pisze przeciętna absolwentka nie pracownik Kadr. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych z pracy w firmie i ciągle narzekających. Może sami załóżcie firmę i będzie więcej miejsc pracy. Bo od czytania ciągle niepochlebnych opinii robi się niedobrze.

@Karolinka

Niedobrze się robi od takich zakłamanych komentarzy

Gienia

Dobrze, że o mnie nikt nie wypisuje i nie wyrabia mi opinii ani z błędami, ani bez. Cieszy fakt, że jest zwracana uwaga na drobiazgi ciekawe jak z poważniejszymi zagadnieniami ekonomii. Ciekawe czy w firmie są zebrania z załogą w celu przedstawienia wyników osiągniętych, przedstawienie i rozwiązanie problemów wspólnie z załogą ?

@Gienia

Sądząc po tym co się w ten firmie dzieje, to nie...

Czemu firma nie ma strony Fanpage na Facebooku ? Czemu nikt nie odpisuje na e-maile ? Czemu nik nie odpisuje na pytania i zarzuty z gowork ?

@Marcin

Bo nie szanują swoich pracowników i nie są kompetentni, nie warto mieć do czynienia z tą firmą.

@Marcin

Odpisują sami wypisując sobie pozytywne komentarze, zamiast reagować na zarzuty...

Madzia

super praca super płaca super atmosfera super warunki pracy super zarządzanie super Pani Kierownik i Kadry

@Madzia

Pewnie znowu komentarz kierowniczki albo kadr, ludzie się skarżą, a oni zamiast się tym zająć to w opozycji wypisują na samych siebie pozytywne komentarze, żenada...

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK W DZIALE MIESZALNI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Krotko o Majami

Ani płaca ani atmosfera w tej pracy nie jest dobra. Niektóre stanowiska rujnują zdrowie. Polecam omijać chyba że ktoś ma pare mcy do emerytury to niech sobie przepęka. Młode zdrowe osoby niech szukają lepszej pracy i perspektyw.

@Krotko o Majami

Potwierdzam, szkoda zdrowia...

Weronika

Hej, czy jeżeli ma się doświadczenie w obsłudze klienta, ale w innej branży, będzie się miało szansę w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta w Majami: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-do-spraw-obslugi-klienta,praca.gov.pl9f14cc8e7aa69fe593120769025145c2,belchatow?

SABINA
@Weronika

Jasne ze sie dostaniesz bo nie maja ludzi do pracy, dostaniesz mało kasy, i bedziesz pracowac do utraty tchu za grosze.I pani prezes bedzie patrzyla na ciebie jak na robaka ,z góry.Tak tam jest.Nie polecam

@SABINA

Czyli każdy jest przyjmowany czy jednak trzeba spełnić określone warunki? :P Wspomniałaś o tym, że dostanie się mało kasy... Czy mogę wiedzieć wobec tego jaka to jest dokładnie wysokość wynagrodzenia?

@Elżbieta

Nie każdego zatrudniają, trzeba mieć referencje i plecy.

Tosiek

Czy w Majami zatrudiają przez Agencję Pracy?

heniu

Ciekawe czy firma ma w planach budowę nowoczesnej hali produkcyjnej na terenie miasta lub okolicach.

Halinka

Ostatnio się okazały ogłoszenia o pracę na pracownika produkcji, operatora, lidera - liderkę, wiele innych stanowisk. Czyżby odświeżenie kadry. A może próba obniżenie średniej wieku pracowników?

tako

W jakim celu są tu zamieszczane opinie o firmie?

@tako

W takim celu, aby ktoś chcący podjąć się w tej firmie pracy mógł wejść na tę stronę i przeczytać opinię pracowników jak jest naprawdę.

Tadzio

Super Firma - Ciekawe czy są przyjęcia? Czemu ludzie się tak uwzieli na tą Firmę?

@Tadzio

Super firma? Ciekawe kto to pisze... Może znowu "kadry"?

teslo

Czy Majami posiada sklep firmowy w Bełchatowie?

memo

czy odpowiedzi na pytania udzielają pracownicy Kadr?

maka

Ludzie zajęcia nie mają i bzdury wypisują. Same kłamstwa i oszczerstwa. Rzadna z powyższych opini nie jest merytoryczna. Rada taka jak komuś praca nie odpowiada niech ją zmieni. Pozdrawiam Kadry w Majami.

@maka

Ale wstyd... Sami zmieńcie pracę, bo chyba się tam nudzicie w tych kadrach, może słownik sobie poczytajcie, to chociaż się pisać nauczycie, wielkie KADRY...

