Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

nie powiem jak sie nazywam

Ja też polecam firme, nie wiem co to za bzdury wypisujecie, ubezoieczenie jest, i to nie jest żadna praca na czarno!!! dostaje 1200 euro i jestem zadowolona. koleżanka która mówi, ze firma bierze dla siebie takie "kokosy", powinna sobie poczytać na temat tego jak działają firmy takie jak ta. Sami sobie klientów nie biorą tym zajmuje się niemiecka firma, a ona też bierze za to pieniadze. taka informacja ;) A ponad to, wiekszosc osob, które szykanują firmę w sieci to opiekunki które nawywyijały na ofercie - jedna zahlała, druga ukradła, trzecia uciekła (a historie znam, bo trafiłam do tej rodziny i od czego uciekać nie było, córka pdp opowiedziala mi o tej sytuacji) czwarta myslała ze jedzie na wakacje i bedzie lezala na leżaczku. taka jest prawda.

hahaha
@nie powiem jak sie nazywam

No też sie spotkałam z tym, ze babka "zahlała" jak to ujelas na ofercie, poszla niby na zakupy a wrocila tak napruta, że nie wiedziała jak ma drzwi otworzyć.

Pani Minister

Oh dziewczyny, czy wy nie widzicie, że tu nie znajdziecie żadnych rzetelnych informacji? Mogę być Panią Minister, a za chwile królową Anglii. to jest śmieszne, to co tu się dzieje, na tym forum i nie tylko pod tym pracodawcą. wejdzcie sobie np na ten link, to linki do innej z firm: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953162

hahaha
@Pani Minister

Dobre. Czekam na królową Anglii haha

To forum schodzi na psy, żadnych rzetelnych informacji.

Mariola
@Anna

Też tak uważam, niczego nie da się wywnioskować z tego pisania, jedna pisze że nie dbają druga że dbają, jedna że nie płacą, druga że płacą, jedna że to druga tamto. Adminie zrób porządek z tym forum, bo za chwilę nikt tu nie będzie zaglądał bo będzie całkowicie bezwartościowe.

Aldona
@Mariola

szkoda gadać, mam to samo. Już wolę poczytać opinie na Facebooku czy gdziekolwiek indziej, gdzie mamy do czynienia z realnymi osobami a nie fikcyjnymi. Potem taka jedna pisze 100 komentarzy pod 100 różnymi imionami mimo że nigdy z firmą do czynienia nie miała...

Szkoda czasu na czytanie tych bzdur, które tu wypisują byli pracownicy/konkurencja.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sylwia

Ja tez nie polecam Pni Zuzanna inne nie dadzą sobie nic powiedzieć ja tez pracowałam i podziękowałam firma (usunięte przez administratora)! żadnej emerytury ani przyszłości. Nie wierzcie w pozytywne opinie oni sami je dodają firma to (usunięte przez administratora)

Do Jadzi i koleżanek
@Sylwia

A ja jestem zdania, że wszystkie negatywne opinie pisze jakaś sfrustrowana pani Jadzia, która pewnie zapiła na ofercie, wywalili ją z roboty i teraz sieje jadem na forum żeby tylko zaszkodzić firmie! Nie wiem jakie wy macie koleżanki ale ja z moimi dziewczynami wyjeżdżamy i nigdy nam się takie niestworzone historie nie zdarzają. Ale ciągnie swój do swego

@Do Jadzi i koleżanek

Coś w tym jest!

