Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

ewelina

potwierdzam negatywne opinie firma nie nadaje się na pośrednika odradzam współpracę (usunięte przez administratora)

@ewelina

ja doświadczyłam tego samego firmy nie polecam do dziś karty ekuz nie dostałam i o czym to świadczy? Wy się lepiej dziadkami zajmijcie a nie bronieniem firmy która (usunięte przez administratora)zostaną

@ewelina

Witam Pani Ewelino szkoda sobie nerwy szarpać na tym forum lepiej do Zusu pójść zapytać na temat tego ubezpieczenia fikcyjnego tam Pani dowie się co agencje odwalaja pozdrawiam serdecznie

@Marisa

Człowiek musiałby z pronobel pracować sto lat żeby emeryturę mieć skoro 200 zł brutto zarabia . Śmiech na sali . Firmę opiekunki nie bronią w to raczej nie wierzyłabym jedyne co należy to taka agencję w (usunięte przez administratora)kopnąć. Wyzysk do kwadratu kochane! (usunięte przez administratora)

@Mirka

Witam Pani Mirko słuszna Prawda nie jestem przecież Z żadnej konkurencji a niektórzy atakują mnie na tym forum nikomu nie polecam przecież żadnej innej firmy logo wypowiadam się na temat agencji ponieważ chce by dziewczyny wiedziały które szukają pracy w tej branży ja z nimi byłam 3 razy na zleceniach gdybym znała to forum na pewno bym przeswitlila tą agencję i nie zdecydowała bym się pracować Z tą agencją wyjeżdżając z nim,i pracy nie brakuje chodzi oto aby godnie pracować gdy chęci są ale agencja nie docenia tu ciężkiej pracy opiekunów i nie chodzi już o pieniądze a o warunki same współpracy można zarobić nawet mniej i być szczęśliwym ale bez obaw a tu szkoda gadać pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę

Ivette
@Mirka

Kto i po co sieje takie bzdury? Wystarczy zapytać w kadrach od jakiej kwoty odprowadzane są składki ZUS. W umowach-zleceniach można zdecydować się na pełny pakiet lub na ograniczony. Przy umowie są dodatkowe formularze. Mam wrażenie że piszący te "rewelacje" nie czytają tego co podpisują i wogóle nie mają pojęcia o tym jak funkcjonują umowy o pracę Ja współpracuję z Pronoblem już 3 lata i nie narzekam.

Mirka

to wstyd żeby tak pracownika (usunięte przez administratora) jak można 200 zł zarabiać jak to przyszłość nie opłaca się pracować z taką firmą ! Czy Ci ludzie nie maja tak serca w tej firmie.?

Mirka

nie polecam (usunięte przez administratora)do kawadratu

Teresa

Pani Mariso odrobina kultury, bo nie da się tego czytać. Jak chce Pani wylewać frustracje to proszę pisać gdziekolwiek indziej a nie w miejscu gdzie mają się pojawić opinie o firmie. Nie jest Pani zadowolona z pracy Opiekunki, o ile w ogóle Pani jest Opiekunką, to proszę zmienić profesję, a nie zasypywać forum swoimi wypocinami. Większość osób nie przetrawi Pani komentarzy ani do połowy, bo to nie jest ani kulturalne ani nawet po polsku.

@Teresa

Marisa kultury nie ma za grosz Tereso. :)

@Teresa

Ha ha ha padam ze śmiechu

@Marisa

No ja padam ze śmiechu jak czytam co ty kobieto wypisujesz. Pod choinkę proponuję żeby sobie Pani sama kupiła: 1. Słownik języka polskiego 2. Słownik poprawnej polszczyzny 3. Słownik ortograficzny 4. Podręcznik Savoir-vivre 5. Mózg który to wszystko przyswoi.

@Teresa

Komedia mam gdzieś Twój hejt kobieto pisz sobie co chcesz po NIEMIECKU to było skoro polskiego nie znasz no to buziaczki pozdrawiam przydało by się Jeszce parę Małp do kompletu będę mieć ZOO nie mylić z Zool Niemieckim

@Teresa

Pani Marisa chce tutaj wszystkich poustawiac na swoje kopyto a jak jej sie nie uda to potem atakuje i od róznych wyzywa to dziewczyny po fachu uwazajcie bo niewiadomo do czego Pani Marisa sie posunie

Aleksandra
@Marisa

Wstyd by Ci było kobieto tak się ośmieszać. Od razu widać, że niezły troll z Pani... NIE KARMIĆ TROLLA!

