Opinie o Smp Poland w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Smp Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Smp Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smp Poland w Białystok

Być człowiekiem.

Najniższa krajowa poszła w górę dla wszystkich przypominam, w tą firma jak zwykle tak skolowala tych biednych pracowników. (usunięte przez administratora) jedne, tylko więcej wiecej a dostaniesz mniej niż przed ich całymi podwyżkami. Ludzie odchodzą nowi odchodzą ale nie na twoje miejsce 10 przyjdzie. Hehe tylko gdzie oni są. Proponuję niech Pan derektor czy koordynatorzy usiada na stanowiska i zrobią chociaż połowę normy a później pieniążki ludzia urywają za wszystko. Co do patrioty macie wszyscy rację. Tak się ludzi nie traktuje. Cała ta świta to pożal się Boże i miej w opiece tych biednych ludzi którzy pod tymi "rządami *muszą pracować.

Manio
@Być człowiekiem.

4300brutto to w SMP ile to netto na rękę?

Śmiech na sali

Wy jesteście poważni? 3 raz pisze posty ponieważ usuwacie dla siebie niewygodne tematy . Sprawa o (usunięte przez administratora)dla liderki Pauliny . Czemu usuwacie te posty ? Kiedy będą konsekwencje dla tej gwiazdy ? Mysliscie ze ludzi można traktować jak (usunięte przez administratora) ?

Oper
@Śmiech na sali

Najlepiej rzucać fałszywe oskarżenia , znam dwie panie i uwazam, ze ta ‚’poszkodowana’ ma duzo za uszami .. jak dla mnie ten temat plotek pozostawia duzo do życzenia . Nikogo mu nie branie ale ciezko w to uwierzyć . Oby sprawa sie wyjaśniła

eSeMPe

A co Bobek ma do utraty klientów i milionowych strat - wręcz przeciwnie dzięki jego skutecznemu zarządzaniu braki z roku na rok są coraz mniejsze a wydajność pracy coraz wyższa. Zresztą wszystkie wskaźniki są coraz lepsze na obszarze którym zarządza - produkcji. Ciekawi mnie jacy to niby dobrzy pracownicy się przez niego zwolnili ... Czepiacie się człowieka a on po prostu solidnie wykonuje swoje obowiązki, żeby każdy tam sumiennie wykonywał pracę za którą mu płacą ...

COTYGADASZ
@eSeMPe

Skutecznemu zarządzaniu??? Skutecznemu? Na ubaw po pachy. Na montażu początkowym ludzie zwalniają się bo: są wysokie normy, gdzie za niewyrabianie ich zabieracie z premii, koordynator Ratajek jest szują, ludzie by mieć całą premię starają się robić normę przez co potem są blokady - TAK, PRZEZ WYSOKĄ NORMĘ. Montaż końcowy - non stop ludzi wysyłacie jak (usunięte przez administratora) w delegację. Czepia się chłopaka, że czyścił okulary ochronne i jeszcze do niego z tekstem, że ma to robić na przerwie - przerwie gdzie ludzie idą zjeść. Co najlepsze dla Bobka Robercika czy jak go tam nazwać przeszkadza sam fakt, że długopis leży na blacie - długopis, który w niczym nie przeszkadza. Każe koordynatorem siedzieć na kamerach by wyłapali wszelkie niedogodności jak np. przesunięcie kosza jest wielkim dla Bobka problemem. Jeśli tak "dobrze zarządza" to czas najwyższy by ogarnął w pierwszej kolejności siebie a następnie początkowy, by normy były wykonalne, ludzie mogli spokojnie je wyrabiać oraz spokojnie robić części oraz by się nie zwalniali. No montażu końcowym też błysneli z zawyżaniem normy - składana tulejka do UF550 - składa się ona z 4 części - z normy 160szt./h zwiększyliście do 280szt./h - teraz sam idź i rób tą normę taki mądry jesteś. Idź sam pracuj na początkowym a następnie na końcowym i zobacz co odwala Bobek z Dyrektorem Jarkiem. Idź i popracuj jak człowiek za najniższą krajową a przestaniesz bronić takich ludzi...

SMPL

To chyba dobrze o nim świadczy, że się dokształca. Widać ma ambicje i chęć rozwoju, a że zaocznie ? co w tym złego, dużo osób robi studia zaocznie.

