Avoria

Chorzów

Opinie o Avoria

flora 78

Avoria była dobrą firmą,ale może kiedys,teraz spada w rankingach dobrych firm,Panie już nie są aż tak miłe jak jest problem z podopiecnym.

sigi
@samosia 06.12.2017 14:48

Tak, to prawda,tez mi się nie podoba.Podpisałam umowę, ale najprawdopodobniej zmienię agencję tylko ze względu na obecną umowę. Kto konstruował tę umowę,jest nieczytelna, nie jasna,brak kwoty od której odprowadzane będą składki np, emerytalne-to jest bardzo ważne.Umowa jest nijaka, po prostu Umowa. To jest kpina. Umowa jest napisana pod pracodawcę nie pod opiekunkę. Jadę chyba ostatni raz z nimi.

Kami78
@sigi 12.01.2018 17:40

Składki są od średniej sprawdzałam to w ZUS. Z tego co wiem to od nizszej nie mozna odprowadzac tak mi panie tlumaczyly z zus we Wrocławiu wiec pewnie u Ciebie tez tak jest. W pracy byłam na przelomie wrzesnia i października. W marcu jadę znowu ale do innej rodziny i tez na krótko. Zobaczymy jak będzie. Moja poprzednia gdanska firma miała w umowie oficjalnie 100 zlotych i diety :d tam to dopiero robili walki.

G.B

Ja polecam kiedyś z nimi pracowałam wypłata na czas firma dobra jak się coś działo na zleceniu zaraz panie z biura interweniowały jeszcze się taki nie urodził co by komu dogodził

Teresa

Aplikowałam ...tablet pisze jak chce . Jestem kobietą .

Teresa

Ja z koleżanką aplikowałem, zdałyśmy pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną po niemiecku , wysłaliśmy fotki i na tym nasza współpraca się skończyła . Czekamy od ponad miesiąca na ofertę wyjazdu i nic...Avoria się nie odzywa. Ile jeszcze mamy czekać ? Szkoda było naszego zachodu . Brak ofert ? Na dodatek piszecie , że nie płacą tego co się zadeklarowali zapłacić.

Marzena

Witam wszystkie Panie , wyjeżdżając z agencją Avoria. Mam zamiar wyjechać z nimi pierwszy raz . Moja prośba brzmi czy mógłby panie przesłać mi jakieś opinie ż swojego doświadczenia. Z góry dziękuję i pozdrawiam . Marzena

marta

mnie okradli na 150 dziady i tyle

Ana
@marta 16.05.2017 10:26

Miałam do nich aplikować chyba dam sobie spokoj

fahriye 13

Ja dopiero mam zamiar rozpoczac wspolprace z firma '' Avoria '' .Poki co ucze sie intensywnie jezyka niemieckiego . Czy ktos moglby mi cos blizszego powiedziec na temat tej firmy ?? Na pierwszy rzut oka wszystko wyglada jak nalezy .Panie sa bardzo mile ,pomocne ,kompetentne itp . Czasami jednak to tylko pozory wiec chcialabym wiedziec to i owo od osob wspolpracujacych z ta firma . Z gory dziekuje :)

Kasia

ja jestem z Avorią pierwszy raz w Niemczech. Szybko dostałam ofertę pracy bo już w ciągu tygodnia. Panie w firmie miłe, 2 dni po dotarciu do podopiecznego dzwoniły i pytały czy wszystko ok. Myslę, że mogę polecić tą agencję innym opiekunką.

agata
@Kasia 11.02.2016 21:20

a mnie okradli 100e premii na swięta a dali mi 60e ich szefowa tam sama zapier

fahriye 13
@agata 02.10.2016 18:47

Byc moze zaszla pomylka .Po co od razu takie oskarzenia .

Zostaw opinię o Avoria - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avoria