@Sylwia

Pani Sylwio czy ja musze to robic co ktos chyba nie bo ja jestem na tyle dorosla ze mam swoj rozum i oczy oraz umiem odrózniac dobro od zla . z tego co pani tutaj napisala to chyba Pani Sylwio jest zazdrosna ze niektorych opiekunek firma docenia a niektorych zwalnia(usunięte przez administratora)I Pani mi ty nie bedzie decydowac co ja mam robic i w jakiej firmie mam pracowac

@Sylwia

Ma (usunięte przez administratora)to podstawka pronobila ktora pewnie juz tam nie pracuje jako Pani kordynator a teraz msciwa bestia atakuje ludzi na tym forum pozdrawiam serdecznie

opiekunka pronobyla

A moze na pania trzeba uwazac bo pani same bzdury pisze bo wiem jak jest w tej firmie bo z nimi jezdze juz 6 lat i to co pani tutaj wypisuje to same klamstwa . ja firme nie bronie ale jestem osoba ktora nie lubi klamac i jestem bardzo otwarta i powiem tak jak jest . oferty sa doklanie przedstawianie ale niektore co ida na rozmowenie umiasobie kubic domestos i do uszu wlac zeby im sie ten drud rozpuscil zeby dobrze slyszeli przedstawina oferte a podem jak siedza na internecie pisza nie prawde. co do dzwonienia kordynatorka zawsze na drugi dzien dzwoni i sie pyta jak pierwsze wrazenie interesowac sie mozna z dzieckiem ale nie osoba ktora jedzie do pracy . Atakie osoby co tutaj wypisuja takie bzdury to tez czeba zglaszac za oczernianie firmy i to w internecie

Marisa

Racja do Zusu zajmą się nimi jak pflegerinem

MARIA

Nie dajcie się wykorzystywać dziewczyny 1400 euro to minimum wołajcie i premii na święta wołajcie co najmniej 300 euro a jak nie to nich szefostwo jedzie do opieki. (usunięte przez administratora)

Krystyna WROCŁAW

racja 1400 euro to mini

@MARIA

Racja Pani Mario (usunięte przez administratora) sami niech robią W opiece pozdrawiam

@MARIA

Racja Pani Mario(usunięte przez administratora) sami niech pracują w opiece pozdrawiam

Helena

ludzie masowo od pronobel odchodzą to o czymś świadczy . nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

@Helena

Prawda Pani Heleno ludzie sami odchodzą od złych agencji święta racja pozdrawiam ciepło

prawda popieram Panią proponuję pozew zbiorowy!

@Marta

Dziękuję za poparcie z Pani strony Pani Marto szacuneczek dla Pani

Marisa

Pozdrawiam Pani Zuzanno i dziękuję za komentarz no to buziaczki I pa pa pa do zobaczenia W Pronoblu pa

Zuzanna

Kobito pisz co chcesz prawda w oczy kole chyba Pani ma wszyskich chorych w domu bo ja narazie nie .(usunięte przez administratora)widze co pani tutaj wypisuje nie do tematu (usunięte przez administratora)

Marisa

Witam Drodzy Opiekunowie jak sami widzicie jak wygląda sytuacja Z tym forum nie każdemu podobają się opinie innych osób tutaj które szukaj rzetelnych info odnoszę się do Pani Zuzanny tylko teraz ich jest 2 ktora to prawdziwa nie wiem atak z Pani strony nie był uzasadniony bezpodstawnie Obraża Pani osobę czytając je negatywną krytykę na temat agencji Pro nobel Droga Pani nie podoba się Paniusi mój komentarz na temat agencji to ok to nie jest powód aby Pani obelgi w moim kierunku kierowała administrator usunął Pani zdanie w połowie zadania może jednak nie warto małpowaci i uszanować wypowiedzi innych osób pozdrawiam Panstwa

@Marisa

Ja nie musze Panusie sluchac i po[pierac kazde slowo pisane na Pronobel i przytakiwac tym ktorzy zostali moze z Pronobal wyzuceni za glupoty co robicie a moze Pani nie jest marisa tylko marysia ktora to ja we czerwcu zmienialam i widzialam jak postepowala z podopieczna ze musiala sie sama myc ale duze piniadze chcecie za nie wykonana prace jajuz z pronobyla prawie wszystkie opiekunki zmienialam bo nie jestem zadnym szpiegiem tak jak pani to napisala (usunięte przez administratora) moze Pani nie moze sobie tam stanac gdzie ja sobie kichne jak ktos mnie zle traktuje tak i a nie mam do niego kultury i jeszcze raz nie musze nikomu przytakiwac bo jestem dorosla i swoj rozum mam co mozna a co nie mozna teraz zegnam (usunięte przez administratora)

Justyna

agencja całkiem dużo kasuje sobie za swoja prace premii powinni dać minimum 250 w końcu rodzina płaci nam a nie im podwójnie.

@Justyna

Popieram Pani Justyno pozdrawiam

Żałosne

@Anna

PANIUSIA NIE W TEMACIE WIDZE WROC DO KOMENTARZY I DOKŁADNIE JE CZYTAJ BO ŻAŁOSNE JEST TO ZE ANULA NIE WIESZ O CO CHODZI Z TYM ATAKIEM I KTO TU ZACZĄŁ WOJNE NA SLOWA BUZKA

Małgosia

Kobiety! Wy jeseście niepoważne! Jak chcecie się kłócić to idzcie n a jakieś forum inne i piszci na siebie nawzajem w prywatnych wiadomościach! to jest portal opiniotwórczy, a nie portal do wyładowywania agresji na drugiej osobie!!!

@Małgosia

Dokładnie!

ąę

popieram

Zuzanna

Polecałam firmę ale powiem wam kochani ze to wszystko prawda sama się przekonałam (usunięte przez administratora) Mało płaca macie raje koleżanki. Nie pracujcie z nimi.

ąę
@Zuzanna

Śledze to forum juz pewien czas, i droga koleżanko, nie jesteś tą samą osobą, całkiem inny styl pisania. Masakra, zaraz też mogę być Zuzaną, a za chwile Anią, Beatą, Wiktorią albo Wójtem Wsi gdzieś w Polsce. Żenua

I tak właśnie wygląda to forum, wchodzisz, chcesz dowiedzieć się czegoś na temat firmy, a czytasz tylko kłótnie Zuzanny z Zuzanną... To jest chyba znak dla admina strony, że warto byłoby się tym zająć.

@Anna

PRZECIESZ TUTAJ NA TYM FORUM TO TYLKO PISZE KONKURENCJA BO MYSLA ZE LUDZIE SA TACY GLUPCY I CHCA ZDOBYC LUDZI BO NIE MAJA TAK JAK PRONOBEL MA

Wika

Polecam firme, nie wiem co to za oszczerstwa dziwne, ja rozumiem, ze kazdy orze jak może ale bez przesady.

Madzia
@Wika

Ja też polecam, a to forum to dla mnie jakaś kpina

Małgosia
@Wika

Ja też polecam, i też popieram Madzie, że to forum to istna przesada... i już nie chodzi o to kto co pisze na firme, ale o to, że tu jest wszystko... jedne się kłócą bluzgają na siebie, zero ultury w internecie, a dlaczego? bo czują się anonimmowe, a wcale nie są. TE FRUM TO ŻENADA! PRZEZ WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIE Ż

@Małgosia

Śmieszne co tu się wyprawia, same trolle, które w kiepski sposób próbują zaszkodzić firmie. Ha ha ha

Marisa

Witam co nowego w pronoblu?szkoda pisać usuwają komentarze pozdrawiam Miłe Panie Opiekunki

Zuzanna

Pani Zuzanno proszę się nie podszywać pod moje imię. Ja od dłuższego początku jestem na tym forum a Pani nie.

@Zuzanna

Ja sie pod nikogo imie nie podszyfuje i tez nie musze bo ja takich bzdur na firme nie wypisuje kolejna osoba co nic nie robic a wysokie premie chce i wysokie wyplaty a robota eee ale ile roboty jest na steli

Zuzanna

(usunięte przez administratora) Premii tez zaproponowali po niżej godności człowieka. Przepraszam ale mieliście racje.

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel