Opinie o Avoria w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Avoria. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Avoria o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avoria w Chorzów

gość

Nie polecam tej firmy chciałam z nią wyjechać ale jednak nie wyjadę bo za test na corona nie chcą mi pokryć kosztów

gość

Nie zaszczepie się mam w rodzinie osoby co po szczepieniu mają NOP a po trzeciej dawcę jest w szpitalu chyba że firma wezmie odpowiedzialność za mnie

Dorota
@gość

Masz rację zdrowie jest ważniejsze popieram jestem z Tobą

Przeczytałam tutaj dużo negatywnych komentarzy o koordynatorach. Chciałabym wypowiedzieć się przez pryzmat własnego doświadczenia. Pracuje w firmę lata. Pieniążki są na czas, zlecenia wiadomo... Są gorsze i lepsze. To co mogę zarzucic firmie to brak zrozumienia wśród niektórych koordynatorów. Nie będę oceniać z czego to wynika, ale oby życie nie zmusiło ich nigdy do takiej pracy. Jedyną osobą, która stara się pomóc nawet po godzinach pracy jest Pani Patrycja. Ta dziewczyna walczy o podwyżki, potrafi wysłuchać i dać oparcie. Potrafi nawet zadzwonić jak jestem w Polsce i zapytać czy u mnie i mojej rodziny jest wszystko dobrze. Szkoda, że reszta traktuje swoją pracę na zasadzie odhaczone. Takie rzeczy czuje się nawet przez telefon.

Myśl

Nie polecam jak chce się wyjechać do pracy to test trzeba robić na własny koszt gdzie inne firmy proponują zwroty kosztów za zrobiony test

Agi

Do firmy trudno się dodzwonić, słucha się automatycznej sekretarki. Jeżeli już człowiek się dodzwoni to osoba z firmy, nie miła i opryskliwa. Wysłałam dokumenty, aplikowałam na oferte i nikt do mnie nie zadzwonił. Ponadto pani która raczyła telefon odebrać mówi mi że mój język sprawdzała. Chyba jej się coś pomyliło..... Nawet nie wiedzą kogo język sprawdzają. Powinni sobie zapisywać. Człowieka mają za śmiecia. Doświadczona opiekunka. Opiekun medyczny z certyfikatem Krajowego Instytutu Medycznego. Nikt od tej firmy nie zadzwonił do mnie w sprawie aplikacji, nikt mojego języka nie sprawdzał, wysłany formularz aplikacyjny pozostaje bez odpowiedzi. Nie polecam firmy. Już na początku nie miłe doświadczenie z pracownicą z biura tej firmy. Życze powodzenia w szukania dobrych opiekunek! Nauczcie się szacunku do drugiego człowieka. Już wyobrażam sobie jak traktują opiekunki.

LENA
@Agi

Takie samo wrażenua odniosłqm. Osoba w biurze nie miła i opryskliwa. Szef firmy powinien to sprawdzić chyba że szefową jest ta pani z biura?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Avoria? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Beata

Najgorsza z mozliwych agentur. Jak najdalej od nich.

Dorota
@Beata

Kiedyś dla nich pracowałam jeszcze w tedy było jako tako ale słyszałam od kolezanki która tam dalej pracuje że nie może się dogadać z koordynatorami

Tereza

Najgorsza firma jaka znam pracowałam z nimi i płacą jak chcą tylko Panie w biurze dostają swoje pieniadze na czas a kobiety muszą na nich pracować- sa na czarnej liście

Małgorzata

Pracowałam w Avorii ok 6 lat. Niestety musiałam wracać do domu z powodów rodzinnych musiałam zerwać umowę. Nie miałam wyboru. Stwierdzam że firma jest super , zawsze pomocną i bardzo dobre zarobki. Pozdrawiam serdecznie

@Krzysztoff zawsze można liczyć na pomoc koordynatorów?

Też

nie, nie mozna liczyc na nich w ogole, nie potrafia rozwiazac problemu, boja sie Niemcow, nie polecam.

Jola
@Też

Tak to prawda nie mozna na nich liczyc przekonalam sie i po 4 latach mbie zwolnili

tez
@Jola

witam, to juz nawet nie o to chodzi kto z kim zakonczyl wspolprace. firma wyglada na porzadna, wystawia papiery, z ktorych nic nie wynika, a podstawy w PIT nie potrafia rozliczyc... gdybym miala te wiedze co teraz, zastanowilabym sie dwa razy czy z nimi zaczynac!