@Aleksandra

TERAZ MARISA JEST POD NICKIEM ALEKSANDRA A JAKI NICK BEDZIE PANI MIALA JAK PUJDZIE PANI DO SADU KRULOWA POLSKI ALBO WLOSZECH

@Klaudia

Pani Klaudio jaki Piękny KOMENTARZ Pani robi opiekunce Domyslam się Że Pani jesr tą koordynatorka co w Pronoblu pracuje A powiecie dlaczego nikt już nie chce Z wami pracować oprócz Pań Z Ukrainy które (usunięte przez administratora) gdzie pieprz rośnie nie macie zmienniczek na sztele potem jedna pojedzie I nie ma Kto jej potem zmienić

@Klaudia

Witam Klaudio czy Pani czyta swoje komentarze ? Najpierw twierdzisz że firmę polecasz a tego forum nie za chwilę jeździsz po nich DZiWACZNY STYL WYPOWIEDZI SAMA Kobietko nie wiesz co masz tu pisać Chwieje się Pani jak Mietek pod monopolwym który nie wie w którą stronę ma iść ? No to może pora na doktora?

nienienie
@Marisa

Ahaaaaaaaa, faktycznie imię Klaudia zarezerwowane jest tylko dla jednej osoby hahahah śmieszna jesteś

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

Krystyna

po tym co przeszłam jeszcze raz nieć ktoś mi napisze ze jest legalna to w łeb strzelę głupi tych pracowników z pronobela którzy piszą za opiekunki i nie prawdę mówią

@Krystyna

Kobieto polski jest taki trudny a Ja napisze ci tak kolejna do firmy pani marisy

@Krystyna

Prawda Pani Krystyno nie ma sensu dyskutować tu z nikim Kto ma rację pójść do ZUSU I sprawdzić jeśli za marketing Pani nie płacili to zgłosić firmę bo musieli to nasza 2 praca w Kraju na tej podstawie (usunięte przez administratora)ubezpieczenia karta działa tylko w Kraju w Niemczech nie ma Pani nic tzn. Ma Pani pracę tylko owszem agencja jest zarejestrowana W krajowym rejestrze sądowym placi podatki ale (usunięte przez administratora)legalny wyjazd jest wtedy Kiedy kartę A1 posiada Pani przy sobie po rozmowie Z radcą prawnym już wiem na czym to polega pozdrawiam serdecznie

Krystyna

żenada firma wysłała mnie bez ubezpieczenia a ja do lekarza nie mogłam pójść rodzina musiała 150 euro zapłacić to jest żenada bo karty mi nie dali . Wy tu pierdoły wypisujecie . Firma jest legalna gdzie i kiedy pytam. Ja do dziś pamiętam spojrzenie rodziny jak musieli zapłacić. A z pronobel zerwali umowę tylko to mi było wstyd. Ta firma nie jest legalna . I to wy głupoty piszecie.

Mama
@Krystyna

No tak, jak się chodzi do prywatnego lekarza to tak jest że się płaci :) Jak byłam na ofercie to byłam u lekarza i jakoś nic nie musiałam u niego zapłacić, jedynie za lekarstwa - ale to chyba normalne - w Polsce za lekarstwa tez się płaci czyż nie? ;))

@Mama

bez karty ekuz nikt Panią do lekarza nie przyjmie e Niemczech (usunięte przez administratora)

Barbara
@Klaudia

no widac ze to jest Pani Marisa teraz pod nick Klaudia bo ona na pronobel tak sie zawziela ze poprostu nie popusci i tu musza wszyscy sluchac

Klaudia

Polecam firmę. Nie polecam tego forum.

Ola
@Klaudia

Ja też nie polecam tego forum. To jest jedna wielka żenada.

xyz
@Ola

Żenada to jest mało powiedziane

Mama
@Klaudia

o jakiś sensowny komentarz, łał.

Weronika

Dokładnie Teresa. Wylewa jakieś chore żale, nie wiadomo o co dokładnie chodzi, pisze jakby była pijana... Ani przecinka, ani kropki, ani po polsku. Takie jest moje zdanie. A tak już na poważnie, jak jesteś tak zażenowana sytuacją to złóż odpowiednie pisma i nie rób z siebie ofiary losu na forum. Ja nigdy problemu z firmą nie miałam więc nie rozumiem tego co tutaj piszesz. Ani ziarenka prawdy.

@Weronika

A tak już na poważnie, jak jesteś tak zażenowana sytuacją to złóż odpowiednie pisma i nie rób z siebie ofiary losu na forum. Ja nigdy problemu z firmą nie miałam więc nie rozumiem tego co tutaj piszesz. Ani ziarenka prawdy. Te 3 zdania są do Marisy!

Ha ha ha ha ja ja

opiekunka pronobyla
@Weronika

niech Pani uwaza bo Pani Marisa zaraz pani odpisze ze pani ma na kolana wskoczyc szefowi bo pani Zuzannie tak napisala

Ola
@Weronika

Marisa wylewa chore żale. To jest to - albo pisze pijana, bo z tego bełkotu ciężko cokolwiek zrozumieć...

