Opinie o Stuwarooij w Pole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stuwarooij. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stuwarooij na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stuwarooij w Pole

Czy w Stuwarooij możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Monika Nowy wpis

Można brać zaliczki co tygodniowe

Agata Nowy wpis

Nie, wypłata jest równo co 4 tygodnie

Sokol Nowy wpis

Pracowalem tylko ze nie wyplacily wszystkich pieniedzy mi

Znalazłem ofertę pracy na produkcji karmy zwierzęcej w Tilburgu. Wie ktoś, czy nadal aktualna (wisi podobno od 2 miesięcy)? Zastanawia mnie zapis o zakwaterowaniu. Podobno płatne 50Eur tygodniowo. Czy w takim razie podana tygodniówka (75 Eur) jest już po potrąceniu kosztów kwatery czy przed?

Lara

Jak to jest, że firma ma ogłoszenie i szuka pracownika, ale nie podali posady, tylko, ze praca jest dla pań. Ale w charakterze kogo? Co tam się robi? Jak nazywa się to stanowisko? Fajnie, że zapewniają zakwaterowanie, ale to jest jakiś hotel pracowniczy? Pokój w większym mieszkaniu?

No to wiem już jacy wg. Ciebie są współpracownicy / współlokatorzy. Bo rozumiem, że w hotelu mieszkają te osoby, z którymi się na co dzień pracuje? A napiszesz, ile sobie liczą za zakwaterowanie i czy jest opcja mieszkać solo, ewentualnie samemu sobie coś poszukać?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Kora

Uwaga na nowego parkowego kosta czy jak mu tam.Nagrywa ludzi że swoją współ lokatorka,chodzi pod oknami robi zdjęcia kto z kim siedzi pod domkiem.Donosi na ludzi kiedyś było fajnie mieszkać na Hierden teraz to jest (usunięte przez administratora) tylko praca.Nie polecam zarobki 1200e na miesiąc.

Nie przyjmują już przypadkiem pani do pracy? W necie wisiały kiedyś oferty z zakwaterowaniem. Chciałabym w sumie spytać, jaka jest odległość do pracy z mieszkania, bo nawet napisali, że jak nie prawa jazdy to roweru wymagają.

Wercia

Witam. Mianowicie umowę podpisałam na pół roku, po przepracowanych 2 miesiącach niestety musiałam zjechać do Pl. Pani w biurze powiedziała mi że poniosę konsekwencje i nie zostanie mi wypłacona ostatnia cała wypłata (za 4 tyg). Był ktoś może w podobnej sytuacji? Czy mają takie prawo?

Gosia
@Wercia

To ile chcą ci wypłacić? A w umowie jest taki zapis, że ponosi się jakieś konsekwencje zerwania umowy? Jaką w ogóle umowę się z nimi podpisuje?

Wercia
@Gosia

Pani z biura stwierdziła że całą ostatnią wypłatę (za 4 tyg) . Umowa o prace na czas określony tz. 6 miesięcy. W umówię nie mogę nic znaleźć odnośnie karty za wcześniejsze zerwanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Stuwarooij?

Pablo

Bardzo miło spędzony rok z tą agencją, mogłem liczyć na pomoc koordynatorki jeżeli zaszła taka potrzeba, lokacja też w fajnym miejscu jak i mili współlokatorzy, agencja pomaga w bezproblemowej i szybkiej organizacji wszystkich potrzebnych do rozpoczęcia pracy papierów oraz zapewnia transport wrazie potrzeby, także polecam !

Szach

Nie wiem skąd tyle jadu w komentarzach. Zakwaterowanie w gorszychwarunkach było w momencie kryzysu w holandii z mieszkaniami, było praktycznie za darmo. Tak jak obiecano, przeniesiono mnie na lepsze. Wszystko w porządku, wypłaty na czas, praca zgodna z opisem. Nie mam zastrzeżeń. Negatywne komentarze każdy napisze, pozytywnych już nie. Kończę 6 miesiąc i jest git.

