Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Agata

Cztery kolejne pochwalne wpisy pochodzą od jednej osoby. Te same błędy ortograficzne, ten sam styl. Osioł jakiś zgodził się na pisanie pozytywnych opinii dla firmy ,,PRONOBEL,, lub pracownik firmy udawał opiekunkę.

@Agata

Dokładnie tak jest jak Pani mówi PronobeL sam podszywa się pod opiekunki mało Która osoba jest zadowolona Z nimi ze współpracy no chyba że Ktoś Kto nie Ma pojęcia o tym ze pracuje z nimi nielegalnie bez ubezpieczenia na terenie Niemiec daja ubezpieczenie które dziala tylko w Kraju wprowadzą ludzi w błąd pozdrawiam Pani Agato

@Agata

Ta Pani Zuzanna to pracownik który jest sfrustrowany atakuje każdą osobę która wystawia negatywne opinie tej agencji straszy nawet sądem za oczernianie agencji na tym forum lepiej ją ignorować pozdrawiam Pani Agato serdecznie

@Agata

ludzie może i robią błędy ortograficzne ale to i tak niema się tak jak opinie z lat . Takiego pracodawcy trzeba unikać.

@Agata

osiol nie tylko takie co albo zachlaly na steli albo okradly albo babcia sie nie opiekowaly bo co wy myslicie ze niemiec jest taki durny i nie zadzwoni do firmy co jest grane a niemiec nie lubi lewusow co prawda to jest u Pani dobra opinia to osiol ja napisal jestem bardzo dobrze traktowana przez firme widac co z pani jest koleina osoba tak JAK JEDNA OSOBA PRAWDA JEST KLAMSTWEM A KLAMSTWO JEST PRAWDA PRZYLACZCIE SIE OBY DWIE I ZGLASZAJCIE GDZIE TYLKO SIE DA A JA WAM ZYCZE POWODZENIE

Marisa

Nagrywanie swoją pracę W Niemczech kamerki szpiegowskie zabieranie ze sobą Niemcy też łamią prawo mają kamery ukryte W domach agencja łamie prawo i niemiaszki też praca 24 na dobę mobing glodzone opiekunki i zastraszane molestowanie bite wyzywane przez podopiecznych i zastraszane przez agencje i rodziny Sąd każdy niech dowie się jak wygląda niewolnictwo w dzisiejszych czasach

majjdd

moja mama pojechała i od razu wróciłą, na miejscu masakra nic nie zgodne z umowa, niemiec stary za czasów wojennych, nie pozwala nawet wody użyć głodzą i biją opiekunki, każda ucieka a PRONOBEL udaje, że jest ok i no niczym nie wiem. (usunięte przez administratora)

@majjdd

Prawda

Sylwia

Miałam okazje nimi pracować i tez odeszłam do innej firmy firmie oceniam negatywnie z racji wielu numerów jakie robiła . Nie uczciwy pracodawca . Na tle innych firm wypadają blado i kiepsko. Najgorsze jest to ze nawet wśród Niemców maja złe opinie. Ta agencja zniknie z rynku kwestia może 2 lat.

Joanna
@Sylwia

Jakich numerów? No zdania Sylwio są podzielone, ja uważam że właśnie Pronobel wypada dobrze na tle inych firm. No a te zarzuty to z jakiego powodu? Dlaczego uważasz ze to nie uczciwy pracodawca? Ja nie miałam kłopotu nigdy, n może poza jednym malym nieporozumieniem, ale zostało to w kilka dniwyjaśnione... I skąd masz info że firma zniknie z rynku za 2 lata? Jesteś jakimś medium? JAk tak to może też mi powróżysz co mnie czeka w przyszłości?

@Sylwia

A może mi powrozysz jak jestes w tym dobra co mnie spotkało za dwa lata .Przyznam ci się zapoznałam w Niemczech bagatego faceta to nie syn mojej podopiecznej przypadkiem go zapoznałam i mam pytanie jak ty tak dobrze wszystko wiesz to powiedz mi kiedy mi on powie żeby razem zamieszkać czekam wrozko na odpowiedź a cha bo to mam zadarmo

Zuzanna

BARDZO MI MILO ZE OPIEKUNKI TAKIE COS MI ROBIA ALE MA PANI JEDEN PROBLEM (usunięte przez administratora)T(usunięte przez administratora)

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tosia

Nie wiem czy pojechac na 2 czy 3 miesiace teraz z Pronoblem jeszcze sie zastanawiam ale w listopadzie juz wyjezdzam. Pozdrawiam kolezanki po fachu

@Tosia

Pani Tosiu proszę się nie bać i nie słuchać tych (usunięte przez administratora)którzy tak na Pronobel najeżdżają bo to nie prawda bo wiem jak jest naprawdę dobra firma i bardzo pomocna w każdej sytuacji . Ja pracuję już 6 lat i nie narzekam kordynatorki super obojętnie która

@Tosia

(usunięte przez administratora) próbuje niech Pani uważa albo pojedzie i się przekona samą pozdrawiam

Zuzanna

Wy durnowate konkurencje z całej Polski oprócz firmy Pronobel bo ta firma działająca w Gliwicach to jest naprawdę najlepsza. I to pisze opiekunka która już jeździ z nimi sześć lat . Może u was są takie zasady jak piszecie na Pronobel bo nie ma takiego czegoś w firmie Pronobyl bo jak chcecie wiedzieć to kordynator przedstawia ofertę i pyta się pojedziecie czy nie a doskonale konkurencje wiedzą jak to działa że decyzja tak czy tak decyzja należy do rodzinki to po pierwsze. Po drugie kordynatorki na drugi dzień dzwonią i się pytają co jest grane . W Pronobulu kordynatorki mówią prawdę jaka jest oferta czy ciężki przypadek czy letni. A teraz do tych co piszą że moja dwie osoby a za jedną dostają pieniądze jak oferta jest przedstawiana przez kordynatorke to dokładne mówi mężczyzna mieszka z żoną ale nie jest do opieki albo odwrotnie ale muszę to napisać bo tutaj są kobiety niektóre co nie mają mózgu i nie myślą kobieta jest z mężem ale mąż nie i dalej przedstawia ofertę utrzymanie maszkania w porządku gotowanie pranie prasowanie i robienie zakupów tak jest oferta przedstawiona niestety a co chodzi do problemów u podopiecznego to się dzwoni do kordynatorki i się mówi o co chodzi a nic nie mówicie i nazekacie ja wiem jak polega praca z Pronobylem . Jak ja mam jakiś problem dzwonię obojetnie jaka kordynatorka odbierze to jest wszystko szybciutko załatwione .Wiem że buzi nikomu nie zamknę ale przepraszam za to co teraz napiszę jak nie macie kogo innego obmawiać tylko Pronobyl to wiecie co służcie sobie do tej waszej gęby szmatę i pogryscie. A od Pronobyla to wara

@Zuzanna

Ha ha hahahaha polewa totalna

Grażyna

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą, to mój pierwszy wyjazd jako Opiekunka do Niemiec i nie mogę powiedzieć żeby były jakieś zaniedbania ze strony firmy... nie wiem skąd bierzecie te opinie, albo źle trafiliście, albo je wymyśliliście, tyle.

Wiloetta
@Grażyna

No dokładnie!

@Grażyna

pojedzie Pani raz drugi i sama się Pani przekona gdzie jest ta prawda a ludzie tu głupot nie piszą nie wszyscy pracodawcy maja tak złe opinie od lat jak pronobel....

@Anna

To niech pani sie wejdzie na opinie Promedika to dopiero pani sie naczyta albo na inne tutaj dziewczyna oglaszalai nawet numer dala a to firma tylko przyjmuje opiekunki z kwalifikacjami opiekunki osob starszych czyli z roczna szkola ito trzeba udokumentowac

Barbara

prawda ze oni tak nas (usunięte przez administratora) i do niewolniczej pracy bez ubezpieczenia ze takie cebulaki tak wykorzystują . ja tez im podziękowałam pani Zuzanna to stuprocentowy pracownik pronobela.

