Opinie o Remog Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Remog Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Remog Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remog Polska Sp. z o.o. w Mielec

Pracodawca nie pozbywa się dobrych pracowników? W dziale IT sami tacy teraz się zatrudniają? byłaby szansa na to by powiększyć zespół? wiem, że była dostępna oferta dla informatyka jakiś czas temu. ciekawi mnie w jaki sposób jest prowadzona sama rozmowa rekrutacyjna, jak wygląda część techniczna?

Jolanta

pisali, że podobno w firmie nie ma kasy no ale z tego co widzę działa, więc jakoś muszą się utrzymywać? Napisałby ktoś tak dla jasności ile osób na dzień dzisiejszy jest tu zatrudnionych i jak długo już mniej więcej pracują? Wypłaty jak po nowym roku wyglądają, jest lepiej niż w poprzednim?

Obecny Nowy wpis
@Jolanta

Pani Jolu jeśli chodzi o pieniądze w firmie są i zawsze były pracownicy zatrudnieni najdłużej pracują nawet 13lat a zarobki wahają się dla osób fizycznych od 3700 brutto młody pracownik do 9000 z doświadczeniem operator CNC czy mechanik .Pracuje tu około 150 osób wypłat zawsze są w terminie.

Jolanta Nowy wpis
@Obecny

dziękuję. i te 150 osób to w miarę stabilnie pracuje czy zdarzają się częste rotacje? Ta kwota 9 tys za ile lat dośw mogłaby przysługiwać? Liczy się głównie to przepracowane w samej firmie czy z zewnątrz także jest uznawane na równi?

Obecny Nowy wpis
@Jolanta

Remog nie pozbywa się dobrych pracowników a jeśli chodzi o pieniądze to często nowi dostają o wiele więcej niż ci którzy pracują tutaj kilka lat

kamil

Witam jestem zainteresowany oferta pracy jako Inżynier jakości. co powiecie o takiej pracy??

@kamil

Najpierw dobrze się zastanów tam nie ma kasy.

Elżbieta
@Były

coś muszą płacic, chodzi ci bardziej o to że płacą po prostu mało ?;)

kamil

co masz na myśli ??

Elżbieta
@kamil

chyba chodzi o to ze ktos wyzej napisał ze nie ma kasy, przeciez nikt w tym miejscu nie pracuje za darmo - wiec z zalozenia musza cokolwiek placic nawet jak jest to mało ( czytaj. minimalna krajowa), ja tak to rozumiem, a ty?

Magdalena
@Były

A jest coś jeszcze poza kasą przez co uważasz, że warto unikać tej firmy?

@Magdalena

Tak najpierw dobrą organizację itd. fundusz socjalny ,nie będę krytykował ludźmi zarządzającymi a za resztę to trzeba zapłacić ponieważ światem żądzi mamona.

Byly

Firma nie dla ludzi co mają ambicję odnośnie płacy i pracy lepiej zostawić w spokoju nie polecam.Tylko dla zdesperowanych

Dorota
@Byly

Nie wygląda to ciekawie… a jaka ta stawka jest że jest taka hmm nieambitna wg ciebie?

@Dorota

Z twojej wypowiedzi to widzę że jesteś za pracodawcą.Zacznij pracować na produkcji to będziesz wiedziała jaka powinna być stawka godziwa do wykonywanej pracy.

@Były

Popieram dokładnie tak remog jest firmą która płaci najgorzej jeśli chodzi o CNC niestety nawet choć niewiadomo co byś umiał nie polecam omijać chyba że chcesz się nauczyć podstaw to taki przystanek zrobić i iść dalej .

Bartosz
@Kandydat

To o ile więcej daje konkurencja? Są duże różnice?

Klas
@Bartosz

Pewnie minimalne o ile wogóle

Byly
@Kandydat

Tak popieram najlepiej to robić po najmniejszej linii a jeśli chodzi o zarobki to na każdym dziale jest cienko.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Informatyk - Administrator Systemów w firmie Remog Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Łukasz

@Prawda A jak to wygląda teraz? Poprawiła się sytuacja? Szukają nowych ludzi? Chciałbym tam aplikować ale nie wiem jak to wygląda, ktoś z firmy może się wypowiedzieć?

Bronisław

Dnia 29.11.2019 o godzinie 14 przed samym końcem pracy ok. 20 osób otrzymało wypowiedzenia . W piątek w ostatni możliwy dzień i zostali zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy . Tak ta firma pokazuje szacunek dla pracowników ...

Prawda
@Bronisław

Zwolnili wtedy tych którzy robili a dalej nie umieli nic zrobić sami , a poza tym już tedy były problemy z zamowieniami, nic dziwnego że cię zwolnili skoro byłeś kiepskim pracownikiem

Konrad

A ja uważam, że to bardzo dobra firma. To narzekanie to typowe marudzenie. Można zawsze zmienić pracę.

Zofia
@Konrad

A jak z rozwojem? Firma organizuje szkolenia podwyższające kompetencje i wiedzę?

Aga

Witam, jakie trzeba mieć doświadczenie żeby zacząć pracę w tej firmie? trzeba mieć maturę?

Ela

Witam ???? Chciałabym się zapytać czy firma będzie przyjmować nowych pracowników od września na produkcję. ..? ????Z góry dziękuję za odpowiedźi ☺️.

Firma nie specjalna ... Brak wczasów pod gruszą a za wolne obcinana jest premia miesięczna . ( za wolne ustawowe 10 dni ) Sami młodzi bo z podwyżkami marnie a starsi odchodzą ... Firma ma coraz więcej zamówień ale na to miejsce nie przyjmuje się więcej ludzi czyli pracy więcej a płaca ta sama .

Igor

Firma jest fajna i klimat też nie najgorszy. Z płacą to jak wszędzie w Mielcu. Ważne, że socjal jest, kasa na czas, wiesz co masz w pracy zrobić. Polecam

@Igor

Co za bzdury jaki social ....

jaki

jacy ludzie taka firma, więc ludzie starajcie się o fajna atmosferkę ;-)

Franciszek

@CCC Twoja opinia jest bardzo krótka. Czy mógłbyś uzasadnić każdy punkt jakimś konkretnym przykładem z firmy Remog Polska? Remog Polska to znana firma w swoim regionie. Czy uważasz, że doświadczenie zdobyte w tej firmie może potem pomóc w znalezieniu pracy? Jaka atmosfera panuje w firmie i czy miałeś dobry kontakt ze swoim przełożonym?

Czy obecnie firma poszukuje pracowników?

gość

od 1 rozpoczynam pracę zobaczymy jak będzie :)

Wacek

Doskonała firma na start dla inżynierów bez doświadczenia, bo takich głównie zatrudniają. Po dwóch latach (bo tyle zwykle człowiek wytrzymuje) taki inżynier posiada już solidne doświadczenie i nie ma problemu ze znalezieniem lepszej pracy. Stanowiska na jakie warto aplikować to: inżynier jakości, technolog, programista, narzędziowiec. Firma posiada bardzo dobry park maszynowy, niestety nie ma za bardzo komu tych maszyn efektownie wykorzystywać ponieważ szkoda im zatrudnić fachowca, no ale tutaj wtedy studenci mają pole do popisu. Atmosfera w firmie bardzo dobra i większość ludzi jest w porządku. Kierownictwo jest OK, jednak piętro wyżej (dosłownie) osoba odpowiedzialna za firmę posiada o niej minimalne pojęcie i jedyne na czym potrafi zaoszczędzić to ludzie, tym samym nie dostrzegając marnotractwa w produkcji. Osobiście polecam tę firmę

jola

miałam informacje że ogłoszenie o inżynierze jakości jest znowu aktualne. Firma ma oczywiście wymagania. Czyli wykształcenie wyższe techniczne , język angielski, programy stosowane w projektowaniu ale nie wymagają doświadczenia. To duża szansa dla ludzi kończących studia.

illuminator

Z placa gorzej a podejscie do pracownika takie samo jak pracownik do pracodawcy :)

Illuminator

Warunki pracy są w porządku, firma się rozwija trzeba się przyzwyczaić ze nie wszystko jeszcze funkcjonuje doskonale ogólnie na plus z każdym dniem miesiącem

Ax
@Illuminator

A jak z płacą? Jakie podejście do pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Remog Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Remog Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remog Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Remog Polska Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wojska Polskiego 16
    39-300 Mielec