@SMPL

Praca jest tu na tyle luźna momentami ze na spokojnie można ja pogodzić ze studiami? Prowadzicie teraz może jakieś staże? Albo czy właśnie od kolejnego semestru jakaś oferta się na nie pojawi? Interesują mnie dopuszczalne opcje

Jędrek
@SMPL

Że co? Co ty piszesz. Jakiego rozwoju chcę. Chcę być władcą tej firmy. Takim podejściem do ludzi co Bobek to tragedia. Zero szacunku i dobroci. Za krople wody na ścieżce zabierze liderce premie. To nazywasz rozwojem. W innych firmach człowiek jest na drugiej osoby człowiekiem. Uśmiechnie się , dzień dobry powie drugiej osobie napotkanej w pracy,chociaż szacunek mają do człowieka nikt nikomu premie nie zabiera za byle co . Nawet nie mają regulaminu premiowania w SMP a robią co chcą. Aby zabrać.I budują atmosferę wrogą. Ludzie przeciwko ludziom. KARMA WRÓCI. Zmieńcie się to będzie lepiej.

Zbyszek
@SMPL

Ty SMPL. Ten BOBEK sam był ustawiaczem,później koordynatorem USTAWIACZY a teraz kierownikiem produkcji. Człowiek się zmienił. Kiedyś to część co słychać a teraz nawet dzień dobry nie powie a za krople wody na ścieżce zabierze premie liderce chociaż ktoś z innego działu tą krople nieświadomie pozostawił. Jednym słowem (usunięte przez administratora)i brak jakiejkolwiek kultury w nim. (usunięte przez administratora)

Faktycznie tak jest jak napisano w poprzednim z wątków, że ludzie mimo wszystko siedzą tutaj po naście lat? skoro tak to jakie warunki pracy z tego tytułu mogą im przysługiwać? Prócz podwyżek stażowych byłoby cos jeszcze?

J

Chyba w januszexie nie pracowalas, nir Twierdze ze jest idealnie ale ludzie zabardzo demonizuja ta firme. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma...

Tymoteusz
@J

Co tu pisać. Jednym słowem chamstwo.(usunięte przez administratora)Nie znają się na niczym. Tylko teror swoich pracowników. Magazyn części zamiennych to porażka. O coś po prosić to lepiej nie prosić. Nie ma,nie da a po co a ile i jaki kolor. Sam nic nie robi cały dzień. Nie powinno tego być magazynku. Fabryka wygląda jak z lat 80. Wszędzie szukają oszczędności zamiast rozwoju i nowoczesnych sprzętów lub narzędzi oraz wtryskarek. To wszystko stare. A właśnie a ta pani z medycyny pracy to wszystkim podbija badania żeby ktoś tam mógł pracować. Normalny lekarz medycyny pracy połowie pracownikom by nie dał. Na koniec. TRAGEDIA. TAK JAK WIDAĆ OCENA ŚWIADCZY O NICH. 1.4 BRAWO . A JESZCZE O TYM CO TAM SIEDZI Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. 600 KM OD RODZINY, WULGARNY,CHAMSKI , BRAK SZACUNKU DO DRUGIEJ OSOBY. NIECH WRACA NA ŚLĄSK I TAM NIECH BĘDZIE DYREKTOREM. WIDOCZNIE NIKT GO TAM NIE CHCE. MA PROFIL I WSZYSTKO JEST O NIM OPISANE. JAKIE FIRMY PROWADZIŁ KTÓRE UPADŁY. TA TEŻ UPADNIE. JESZCZE Z 2 GÓRA 3 LATA. TRZEBA TO ROZGŁASZAĆ NA CAŁY BIAŁYSTOK. NIECH TU NIKT NIE PRZYCHODZI DO PRACY. CHOCIAŻ DZIEŃ DOBRY LUB CZĘŚĆ SIĘ NAUCZCIE MÓWIĆ. ZACZNICIE OD TAKICH ZMIAN

Złożone wypowiedzenie - po tygodniu od złożenia pierwsze pytaniem do mnie skierowane i w ogóle pierwszy odzew - Czy to jest żart? To była najlepsza decyzja by odejść.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smp Poland? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik fizyczny?
Leszno

Wiecie może, czy w Smp Poland szukają chętnych na staż?