Tedi

Czy w majami są przyjęcia?

Pracownik produkcji

(usunięte przez administratora) Nie ma żadnych zasad, żadnych reguł, zwykłym pracownikom można powiedzieć wszystko co ślina przyniesie na język(usunięte przez administratora) Nie wiem jak inaczej można nazwać uporczywe okropne komentarze i uwagi na każdym kroku dotyczące dosłownie wszystkiego. (usunięte przez administratora)

@Pracownik produkcji

A o jakie komentarze chodzi? Te z forum tutaj czy w pracy ktoś coś mówi?

Hej

Trzeba chodzić w maseczce?

Marysia

Najgorsza firma w Bełchatowie nie polecam

@Marysia

Dlaczego nie polecasz Majami? Warto by było dodać jakieś szczegóły :) Ja jestem ciekawa, co według Ciebie było nie tak w firmie? Co konkretnie nie spełniało Twoich oczekiwań?

Daruj sobie te prace

W majami same boidupy bojące się o marny majamowski stołek życiowe wypłosze co to nigdy godnej pracy ani płacy nie zaznały. Współczuję pracownikom rozeznania płacowego i znikomego doświadczenia zawodowego i nie polecam zainteresowanym. Ludzie! Tutaj naprawde jest (usunięte przez administratora) Szanujcie się.

Total
@Daruj sobie te prace

W firmie panuje (usunięte przez administratora) dyskryminacja a także COVID, o którym ma być cisza.

Weronika
@Total

Cześć @Total, a jakie działania mające na celu ochronę pracowników przed pandemią podjęła Majami? Czy dostajecie maseczki i środki dezynfekcyjne? Być może pracujecie w systemie hybrydowym?

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera do bani. Kierowniczka nie miła o dyrektorze nie wspomnę. Jest kilka "gwiazd" w Majami, które myślą, że jak pracują kilkanaście lat to są najlepsze. Wchodzą w .... kierownictwu i w sumie źle na tym nie wychodzą. Nikt ich nie lubi, ale nikt się nie odzywa dla świętego spokoju. Ale nie myślą o tym, że gwiazdy spadają prędzej czy później. Tam nikt nie dba o pracownika nawet o lizodupa. Każdy sobie rzepke skrobię. Do pracy przychodząc ludzie, ktorzy maja lewe ręce do roboty więc inni muszą się narobić. Szkoda gadać.

@Gość

Czy atmosfera pracy to jedyny powód, dla którego nie polecasz współpracy z MAJAMI? Mówisz, że jest więcej pracy przez niekompetentne osoby, a czy ilość wykonywanych obowiązków przekłada się na wyższe wynagrodzenie bądź premię? Dzięki z góry za doprecyzowanie.

Luna
@Gość

Wypowiedź w samo sedno! Obiema rękami pod Twoja opinia się podpisuje. Tam każdemu juz zrył się beret od kierownictwa po najnizszy szczebel. Kto się szanuje choć troche to omija tę firme szerokim łukiem. Marny grosz marni ludzie nieobrażając kilku wyjątków którzy pracują tam od niedawno. Ten zakład to dno Bełchatowa..

Prawda
@Gość

No gwiazdy są pierwsza klasa np siwa sezamek wielka operatorka potrafi włączyć start maszyna zagonić ludzi do roboty a sama spacerować po hali i roznosic ploty, zamiast pomagać dziewczynom i pilnować co z maszyny wychodzi. Żenada

Iwona
@Prawda

Wiesz, starajmy się może nie pisać o konkretnych osobach z pracy. Co do nieodpowiedniego zachowania innych, to może warto z nimi o tym porozmawiać. A powiedz, czy do tej pracy w MAJAMI trzeba mieć jakieś doświadczenie?

gość
@Iwona

Informacje na ten temat można uzyskać czytając uważnie ogłoszenie o pracę jaką zamieszcza pracodawca. Więcej szczegółów na rozmowie kwalifikacyjnej.

Gosc
@Gość

Dlaczego nie polecasz? Jak najbardziej jest to praca dla ludzi bez wykształcenia, ambicji i honoru. Jest to praca dla ludzi którzy nie są w stanie albo nie chcą samodzielnie myśleć. Jest to praca dla ludzi którzy wejdą Ci w cztery litery bez mydła a za plecami Cię obgadaja. Robi tam tak 90 procent pracowników a najlepsze jest to że prawie wszyscy mają się tam za niezastąpionych . A jednak jak widać każdego da się zastąpić , nawet ludzi którzy latami tam pracowali.

Zostaw merytoryczną opinię o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Bełchatów

• Jak się pracuje w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.