Opinie o Avoria w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Avoria. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Avoria o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avoria w Chorzów

taim

PAJĄCZKOWSKA, MAJA JOLANTA Rok urodzenia: 1981 (37 lat) To ta sama firma ten sam wspólnik avoria i daily help nie bądźcie głupi. Płeć: Kobieta od 13.02.2018 w firmie: w Zarządzie DAILY CARE SP. Z O.O., SOSNOWIEC od 13.02.2018 w firmie: Inne stanowisko lub funkcja w: DAILY CARE SP. Z O.O., SOSNOWIEC od 01.03.2016 w firmie: w Zarządzie DAILY HELP SP. Z O.O., SOSNOWIEC od 01.03.2016 w firmie: Inne stanowisko lub funkcja w: DAILY HELP SP. Z O.O., SOSNOWIEC od 20.01.2016 w firmie: Inne stanowisko lub funkcja w: OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM OPIEKI DAILY HELP SP. Z O.O., SOSNOWIEC od 29.07.2013 w firmie: w Zarządzie AVORIA OPIEKA SP. Z O.O., SOSNOWIEC Niektóre osoby współwystępujące: DŁUGAJ LEONARD , GIL JOANNA BERNADETA , KOTUCHNA KATARZYNA , KULESZA AGNIESZKA , MANIA MICHAŁ , ODROBINA MARCELINA AGATA , PAJĄCZKOWSKI MARCIN JAROSŁAW , WNUK AGNIESZKA

UWAGA

24 CENTRUM SP. Z O.O., CHORZÓW Podejrzyj raport 24 CENTRUM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, CHORZÓW Podejrzyj raport AQUARIUS GLOBAL SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA 24 SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA BIURO 24 SP. Z O.O., CHORZÓW Podejrzyj raport AVORIA BIURO 24 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, CHORZÓW Podejrzyj raport AVORIA BIURO SP. Z O.O., CHORZÓW Podejrzyj raport AVORIA CARE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA DAHEIM SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA PFLEGE SP. Z O.O., CHORZÓW Podejrzyj raport AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, CHORZÓW Podejrzyj raport AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA PLUS SP. Z O.O., PIEKARY ŚLĄSKIE Podejrzyj raport AVORIA PLUS SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA SP. Z O.O., WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, WARSZAWA Podejrzyj raport AVORIA ZUHAUSE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, WARSZAWA Podejrzyj raport EUROS SP. Z O.O., CHORZÓW Podejrzyj raport PERSONNEL RESEARCH CENTER 24 SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, WARSZAWA Podejrzyj raport ROYAL JOB AGENCJA PRACY SP. Z O.O. W LIKWIDACJI, WARSZAWA Nie maja wpisu do KRAZ

@UWAGA

Szanowny Panie/ Szanowna Pani, firma Avoria nie jest agencją pracy tymczasowej, zatrudnia opiekunki bezpośrednio i nie rekrutuje dla innych firm dlatego nie ma obowiązki wpisu do KAZ. Pozdrawiamy, Zespół Avoria

Małgorzata

ona ma racje ja się wykorzystywać nie dam zadzwonię do avori niech daja 1600 e a nie !

@Małgorzata

Pani Małgorzato, +48 600 50 20 20 :) Pozdrawiamy, Zespół Avoria

OPAL

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej (Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 9628) z wieloletnim doświadczeniem na rynku, ogłasza nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Ta agencja została wykreślona z KRAZ a tym samym wprowadza w błąd.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Avoria? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

szukałam oferty za 1600 e i nie znalazłam

@Gość

Drogi Gościu, nie wszystkie oferty mamy podane na stronie internetowej czy Facebooku. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałby/chciałaby Pan/i poznać szczegóły pozostałych zleceń. Pozdrawiamy, Zespół Avoria

Teda

Policja nie zajmuje sie takumu rzeczami moj komentarz usunelu juz dawo choc pialam dawno temu u nie jakies pierdoly tylko prawde. Nie moja wina ze firma nie jest uczciwa.

Prawdziwa
@Teda

Teda oczywiście że sie zajmuje. Moja znajoma tam pracuje i wszyscy pracownicy są poinformowani o tym o tej sytuacji i sprawa jest zgłoszona i wyjasniana. Z ciekawości weszłam na forum i widzę że to prawda.

Kociara
@Teda

oczywiście ze sie zajmuje! moja szurnieta sasiadka głupoty wypisywała swojej koleżance fryzjerce o jej salonie, opinie takie chamskie dawała bo zazdrosna i normalnie na policje musiala isc. Podobno to nie koniec jeszcze w sądzie bedzie sprawa.

Nik
@Kociara

No ponoc to nie tylko w serialach. Zobaczymy

A wy z którą Avorią pracujecie ?

Dami

Maja ciężkie zlecenia za marne pieniądze.

Gosc

Jest wolnosc slowa i kazdy moze sie wypowiedź.

Berna

Mam pytanie od jakiej kwoty odprowadzają ZUS ? czy jest jakieś postojowe płatne w Polsce i ile? czy firma potrąca za bilet jak ktoś wcześniej zjedzie?

Maja
@Berna

od średniej odprowadzają

MARIS

Praca przez firmę nigdy nie daje na rękę 1600 euro firma zabiera większą połowę ubezpieczenie firma płaci zbiorowe nie indywidualne składki płaci firma rentowe najniższe nie jedna przekonała się praca przez firmę ze nie jest tak jak firma obiecuje opiekunki tyrana jak wolny po nocach niespia są budzone przez podopiecznych wstajac po 2 i 3 razy w nocy i w dzień czasami nie maja przerwy dla siebie by odpocząć bo albo idą na swojej przerwie na zakupy dla podopieczne lub z.nią do lekarza firma zgarnia pieniądze a opiekunka ma na Kato głosowe za tyranie . Śmiech na sali i jeszcze wymagania z kosmosu jak rodziny P odopiecznej i firmy szukają fryzjerki do pracy czasem rodziny potrafią opiekunkę wywalić z domu nie interesuje ich gdzie po dzieje się ta kobieta tyle kilometrów od Polskiego domu rodziny potrafią nie zapłacić za wykonana usługę taka prawda A firma.nic NATO.

@MARIS

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, nasza firma nie raz wypłaca wynagrodzenia w wysokości 1600 Euro. Kwota ubezpieczenia nie jest wliczana w oferowane wynagrodzenie. Suma podawana na ofertach jest tzw. na rękę. Fakt, opiekunki czasami w nocy wstają do Podopiecznych, ale tylko wtedy, kiedy uprzednio jest o tym poinformowana i akceptuje takie warunki współpracy. Wielu Podopiecznych w związku z różnymi chorobami nie może przespać spokojnie nocy. W związku z tym dużo zarówno Pań jak i Panów pracujących jako Opiekuni decydują się na takie warunki, chcąc wraz z naszą firmą pomóc potrzebującym osobom w podeszłym wieku. Nigdy natomiast nie zdarzyła się w naszej firmie taka sytuacja, aby nasza Opiekunka została poszkodowana. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy mamy sztab koordynatorek, które czuwają przy telefonie 24/7, aby móc pomóc każdej naszej Opiekunce i Opiekunowi w każdej sytuacji. Jeśli pracowała/pracował Pani/Pan w naszej firmie i spotkały Panią/Pana jakieś nieprzyjemności- bardzo prosimy o kontakt. Troszczymy się o każdego naszego pracownika, więc będziemy zobowiązani do wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy, Zespół Avoria

Martin

Czy stawka 1600 e jest u nich realna?

@Martin

Szanowny Panie Martinie, oczywiście. Nasza firma posiada oferty za takie stawki. Pozdrawiamy, Zespół Avoria

MARIS

Ta firma niech nie będzie taka mądra do straszenia policja , ja mam koleżankę może mały artykuł na temat firmy avoria przydałby się w gazecie.

X

moja opinie firma tez usunęła choć napisałam ja dawno

@X

Drogi X, my nie mamy możliwości usuwania opinii, ani ich moderowania. Portal GoWork osobiście zarządza wpisami. Pozdrawiamy, Zespół Avoria

Avoria

Szanowne Opiekunki, Szanowni Opiekunowie, przykro nam, że na portalu nie można znaleźć rzetelnych informacji o firmie Avoria. Na podstawie zebranych dowodów informujemy, że większość negatywnych wpisów jest umieszczana przez tego samego użytkownika. Fałszywe wpisy mają na celu tylko i wyłącznie pogorszyć opinię o firmie, działając tym samym na jej szkodę. W związku z zaistniałą sytuacją, sprawą zajęła się policja. Staramy się jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem. Prosimy o wyrozumiałość. Z wyrazami szacunku, Zespół Avoria

@Avoria

Ale Państwo oszukujecie ja sam sprawdziłem i wy nie jesteście żadną agencja działacie bez zezwolenia. Dlaczego Państwo oszukujecie? Przecież to kpina. Proszę o odpowiedz

@Avoria

Proszę nie oszukiwać wy nie jesteście żadną agencja zostaliście wykreśleni z rejestru agencji.

UWAGA

Przecież ta agencja to oszust Agencja AVORIA Sp. z o.o. o numerze w rejestrze 9628, NIP 6272734446 została wykreślona z rejestru agencji zatrudnienia w dniu 2017-06-27 http://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz/wyszukiwarka Teraz i ja rozumiem i wierze Jednak to wszystko prawda !. Oni nawet agencją nie są . Avoria straszy tylko policją ale to prawda jednak no proszę . Uciekajcie od nich .

Edyta

Tylko ze ta osoba co pisze ma racje i ja potwietdzam niektore rzeczy z pracy z ta agencja emetytury czlowiek by nie mial. Zus byl diabelnie niski a umowa smieciowa to zadna umowa dlatego odeszlam. Oni duza obiecuja a potem praca czesto 24h za nieco ponad 1000e.zadzwoncie sobie do belina lub weźcie umowę avoria tam jest prawnik. Ja z doswiadczenia wiem ile ludzi pada oszustowi. Opiekunki niestety najczęściej. Czy warto pracowac z agencja avoria moim zdaniem nie na takich warunkach.

@Edyta

Pani Edyto, zgodnie z regulacjami i normami prawnymi, składki odprowadzane są od średniej krajowej według obowiązujących przepisów. Bardzo prosimy o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji oraz zweryfikowanie swojej dotychczasowej wiedzy na temat współpracy z naszą firmą. Z tego tytułu serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Avoria

Gosc
@Avoria

Czy wy macie wpis w kraz

Edyta

Zostawiam to bez komentarza. Nie mam zamiaru dyskutować.

Avoria

Zostaw merytoryczną opinię o Avoria - Chorzów

• Jak się pracuje w Avoria?

Zobacz opinie na temat firmy Avoria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avoria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Poznańska 21 lok. 48
    00-685 Chorzów