Opinie o Avoria w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Avoria. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Avoria o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avoria w Chorzów

Pogarda

Dołączając do opinii innych opiekunek które miały kontakt z tą firmą,stwierdzam również że firma niegodna polecenia.Klamia i oszukują,nie wiedzą gdzie wysyłają,wsadzają polki na miny,jeśli nie ma co jeść twierdzą że opiekunki kłamią.Nie prœbuja wyciągnąć ze Stelli tylko sugerują się opiniami innych polek które kłamią ,bo boją się firmy.Dla nich człowiek w ogóle się nie liczy tylko kasa dla firmy.Daja telefony polek jak są na Stelli,ale wcześniej uzgadniają z nimi,żeby klamaly następna która ma jechać na Stelle.Tak właśnie działajá i się utrzymują.Dołączając do opinii innych opiekunek które miały kontakt z tą firmą,stwierdzam również że firma niegodna polecenia.Klamia i oszukują,nie wiedzą gdzie wysyłają,wsadzają polki na miny,jeśli nie ma co jeść twierdzą że opiekunki kłamią.Nie prœbuja wyciągnąć ze Stelli tylko sugerują się opiniami innych polek które kłamią ,bo boją się firmy.Dla nich człowiek w ogóle się nie liczy tylko kasa dla firmy.Daja telefony polek jak są na Stelli,ale wcześniej uzgadniają z nimi,żeby klamaly następna która ma jechać na Stelle.Tak właśnie działajá i się utrzymują.Ciekawe czy panie pracujące w tej firmie pojechały by popracować w co wątpię. I nie rozumię dla czego tak się kłamie. Czy nie lepiej mieć dobrych pracowników i zadowolonych. Nie polecam nigdy takich firm.

@Avoria
@Xyz

Drodzy Państwo, chcieliśmy oficjalnie zaznaczyć, że żadne z pracowników naszej firmy nie odpowiada tutaj na Państwa komentarze, więc prosimy wziąć na to poprawkę. Jeśli macie Państwo do nas zarzuty/pytania zapraszamy do kontaktu @: praca@avoria.pl lub kontakt telefoniczny 600 50 20 20. Na pewno odpowiemy na te pytania. Na portalu GoWork nas nie ma i te odpowiedzi nie są od nas. Pozdrawiamy, Avoria

@nowyavorianin

Wczoraj wysłałem zgłoszenie, za nieco ponad tydzień wyjeżdżam, co może tylko świadczyć o rzetelności i przedsiębiorczości Pań koordynatorek. Stawka, mimo iż adekwatna do poziomu języka, doświadczenia i referencji- mega zadowalająca, nie zarobię tego nigdzie! A jak będzie na zleceniu, to zależy przede wszystkim od nas, z pewnością warto czasem ugryźć się w język lub dla dobra ogółu zrezygnować z krewetek lub proszku do prania, zachowując jednocześnie dobrą stelle, której może nieraz potem w przyszłości brakować... Niemcy to przecież też ludzie, im również z nieba nie leci... Pozdrawiam opiekunki plujące tutaj jadem i powtarzam słowa refrenu za Stanisławem Soyką:,, życie nie tylko po to jest by brać..."

Sebek

Wiadomo że wyjazd do tej pracy to nie wakacje. Wiesz może czy są też zlecenia dla mężczyzn opiekunów? Mam przeszkolenie medyczne i chętnie spróbowałbym swoich sił. Jaka jest procedura przy rekrutacji? Pierwsze spotkanie jest online czy od razu stacjonarnie w biurze?

Justyna Nowy wpis

Ja w sprawie oferty do opieki do Bothel. Jak to wygląda z przerwami dla opiekunki? Bo z jednej strony piszą, że rodzina nie mieszka w pobliżu, a z drugiej że np. nie ma w nocy opieki. No ok a kto przejmuje te opiekę w takim razie ? Jakbym chciała mieć przerwę

Ale to zjechałaś ze zlecenia z uwagi na te warunki pracy jakie tam zastałaś? I w ogóle przed przyjęciem się za ich pośrednictwem to rozmawiali z Tobą na temat właśnie tego w jakich warunkach przyjdzie pracować? Wiesz bo też nie wiem jakie Wasze ustalenia były i o czym Ci mówili. Rozwiniesz trochę cały swój początek?

