Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kama Piotr Olszowski

Mysłowice

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kama Piotr Olszowski

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kama Piotr Olszowski

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "KAMA" Piotr Olszowski. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Szukający

Tak dobrze się pracuje? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Alicja

@kal i jak potoczyły się Twoje losy? Podjąłeś pracę w Przedsiębiorstwie Usługowo - Handlowym? Możesz napisać, czy jesteś zadowolony z obecnego zatrudnienia? Obecnie nie widać w sieci ogłoszeń o pracę - czy może warto zanieść cv do firmy? Będzie ono brane pod uwagę w kolejnych rekrutacjach?

kal

czy ktoś na jakimś stanowisku strice związanym ze sprzedażą pracował w tej firmie i zechciałby się szczere i konstruktywnie doświadczeniem zawodowym podzielić? zastanawiam się czy tutaj czy do konkurencji wysłać cv

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kama Piotr Olszowski - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kama Piotr Olszowski