Cpfd

A co mają do tego pracownicy produkcji, że pracują kilka lat. Za coś żyć muszą. Problem jest w bobku, dyrektorze niekompetentnych koordynatorach. Otwórz oczy to zobaczysz cały ten bajzel

To tak dla jasności tu w zakładzie na czym konkretnie praca lidera może polegać? Ostatnio poruszano to w jednym wątku i tak jak ktoś podkreślił nie tylko na planowaniu ona polega. czyli na czym w zasadzie jeszcze? I jak się zarabia wtedy?

On

A skad pewność ze nic nie robia przy kompie ? Czemu odrazu takie założenie ? Z tego co wiem na 1 zmianie liderzy musza planować nam robote

@On

I jak to rozplanowanie jak na razie oceniacie? czyli tu taj jest, że tylko oni ustalają co i jak czy jednak jeszcze więcej osób może zabrać w tym glos? Sugerujecie jakieś zmiany czasem lub cokolwiek? ciekawi mnie podejście, czy jest na luzie, bo atmosfera także jest dla mnie dość ważna

Qwes
@On

Nie tylko na planowaniu polega praca lidera poza tym na drugiej zmianie jest tak samo

Tomek.K

Części wam wszystkim czytającym. Tu nie chodzi o narzekanie. Tylko co w tej firmie się dzieje. Prawie każdy nadąsany i smutny w tej pracy i fałszywy. Podejdzie pogada a później doniesie na Ciebie za byle głupotę. Chcą być profesjonalną firmą ale do profesjonalizmu jeszcze im z 20 lat brakuje. OPERATORÓW produkcji traktują za nic za zwykle zero. Lider produkcji i lider USTAWIACZY ani części ani dzień dobry nie powie i na niczym się nie znają. Tylko premie zabrać za nic potrafią. Jak zabierasz to wrzuć chociaż do puszki na szlachetną paczkę. Co tu pisać. Nie ma tu nawet papieru toaletowego w WC i ręczników papierowych.Sam sobie z domu przynosisz. Wstyd. A co to wymiany części to w ogóle porażka. W magazynku części zamiennych poprosić o coś to tragedia. A po co a na co tysiąc pytań Ci zada. Tylko nic nie robić i po plotkować. Tak samo jak BOBEK na stołówce siedzi nasłuchuje i kabluje. I obgaduje ludzi. Omijać tą firmę. Tu brak szacunku. Przepraszam są ludzie którzy powiedzą część czy dzień dobry. Chociaż się uśmiechną. Tragedia. SZANUJCIE OPERATORÓW,USTAWIACZY czy innych pracowników to będzie lepiej. Bo przyjdą nieudacznicy i wtedy się zacznie. Dziękuję,dowidzenia

Gosia

ktoś się kogoś faktycznie obawia tak jak piszesz? A co z inżynierem ds. testowania? Taka oferta od was właśnie zwróciła moją uwagę i ciekawią mnie szczegóły. Jakie są relacje pomiędzy działami i w nim samym? I dlaczego ktoś nowy jest potrzebny?

Jacek
@Gosia

Potrzebny jest ktoś ponieważ ludzie odchodzą i na jego miejsce musi przyjść ktoś inny. Normalne. Dlatego tyle ofert pracy mają. Ludzie nie wytrzymują tu i się zwalniają. Przecież tu nic dobrego nie ma. Same negatywy. Brak pozytywów w tej firmie. Lepiej inną pracę poszukać niż przyjść tu. A na lepsze nic tu się nie zmienia.

LPD.bce

Witam.Opisze wam tą firmę tak.Zaczne o normalnych pracownikach. Którzy powiedzą części czy dzień dobry. Czy opowiedzą jakiś dowcip.Podadzą rękę i pogadają jak człowiek.I miła pani z BHP .To tylko jedyne plusy ale tych osób jest mało ale chociaż są. A teraz tak najlepsze. Dyrektor, ten coś tam Bobek i utrzymania ruchu pan W to mistrzostwo świata. Gbury i zadumani ludzie. Ani części ani dzień dobry. Nawet nie spojrzy w twoim kierunku. Bo co to nie on. Bobek to już w ogóle cwaniak i wieśniak. Gnębi tych liderów i operatorów. Zabiera premie za 2 leżące detale na podłodze. Bądź człowiekiem powiedz żeby podniosła ten detal i tyle a nie zabierasz premie człowiekowi. Sam byłeś zwykłym ustawiaczem. A teraz koordynator hali po 2 szkołach zaocznych. W weekend robił i wielki guru. Człowieku nie plotkuj na stołówce na innych ludzi i tak samo pan W z UR. Tragedia. Brak narzędzi do pracy. Części zamiennych do wszystkich prasek,wtryskarek itd.Złe warunki do pracy. Firma wygląda jak z 1989 roku. Stoi w miejscu.Zero rozwoju.Parodia.A pan dyrektor przyjechał na Podlasie bo na Śląsku firmy upadły które prowadził i nikt go już tam nie chce. Nie można z nin porozmawiać bo nie daje dojść do słowa. Brak kultury i szacunku. J(usunięte przez administratora)Nikt tu już nie chce pracować. Ofert pracy do tej firmy to jest dużo. Poszukajcie na OL... wiecie gdzie.Ambitni ludzie odchodzą i gratulacje dla nich . Atmosfera tu jest jak na pogrzebie. Na koniec podsumowanie. JEŚLI TO CZYTASZ I SZUKASZ PRACY to nie przychodzi tu. I SZANUJCIE OPERATORÓW, LIDERÓW , USTAWIACZY I INNYCH PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH I NIE TYLKO BO TO DZIĘKI NIM TO WSZYSTKO FUNKCJONUJE. ZAMIAST ZABIERAĆ PREMIE TO IM DAJCIE CHOCIAŻ RAZ CAŁĄ. I BĄDŹCIE DO SIEBIE PO PROSTU WPORZĄDKU. A NIE (usunięte przez administratora) DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ. POZDRAWIAM DOBRYCH LUDZI W SMP.

@LPD.bce

W sedno , nie polecam firmy pracowałem bardzo dużo prawie 10 lat i zdecydowałem się zwolnić zero szacunku do pracownika a wypłata to chyba kpina w dzisiejszych czasach i 3 zmiany , Bobek Jaruś i Ratajek siebie warci

Lol.

To co sie wyprawia ostatnimi czasy w firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Zabieranie premi , normy bardzo duże , czepianie sie o najmniejszą głupotę , zakaz słuchania muzyki -najwiekszy hit. Na pewno nie spowoduje to większej efektywności a raczej przeciwnie . Dobrzy pracownicy i z długim stażem zaczynają się zwalniać i będzie co raz więcej tych osob . Człowiek nie ma siły psychicznie ani fizycznie tutaj dłużej pracować .

Klakson

Dojechać tych ludzi całkowicie. Zamiast słuchawki w uchu mają słuchać 8 godz huku maszyn... chociaż słuchanie nie koliduje z pracą ani nie grozi życiu ani zdrowiu ???? kolejny pretekst do zabierania premi. (usunięte przez administratora), opinię najgorsze w całym Białymstoku. Ludzie pękają, odchodzą z wieloletnim stażem bo to co się teraz wyprawia jest najgorszym okresem w firmie od jej powstania. Gratuluję rządzącym zrobienia z zakładu syfu.nie żałuję odejścia i pozdrawiam ludzi którzy jeszcze to wytrzymują ale mają rodziny na utrzymaniu i to nie jest proste zwolnić się. Apel do pana dyrektora "szanuj ludzi bo to oni pracują na twoje grube tysiące"

Witam serdecznie.Chciałbym opisać tą dziwną i śmieszną fabrykę. Zacznę tak. Ambitni ludzie odchodzą z firmy. Na ich miejsce nie mogą nikogo znaleźć. Ofert pracy jest tak dużo a fachowiec nie chce tu przyjść przez atmosferę jaka tu panuje.Niektórzy osoby nawet nie powiedzą dzień dobry lub chociaż część. Idzie z głową do góry bo on ma dobre stanowisko.Jak Gbury. Zero kultury. Operatorów szanują okropnie. Patrzą w kamery aby zabrać premie.A co do dyrektora to przyjechał z innego województwo oddalonego o 600 km bo tam nikt go nie chce. Więc trzyma tu się stołka. Bo tam u siebie nic nie znajdzie. Jego podejście do człowieka jest nieakceptowane.Zadaje durne pytania i się wymądrza.Tragedia co tu się dzieje .Zabieranie premii za byle co. Nawet nie mają regulaminu premiowania. A zabiorą Ci premie za co chce i kiedy chce. Do tych co to czytają. Piszę wam szczerze omijać ta fabrykę z daleka. Nie idź tu do pracy czy na operatora czy iżyniera. Poszukaj sobie innej pracy. Po co Ci nerwy. Bądź mądrzejszy i miej ambicje. Bo tu w SMP niektórzy ich nie mają Dziękuję za uwagę. Niech ta firma coś zmieni i ludzie niech się zmienią to będzie lepiej.