Amaris Nowy wpis
@Andrzej

Wysyłają ludzi do pracy i nie sprawdzają warunków pracy?

@jacobi5 Nowy wpis

Minął rok jak zmieniłem agencję właśnie na Avoria. Miałem obawy czy dobrze robię, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma itp. Obecnie jestem na 3 zleceniu z Avorią i zapowiada się że wrócę na kolejne 6 tygodni. Jednak zwrócić chciałbym uwagę na fakt, że będąc na jednym zleceniu miałem zdarzenie losowe ( śmierć członka rodziny ). Firma wspaniale podeszła do tematu na prośbę rodziny podopiecznej, otrzymałem również zwrot kosztów dojazdu. Na kolejnym zleceniu u małżeństwa z demencją miałem po czasie problemy z podopiecznymi i tutaj również mogłem liczyć na wsparcie koordynatorki, a firma w końcu zerwała umowę z rodziną ze względu iż podopieczni nie nadawali się do opieki domowej. Owszem, ile firm i pracowników, tyle opinii. Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy z Avorią a jedynym minusem jest dla mnie odprowadzanie składek ZUS nie od każdego przepracowanego miesiąca. Mam nadzieję na zmianę w tym temacie.

Czesław Nowy wpis
@@jacobi5

W umowie masz zagwarantowane że powinni odprowadzać składki? Robią to z opóźnieniem czy wybiórczo tak jak piszesz? Kontrakty zwykle trwają 6 tygodni czy można być dłużej z rodziną? Po przerwie wraca się do tych samych podopiecznych czy agencja znajduje nową rodzinę?

@nowyavorianin

Mikołaj
@@nowyavorianin

Powiesz jaka to stawka? Widzę że jesteś zadowolona. Moja zona chce jechać do takiej pracy i dlatego podpytuje. Stawka też zależy od znajomości języka? Nie musi być biegły? Wystarczy że się umie dogadać?

Sebek

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Avoria? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Jak długo trwa proces awansu w Avoria?

Znalazłam kilka ofert pracy na stronie firmy dla opiekunek seniorów w Niemczech. Jak z językiem? Trzeba znać bardzo dobrze czy starczą podstawy żeby się dogadać To byłby pierwszy taki mój wyjazd więc każda opinia będzie pomocna. Kontrakty są zwykle na kilka miesięcy? Jeśli chodzi o powrót do pracy po kontrakcie to zwykle do innej rodziny czy jest możliwość tej samej lokalizacji?

Dorota

Możesz jechać na kilka miesięcy lub na kilka tygodni.Zależy od zlecenia.Jest również mozliwość powrotu jeśli rodzina również tego chce.Jesli chodzi o język to możesz jechać nawet i bez ale w takim przypadku to do osób głównie leżących no i wynagrodzenie jest niższe a praca cięższa.Krótko mówiąc komfort pracy jest znacznie lepszy jesli znasz język bo komunikacja z podopiecznym i z rodziną jest łatwiejsza a to bardzo ważne.Pozdrawiam i życze spokojnych zleceń:)

@Dorota

czyli jeżeli nie zna się języka to automatycznie przypisują do podopiecznych leżących? a powiesz ile mniej więcej można zarobić jako opiekunka przy tych co są w pełni sprawni, a ile przy osobach leżących? no i jak z rodzinami? są całkiem ok, czy zdarza się, że trafia się nieprzyjemna rodzina?

Pogarda

@Pogarda

I jeszcze zmuszają do szczepień i tak firmy będą upadać bo opiekunki szczepić się nie chcą a my pracujemy na te firmy I oni są od nas uzależnieni

Janusz
@Gość

Tak, cały świat upadnie jak opiekunki tupną nóżką bo nie chcą się zaszczepić :D Oj człowieku...

Xyz
@Janusz

Droga pracownico firmy! - świat nie upadnie ale marna firma tak! Opiekunki dostają propozycję od prawników i w Polsce i w Niemczech do pozywania firm i gwarantują że nieuczciwe firmy stracą pozwolenia na działalność w Niemczech. Również tv podjęła chętnie temat nieuczciwych firm

@Xyz

Czyli w firmie nic nie zmienia się na lepsze? Bo widziałam tu mnóstwo negatywnych komentarzy, a już miałam aplikować. Z tymi propozycjami od prawników, to masz na myśli ta konkretna firme czy ogólnie jakies nieuczciwe firmy?

@Avoria
@Xyz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Avoria?

Dorota

Ale jak to? To jakieś cięcia są, jakieś kary finansowe czy o co chodzi?

Pawo
@Dorota

Tak oczywiście Jak zjedziesz wcześniej niż było planowane to Agencja zabiera 200 euro, i to nie wszystko liczy sobie za podróż w dwie strony. Firma KANT w pełnym tego słowa znaczeniu. Radzę omijać szerokim łukiem.

Mikołaj
@Pawo

No ale jest to jakoś w umowie uregulowane w jakich przypadkach taka kara w wysokości 200 euro się należy pracownikowi? Bo chyba takie coś powinno być przy podpisywaniu umowy. Radzisz omijać szerokim łukiem tylko przez tę karę, czy są jeszcze jakieś rzeczy na które trzeba uważać? Chętnie się dowiem, bo właśnie myślałem o aplikowaniu.

Arova

Firma najgorsza chyba na rynku, koordynatorka ma wszystko w (usunięte przez administratora) umowa skonstruowana tak że to Agencja jest na prawie a pracownik jest niczym, kłamią namawiają opiekunki które chcą zjechać aby opowiadaly miejscu pracy w samych superlatywach, masakra, takiego chamstwa jak w tej firmie panuje to się niedobrze robi.

Czy urlop w Avoria jest płatny 100%?

Andzia

Czy macie odprowadzane składki w ZUS Proszę o opinię na temat Avorii

@Andzia

Składki są odprowadzane raz na zlecenie od średniej krajowej....... Jeśli jesteś na zleceniu 3-4 miesiące to i tak masz tylko raz odprowadzona składkę.

@Anonim

Czemu tylko raz a nie od każdej wypłaty? A jak ktoś jest na normalnej umowie to też taka sytuacja z ZUS-em? Ktoś próbował to wyjaśnić z księgową?

Olga

Nie sprawdzają zleceń(biorą miny) te które inne odrzucają.Firma nie godna!!!! Polecenia!!!!

czy możesz
@Olga

podać jakieś szczegóły tego co się stało? z jakich doświadczeń wynikają powyższe zarzuty?

Proszę
@Olga

napisać o co chodzi? inni też chcą wiedzieć:)

@Olga

Bardzo starannie przygotowane oferty, super kontakt z koordynatorami, bardzo dobra firma. Polecam!

Kely

Strasznie niski stawki

Lena
@Olga

To nie pracownice w biurze tworzą firmę tylko opiekunki. Każda opiekunka speawdza opinie zanim wyjedzie z innej firmy niż z tej na której się zawiodła i zostala (usunięte przez administratora) Na piśmie przy umowie każdy powinien dostać opis oferty. Jak kłamstwa są na papierze to opiekunka ma prawo opuścić rakie miejsce bez żadnych kar. Firma w końcu zrozumue że muszą sprawdzać miejsca pracy i warunki i prawdę podawać opiekunce bo jak będzie inaczej to już stracą każdą opiekunke. A bez opiekunek nie mają po co firmy prowadzić. Wysyłają opiekunke do innego kraju i powinny się interesować opiekunką! Moje pierwsze wrażenie było negatywne. Pani z biura nieprzyjemna i nawet nie miała czasu dobrze języka niemueckiego sprawdzić. Bo żeby sprawdzić jęz.niemiecki innej osoby to trzeba zadać kilka pytań , zdanua do tłumaczenia dać .... a nie tylko jexno zdanie i koniec rozmowy. To nie jest sprawdzanie języka. A zdania powinny być proste a nie jakieś złozone i nie związane z tematem opieka. Stracą wszystkie opiekunki jeżeli panie z biura nie rozumieją haka to jest praca przy starszej osobie i z daleka od kraku .... w obcym państwie. W biurze powinny pracować takie osoby które mają jakieś wyobrażenie o tej pracy i które rozumieją jak ciężka to jrst praca i fizycznie i psychicznie. Nie powinny pracować w biurach młode osoby bo one tematu opieka nie znają!!!! A jak nie znają to i nie pomogą opiekunce w trudnej sytuacji.

Ellena
@Olga

miałam okazję dla nich pracowac , na miejscu rzeczywistośc jest INNA NIESTETY....

Agata

Zgadzam się

@ja
@Ellena

Bo tak jest

@@ja

A co takiego okazało się na miejscu skoro zgadzasz się że rzeczywistość różni się od tego co obiecują. Warunki były nie takie jak ustalono czy kontakt z koordynatorkami słaby i mało pomocny? Napisz coś więcej.

Co jaki czas w Avoria można ubiegać się o podwyżkę?

Tak

Pracuję z Avoria już ponad 10 lat wypłata na czas panie bardzo pomocne zlecenia są różne jak mina to się wiedzą tylko raz albo prędzej niema problemu ja nie narzekam polecam panie i te panie pracują do dziś też nie narzekają

@Tak

Hej. Przy czym pracujesz w Avori? Dobrze, że wypłata na czas. Duża stawka dla nowych pracowników? Mam doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Ile bym mógł dostać?

gość
@Kamil

Lepiej sobie poszukaj rodziny która Cię zatrudni teraz dużo tak rodzin robi i masz więcej pieniędzy niż firma by ci dała

@gość

A wtedy co z zusem itp, bo chyba masz na myśli zatrudnienie "po cichu"? firma przypadkiem nie stanowi pewnego rodzaju bezpieczeństwa?

Marysia

Pracuje od roku w firmie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam dobrą rodzinę, chociaż mają świra na punkcie covida. Na firmę i moja Pania Koordynator zawsze moge liczyć. Pieniądze na czas, nawet nieraz wcześniej.

@Marysia

A jak często zjeżdżasz do Polski?

Marysia

Co 6 tygodni.

@Marysia

I wtedy na jak długo można wrócić?

Agnieszka
@Marysia

A czy jest opcja niezjeżdżania tylko ciągłej pracy? Bo w sumie ja bym nie miała po co przyjeżdżać do Polski... A tak to człowiek zawsze coś zarobi

Absolutnie nie polecam!!! (usunięte przez administratora) w zleceniach u mnie miała być kobietą lat 84, waga 90kg, chodząca przy pomocy chodzika, pomoc w toalecie i przy wstaniu z łóżka. Po przyjeździe kobieta 86 lat, waga 120 kg!!!!!! Nie chodząca ale też rodzina nie chce aby leżała więc dźwiganie jej kilka razy dziennie na foteli krzesło z toaleta jest. Kobieta jest w stanie ustać tylko ok 30 sekund. (usunięte przez administratora)Rodzina zgłosiła to na policję i do agencji w Niemczech. A w Polsce, Koordynatorka ma w (usunięte przez administratora) w szybko bo jest na urlopie. Sprawa miała być przekazana komuś innemu. Zero odzewu. Na moje pretensje dlaczego cyganila milczy w telefonie. Radzę omijać.

Po wyjaśnieniu sprawy agencja udzieliła informacji iż stan zdrowa podopiecznej jest przekazywany taki jaki podaje agencja niemiecka. Więc wycofuje swój wcześniejszy wpis na temat zakłamania. Koordynator oddzwonił udzielił wyczerpujących wszystkich informacji.

gość

Raczej cię zastraszono chyba że się cyganiło wczesniej we wpisie

D
@gość

Jaki bym miała cel aby cyganić?? Skoro ktoś po sprawdzeniu rozmowy która była nagrywana mówi że faktycznie jednak oni przedstawili to co agencja niemiecka przekazała nie mam powodu by sądzić inaczej. Możliwe, że nie jest to prawda jednak nie mogę założyć z góry że nie. A przynajmniej nie chce.