Bartek

Czy na okresie próbnym da się nauczyć wszystkiego o funkcjonowaniu firmy ?

Barbie

Firma jakich wiele na rynku. Na plus czytelna umowa i dobrze przygotowane dokumenty wyjazdowe oraz transport. Ponadto opisowo i dość rzetelnie przedstawione oferty. PIT pokaże jakie składki firma odprowadza, ale pewnie wielkie NIC. Wynagrodzenie terminowe, ale to chyba nic nadzwyczajnego. Dla mnie fajna firma to przede wszystkim fajni ludzie po drugiej stronie. I tu zaczynają się schody. Komunikacja pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa jak z robotem, zero empatii i zrozumienia. Panie tam zatrudnione raczej tylko słuchają i mało mówią, a to z powodu nagrywanych rozmów, o czym nie informują na dzień dobry, jak w innych agencjach. Jest natomiast zapis w umowie, że wyrażam zgodę na ten proceder. Co jeszcze, Panią koordynator nie interesuje, czy jedziesz, czy dojechałaś...... Na koniec. Zgłaszając pani koordynator problemy zdrowotne, usłyszałam : jest piątek, weekend, ja przez telefon Pani nie pomogę, proszę zapytać rodzinę.,moze coś poradzą.......... A po weekendzie nawet zapytania czy jest ok. czy nie. Wspomniałam o tym celowo, ponieważ nie wiem skąd te słowa zachwytu pod adresem tych Pań...... Bez komentarza.

@Barbie

potwierdzam to co Pani opisala - dokumenty w porzadku, ale szalu nie ma jesli chodzi o zlecenia i kontakt z koordynatorami. A o nagrywanych rozmowach nie mialam pojecia! tez czekam na PIT...

I co
@Barbie

czy dostaliscie juz pit z tej firmy? bo ja jeszcze nie...

@I co

a ja jestem ciekawa jak firma organizuje kwestie testu na covid?

@I co

Jeszcze nie otrzymałam pitu, ale od 15 go lutego można sprawdzić rozliczenie samemu poprzez podatki gov pl. Na wysłanie Pitu firma ma czas do końca lutego, mogą przesłać też rozliczenie na maila. Wiele firm ma to zawarte w umowie. Avoria też.

@Też

Przesyłają Pani tzw. Voucher na wykonanie testu i jest to równoznaczne z pokryciem przez firmę kosztów. Dzień przed wyjazdem jest Pani zobowiązana udać się na pobranie wymazu w wybranym przez firmę miejscu. Jest to miejsce najbliżej Pani miejsca zamieszkania. Wyniki testu sprawdza Pani w internecie.

Katarzyna z Sosnowca

Pracowałam kilka lat temu.Starały się panie .Oferty omówione dokładnie przed wyjazdem tylko trzeba pytać o wszystko .Jedne cięższe inne łatwiejsze,jak to w pracy. Pieniądze kilka dni wcześniej były zawsze na koncie zawsze zgodne z umową.Było dobrze .Pozdrawiam myślę znów wybrać się z tą firmą. Dobrze ją wspominam. Katarzyna z Sosnowca.

Krzysztoff

Polecam firmę Avoria.Jestem bardzo zadowolony.Koordynatorki są na wysokim poziomie.Sprawy załatwione szybko.Wynagrodzenia na czas.Polecam

Robert

Firma należąca do najlepszych na rynku. Jeśli ktoś pisze o minach, to sam sobie winien. Przed wyjazdem zawsze umożliwiają kontakt z opiekunem/opiekunką na miejscu, można spytać. A co do nowych miejsc, to przecież nikt nie musi siedzieć tam miesiącami jeśli nie pasuje. Też nie robią problemów, wiem od innych. Sam nie miałem nigdy problemów przez 4 lata współpracy. Polecam

Gabi
@Robert

Też z tą firmą pracowałam i niemiałam problemu powiem tak nawet jak podopiecznej stan zdrowia się pogorszył i zgłosiłam dostałam więcej do wypłaty tyle że córki były niezadowolone że zgłosiłam ale niestety pani już była ciężka do opieki koordynatorką była moją Izabela.M

Emi1

Wpieprzają na miny. Nie mówią o stanie faktycznym podopiecznego. Kłamią przed podpisaniem umowy a na miejscu pracy w Niemczech mówią, że wiedzieli o stanie faktycznym. Koordynatorki są wredne(nie wszystkie). Jedyny pozytyw to kasa na czas.

Violetta Zygmuntowska

Witam z firmą pracuje już prawie 8lat jestem zadowolona miła obsługa kasa na czas polecam pozdrawiam Violetta Zygmuntowska

AW L
@Violetta Zygmuntowska

Potwierdzam - firma wywiązuje się ze swoich obowiązków w całości, reaguje na problemy z Niemcami, przychyla się do stanowiska opiekunki. Wypłata na czas zgodna z ustaleniami wg. stawki podanej w ogłoszeniu. Porządek w papierach: druk A1 wystawiony i przesłany do domu, tak samo zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu, składki ZUS bardzo dobre, dodatkowo składka wypadkowa odprowadzona i na fundusz pracy też.(usunięte przez administratora)

czy
@Violetta Zygmuntowska

firma podjęła jakiekolwiek środki ochrony dla wyjeżdzających z nimi opiekunek i przeciwdziałania pandemii COVID19?? przypominam, że druk A1 i karta Ekuz opiekunka ma otrzymać przed wyjazdem, a nie po powrocie!!

@czy

Od 2 tygodni na zleceniu. Kartę ekuz otrzymam najszybciej za min. 2 tygodnie, czyli po miesiącu pobytu na zleceniu. Dokumenty muszą przejść kwarantannę. Opiekunki nie muszą. Na pytanie, co z ewentualną wizytą u lekarza w obecnym czasie korony brak konkretnej odpowiedzi. Jakieś wymijające słówka. Być może moja koordynatorka nie jest kompetentą osobą. Nie oceniam całej firmy. Ja nie czuję się ZAOPIEKOWANA PRZEZ AVORIA.

Zuzia
@Violetta Zygmuntowska

Ja napiszę tak. Jeśli chodzi o opiekę koordynatorek to brak zastrzeżeń. Wynagrodzenie mogłoby być lepsze,bo każda z nas wie ile i co potrafi. Składki odprowadzają marnie,bo po dwóch miesiącach pracy. Dziwne rozliczenie, no ale cóż. Minusem jest to że wiedzą o minach i wysyłają tam kobiety,które naprawdę uczciwie pracują. Ciekawe czy one chciałyby pracować w biurze na okrągło A w 12 m-cy mieć 4 lub 5 składek odprowadzanych. Pozdrawiam was dziewczyny i szanujcie siebie i ludzi.

M. K
@Zuzia

Dokładnie. Firma, która wprowadza na miny ukrywa niektóre rzeczy o Podopiecznych. A płacić za 24 na dobę? Nie ma komu

Violetta

Firma ok panie pomocne kasa na czas juz pracuje z ta firma 8 lat bez problemow polecam i pozdrawiam

Violetta

Panie bardzo pomocne kasa na czas place za zlecenie sa rozne ale to zalezy od choroby pop no i od znajomosci jezyka niemieckiego dlamnie jest ???? pracuje z ta firma juz 8 lat pozdrawia

Urbanek

Firma w porzadku.

@Urbanek

Kłamstwo. Opiekunki wysyłane są jak mięso armatnie do rożnych rodzin, nie zawsze uczciwych zdarzają się nazistowskie sku...syny, które traktują Polki jak podgatunek człowieka, tanie bydło robocze. Mój meldunek skutku nie przyniósł, paniusia A. pewnie w czasie rozmowy malowała paznokcie. Po kontrakcie już w PL chciałam rozmawiać z szefowa, nikt mnie z nią nie chciał połączyć dać maila lub numeru do niej. Pani P. powiedziała ze nie będzie świecić oczami za pdp i jej rodzine oraz uwaga rzekomo od tej rodziny Avoria Nie dostaje żadnej prowizji. Jakim prawem Avoria prowadzi działalność skoro szefowa nigdy nie pracował w opiece? To jakby kucharz umiał robić tylko zupy z proszku, bez najmniejszych kwalifikacji. W Avorii pracują wyzyskiwacze bez sumienia, cyniczni kłamcy, którzy już dawno utracili godność w imię pieniędzy i do takich tez bezwzględnych rodzin posyłają.