Róża
@Barbara

Nie ma tu żadnych logicznych argumentów koleżanko. Mocnych słów używasz,a nie podajesz żadnych konkretów. Ja bym nie była taka hop siup na wodę, bo teraz w internecie nikt nie jest już taki anonimowy. A ubezpieczenie jest ZAWSZE jak się zatrudniasz (gdziekolwiek), bo to jest nieodłączne, praca równa się ubezpieczenie. Przecież autem bez kół też byś nie pojechała. Barbara, Zuzanna sama mówiła, że wyjeżdża z Pronoblem, Ameryki to Ty tutaj nie odkryłaś.

@Barbara

Prawda Pani Barbaro ubezpieczenie to sciema ta karta co dają dziala W Polsce 2 roboty niby ze wykonują opiekunki czyli marketing w Niemczech nie ma Pani Nic 0 ubezpieczenia Pani Zuzanna atakuje tu wszystkich szkoda jej dopisywać straszy ta chora kobieta ludzi sądem pozdrawiam serdecznie

nie polecam wam pracy nikomu to co oni robią to się nadaje tylko do sadu i mediów. Ukrainki wysyłają do Niemiec bez wizy i wykorzystują. Zgłaszam sprawę .

Wiola

Zacznijmy od tego, że Ukrainki nawet by granicy polsko-ukraińskiej nie przekroczyły jakby wizy nie miały. Więc lepiej się kolego nie udzielaj.

Marisa

Popieram też ich zgłaszam gdzie się da niech zrobią z nimi porządek wreszcie

@Wiola

Pani Wioletta mało widzę wie o ukraińskich opiekunkach co Pronobile odstawiaja

Marisa

Dokładnie do mediów i sądu (usunięte przez administratora)!

gosc

Drogie Panie coś mi tutaj śmierdzi wiele koleżanek nie poleca tej firmy rozmawiając w busach czy w sinbadzie. Wogóle poderzaną sprawą jest że mają tak dużo wpisów , pewnie (usunięte przez administratora)i koleżanki koleżanek robią sztuczny tłok na forum Wypisując same komplementy. Jeżdzę już 6 lat do opieki i nie spotkałam firmy w której było by tak kolorowo.

iwona
@gosc

nie ubezpieczają cie to fakt

@iwona

kobieto coty wogule tutaj wypisujesz ze nie ubezpieczaja cie zdejesz sobie sprawe jak by nam opiekunkom by sie cos w niemczech stalo jaka kare by placili i nie wypisuj takich bzdur kobieto chyba nie jestes kobieto dobrze poinformowana ile kosztuje wizyta u niemieckiego lekaza 60 euro a szpital jeden dzien 350 euro pus lekarstwa i firmy beda ryzykowac tak to chyba moze tyl;ko idiota napisac ze firmy nie ubezpieczaja

@gosc

kobieto ja tez jezdze z pronobylem 6 lat i nie nazekam a co opiekunki mowia przeruzne zeczy a to ze iubezpieczenia nie placa a to stela nie taka jak kordynatorka przedstawila nie to normalnie dlamnie jako opiekunki jest nienormalne czy opiekunki mysla jak przyjada na stele to rodzinka ich bedzie obslugiwac bo oni przyjechali na urlop chyba nie. ja juz jezdze 6 lat z jedna firma i mialam rozne przypadki i nie nazekam tylko sie szczeze mowi firmie co jest a nie tak jak niektore opiekunki rabia nic nie powiedza ale w autobusie obmawiaja a to dla mnie jest nie wpozadku.nie ukryuwajmy niektore opiekunki nie maja doswiadczenia w opiece i to jest problem a chca pracowac a ja takichnie doswiadczonych opiekunek duzo zmienialam . jawam teraz napisze trzeba byc 1000 procent pewny siebie ze ja jestem super to i rodzinki niemieckie nic na mnie niemaja to ja moge buzie otwozyc jak jest nie tak jak firmy przedstawili oferte trzeba otwozyc buzie bo niemieckie rodzinki nie mowiaprawdy

Opiekunka osób starszych

ja jestem na zleceniu 2 mies. i karty ekuz nie mam więcej z nimi nie pojadę

@Opiekunka osób starszych

Jak ja czytam te opinie to smiac mi sie chce naprawde bo opowiadacie bzdury karta ekuzprzychodzi do rodzinki albo do domu

@Zuzanna

Karta Ekuz do toalety przychodzi ha haha

Wiola

Polecam firmę, jeżdżę z nimi i jeździć będę.

Agnieszka
@Wiola

Ja też będę jeździc, a tym co ciągle tu hejtują to tylko hobby znaleźć, bo widze że nie mają żadnego, oprócz hejtowania w internecie.

@Wiola

Ja dopiero co przyszłam do firmy, i jakoś jest wszystko okej, karte ekuz dostałam do domu PDP pocztą, wiec niewiem co te osoby pisza ze nie otrzymały jej...

@Kasia

Karta ktora nie działa na terenie Niemiec tylko w kraju pozdrawiam

Sylwia

Prawda w stu procentach tej firmie nie zależy na dłużej współpracy masz zrobić swoje a raczej wyrobić wymiar pacy który i tak nie zgadza się w umowie z rzeczywistością (usunięte przez administratora) to kolejny pracownik troll pronobla lepiej niech dziadków pilnie a nie broni firmę w necie. To typowa podstawka. Ja nie wierze w pozytywne opinie z racji tego iż pracowałam z nimi i nikt ani nic mnie nie przekona. !!!!!!!!

@Sylwia

Kakobieto jak widze jak ty piszesz to polski jest ciezki do pisaniaco to jest pilnie albo pilnuje ode mnie kobieto to wara zaden troll. co Pani pisze ze mnie zalezy im na dluzszej wspolpracy z opiekunkami bzdury tylko napisze pani tak takich co nie chca nic robic tylko pieniazki brac i stekac co to za ciezka praca to nie pronobel. Jak Pani pracowala z nimi To wie Pani zasady pronobyla jakie sa a jak ktos podpadnie firme to ma przechlapane bo nie piszcie mi ze wszyscy jestesce idealnize nic na steli nie narobicie takie glupoty to piszcie komus innemu ale nie mnie bo wiem ile kobiet ja zmienilam co byli z opiekunki poprzedniej nie zadowolone

Olga
@Sylwia

To prawda. Co onnego mowią, co innego w realu. Nie starają sie porozumieć z pracownikiem, tylko szukają nowego frajera. No chyba że nie mają nowego frajera pod reką a czas nagli to się zgadzają wyrownac do wczesniejszych ustaleń. To normalne zjawisko tak naprawdę. Nie normalne jednak jest jesli przed wyjazdem są inne ustalenia, a w trakcie pracy okazuje się cos innego. Faktem jest, że na kartę ekuz czeka sie i 2 miesiące

!
@Olga

ja pracowałam z nimi byłam nieubezpieczona firma nie była w stanie tego wytłumaczyć a nawet nikt nie raczył tego wyprostować po wielu telefonach jednym słowem pracowałam na czarno .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pracujcie z nimi i dajcie im popalić tak jak nas traktowali!!!

!
@Olga

Karty ekuz w ogóle nie dostałam ale nie tylko ja powinniście wytoczyć tej firmie proces. powinien ukazać się artykuł w prasie na temat legalności tej firmy tak żeby móc innych ostrzec.

@!

Do ZUS zgłosić może Pani ze brak ubezpieczenia miała Pani i za marketing nie płacili A to nasza v2 praca co miesiąc muszą płacić za to opiekunkom to kasa za 2 pracę na tej podstawie naszej 2 pracy co ma Pani w umowie w yludzali od Zusu kasę na ubezpieczenie ktore działa tylko w Polsce bo Pani Marketing im robić ma i co miesiąc kasa dla Pani należy się wystarczy W Zus zgłosić że Pani za marketing nie placili dostaną kary po 30 tyś za opiekunkę dokumenty falszowali mało tego W Niemczech do ZUS też i do Zolu ich można zgłosić zajmą się nimi NIE SĄ NA PRAWIE załatwić mozna ichtak jak inną agencje załatwili pracownicy Pflegerin ZUS ich dojechał Pozdrawiam

@!