Julia
@Szach

Fajnie, że jest jakiś pozytywny komentarz. Czy obecnie nadal zdarza się, że ktoś ma zakwaterowanie w gorszych warunkach? Ile trzeba czekać na przeniesienie mniej więcej wtedy? Nigdy nie było opóźnień w wypłatach wynagrodzenia?

Leszek

Korzystał ktoś z usług tej agencji pracy w ostatnim czasie? Piszą o sobie, że zaczynali w 1989 r., a w przeciwieństwie do tutejszych opinii, praca z nimi jest udana i przyjemna. W ogłoszeniu z sierpnia 2021 r. płacili 10,6 euro brutto / h przy załadunku i rozładunku kontenerów, zapewniając bezpłatny transport, czy odzież roboczą. Z czego więc wynikają te pełne niezadowolenia opinie na forum?

Xxx

Piszę to do ludzi chcących podjąć tam pracę wybijcie sobie ten spierdolony pomysł z głowy raz na zawsze i to czymś naprawdę ciężkim żeby nie trzeba było poprawiać i podpisuje się pod każdą negatywna opinia bo są w 100% prawdziwe.

oko

w koncu napisze wam o co chodzi w tych wszystkich biurach pracy w ktorych pracuja cpuny i alkoholicy i nikt ich nie zwalnia.Dlatego ze na takich ludziach robi sie najwieksze przekrety,tacy ludzie nigdy nie upomna sie o pare godzin nawet brakujacych przy wyplacie,nie znaja wlasnych praw w holandii jakie sa,nie upomna sie o zadne urlopowe,wakacyjne czy chorobowe.Siedza cicho byle by chlac i cpac.kary beda placic,beda za nawet 600e pracowac byle by tylko do pl nie wrocic.

Danuta
@oko

No z tej strony brzmi to niefajnie ale z ich perspektywy chyba to jest nienajgorsze? Bo jakby mieli do tego jakąś awersję to raczej by się na to nie godzili, więc ktoś na tym jest stratny?

Paulito

Omijać szerokim łukiem. Owszem koordynatorka (usunięte przez administratora) i praca w magazynie ale warunki mieszkalne dno. Hotel na 30 chłopa zasyfiony ,zagrzybiony i zapluskwiony.Inne mniejsze domki to samo,jeden wielki syf.Pojechalem z kobieta i obiecano nam wspólny pokój a spaliśmy w różnych częściach hotelu osobo. Polecam jedynie osobom z własnym mieszkaniem i tylko na małe magazyny.Osobiscie żałuję że podjąłem pracę w tej agencji.

Renata
@Paulito

A ile udało wam się tam przepracować z dziewczyną? Zarobki chociaż wynagrodziły miejsce zamieszkania, czy też słabo?