@anonymous

Z która Avoria pracujecie? Bo część jest w likwidacji! Możecie bez pieniędzy się zostać! 1. AVORIA 24 SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-807 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 2. AVORIA 24 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 3. AVORIA 24 SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-807 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 4. AVORIA BIURO 24 SP. Z O.O. 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 5. AVORIA BIURO 24 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 6. AVORIA BIURO SP. Z O.O. 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 7. AVORIA BIURO SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 8. AVORIA CARE SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 9. AVORIA CARE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 10. AVORIA CARE SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 11. AVORIA DAHEIM SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 12. AVORIA DAHEIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 13. AVORIA DAHEIM SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 14. AVORIA OPIEKA SP. Z O.O. 41-200 SOSNOWIEC MODRZEJOWSKA 15. AVORIA OPIEKA SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-807 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 16. AVORIA OPIEKA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-807 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 17. AVORIA PFLEGE 24 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 18. AVORIA PFLEGE 24 SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 19. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 20. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 21. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 22. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 23. AVORIA PLUS SP. Z O.O. 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 24. AVORIA PLUS SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 25. AVORIA PLUS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE BYTOMSKA 26. AVORIA PLUS SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 27. AVORIA REKRUTACJA SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-807 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 28. AVORIA REKRUTACJA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-807 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 29. AVORIA SP. Z O.O. 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 30. AVORIA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-807 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 31. AVORIA ZUHAUSE SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 32. AVORIA ZUHAUSE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 33. AVORIA ZUHAUSE SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA

Zadowolona pracownica Avorii
@anonymous

Kto pisze takie bzdury ? To jest straszne ! Po poziomie wypowiedzi widać że ktoś nie bardzo sprawny umysłowo.Polecam firmę-dobre zarobki ,pieniądze na czas. Miłe i pomocne panie w biurze Jest to trzecia firma z którą wyjeżdżam i póki co trzymam się jej od dwóch lat ponieważ zaoferowała mi nieporównywalnie wyższe zarobki od pozostałych Jak do tej pory miejsca których pracowałam nie budziły moich zastrzeżeń Bezwzględne rodziny ha ,ha, ha! Ale bzdury!

Ivette
@Gość

Nie jednemu psu jest Burek.

@Zadowolona pracownica Avorii

Odpowiedz oczywiście pracownicy Avorii, szkoda czasu na dyskusję z Panią.

@Zadowolona pracownica Avorii

Tak bardzo prawda boli, że trzeba człowieka degradować do pozycji poldebila? Kimkolwiek Pani jest, czy to pracownica Avorii, czy pseuoopiekunka sam fakt obrażania człowieka, który napisał o swoich doświadczeniach świadczy o bardzo niskim poziomie umysłowym. Pani.

potwierdzam
@anonymous

firma wysyła w miejsca, gdzie nie ma jedzenia dla opiekunki, pieniędzy na zakupy, za to jest obsługa rodzinki i w pakiecie COVID!9!! i to wszystko za 1400E, jak przed pandemią! firma udaje, ze koronawirusa nie ma, uważajcie!!!

@Małgorzata

Pracuję w tej firmie 5lat i polecam 100%zainteresowania ze strony koordynatora pieniążki na czas wszystkie umowy zrozumiale. Pracując 5lat nie trafiłam na żadną minę Polecam tą firmę

Renata

Wczoraj wróciłam z opieki w Niemczech. Jestem zadowolona z firmy "AVORIA", która wszystko załatwiła bez problemów tj. dowóz i przywóz. Wypłata na czas, opiekunka wyjazdu P. Iza super, dzwoniła, pytałała się o wszystko. Polecam tę firmę bo jest godna zaufania i bezproblemowa. Nie bójcie się dziewczyny bo byłam pierwszy raz z podstawowym językiem i jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkich.

@Renata

Ile pani miała na początku z językiem niemieckim podstawowym? Również chcę wyjechać, ale mam obawy :v Na ile pani jechała na pierwsze zlecenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Avoria - Chorzów

• Jak się pracuje w Avoria?

Zobacz opinie na temat firmy Avoria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avoria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Avoria
  • Poznańska 21 lok. 48