Opinie o Hotelik BEJ w Tuszyn

1.5/5
Na podstawie 195 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hotelik BEJ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotelik BEJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotelik BEJ w Tuszyn

?

ktos podszywa sie pod moj a osobe mowiac nie prawde ten ktos bedzie podlegal nastepne wpisy z nie prawda groza konsekwencja pol cji joanna

zazdrosna

Może porozmawiajmy o Zwolnionej owej kucharce która jadąc do dziecka wcześniej upija sie widząc szare myszki i cisniec torebką o ziemie??????????????

Piszę to do wszystkich zainteresowanych pracą w tym miejscu bądź ludzi chcących skorzystać z jakichkolwiek usług Hotelika Bej. Pracowałam jako kucharka, nie dość, że na czarno to za parę groszy mimo to byłam gnębiona przez "Szefową kuchni (usunięte przez administratora)" i postanowiłam stamtąd odejść. Byłam nękana dlatego, że w Hoteliku Bej ciągle się pije, trwa tam wieczna impreza a ja nie pasowałam do nich, nie piłam, mam rodzinę i zawsze po pracy wracałam od razu do domu. To miejsce to poprostu meliniarnia, kobieta 40 letnia dzień w dzień pije (i nie tylko) z młodym barmanem a na drugi dzień gotuje wam obiadki, smacznego! Ludzie skoro płacicie taką kasę za nocleg czy imprezę w sali bankietowej to nie dajcie się oszukać, okraść czy być obsługiwani przez żuli.

Szatan

"Żenada" masz złych informatorów. Wszystkie pracujące tutaj osoby mają umowy o pracę. Nie jesteś tutaj księgową więc nie publikuj fałszywych informacji.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hotelik BEJ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta
Szczecin
Zenfulfillment GmbH
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
Żenada !!

Zapomniałeś dodać "Szatan" że umowy nie masz i pracujesz na czarno.!!!! ;(

Szatan

Praca pracownika gospodarczego jest spełnieniem moich marzeń,.Prace zaczynam od 8 do 16. Płaca jest adekwatna do wykonywanych czynnosci.Ludzie zatrudnieni w tym lokalu równiez nie narzekaja na niskie płace,ani na niemiła atmosfere. Żenada?chyba ta pani reprezentuje swoją osobą wypisując takie bzdury

Daria

Smaczne jedzenie, miło smacznie i przytulnie.

Aurelia

Praca w tym lokalu była najlepszą przygodą mojego zycia. Postanowiłam zniknąć z pracy ponieważ pewnego dnia podczas sprzatania pokoju hotelowego zapomnniałam zakrecić ciepłą wodę co spowodowało zurzycie hektolitrów wody oraz zalanie całego pokoju. Niedobrzy własciciele nie potrafili zrozumieć mojego głupiego zachowania i postanowili ukarać mnie zapłatą nadwyżki rachunku za wode oraz za wymianę drzwi do owej łazienki.

Magdalena

Niestety nie została zatrudniona na stanowisku kucharki, gdyż troche za malo potrafie. Nie prawdą jest ze zatrudnia sie niekompetętnych pracowników. Pozdrawiam.

Izabela

Uwielbiałam to miejsce, Fantastyczni pracodawcy, niestety zwolnili mnie ze stanowiska Szefowej kuchni" gdyz potrawy dobrawione przezemnie były niesmaczne, słone ( ochyda ).Ma koleżanka sprzataczka zapomniala zakręcić wody w pokoju woda ta leciała przez 7 dni goscie hotelowi (a była to jedna osoba, gdyz było to świeto)nie miała w czym rąk nawet umyć, gdyz Pani(usunięte przez administratora). myli sie pisząc iż wode zakreca szefostwo tylko sprzataczka puszczała tysiace litrów przez tydzień czasu, Poczym zszokowała się ze musi uregulować należnośc oczywiscie w ratach aby nie ucierpiał jej budrzet :)NIE DOBRZY PRACODAWCY BO NAWET NIE KRZYCZA:(

Zawiedziona

W ostatnim dniu z kranu leciała tylko lodowata woda usłyszałam, że zabrakło wody bo wszyscy się myli ale jak zapytałam to u nikogo nie było ciepłej wody. Pewnie ją zakręcono bo mnie pani z recepcji powiedziała, że włosów się nie myje rano i wynikło z tego,że należy chodzić jak świnia brudnym. Mnie się jednak wydaje, że już nie ogrzewano wody bo po co skoro następnych naiwnych pewnie nie mieli.Jedzenie tragedia : dostałam na obiad surową pierś z kurczaka i stare ziemniaki!!! Poniżej oczekiwań,koszmarne śniadania za cenę 30 zł/os. O 9.30 ciężko coś znaleźć oprócz skrawków i zimnych jajek na miękko.Wybór dań znikomy. Za tą cenę polecam poszukać innego hotelu.Płacisz dużo za kiepski hotel.Syf w pokojach,myszy!!,brudna wykładzina i ściany.Podarta,brudna źle uprana szaro-bura pościel.Łazienka trochę zagrzybiona. Właściciele: kompletni ordynarni ignoranci.Długo by się tu można rozpisywać. Okropne miejsce. Planowałam spędzić tam z mężem długi spokojny weekend. Niestety spokoju tam nie było (głośna muzyka od 22 do 5 rano nie pozwalała spać), więc byliśmy zmuszeni uciec po drugiej nocy - z bólem głowy.Dla właściciela liczy się tylko i wyłącznie kasa a nie pozytywna opinia klientów. Tak w skrócie można scharakteryzować ten obiekt. Generalnie absolutnie nie polecam. Makabra !!!!

Żenada !!

Praca w tej firmie odbywa się na tzw.gębę bez rejestracji........Właściciele szastający deklaracjami o wysokich zarobkach które pozostają bez pokrycia.Ciągły strach przed ewentualnymi kontrolami jest nie do zniesienia.Psychika wam siądzie!!!!Poinformowanie PIPu niewiele zmieni, inspekcja zawsze zapowiada wizytę, aby tak rzetelny pracodawca miał czas się przygotować pod względem papierkowym. Jedyne, co może pomóc, to składanie zgłoszenia za zgłoszeniem, może w końcu któryś z urzędników przejrzy na oczy i da kres tym praktykom. Ale prawda jest niestety brutalna, nikt nie ma jaj, aby donieść do inspekcji i walczyć o swoje prawa, nie tylko jako pracownika ale przede wszystkim człowieka, któremu bez wyjątku należy się szacunek. Dopóty dopóki nikt nie zajmie się tą sprawą, zasady panujące w tej firmie się nie zmienią, nadal będą łapać głupiutkie dziewczyny, które chcą zarobić, a dorobią się jedynie garba, wyzwisk i upokorzenia."Podkreślam w majestacie prawa"....I jeszcze raz powtórzę, nie dajcie się nabrać, słodkie słowa bywają po czasie bardzo gorzkie. Później zostaje już tylko niesmak

Cała Prawda

JEDNO WIELKIE OSZUSTWO I CWANIACTWO!!! NIE NABIERAJCIE SIĘ, STRATA CZASU!!!. TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ LOGIKA ZACZYNA SIĘ PRACA W HOTELIKU BEJ W TUSZYNIE.

Grymboł

Każdy kto ma ochotę tam pracować,niech da sobie spokój szkoda czasu i nerwów.Praca bez zarejestrowania - "na czarno"!!!! Od świtu do zmierzchu , za marne wynagrodzenie.Szczerze odradzam!!!!!!!! Były pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Hotelik BEJ - Tuszyn

Hotelik BEJ