Opinie o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Alicja

@Ja, jesteś obecnym bądź byłym pracownikiem firmy MAJAMI? Jeżeli tak to czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w tej firmie? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym pracodawcą. Twoja opinia będzie pomocna dla osób poszukujących informacji na temat tego pracodawcy.

Alicja

Jakie są wasze odczucia związane z firmą MAJAMI? Czy możecie ją polecić innym? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec pracowników? Każdy komentarz na ten temat może okazać się pomocny.

GN

Kolejne odejscia z pracy.

A MOZE KTOS NAPISZE NA TEMAT GABRIELI BO TERAZ JEST W INNEJ FIRMIE A KAŻDY JUZ MA DOSYĆ TEJ PANI

Vit.

To Gabriela odeszła?

@anonymous

TA PANI JEST DYREKTOREM PRODUKCJI W EKO FISH W ŻEROMINIE JUŻ PARE OSÓB Z MAJAMI MA U NAS DOBRE STANOWISKA ROBI SIĘ WIELKI BAŁAGAN

Vit.
@anonymous

Pracowałam z nią jakiś czas temu i myślę, że ona sama w sobie nie jest złym człowiekiem. Była za słaba psychicznie na Majami i to ją wykończyło. Tam prezes nie traktuje z szacunkiem nawet swoich dyrektorów.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK W DZIALE MIESZALNI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Waglik

Na magazynie spora rewolucja.Juz chłopaki nie chcą tam pracować? Nie polecam pracy na magazynie w Majami po prostu panuje tam atmosfera, której w normalnej pracy nie uświadczycie.

Tez tam pracowalem. Zmienilem prace i juz się tak nie stresuje. Ponadto praca bez możliwości rozwoju. Nie polecam tam pracy ze wzgledu na negatywna ocenę kierownictwa(usunięte przez administratora) Przyjdź, zobacz popracuj i się przekonaj dlaczego takie opinie. (usunięte przez administratora) Zawsze mnie ciekawilo dlaczego tak nie sprawdzacie ludzi z gory? (usunięte przez administratora)Firma nie godna uwagi ludzi ambitnych i chcących cos osiągnąc. Na sile można po pracować ale nie długo -gora kilka miesięcy-(usunięte przez administratora)

Nie pracuje w tej firmie już kilka lat, ale patrząc na poniższe komentarze to nic się w tej firmie nie zmieniło. Nadal zero poszanowania pracownika, kiepska organizacja pracy a przede wszystkim wyzysk pracownika na maxa i to za marne grosze. Szkoda pracowników którzy na prawdę sie starają i bardzo dobrze pracują oraz angażują w pracę. Fajne produkty macie a taką opinię na internecie kiepską. Może za kilka lat, kilkanaście jak zmieni się sposób myslenia i traktowania pracowników przez najwyższe władze, zmieni się również opinia o firmie. Nie jest sposobem zwolnienie pracowników trzeba najpierw zacząc od siebie. Przykro patrzeć ze jest tam nadal tak kiepsko! Zyczę wszystkim pracownikom wytrwałości.

pomimo, że już tam nie pracujesz bardzo mocno interesuje cię ta firma?! nawet w dniu kiedy każdy myśli o osobach, które odeszły. Zastanawiające jest to bardzo.

Jangcy

Są przyjęcia na stanowisko Mechanik?

Byly pracownik

Jarzabek - w kadrach najslabsze ognia? dlaczego? Wyjasnisz?

Alicja

@Maciek piszesz, że odpowiada Ci praca na magazynie. Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym dziale firmy? Czego mogą spodziewać się nowi pracownicy? Dlaczego warto pracować właśnie w MAJAMI?

@Alicja

Nie warto

Wylewacz
@Alicja

Firma jest źle zorganizowana...ale chodzi tylko o produkcję. Ale jak ma być skoro brak tam jakiejkolwiek osoby która ma o tym pojęcie. Cierpią na tym zwykli pracownicy bo niby jakiś plan produkcji jest ale dlaczego wtedy kierowcy czekają na towar który jeszcze się robi... Jeszcze do tego oszczędności na surowcach i opakowaniach. Ciągle szukanie nowych dostawcow bo tansi.ehh ah szkoda pisać o tym bajzlu a mógłbym jeszcze ciekawsze rzeczy..

Alicja

@były pracownik rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Od jak dawna? Możliwe, że od tego czasu zaszły w niej zmiany. Piszesz, że według Ciebie nie warto pracować w MAJAMI. Jednak nie piszesz dlaczego. Istotne, by pojawiające się tu opinie były merytoryczne i pomagały osobom zainteresowanym zdobyciem dodatkowych informacji o potencjalnym miejscu pracy. Warto też pamiętać, że to co sprawia, że uważasz, że nie warto w firmie pracować, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia.

Gorgon

Bay zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć...

w

A ciężko jest sie tam utrzymać

Sylwester

To praca dla osób młodych... tuż po szkole... Którymi można łatwo manipulować, którzy nigdzie jeszcze nie pracowali i nie widzieli jak wygląda organizacja pracy z prawdziwego zdarzenia. Tutaj jest na hurrrra. Praca jak praca nic specjalnego (usunięte przez administratora) nie urywa -chodzi o zarobki i ścieżkę kariery.

Były pracownik.

Słyszałem że na magazynie ostatnio ubywa wam ludzi, to chyba nie jest tak dobrze.

Magazynier

Praca z osobami opóźnionymi do łatwych nie należy. Socjal: jak nie masz dzieci to nie masz socjalu.

A jakiś social jest

a mnie tam się dobrze pracuje, mam spokój i juz

A na magazynie

Maciek
@w

na magazynie jest ok, zarobki są bardzo dobre

Wojtek
@Maciek

Sprawa jest prosta. Na stanowisku dyrektora produkcji i kierowników produkcji są osoby, które nie maja pojecia jak wyglada praca na magazynach. Nie ma to nic wspólnego z planowaniem i logistyką. Ile można odpowiadać za ten chaos?

PR

Zarobki na produkcji poziom krajowy czyli marna minimalna... Nie dorobisz się ale przeżyjesz. Decyzje negatywne nie powstają bez powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Bełchatów

• Jak się pracuje w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.