Lola

Mam nadzieję, że każdy przed wyjazdem do tej firmy to przeczyta i weźmie ta opinie pod uwagę. Będę pisać tutaj o pracy przez ta firmę na ciastkach. Po pierwsze zakwaterowanie to bungalow 3 osobowe, które już ledwie tam stoją. Jeden pokój jedynka 1.5x2m, drugi dwójka 2x3m. W jedynce mieści sie tylko lozko. Brak jakichkolwiek szafek, od agencji się nie doprosisz, musisz kupić na własny koszt. W ogóle zapomnij ze Ci coś naprawia jeśli się zepsuje, ludzie w zimie często siedzą bez ogrzewania po kilka dni a nawet tygodni zanim ktoś przyjedzie. Rekrutujacy kłamią, ze domki są murowane jest tv i wifi, które w ogóle nie działa, zapomnij ze porozmawiasz z rodziną, chyba że wykupisz sobie pakiet. Jak zepsuje Ci sie rower, którym dojeżdża sie do pracy 7km to musisz iść na piechotę lub usłyszysz "niech ktoś inny weźmie cię na bagażnik". Co do pracy jest łatwa i dosyć przyjemna, ale holendrzy i kontraktowcy pracujący na zakladzie są rasistami, sami nic nie robią cala zmiane a Ty robisz za nich. Ogólne zasady na zakladzie dotyczą tylko agencyjnych, kontraktowi mogą wszystko nawet klepać po tylkach agencyjne dziewczyny i nikt z tym nic nie robi. Kolejna rzecz w jednym tygodniu możesz mieć zmieniany planning 3 razy a nawet więcej tj możesz pracować na nocke rano i popołudnie w jednym tygodniu (oczywiście bez żadnych dodatków) i nigdy nie wiesz jaka będziesz miał zmianę na następny dzień i ile zarobisz w danym tygodniu bo ciągle odwołują produkcje i zmieniają planningi. Wypłaty są co 4 tygodnie liczone na periody, co agencji ułatwia mataczenie na solarisach. Jeśli zrezygnujesz z pracy po 4 tygodniach, które są próbne, zabierają Ci cała wypłatę na tzw karę za niedotrzymanie umowy. Jak nie ma pracy to siedzisz na snipie z nie swojej winy a potem kaza ci robić nadgodziny tj po 12h dziennie jak się nie zgodzisz to straszą że wyślą Cię na sprzątanie do biura głównego i musisz podpisać papier że zrzekasz się gwarantowanych godzin. Jeśli chodzi o koordynatorki, to masakra. Jagoda, z która rozmawiasz jak do ściany tzn idziesz z problemem a ona wysłucha przytaknie i wzruszy ramionami, tyle z jej pomocy. Agnieszka to najbardziej niekompetentna osoba jaka spotkałam na takim stanowisku, chamska, wredna i podła, lepiej w ogóle nie mieć z takim człowiekiem stycznosci, omijać szerokim łukiem. Jeśli chodzi o biuro glowne, zadzwonisz przedstawisz problem, mówią że oddzwonia ale nigdy tego nie doczekasz. Jedyny plus, dość łatwa praca i trafiają się inni fajni pracujący, ale to niewiele osób. Podsumowując więcej niż 1000e w miesiąc robiąc normalne godziny nie zarobisz, w dodatku mieszkasz w uwlaczajacych godności człowieka warunkach i jesteś traktowany nie jak człowiek tylko numerek, który ma pracować a jak czegoś potrzebujesz to jak powietrze. Nie polecam.

Leszek
@Lola

Dzięki bo zastanawiałem się czy im zaufać. Te pozytywne opinie to myślisz że prawda?

@Leszek

Nie sadze żeby Ci z biura pisali opinie. Może kiedyś tam było dobrze, X lat temu, nie wiem. Ale podejrzewam że dla ludzi bez języka i bez jakichkolwiek umiejętności może taka praca być ok. Może komuś odpowiada max 1000 miesiecznie.

Ewelina
@Lola

a miałaś tam styczność z jakimiś ludźmi którzy pracują u nich dłuższy czas? Ciekawa jestem czy pojawiają się jakieś podwyżki wtedy i czy można liczyć na zmianę "mieszkania" na coś lepszego?

@Ewelina

Oczywiście, że miałam :) Od 5 lat jest taka sama stawka, niezależnie czy pracujesz tam 5 lat czy 5 miesięcy wszyscy maja te same pieniadze. I te same warunki mieszkaniowe, nie ma możliwości zamieszkania na innym parku.

Lidia
@Lola

Jak to możliwe ze stawka od 5 lat ta sama skoro wszędzie są podwyżki rządowe chyba?

Polak

UWAGA FIRMA Stuwaroijj van roj ma druga firme RENTAL CENTRAL ŚMIEĆ NIE FIRMA

Burak
@Polak

Certa Rental to firma która zajmuje się zakwaterowaniem dla Stuwarooij.

Maciej z Rossum

Wszystkie opinie to kłamstwa... Już miałem wcześniej to napisać lecz poczekalem do pierwszej wypłaty. Więc wszystko się zgadza jasno określone warunki, godzin... Heh.. Wolne miałem 1 go dnia świat i dzień po sylwestrze (to lux, ja przyjechałem tu pracować nie pajacowac).... POLECAM

Najlepszy
@Maciej z Rossum

Poczekaj do drugiej wypłaty...

Maciej Rossum
@Najlepszy

Już szóstą wziąłem.... Wszystko się zgadza.... Czytajcie umowę, analuzujcie Solaris, nie wiecie czegoś nie pytajcie kolegi lecz przełożonego

Obi
@Maciej Rossum

Gdzie pracujesz i gdzie mieszkasz, jak warunki i wypłaty?

Pitek
@Maciej z Rossum

Witam. Zgadzam się z przedmówcą. Firma rzetelna, koordynatorzy i team liderzy uprzejmi i zawsze pomocni. Atmosfera na firmie mega pozytywna w międzynarodowym składzie. Payslipy czytelne, dostajesz je w formie papierowej. Zwłaszcza bardzo mi się podoba rozwiązanie dodawania , środków wakacyjnych i urlopowych do każdej wypłaty, która czyni ją jeszcze bardziej satysfakcjonującą.Praca luźna, niskie normy, nikt ciebie nie pogania bo i tak często kończysz przed czasem. Warunki mieszkaniowe na hotelu w Rossum są również bardzo dobre. Dużo przestrzeni w pokojach, zwłaszcza tych na dole gdzie znajdziesz pod łóżkiem sporo miejsca na swoje rzeczy osobiste.Na miejscu można też poznać dużo fajnych i uśmiechniętych osób, zwłaszcza że miejsce to co tydzień odwiedza dziesiątki innych ludzi z całego świata. Hotel znajduje się w małej, spokojnej, przyrodniczo bogatej miejscowości. Kilkaset metrów od hotelu znajduje się bogato wyposażony sklep z jednymi z najniższych cen w Holandii.

100 % I dwa lata od pierwszego wpisu takie sprostowanie

Pitek
@Macjej ROSSUM (UTRECHT)

O to już stary wiarus jesteś;) Pewnie już podwyżkę dostałeś i wygląda to jeszcze lepiej?

@Pitek

Dwa lub trzy razy dostałem podwyżkę. Mało kto wie, że w Stuwadoorsbedrijf jest 13-tka :) w maju były dwie wypłaty

Rudzia
@Macjej ROSSUM (UTRECHT)

Wszędzie tak jest heh to wypłata wakacyjnych pieniędzy raz w roku jest lub 2 zależy od agencji co miesiąc po 8% od wypłaty Ci się odkłada i wypłacana w maju i grudniu zazwyczaj :-))

@Rudzia

Tu się mylisz. Co miesiąc wakacyjne dodają.. Kombinuj dalej :)

@Maciej z Rossum

Ja też byłem w 2016 roku firma idealna ,wyplacalna bez żadnych zarzutów przepięknie wspominam a pracowałem w van Delft????

Karo..
@Maciej z Rossum

W (usunięte przez administratora)walisz chłopie. Co nie którzy 3 dni badz 2 dni w tygodniu maja snipy. A ci co (usunięte przez administratora)liżą kordymatorką wg snipów nie mają no i nie tylko może 1 badz 2 snipy sie znajdą u liżących (usunięte przez administratora). A co nie którzy tygodniami snipy mają. A biuro ma (usunięte przez administratora) że (usunięte przez administratora) co zarobią. Przyjmują nowe osoby a potem starzy siedzą po 3 dni po dwa albo nawet zdarza sie więcej.. a czemu pracy nie zmienią? Bo z przyzwyczajenia.. jak chcecie tutaj pracować i (usunięte przez administratora) co zarobić to prosze bardzo.. Ale ja nie polecam. A połowa z tych pozytywnych opinii to firma wypisuje.

Donia
@Maciej z Rossum

Mieszkasz na Rossim.Policja raz w tygodniu

Mateusz polska

UWAGA PRZECZYTAJ ZANIM ZAPLIKUJESZ. NA WSTEPIE napiszę że wszytskie pozytywne opinie które tutaj widzicie są napisane przez osoby z biura i ich znajomych. Na samym początku wszytsko wygląda pięknie rozmowa o pracę w przygotowanym do tego barze nawet ciepłe krokiety dają i obiecują złote góry a 80% powiedzianych rzeczy to kłamstwo tak naprawdę później się okazało że wcale nie ma żadnych dodatkow zmianowych i tych 1400euro na rękę o których oni mówią. Jakieś bony świąteczne czy coś tego typu ? Zapomnij!!!!! Przejdźmy dalej bo trochę tego będzie. Koordynatorki na samym początku są miłe i uśmiechnięte dopiero gdy wyrazisz swoje zdanie już jesteś zastraszany i traktowany gorzej. Gdy robisz to co one każą jestes dla nich okej a gdy się sprzeciwiasz już masz przerąbane bo one myślą że są nie wiadomo kim wyżej robią (usunięte przez administratora) niż mają (usunięte przez administratora) Pisząc grzecznie. Najgorsza kordynatorka której nawet nie nazwie panią to Jagoda pierwsza od zastraszania ludzi a potem jej podwładna Agnieszka (duża) wszyscy najeżdżają na kordynatorka Gosię lecz tak naprawdę to ona jest najlepsza kordynatorka (zawsze wszytsko załatwiła) i była sobą a nie udawała nie wiadomo jakiej władzy tak jak straszycielka jagoda i sterowana przez nią Agnieszka (duża) pisze duża dlatego że jest jeszcze mała Agnieszka która również jest spoko. Teraz przejdźmy do zakwaterowania dodam jeszcze że piszę o pracy w firmie vandelft lokacja hirden prak. Na pierwszy rzut oka miejsce dosyć fajne spokojne (Pisze całą prawdę więc będzie też kilka dobrych kwestii bo nie wszytsko było fatalne no ale zdecydowana większość jest na duże NIE)a więc domki bardzo stare mieszka się w 3 osoby jeden pokój to dwuosobowy a drugi jedynka o wymiarach uwaga 2m 5cm na jakieś 1.40metra dramat . Dodał bym zdjęcia ale wiem jak to zrobić następna rzecz to trudności z ogrzewaniem i ciepła wodą o którą trzeba się prosić tygodniami a jak się zadzwoni to kordynatorka powie (proszę się iść wykompac sie do kogoś kto ma ciepłą wodę) no wstyd jak nie będziesz stanowczy i nerwowy w tej firmie to będziesz traktowany jak w jakimś obozie. Uwaga bo teraz najlepsze co jakieś trzy tygodnie na parku wybija (usunięte przez administratora) zatkane są zlewy w kuchni w łazience ale najgorzej jest z zatkana toaleta z której nie da się kozystac bo woda prawie się z niej wylewa to jest dramat a pani Ewa która jest odpowiedzialna za park powie że nic na to nie poradzi bo to nie jej wina. Ogólnie rzecz biorąc mógłbym pisać o tym całym bałaganie godzinami ale szkoda czasu. Na koniec dodam JEZELI NIE CHCESZ TRACIC SWOJEGO CZASU SWOICH NERWOW I PRZEDE WSZYSTKIM SWOJEGO ZYCIA TO UNIKAJ STUWAROJA JAK OGNIA. Żywym przykładem są Hiszpanie i Portugalczycy i inni obcokrajowcy którzy wytrzymują tu zaledwie kilka dni lub co najwyżej tygodni. Najwięcej jest Polaków z problemami alkoholowymi narkotykowymi komorniczym i i poszukiwawczymi. Siedza po kilka lat a nawet im się ten czas do emerytury nie liczy!!!!!!!!! Czas stracony. Na koniec dodam na na pierwsze pieniądze od STUWAROJA czekałem ponad miesiąc jedynym plusem są zaliczki i pieniądze zawsze na czas. Pieniądze o ile można to nazwać pieniędzmi bo w każdej agencji co byłem zarobiłem dużo więcej. Kończe swoją wyczerpująca opinie na koniec (usunięte przez administratora)

Drops

Simano ! tak sobie czytam co tutaj piszecie i widze ze sie nie zle porobilo w tej firmie... Ja wyladowalem w niej z polski w 2004 roku po czym podpisywalem papiery nie jak wy w Hedel Office ale na Kurniku ! :D hotel mieli po pieczarkarni ale po podpisaniu papierow zawiezli mnie na Rossum gdzie byl nowiutki hotel bylem moze tam hmm 10ty ? gora byla jeszcze w remoncie z tego co pamietam...... ogolnie to ja wspominam Stuwarooij mega turbo pozytywnie... pracowalem i mieszkalem 4 lata..... ludzie jacy tam zaczeli sie wprowadzac z okolic Gliwice , Zabrze ... same ziomki..! imprezy na malym salony zacztynaly sie w piatek a konczyly rano w poniedzialek z Budyniem , Igotem , Giwerem , Kogutem na pilkarzykach !Pozdro dla wariatow jak kiedy kolwiek to przeczytaja ! co do kasy.... hmm nigdy nie bylo walkow u nas.... jezdzilismy gdzie chcielismy za paliwo firmy ! nigdy problemow nie mielismy! Koordynatorki? Monika? Krystyna? 3maly z nami i to w sumie one nas sluchaly bardziej niz my ich ;) nawazniejsze to ze do roboty chodzilismy , swoje ojebalismy , szefowie zadowoleni i bajlandooo ! Bertji szef wsztskich szefow z Mustafa to na Amerzoden u chlopakow z Jackiem Daniel'sem wbili i pili z cala reszta :) Tyle co moge ja powiedziec ! oczywiscie ze musza na was zarobic bo jak maja utrzymywac firme? Ja za chorobowe tez placone nie mialem... zreszta nikt nie mial i nikt nie beczal...stawka byla jedna... tam jest wiekowa stawka z tego co pamietam w Holandii a bynajmniej wtedy byla ale dzieki temu wszystcy mieil taka sama a nie ze mlody zarabial pare euro mniej....jedynie co z tym holiday powinni placic.. ale kurcze gdzie masz w jakiej firmie w pl lub innym kraju ze mozesz sobie wziasc wolne co 2 3 miechy i jechac na 2 3 tygodbnie? mieszkam teraz w IE i mam 20 dni jak kazdy Irlandczyk i (usunięte przez administratora) Pozdr ! :D

agi
@Drops

no i na pewno większość się zniechęciła teraz bo normalny człowiek trzyma się z daleka od mieszkania z takimi pajacami, a jeżeli jeszcze biuro z nimi pije to już w ogóle...

Łuki Łuki
@Drops

Też byłem w tym czasie co Ty na Rossum przez 3 miesiące. Niezapomniane imprezy, ale do pracy trzeba było chodzić. Monikę dymał jeden chłopak co był w hotelu, później to wyszło. Ogolnie to niezapomniane czas :D

Incognito
@Łuki Łuki

W zeszłym roku pracowałem w Plusie i mieszkałem na stompet z ziomkiem który też ruchał koordynatorke. Osobiście słyszałem jak przyjechała do gościa który miał pokój pode mną i był teamleaderem i prosiła że ma problemy ze swoim facetem i potrzebuje go bardziej niż zwykle. Koleś co sobotę brał ziek i w nocy zapie.rdalał pod Dekamarkt na stp. Widziałem osobiście jak koordynatorka Monika Gr....k w nocy tam podjeżdżala i jeździli się pierd.olić do biura na Egmont. Później się wydało to go wyje.bala i narobiła mu syfu.

ŁukiŁuki
@Drops

Drops Igorowi przekazałem to co pisałeś tu na forum, a od powrotu z Nl w tamtych czasach widziaełm go 1 raz. Tez mu się przypomniały te dobre czasy :) Był jeszcze taki ziomek z Krowiarek, ale zapomniałem jak on się nazywał. Ja byłem z kolegą z Żernicy k/Gliwic z laską która tam tez balowała z nami ma teraz ślub i 3 dzieci i są dobrym małżeństwem. Pozdro mordo :)

ŁukiŁuki

Zostaw merytoryczną opinię o Stuwarooij - Pole

• Jak się pracuje w Stuwarooij?

Zobacz opinie na temat firmy Stuwarooij tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stuwarooij?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stuwarooij?

Kandydaci do pracy w Stuwarooij napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stuwarooij
1.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Bohaterów Getta Warszawskiego 9
    44-100 Pole