Irena

witam! znam firme Pronobel z autopsji , pracowalam z nich tylko raz.wyjezdzajac powiedzieli mi ze babcia jest ok ze w miare zdrowa.okazalo sie ze nie chodzi jest na wozku , trzeba ja podnoscic przenosic.To raz (usunięte przez administratora) ja zarabialam 800ruro, przy czym pokjechalam do babci po raz drugi i jestem teraz trzeci przez inna firme i mam 1300 jest roznica....prawda Właśnie przeczytałam z przed roku i wszystko się zgadza . (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@Irena

Co ty kobieto wypisujesz zastanów się bo napiszę ci tak 800 euro a jaki język masz komunikatywny czy podstawowy . Masz kobieto rozum bo to co czytam nie zdaje mi się każdy starszy człowiek nie będzie funkcjonował jak my . A co do okradania a może idzie to w drugą stronę że ty babcie okradalas bo też jestem opiekunka Pronobyla i nic na nich się nie dam powiedzieć , a jak jadę to widzę jakie torby wożą dziewczyny pełne i nie mówcie mi że to sami za swoje pieniądze kupiliście

@Zuzanna

Jest Pani Prymitywna Pani Zuzia lalka nie duża okradają dziadów niemieckich chorych z czego jak w lodowkach pusto opiekunki nie mają co jeść niekiedy A może zakupy dziewczyny za swoje robią ciężko zarobione pieniądze żeby dzieciakom zawieźć na prezenty Wscibska babo bez kultury swinia ma więcej kultury niż Pani

Alicja
@Marisa

Zgadza się. Poziom niektórych wypowiedzi, szczególnie dot. zachwalania firmy jest pożałowania godny. Obrażają tych o odmiennym zdaniu typu złodziejki, pijaczki, niechluje...etc . Pisanina to czysty bełkot pijacki bez znakòw interpunkcyjnych. Kto to pisze! Przecież jest obowiązek ukonczenia szkoły podstawowej! I po co pisze, skoro i tak sensu trudno się doszukać.

@Alicja

PRAWDA W OCZY KOLE NASTEPNA NIEWINIATKA NIECH JESZCZE PARE OPIEKUNEK TAKICH NIEWINIATEK DOLACZY I BEDZIE FIRMA WASZA POD TYTULEM FIRMA NIEWINIATEK JAK PANI ALICJA AGATA I PANI MARISA ZALAZA FIRME NIEWINIATEK TO BEDZIECIE MIEC DUZA DZIALALNOSC I HAJSU A JA WAM ZYCZE POWODZENIA W ZALOZENIU FIRMY

@OPIEKUNKA Z KRAKOWA

Zauważyłam że tego samego zwrotu używa ciągle PanI Zuzanna prawda w oczy kole?prawda prawda no prawda ? Atakują tu koordynatorzy Pflegerineb widzę Panią Pani Mar ISO nuda w pracy kawkę piją to bombarduja człowieka pozdrawiam pięknie

@Stenia

NASTEPNA DO FIRMY NIEWINIATKA POWOLUTKU I BEDZIE ZESPOL NIEWINIATEK TYLKO CZY ZDOBYCIE OPIEKUNKI CHYBA TAK A ILE BEDZIECIE PLACIC

Stenia

SAME PoKEMony z PRonobyla tu siedzą pracownicy widzę, z działu koordynatorzy ktorzy udają Panie opiekunki I atakują każdą osobę ktora źle mówi na ich temat tak czytam te opinie i powiem wprost godności nie macie żadnej po co jest to forum? A po to żeby pisać dziwadla nie znoszą krytyki i neguja każdą wypowiedź ktora JEST BE agencja sama sobie szkodzi Sama jej nie polecilabym nikomu z doświadczenia jakie zdobylam pracując z nimi tego nawet agencją nazwać nie mogę to zwykli (usunięte przez administratora)

Hanka

Agencji Pronobel nie polecam są naprawdę lepsze agencje wystarczy trochę poszukać.... (usunięte przez administratora) dobrze że ludzie w porę się łapią o co chodzi i uciekają .... Przykre ale to prawda.

Aleksandra

NIE KARMIĆ TROLLA!

Marisa

W puści mam ten cały hejt Pań z Pronobila co siedzą wygodnie za biurkiem I kawkę popijając atakują ludzi którzy wyciągają brudy na temat agencji prawdziwe Z życia opisy ludzi co wiedzą co dzieje się W tej branży może Cię gadać sobie co chcecie ludziom ust nie zamknięcie mówią I będą mówiły Każdy ma prawo do własnego zdania Nie musimy się zgadzać pijaczka to też człowiek chociaż Nie piję wogule sami nie macie szacunku i do innych osób więc tak jak Wy traktujecie ludzi tak Oni Was "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" niektóre małpy powinno się trzymać W Zoo po to by ludzi oczy cieszyły ????