Pani Olgo ja mogę Pani powiedzieć śmiało do ZUS niech Pani zgłosi ich

Zuzanna

Firma nikogo nie oszukuje bo jest pani legalnie w niemczech i ma pani to udokumentowane anie jak te dziewczyny niektore jezdza na czarno co stego ze oni dostana od rodzinki tez tak jak firmie pani dostanie 1200 1300 ale jest ryzyko jaka kolwiek kontrola pani placi 5000 tysiecy euro a z firmy jak pani jedzie nie. A jak Pani by miala firme i opiekunki to pani za wyslanie opiekunki jakies kwotyby sobienie wziela niewieze ze cale pieniadze by dala pani opiekunce ze pracuje. Pani pisze ze jest pani opiekunka no dobra a niech pani mi napisze czy jak pani bylaw niemczech upodopiecznego czy czytala pani swoj profil JEZYK BARDZO DOBRY DOBRY KOMUNIKATYWNY I Firma musi napisac jaki pani ma jezyk bo bez tego ani rusz

Uuuuu

Uuu straszenie się zaczyna,normalna praktyka pronobla kiedy ktoś mówi prawdę,dla imbecylów nie znających prawa w Polsce-mamy wolność wypowiedzi!!no prócz Ukrainek które jesteśmy błotem w tej firmie

Magdalena
@Uuuuu

Przejmuje się Pani zamierzam wystąpić do gazety aby opisać tę agencyjke w jednej z gazet. Niech ludzie się dowiedzą .Pronobel zawsze straszył ponizał i dręczył dla nich jestem nikim jak s z m a t a .

@Magdalena

dolacze sie doopisania firmy wgazecie dawajcie ale ze ja to napisze prawde aa nie jak wy ktore tylko umiecie nazekac i oczerniac

Ivette
@Uuuuu

To jakaś bzdura. Jeżdżę z Pronoblem już trzy lata. Jestem bardzo zadowolona z e współpracy. Przyznaję oferowano mi w innych firmach większe wynagrodzenie ( 150 - 200 euro) ale miałam pewne obawy co do wiarygodności oferty i wynagrodzenia i nie pomyliłam się niestety. Teraz mam swoją wyrobioną pozycję w firmie i dobre oferty. Nie zamierzam zmieniaćfirmy.

opiekunka pronobyla

albo przepraszam pani nie ma mozgu i nie umie myslec albo tez przepraszam jest pani zacofana kobieta bo to jest dla mnie nie zrozumiale pare razy ja pisalam a pani jedno i to samo . Niektorzy nie umia rozruzniac i nie rozumieja ze polskie firmy zpolpracuja z niemcami i to nie Polska firma wystawia faktory tylko niemiecka a ze my opiekunki musimy miec jezyk zeby sie porozumiec i dac sami rade a nie inno dzwonic do firmy io pomoc dzwonic

@Magdalena

Witam Pani Magdaleno ja też mogę z Panią pójść do gazety opisać to co działo tam się W tym Pronoblu pozdrawiam serdecznie

Takiego pracodawcę do sadu trzeba podać bo tak to dalej będzie to samo i ludzi ostrzegać .

@Anna

Witam Pani Anno jestem tego samego zdania co Pani do sądu z nimi (usunięte przez administratora)mnóstwo łudzi którzy im zaufali pozdrawiam serdecznie

Informacje z tego forum są w stu procentach rzetelne i odzwierciedlają prawdę wystarczy spojrzeć na inne strony na temat tej firmy wszędzie ludzie piszą to samo prędzej mi kaktus wyrośnie niż ta firma będzie uczciwa . Drugi raz nie dam się na brać.

jest ok

ja jestem zadowolona. kasa na czas, ubezpieczenie. jeździłam wcześniej na własna rękę - to duży luksus mieć takie zaplecze i wsparcie.

pani w srdnim wieku
@jest ok

witam chcę sie dowiedziec cos więcej na temat pronobla jak oni płacą za m- c czy trzeba byc 2 mc w umowie jest 2 m-ce czy na m-c bo ja moze bym sie skusiła kasy nie ma , ale sie troche obawiam zeby mnie w bambuko nie zrobili jak ktos cos wie niech napisze bo wysłałam formularz zgłoszeniowy wszystkie swoje dane jeszcze mnie na jaki kredyt naciągną prosze napiszcie

Krystyna
@pani w srdnim wieku

No przez takie plotkary z targowiska to sie nie dziwie ze ludzie maja stracha jechac ale napisze pani tak sprobowac mozna a jak cos nie wyjdzie to zawsze moze pani zrezygnowac niech pani nie slucha tych co tutaj wypisuja takie zeczy na firme to jest tylko zawisc ludzka bo im sie nie powiodlo wyzucili ich z pracy za nie rubstwo i teraz sie mszcza takie obgadywaczki z targowiska oni wiedza ze sa anonimowi ale jak ja bym byla wascicielem tej firmy to wszystkich co ty na fime mowia ladnie powiedziane mowia to bym ich do sadu podala za oszczerstwo

@Krystyna

Pani Krystyno lanie wody wyszło z mody

@jest ok

sprawdź kochana czy odprowadzają Ci ZUS i od jakiej kwoty po tak to szkoda Twojej pracy

IZA

Pracowałbym dalej pod warunkiem że firma odprowadzałaby ZUS od normalnych składek . Wynagrodzenie jak na oferty z 2 osób o wylewie 1200 euro to lekka przesada . Nie polecam tej firmy. Oszukują i kręcą od samego początku .

@IZA

dlatego ludzie tak masowo od nich odchodzą widać to na każdym kroku.....

Sabina

Na tym forum to tylko słowo przeciw słowu. Żadnych rzetelnych informacji...

@Sabina

Szanowna Pani opiekunowie ma temat warunków współpracy piszą tu czysta i 100 prawdę . Słowo przeciw słowu piszę firm która sama się rekomenduję pod płaszczykiem opiekunek.

Moja opina jest rzetelna w końcu sama współpracowałam z agencją Pronobel. Powiem tak jeżeli chodzi o zarobki firma daje max 1300 z dobrym językiem na 1500 euro nie ma co liczyć nawet przy 2osobach! Ubezpieczają ale składek nie wile płaca chorobowe jest dobrowolne funduszu pracy nie opłacają swoim pracownikom szkoda! Moim zdaniem firma nie jest wiarygodna i uczciwa jako pośrednik w wyjazdach zagranicznych. Wile kontrowersji wzbudza sam fakt że nie wile widza o ofercie przed wyjazdem . Prześledziłam opinie o tej firmie wszędzie opiekunki opiekunowie nie polecają tej firmy. Ja również nie polecam i nie poleciłabym .

KAMILA

pronobel i tak nieźle na nas zarabiał jak dali 800 euro netto zus od 400zł to i tak 1000euro mieli dla siebie podatku zapłacili z tego 18 procenty niezłe żyli więc (usunięte przez administratora)nie polecam płaca tyle ile firmy już dawno dawali.

@KAMILA

w ktorym roku to dawali 800 euro mam pytanie ale prosze nie pisac bzdur i nie od chodzic odtematu bo jak ja wiem osoba ktora ma jezyk komunikatywny dobry to ma 1300 euro a nie tak jak pani tu pisze tak moze sie zdazyc ze osoba ma 800 euro bo nie moze wyduka ani jednego slowa po niemiecku a niektore osoby tego nie rozumia ze jezyk jest bardzo wazny bo trzeba rozumiec co osoba od nas chce i tez w sklepie a niemcy takich opiekunek nie chca co ani be ani me albo tak jak ja zmienialam osobe babcia jej powiedziala grosen du daine fammilien und alles gute fur dich und gute farht ata dziewczyna do podopiecznej tylko tyle powiedziala ja alles kla i taka ma zarobic 1300 euro to ile by musiala zarobic co ma dobry komunikatywny

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel