Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata

Tuszów Narodowy

Opinie o Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata

25 cm 2011-06-08 17:38:57
Jak to mówią na bez rybiu i rak ryba. Czyli lepsza taka niż żadna.
Zarobki - jak weźmiesz 1100 jest wielkie WOW! Stosunek do pracownika - naganny! Czyli jak coś nie pasuje to wynocha. Płatność wynagrodzenia - 10-ty każdego miesiąca - czyli od 10-tego jeszcze pozostało 10 dni do wypłaty. Perspektywy awansu - koszenie trawnika przy CPNie. Perspektywy awansu - brak, ewentualnie z rowera na skuter (ale to i tak racisze). Nie polecam!
TONY12 2011-10-18 14:17:46
Z TEGO CO PISZESZ WIDZĘ ŻE CHYBA KOLEŚ TROCHĘ PRZESADZASZ ,JA TAM PRACOWAŁEM I BYŁO CAŁKIEM ,CAŁKIEM ZAPRASZAM DO MOJEGO OBECNEGO MIEJSCA PRACY DOPIERO ZOBACZYŁBYŚ JAK WYGLĄDA SZACUNEK DO PRACOWNIKA ,JESTEŚ TRAKTOWANY JAK NUMEREK,(TOTALNY [usunięte przez moderatora]) ZAROBKI TAKIE JAK WSZĘDZIE TY NIE JESTEŚ ŻADNYM WYJĄTKIEM, POPATRZ CO SIĘ DZIEJE DOOKOŁA .
pitre 89 2013-12-12 02:13:52
czy się stoi czy się leży 2000 się należy ha ha,myślał ,że tam go położą .
pitre 89 2013-12-12 13:27:10
jak króla
romek 2016-04-20 14:49:47
wydaje mi się, że firma należy do wiodących firm z branży motoryzacyjnej na terenie gminy Tuszów Narodowy i powiatu Mieleckiego i naprawde dobrze im idzie, tylko, ze nie wiem jeszcze jak wygląda w praktyce u nch rekrutacja, bo nic nie daja na stronke jednak.
Zostaw swoją opinię o Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata - Tuszów Narodowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowo Produkcyjny Tadeusz Tarapata