Wiki

Co do pronobel ale nie są kompetentni w wyjazdach opiekunek nie wiele wiedza o ofercie reagują z opóźnieniem na problemy w pracy zgłaszasz firmie że nie masz nawet 2 godz. pauzy a firma ma to w d. Są lepsze firmy gdzie jedziesz do opieki i pracujesz zgodnie z wymiarem godzin w umowie. Ulotki czyli pozorny marketing to nic innego jak wymuszenie dokumentu A1 w rzeczywistości to praca marginalna i fikcyjna nikt tego nie robi. Mało odprowadzają zusu a jak masz jakieś ale firma każe klamkę pocałować. Tak działa kochani kapitalizm w tej firmie najlepiej to widać i czuć . Nie polecam .

Marisa

Inna agencja nie podam nazwy będzie musiała mi zapłacić teraz za nadgodziny referencje o tym mówią opiekun prawny wykopał się sam i agencje inną umowę mam ja inną Niemcy teraz komu sąd uwierzy agencji? Opiekunki Panie 2 co tam pracowały idą za mną powiedzą wszystko a sprzątaczka niemiecka ktora U mojej podopiecznej pracowała powiedziała proces im wytoczyć możesz popre Cię dziękuję Bogu za to ze prawda wyjdzie na jaw Nie zostawie na nich suchej nitki

@Marisa

Kobieto MASZ BARDZO BUJNA FANTAZJE TY KOBIETO ZMIEN SWOJEGO DILERA BO TWOJ CIE OSZUKUJE NAPISZE CI TAK CHYBA JESTES PSICHICZNIE CHORA I TAK JAK NA POCZATKU NAPISALAM MASZ NARMALNIE WIELKIE FANTAZJE W PISANIU

Marisa

Opowiem Państwu kawał Przy dziecku nie można mówić po niemiecku Buzka miłego dnia

@Marisa

nie wiem czy sie smiac czy co bo u osoby normalnej to to nie jest zaden kawal

Śmieszka

Osoba pod nickiem Marisa, chyba na prawde nie ma co robić ze swoim życiem. Kobieto, ile ty czasu spędziłaś nad pisaniem tych komentarzy? Za te nadgodziny firma (konkurencja Pronobla) ci płaci mam nadzieję. :)

@Śmieszka

Nie Twój problem pisze co myślę I będę pisała Tobie coś się nie podoba to siedź cicho

@Śmieszka

Nie wszystkim Paniusiu Z Biura Pronobel zamkniesz usta ha ha pójdą boso za wałki które robią clio ukrainki już się wysyła do Niemiec bez wizy na lewo?bo Półki uciekły busem wyjadą bez problemu tam nie ma aż tyle kontrolki co w Sindbadzie i NIkt mi nie powie że to nie prawda ha ha

@Śmieszka

DOBRE CHYBA TAK PLACI BO TA KOBIETA TO KAZDEGO TUTAJ CHCE USTAWIC ALE NIE PISZE DO SENSU TYLKO SAME IDJOTYZMY KOMUS NAPISALA CZY MA ZDROWYCH W DOMU A CO ONA wypisuje to jest KATASTROFALNE MARISA CHYBA JEST CHORA UMYSLOWO

Marisa

Niemcy sam8 łamią prawo podpisując agencjami takie umowy praca 24 na dobę Opiekunki mają inną umowę acwane Niemiaszki inną jesli Niemcy to podpisują to też łamią prawo w żadnym systemie pracy nie można zatrudnić człowieka do pracy codziennie 24 godzinnej za (usunięte przez administratora) brać ich po koli wszystkich umowę pokazujcie rodzinom niemieckin ile godzinpracujemy za płacę minimalną ktora obowiązuje na terenie Niemiec czyli za 9 euro na godzinę bo teraz taka stawka obowiązuje Nowa mało tego nieadajcie sobie wmówić że 24 na dobę musimy pomagac podopiecznym nie musicie w nocy wstawać to nie wasz obowiązek nikt za to nie płaci Wam 2 godzinny wolne i 1 dzień przysługuje Wam bo Agencja za niedzielę wam powinna zapłacić podwójne stawki jeśli chcą byście pracowaly można to nagrywac co Niemcy mówią jak każą Wam w nocy pracować wstawać do Podopiecznych i potem (usunięte przez administratora) o handel ludźmi niewolnictwo praca nie zgodna z warunkami umowy dziadostwo tepic

Marisa

Po to jest prawo aby je respektować Nie mozna się wiecznie bać Dowody zbierać I ujawniać to trzeba NAgłaśniać pozdrawiam wszystkich tu Odważnych bo do takich ludzi świat należy

Marisa

I do mwdiow z tym trzeba iść mam w dumie zastraszanie pokazać światu prawdę skoro to prawda Odwagi

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel