Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "KAMA" Piotr Olszowski

Mysłowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "KAMA" Piotr Olszowski

Alicja

@kal i jak potoczyły się Twoje losy? Podjąłeś pracę w Przedsiębiorstwie Usługowo - Handlowym? Możesz napisać, czy jesteś zadowolony z obecnego zatrudnienia? Obecnie nie widać w sieci ogłoszeń o pracę - czy może warto zanieść cv do firmy? Będzie ono brane pod uwagę w kolejnych rekrutacjach?

kal

czy ktoś na jakimś stanowisku strice związanym ze sprzedażą pracował w tej firmie i zechciałby się szczere i konstruktywnie doświadczeniem zawodowym podzielić? zastanawiam się czy tutaj czy do konkurencji wysłać cv

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "KAMA" Piotr Olszowski - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "KAMA" Piotr Olszowski