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca w biurze w tej firmie a dokładnie na stanowisku Specjalista ds. kontrolingu ? Jak wygląda proces rekrutacji ?

Wiwien

Ale sami sobie tak robimy (usunięte przez administratora) chodzą na nadgodziny a potem w soboty naginają .Jakby nikt nie przyszedł przez kilka kolejnych sobót to może by dyrekcja i Bobek pomyśleli gdzie konik pogrzebany, ale przez te łajzy pracujace w soboty to mamy tak jak mamy .

@Wiwien

Macie jak macie, to znaczy? :D a możliwe jest aby się tak w ogóle ugadać, żeby serio nikt nie przyszedł? Do jakiego stopnia działy są teraz ze sobą zintegrowane? I te soboty są dla wszystkich? Zawsze jest co robić?

GRZYBKI

Miałam nie przyjemność pracować tam ponad 2 lata. Montaż początkowy obszar GRZYBKI. To co tam się wyrabia to jedna wielka paranoja. Wysokie normy, braki w komponentach, rozwalone krzesła, niedziałające lutownice, rozwalające się i zapchane wyciągi, ciągle delegacje z innych obszarów. Blokady na porządku dziennym. A i tak jeden wielki nacisk na wyrabianie norm. Koordynator ma wszystkich w 4 literach i jakiekolwiek uwagi i skargi na sytuacje mające miejsce na danym dziale są zamiatane pod dywan. Lider i starszy operator też nie lepszy. Jeżeli masz jakiś problem lepiej to przemilczeć, jeżeli się odezwiesz to możesz mieć pewność że nie będziesz mieć premii w danym miesiącu. Siedź cicho i rób. A oni tylko na palarnie by zapalić papieroska, średnio tak co 30 minut, albo posiedzieć sobie na telefonie lub poplotkować, a operatów mają głęboko w (usunięte przez administratora) No chyba że będziesz się przymilać to będziesz mieć jak pączek w maśle. Brak szacunku dla pracowników. Zabieranie premii za byle co. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Laura

Niektórzy patrzę, że niżej narzekają na atmosferę w zespole z osobą zarządzającą, jak w biurze? Bo mnie tam oferta interesuje, teraz jest na stronie nabór na konstruktora wyrobu z możliwością pracy zdalnej. wie ktoś, czy od razu można przejść na home office czy dopiero po szkoleniu etc?

Z tym, że o tym biurze jakie mogą być opinie? Doprecyzujesz je? odnoszę po prostu wrażenie, że te pojawiające się na forum są skierowane do innych działów. Pani wyżej widzę idzie w stronę pracy zdalnej, a co ze stacjonarna? Ile osób w ten sposób pracuje w biurze? jak ono jest wyposażone?

Operator - rozmowa o pracę

Witam Miałem okazję być na rozmowie o pracę w Firmie Smpe w Toruniu na stanowisko jako operator na wstępnie rozmowy jedna z Pan rekrutujących na te stanowisko określiła że jest to firma prestiżową i nie byle jaka szkoda tylko że wynagrodzenie to tylko 3 tys netto i 150 brutto premii a zakres obowiązków jest dosyć spory, zastanawiałem się czy kandyduje na operatora czy na mechanika operatora osoby rozliczającej jak odbierającej gotowy wyrób a to wszystko za jedyne 3 tys - prestiż sam w sobie , ogólnie rozmowa trwała dobrą godzinę.

Miś kolorowy

To co się obecnie dzieje w tym bardaku przechodzi już najśmielsze wyobrażenia o takich miejscach. „Dyrektor” zamiast chodzić po hali i robić z ludzi idiotów zadając bezsensowne pytania, których sam nie rozumie powinien chwycić za miotłę (nie ubliżając osobom pracującym tam na takich stanowiskach, bo robią dużo dobrego, a i tak wieszają na nich psy) i oblecieć na niej obie hale by posmakować roboty, o której nie ma bladego pojęcia. Nad głowami operatorów na dniach powinien zacząć latać dron, który z dokładnością obserwowałby ich poczynania, by nie daj Boże któryś z pracowników nie dłubał w nosie, bo przez to nie wykona normy, która i tak jest przecież za niska. Oglądanie na kamerach pracujących ludzi to jedna wielka paranoja, a (usunięte przez administratora) premii za zdjętego buta, komórkę czy długopis na stole zakrawa pod zwyczajny mobbing. Wspaniały boss produkcji i kapitan tego statku już dawno powinni odlecieć z tego zakładu, a zamiast tego cisną każdego jak tylko się da, a niedługo strach będzie wyjść do kibla na dwójkę, bo zaraz staną pod drzwiami, zmierzą ile czasu tam byłeś albo w ogóle wleci nagranie z samego aktu i pożegnasz się z premią do końca swiata. O normach to już nawet nie wiem czy warto zaczynać coś więcej mówić, wydaje mi się, że powinni przestać je w ogóle liczyć po tysiąc razy i ustalać tylko napisać po prostu w karcie komunikat, że nie ważne ile zrobisz to i tak (usunięte przez administratora), bo źle zaparkowałeś samochód, więc pomachaj na pożegnanie pieniążkom z premii. Mam nadzieje, że ludzie porządnie się wku%rią i przestaną kompletnie dawać z siebie cokolwiek by zobaczyli, że tak się zwyczajnie nie da żyć, bo tam się powinno przychodzić pracować ze spokojem w głowie, a nie siedzieć ze spiętym zadem z myślą, że 24/7 jakiś pajac siedzi w kamerach i czeka aż zaczniesz drapać się po jajach by Ci następnie dowalić, bo to co robisz przez 10 sekund, ma przecież ogromny wpływ na produkcje i wykonywane wyroby. Sami liderzy mają tak zaburzony jakikolwiek instynkt, że są w stanie jedynie naszczekać się na rządzących tylko przed swoimi, a gdy przychodzi co do czego to trzęsą się jak karpie w galarecie, jęzor obwiązuje im się wokół szyi i choćby skały sr@ły to nie zgłoszą żadnych uwag czy to koordynatorom, technologom, samemu dyrowi, nie mówiąc już o fantastycznym Bobku. Jednym słowem jeden wielki (usunięte przez administratora) który niebawem coś mi się wydaje - będzie miał swój kres, bo w takich warunkach to nawet pacjenci Choroszczy nie daliby rady. Zamówień też nie ma, robota ledwo idzie, a komponenty na bank z AliExpress, to wyjaśniałoby wiecznie rozdmuchiwane braki. Ludzie powoli (ale w końcu!!) zaczynają mieć dość i nawet pracujący „u góry” zaczynają brać nogi za pas więc to może w końcu powinno dać do myślenia tym pustym czachom. Muszę też wspomnieć o genialnych, logicznych i przemyślanych werdyktach w kwestii zatrudnień, gdzie (usunięte przez administratora) nie potrafiąca poprawnie wypełnić karty i policzyć własnych detali dostaje przedłużenie umowy, a ogarnięty i myślący pracownik z chęcią do tej roboty zostaje odprawiony z kwitem, bo nie miał świętej wydajności :( Reasumując: zero jakiekolwiek współpracy, każdy myśli tylko jak tu podesrać drugiego, każdy każdego obgaduje z uśmiechem na twarzy, a za chwile lecą razem na papieroska. A i Łysy koordynator i brodaty od ustawiaczy to podobnie jak reszta śmietanki powinni zasiąść na połamanym krześle operatorskim i zobaczyć jak świetnie dają rade ich „usprawnienia” i „roszady”. Więcej nie będę pisać, bo mi obiad stygnie, a obiad ważniejszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Smp Poland - Białystok

• Jak się pracuje w Smp Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Smp Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smp Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 12 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smp Poland
1.4/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Rondo Onz 1 lok. XXX P.
    00-124 Białystok

Smp Poland