Opinie o BPO management w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BPO management. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BPO management na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO management w Wrocław

Marzena

@Karolek, ważne, że podzieliłeś się z innymi użytkownikami swoimi pierwszymi wrażeniami wynikającymi z zatrudnienia w BPO management. Czy swoją wypowiedź możesz uzupełnić o informacje na temat wysokości wynagrodzenia i innych warunków zaproponowanych Ci na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie?

Kamil

Może byc , tragedii nie ma , jest spoko

Karolek

Hej, pracuje w BPO juz 2 tygodnie ???? wiem ze niedługo, ale chciałem sie podzielić swoją opinią ???? więc będąc świeżo upieczonym studentem PWR wydziału 12 ???? stwierdziłem, że spróbuje utrzymać się sam , a nie ciagnąć pieniędze od rodziców. Tak w morzu ogłosze trafiłem na ogłoszenie bpo wsyłałem CV i oddzwonili w sumie juz na 2 dzien. Problemem było to że jeszcze nie mieszkałem we Wro ale szybko przez telefon dogadałem się na dogodny termin. Później to już poszło szybko rozmowa, szkolenie i teraz praca. Nic wielkiego myślałem, ze będzie większa spina i że lider będzie stał mi nad głowa, ale okazało sie ze nie ???? wręcz przeciwnie przyjdzie zagada jak mi sie pracuje itp. Atmosfera jest spoko:D chociaż nie miałem jeszcze grafiku jak sie przyjmowałem to nie było problemu aby dostosować go później. Generalnie ja z racji tego, iż mam większość zajęć na rano to głównie popoludnia robie i szczerze mówiąc to sobie chwale. Biuro jest na rynku, wiec po pracy cyk i piwerko z kolegami ???? Szczerze polecam! ???? Wszystko jest ok nic nie zmieniajcie!!! :) Ludzie i Pani rekruter ;)

Xxx

Czyli 13,70 zł brutto i ani zeta więcej?

@Xxx

nie no trochę wiecej niz najniższa krajowa, a premia uzależniona jest od projektu. niektore zero a niektore prawie pod tysiaka

Konsultant Ds. Klienta Indywidualnego

Rekruter spóźnił się 20 minut na spotkanie no ale trudno, zdarza się. Odbyliśmy bardzo sympatyczną rozmowę przy której zadawał mi pytania o przyszłość, później wyjaśnił system premiowania (jak sie okazało był trochę złudny). Na koniec luźno jeszcze porozmawialiśmy o naszym wspólnym zainteresowaniu

Przyszłość co planuje Dlaczego kierunek który nie jest związany ze sprzedażą Co Pan słyszał o call center Niech Pan mi sprzeda telefon Odpowiedzi na teksty klienta w stylu "No ale nwm, nie umiem teraz podjąć decyzji"

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
lola

ludzie tam pracujący są zajebiści - naprawdę pracowałam już w wielu podobnych firmach na słuchawce ale nigdy nie czułam tak pozytywnej atmosfery wśród osób pracujących na danym projekcie - to dla mnie ogromny plus mimo że użeranie się z klientami na infolinii na 2p. nie jest super to zawsze są tam osoby które powiedzą co należy zrobić, wesprzą i finalnie zdecydowanie poprawią humor. na pewno zostanę tam na dłużej, hajs może nie jakiś duży ale myślę że dla studentów to idealna praca :D

Infolinia

Jest Ok

Szału nie ma jeżeli chodzi o wynagrodzenie , ale przynajmniej praca łatwa. Z grafikiem zgadzam się jest elastyczny, choć prośba o zostanie dłużej czasem się zdarza , bądź trochę wcześniej wypuszczą. z atmosfera jest rożnie , zależy od liderów w jakim oni są humorze, ale ludzie którzy tu pracują są ok. sami czasem po pracy idziemy na piwo. w tym roku będę się bronił, także do obrony popracuje tu, a później postaram się o prace w kierunku.

Bullshit

Bullshit

Marzena

@Michu, jakie jeszcze plusy pracy w BPO management możesz wymienić? Czy pracodawca w jakiś sposób docenia zaangażowanie swoich pracowników? Np. poprzez premie? Informacje na ten temat będą ważne z perspektywy przeznaczenia tego forum.

Michu

Jest ok, pracuje tu 8miesiecy, nie mam na co narzekac. W wakacje dawalem duzo godzin, ale teraz zacznie sie rok , takze zejde do 25/30 pewnie w tygodniu, duzym plusem jest elastyczny grafik. Pracuje kiedy i po ile chce. Polecam wszystkim uczacym sie.

Marzena

@Karol W, z Twojego wpisu wynika, że BPO management jest to również dobre miejsce dla osób, które dopiero stoją na początku swojej ścieżki zawodowej. Widać, także, że pracodawca zapewnia komfortowe warunki pracy w swojej firmie. Czy możesz do swojego postu dołożyć kilka zdań na temat warunków zatrudnienia, w oparciu o które współpracowałeś z BPO management?

Karol W

Jestem pod wrażeniem :D przyjąłem sie na projekt na miesiąc, by sobie dorobić na wakacje, ale chyba zostane jeszcze na rok szkolny ;) jak gadałem z liderem to raczej nie bedzie problemu wiec super :) pracuje od 2 tygodni jest spoko. Poznałem tutaj pare fajnych ludzi, bylismy juz 3 razy na intergracji ;) i troche sie działo :D Nie nastawiałem sie za bardzo na ciężka prace i w sumie dobrze zrobiłem bo nie jest ciężko :D jak czegoś nie kumam to wołam lidera i szybko mi tłumaczy. Sama robota prosta dzwonie mówie co i jak i tyle :D Na rozmowie rekrutacyjnej luzik co prawda Rekruterka krzywo patrzyła na to ze mam dopiero 18 lat, ale po indywidualnej rozmowie powiedziała ze widzi u mnie potencjał :D i się udało:) Jestem mega zadowolony, że udało mi sie tu trafić. Jak dla mnie idealna praca na szybko bez spiny i nerwów :)

mart

hej, bylam dzis na rozmowie w tej firmie i jestem dosc pozytywnie zaskoczona, czekajac na rozmowe troche podsluchiwalam jak osoby pracuja, a ze przyszlam 20min przed to troche poobserowalam. ludzie odbierali tylko tele, a chlopakowi ktory pracowal chyba zaraz za sciana gdzie siedzialam, zadzwonil tylko raz tele haha , takze praca wydaje sie bardzo banalna. duzo osob krecilo i smialo sie , co chwile wychodzil ktos na fajke, atmosfera wydawala sie bardzo luzna. sama rozmowa byla bardzo konkretna , ale dalo sie pozartowac. Prace zaczynam od poniedzialku.

aadamo

mi tam praca odpowiada, pracuje kiedy chce i ile chce, nie miałem nigdy problemu z godzinami, nawet bywało tak , ze w tyg miałem 45h. ciesze się ze tu trafiłem, bo jest wszystko na luzie i bez stresu. wiadomo, ze człowiek chciałby zarabiać 5tys msc , ale wtedy trzeba mieć doświadczenie i cos umieć. według mnie za tą prace jaką wykonuje , a mianowicie ze odbiorę 10 połączeń to i tak stawka super. a doswiadczenia nie oczekuja, bo wszystkiego Cie naucza. Pracuje tutaj 2msc i polecam.

Marzena

@Mariusz, czy w momencie Twojej współpracy z BPO management obowiązywał Cię jakiś system premiowy? Jeżeli tak, to proszę Cię o krótkie opisanie go na forum. Twoja wypowiedź zainteresuje osoby rozważające aplikowanie do tej firmy.

Mariusz

Pracowałem na infolinii przychodzącej. Najniższa krajowa, dość elastyczny grafik, wypuszczanie do domu, jeżeli ruchu nie ma - duży minus. Poza tym, atmosfera jak najbardziej poprawna. @Monopol w Polsce - stres Cię bierze, bo nakrzyczy na Ciebie osoba po drugiej stronie słuchawki, dlatego oceniasz procedury? A co z oceną samego zleceniodawcy? Bo to takie doczepianie się na siłę.

Marzena

@Bartek, widzę, że jesteś zadowolony z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, w której wziąłeś udział w BPO management. Czy w tej chwili jesteś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to możesz podzielić się z innymi stanowiskiem, które objąłeś i jakie warunki zatrudnienia są mu przyporządkowane?

Zawsze zanim zacznę pracę czytam opinie, tutaj było podobnie i nie były zbyt pozytywne, jednak nie zrezygnowałam i poszłam na rozmowę, tego samego dnia rozpoczęłam trzydniowe płatne szkolenie. A później słuchałam rozmów innych pracowników, żeby się wdrążyć i spróbowałam sama, stres był, ale ma się wszystko na kartce, także nie da się nie powiedzieć tego co trzeba. Pracowałam tam łącznie miesiąc, bo dostałam się na staż i musiałam odejść i pomimo miesięcznego okresu wypowiedzenia, moja liderka nie robiła mi problemu i zrozumiała, ze to dla mnie ważne i odeszłam po kilku dniach. Podczas pracy, można było każdego zapytać jak coś zrobić. Grafik to największy plus tego miejsca, możesz przyjść na chwile, wyjść i później wrócić i nikt nie pyta Cię dlaczego tak. Także jakiegoś lekarza, urząd spokojnie można w tygodniu załatwić. Jeśli chodzi o pieniądze to najniższa krajowa, ale na czas. Ludzie sympatyczni, co chwile można sobie zrobić mała przerwę, także na spokojnie można zjeść posiłki. Praca sama w sobie nudna, ale są korzyści, wygodnie sobie siedzisz i nie widzisz rozmówcy. Ja byłam na 4 pietrze na transferze i to jest najlepsza opcja, co prawda ciężko ludzi namówić na ofertę (to zależy od waszego zaangażowania), ale nie ma dużo połączeń i w przerwach zawsze siedziałam na telefonie i nigdy nikt mi nic nie powiedział. A i najważniejsze nikomu nic się nie sprzedaje, jak jest zainteresowany to wysyłamy mu dokumenty- trzeba dużo zgód odczytać i to jest najgorsze, ale płaca w końcu za rozmowy. Nie jest to praca marzeń, ale spoko opcja dla studentów i nie tylko. Rozumiem, zs komuś się mogło nie podobać, ale opinie tutaj maja niewiele wspólnego z prawda. Szczere minusy to premia niska i ciężka do wyrobienia, ale zawsze przecież jest podstawa i minusem największym jest oferta, która się proponuje, bo jest średnio korzystna, ale tez nie taka, żeby kogoś oszukiwać. Wszystko zależy od nastawienia, a liderka na moim projekcie to super dziewczyna! A i kar nie ma, to jest po prostu straszak i zabezbiebeczie na ludzi, którzy olewaja, ale tak naprawdę bardzo olewaja. Jeśli jesteście zainteresowaniu, spróbujcie, będziecie mogli ocenić, czy to dla Was ????

Mist
@Marta

Podpisuję się pod tym "ręcami i nogami" :)

Anita

Czy możecie podpowiedzieć jak przebiega w firmie rekrutacja?

Bartek
@Anita

Jak ja byłem to rozmowa prezentacja ogólna Ok 10min a później rozmowa indywidualna , spoko na luzie i sensownie

Byłam na rozmowie w środę , warunki jasno przedstawione , szukam pracy na wakacje do października i ja znalazłam . Polecam szybko i konkretnie , szkolenie mam w nast tygodniu warunki mi odpowiadają . Jeżeli przez wakacje będzie mi się podobało to pomyśle o połączeniu jej z nauka

Zostaw merytoryczną opinię o BPO management - Wrocław

• Jak się pracuje w BPO management?

Zobacz opinie na temat firmy BPO management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPO management?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO management?

Kandydaci do pracy w BPO management napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO management
2.5/5 Na podstawie 189 ocen.

BPO management