S
@D

Stan Podopiecznej prosisz, aby wysłały na meila. Zajeżdżasz na miejsce, stan podopiecznego nie zgadza się z przedstawioną ofertą, informujesz agencję, zamawiasz busa i wracasz do domu. Koszty transportu ponosi firma wysyłająca. Oferta niezgodna ze stanem rzeczywistym.

Andzia

Witam chyba ja jestem na tym zleceniu ta pani mieszka z mężem i synem na dole syn z rodziną?

Abc

Pracuje w Avorii od lat. Mam porównanie jak wyglądała nasza współpraca kilka lat temu, a jak wygląda teraz. Personel zmienił się i odnoszę wrażenie, że zależy na pracownikach tylko tym Panią, które tam pracują lata. Każda nowa osoba, która dołącza do zespołu traktuje opiekunki z góry. Od jakiegoś czasu mając problem na zleceniu dzwonię do Pani Asi albo Patrycji, bo czuję się jakbym była problemem dla każdej innej koordynatorki. Już kilka razy zgłaszałam, że nie chce jeździć do innych koordynatorek tylko dla tych dwóch, ale firma tego nie rozumie.

@Abc

Potwierdzam. Reszta załogi nie dba o opiekunki. Zniechęca do współpracy. Odechciewa się dla nich pracować.

Barbara

Pracuję w firmie od kilku lat. Nigdy nie miałam większych problemów. Wszędzie może się zdarzyć jakaś wpadka, ale zawsze mogłam liczyć na wsparcie ze strony firmy. Płace atrakcyjne, oferty przedstawione szczegółowo, wynagrodzenie na czas. Polecam

@Barbara

To fajnie! A oprócz podstawy pensji były jakieś premie?

Adell-aj-da

Agencja to pomyłka - ale takich pomyłek rynek nie weryfikuje . Tylko ludzie , pracownicy mogą pokazac sroddkowego palca dłuzej dla nich nie wykonywac zleceń ... Tylko w ten sposób mozna pokazac ze nie tedy droga... Zapewne ktoś z firny bedzie prostował moja wypowiedz , ale czytelnicy niech sami ocenią i zapoznają się z opiniamii.

@Adell-aj-da

Jak ktoś z firmy zacznie to prostować to będzie oznaczało jego lojalność, a to chyba dobrze o niej samej wtedy świadcz? ;) Ale tak z ciekawości to może rozwiniesz co masz dokładnie na myśli poprzez tę "pomyłkę"?

Ellena
@Zofia

o juz lojalny pracownik coś tam pisze zeby wybielic firmę ale to akurat chyba nie dziwi bo za to masz kolezanko płacone a zapytam ile lat pracowałas w opiece w Niemczech bo zaraz tu pewnie otrzymam odpowiedz ze masz doświadczenie i wiesz co i jak....zenada Ludzie sprawdzajcie opinie i zgadzam się ze powinna byc na piśmie wystawiana informacja o szteli i osobie do której jedziemy bo nagle waga i wzrost są inne a nie wspomnę o stanie zdrowia i chorobach , bo tłumaczenia jest musiał się pogorszyc nikt nas nie poinformował

Krystyna
@Ellena

a jak tłumaczyla sie sama firma lub jakis koordynator gdy okazalo sie ze nie zgadzaja sie te informacje o osobie do ktorej jedziesz?

Małgorzata ze Zlotowa

Małgorzata ze Złotowa . Już raz pisałam , że pracowałam w Avorii ok 6 lat , potem musiałam zrezygnować przez problemy rodzinne , ale po ok 6- ciu latach wróciłam do pracy w Avorii . Panie wiele razy mi pomogły ,jak trafiłam na minę to bardzo szybko zmieniły mi pracę. Nigdy nie byłam odprawiona z kwitkiem. Nie rozumiem jak można tak komuś (usunięte przez administratora) rąbać. No chyba że niektóre osoby myślą że jadą na wczasy a nie do pracy.

@Małgorzata ze Zlotowa

Pracuję również w firmie Avoria od dwóch lat. Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam tę firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Avoria - Chorzów

• Jak się pracuje w Avoria?

Zobacz opinie na temat firmy Avoria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avoria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Avoria
  • Poznańska 21 lok. 48