Opinie o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. w Bełchatów

xxx

Szkoda ze w pracy nie maci tyle do powiedzenia. Kazda łeb opusci i siedzi cicho. Wszyscy sie na to godzimy' traktuja nas jak zlo konieczne a nikt nie ma odwagi sie postawić.

zenada

to najgorsza firma w woj lodzkim. Praca na akord to najgorsze zło. Wyplata 300 zł za miesiąc. Już szukam innej pracy, nawet sprzątanie kibli będzie lepsze i bardziej opłacalne. Szafki są sprawdzane bez wiedzy pracownika, ktoś wyżej widać ze z biura.

Skoro jest wam tam tak zle, to czemu sie nie pozwalniacie

........

Człowiek charuje za najnizszą krajowa.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK W DZIALE MIESZALNI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
xxx

Da osob szukajacych pracy w majami mam dobra rade. Szukajcie wszedzie byle nie tam. Wyzysk na maksa za mniej niz najnizsza krajowa. Traktuja ludzi jak złodzieji i wymslaja powody zeby zabrac premie.

yyy
@xxx

otwieają szafki bez wiedzy pracownika!!!!!!!!!!!!KRYMINAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bumbo
@yyy

nieprawda.nikt szafek nie otwieral.a ja nigdy nie spotkalam sie z taka troskliwoscia kierownikow,dyrektorki i prezesa.a krytykuja tylko ci co robic im sie nie chce.i kazdy to wie

M.S.

Trzeba było się uczyć a nie teraz płakać. Widzę, że frustracja życiowa sięgnęła zenitu najlepiej się wyżyć w necie bo anonimowo... prawda?

zenada

Na czym ma polegać ta dyskusja. Jeśli krytyka to konstruktywna a nie oczernianie i na dodatek podszywanie się, co chyba jest karalne... Praca dobra jak każda inna pod warunkiem, że ktoś chce pracować a nie przychodzi tylko po to żeby przetrwać 8 h i dostać za to $. A frustrację, że się nie udało wyładowuje w internecie.

pracownica
@zenada

absolutnie się nie zgadzam, wyzysk na maxa. Kierowniczki wydzierają się na ciebie o byle co. atmosfera fatalna, dużo osób się zwalnia bo już nie może tam wytrzymać. Nie polecam. aaaa wyplata poniżej tysiaka, a tyrasz non stop.

Edzia

Przepraszam ..pomyliłam się miał na imię Sylwek...ehhhh co za ciałko

WREDNA
@Edzia

Odpuść sobie laska!

zaskoczona
@Edzia

Edzia co mają na celu te głupie teksty? Traktujesz to jako zabawę wypisywanie takich bzdur? Czy coś takiego pomoże ludziom w otrzymaniu rzetelnej opinii o firmie? Zero merytoryczności w większości wypowiedzi :/ i po co? Nie pracuję i nie pracowałam w Majami ale tylko ze słyszenia wiem, że wiele z tych opinii powyżej to raczej frustracja niezadowolonych z życia - tak dla zasady. Oczernić bo mam zły humor np. Pracodawca z tego co wiem dobry i rzetelny. A praca jak praca - trzeba lubić to co się robi to nie będzie powodów do narzekań.

Edzia

Jestem nowa w tej firmie ale powiem Wam gdy byłam na ladalni był tam pewnien chłopak w niebieskim ubraniu. Ma na imię Maciek. Jaki on jest słodki :** Gdy na niego spojrzałam od razu pomyślałam '' ON BĘDZIE MÓJ''! Szykuj się Słodziaku .. Bo nie odpuszczę takiego Zgrywusa jak TY! Wrrrr....

Hiacynta

Praca sama w sobie nie jest zła. Tylko słabo płatna, osoby nowe uczące się zawijać mają szczerze przekichane...Spodziewałam sie czegoś innego. Ja osobiście zachodząc do pracy nigdy nie wiem co konkretnie będe robić, siadasz zawijasz krówki i czekasz aż łaskawie któraś z kierowniczek, bądź brygadzistek będzie kogoś potrzebować i zawoła do pracy. Człowiek chcę popracować a musi zawijać, rozumiem te panie które zawijają po 50-70 kg. A tak jak osoby które nie umieją zawijać bądź zawijają mało powinny być kierowane do innych prac. Pozdrawiam

danio
@Hiacynta

jeśli szukasz pracy za darmo to majami jest spoko. nie zarobisz tam, prezes jest totalną szmatą. dorabia sie na upośledzonych ludziach i nic nie placi

Kazdy kto tam pracowal wie jak jest. Mnostwwo zawisci i chamstwa. Zawijaczki (usunięte przez administratora) sobie obrabiaja a na maszynowce zywcem by cie zjedli.Dobrze ze juz tam nie pracuje i nigdy wiecej.

Gal anonim

Przestańcie wypisywać te brednie! PZDW!

ja również słyszałam opinie o tym zakładzie , podobno jest OKROPNIE . Kierowniczki bardzo żle traktują ludzi ,zawijaczki obrabiają sobie tyłek wzajemnie . Ludzie chodzą sobie jak chcą do pracy ,nie na swoje zmiany każda z osób pcha się tylko na rano a popołudniu nikt nie chce. Powinien ktoś się za to wziąść , a urlopy dostają tylko pupilki a inni do roboty . KOSZMAR !!

M

Przestańcie wypisywać już takie brednie na forum bo wygląda na to, że ktoś ma tutaj problemy z głową...

stęskniona

Fakt w Majami są same super chłopaki ! Mariusz (magazynier) wzbudzasz we mnie takie dzikie chęci....wrrrr ale tak naprawdę - to jesteś super facetem... może byś się ze mną spotkał - chociaż porozmawiać??? odezwę się...

NIezajoma

Najfajniejszy jest Maciek...zakochałam się w nim ale nie zwraca na mnie uwagi.

magik

jaka jest prawda każdy dobrze wie kto tam pracował lub nadal pracuje a że jest to bardzo duża grupa osób wystarczy popytać bo na każdym osiedlu w bełchatowie ktoś taki się znajdzie

xxx

Akurat, pomagaja sobie. Ciekawe w czym ?

@xxx

czy tak sobie pomagaja to nie sądze,ale fakt-jeśli zmiana to tylko u p.Edyty, jest konkretna i wszystko idzie jak trzeba.A i ludzie u niej na zmianie sa raczej ok, mówie o zwykłych pracownikach...

prawda

A jeszcze jedno jakby ktoś dostał się tu do pracy - to tylko na zmianę kierowniczki Edyty - jest wymagająca, lubi porządek, ale zna się na robocie i u niej na zmianie robota jest poukładana. Poza tym na jej zmianie jest fajna atmosfeta i wszyscy sobie pomagają.

xxx

Tam widac sami pasjonaci pracuja

Zadowolony K.

Spójrzmy prawdzie w oczy każdy narzeka na tą firmę a tak naprawdę nie jest tak jak każdy tu piszę. Ja osobiście byłem bardzo zadowolony z pracy w tym przedsiębiorstwie.. to była moja pasja nie pracowałem dla pieniędzy ale dla przyjemności.. pieniądze grały drugorzędną rolę P.S Nie mogę być teraz z wami ponieważ wyższe sfery sprawiły, że musiałem opuścić tą firmę. Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki. Krzysiu

Zostaw merytoryczną opinię o MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. - Bełchatów

• Jak się pracuje w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 95 ocen.

MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.