Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Władysława

Pracuję z firmą Pronobel i wszystko jest ok. Polecam!!!!

Lucyna T.

Duzo moich znajomych wyjezdza z nimi i naklaniaja mnie zebym tez z nimi pojechala.Jeszcze ani jedna nie powiedziala zlego slowa na firme a to co tu pisze to tak jakbym o innej firmie czytala.No ale niestety jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil.Trzymajcie sie cieplutko pozdrawiam Lucynka

Pola

O pracy w Pronobel: Nie mam nic do zarzucenia. Pracuję w systemie 2/2,5 czasami 3 miesiące w DE, na miesiąc zjeżdżam. Wypłaty zawsze na czas, płaca dobra. Premie wypłacane zawsze i zawsze są fajne. Nigdy nic nie zdarzyło mi się dziwnego podczas mojej współpracy z tą firmą, dlatego dziwi mnie tak niska ocena. A pracuje z nimi 1,5 roku.

ULA Warszawa

Jeszcze nie tak dawno agencja proponowała stawki rzędu 800 -1000 euro max często przy 2 osobach wstawanie w nocy było gratis !!!! (usunięte przez administratora)Za święta tego co rodzina nam płaci płacą połowę a nawet mniej firma brała w poprzednich latach po 300 400 euro naszego dodatku a nam po 100 euro na Wielkanoc dostawało się 50 euro. Zdecydowanie nie polecam. Szczycą się A1 i karta ekuz a tak naprawdę trzeba się prosić ..... Żenada.

Klekotka
@ULA Warszawa

Do A1 i EKUZ to trzeba dokumenty na czas odesłać i na dokument nie czeka się długo ...są przesunięcia czasowe bo to nie oni je produkuja tylko Zuzy, nie trzeba się ich o nic prosić a Panie z kadr są naprawde pomocne

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

ada

Dzieki za ostrzezenia

?
@ada

A kiedy bylo puszczane w telewizji bo nie widzialam jeszcze?

Olimpia

A co sondzicie o pracy w biuże?

@Olimpia

Praca w biurze przebiega w pozytywnej, wręcz afirmatywnej atmosferze. Szczerze polecam. Sądzę, że wiele osób chciałoby pracować w tak przychylnych do rozwoju warunkach. Komunikacja interpersonalna również w tej firmie nie zawodzi. Jestem usatysfakcjonowana pracą w Pronoblu. Z wyrazami szacunku, Olimpia

ahahahahahhaahahahahaaha
@Olimpia

Ktos sam sobie pisze i odpowiada hahahahaahahahhaha niezle

gość
@ahahahahahhaahahahahaaha

chyba stała pracownica pronobyla się pomyliła

@gość

Nikt się nie pomylił moi drodzy.

Michal
@Olimpia

Sami sobie pisza i sami komentuja nawet nicka nie zmieniaja haha ja nie moge

Niken
@Michal

Nich jest zapamiętywany przez gowork i pracownica pronobla o tym zapomniała :d

@Niken

Nikt się nie pomylił :) Jezeli dana osoba się podszywa pod moją osobę, muszę zareagować. :) Jeszcze w tak bezczelny sposób, szykanując język polski, który z premedytacją kaleczy. Pozdrawiam

hahaha
@Olimpia

ale wy kit zalewacie dzięki widać poziom tej firmy szefostwo się popisało tak trzymać

@Olimpia

Jasne ktoś się podszył zanim dałaś odpowiedz. Naprawdę pomysł trochę;)

@Wiki

Nie rozumiem. A kiedy miał się podszyć? Po odpowiedzi @Olimpia?

@Wiki

Tak jak widzisz ktoś podszywa się pozniej do danych juz komentarzy a nie wczesniej Olimio podszywajaca sie pod Wiki :)

@Wiki

Tak tutaj sie podszywaja pod nick i bzdury wypisuja na temat Pronobyla

Ola
@Wiki

Dajcie jej spokoj. Stara sie jak umi najlepiej

Agata
@Ola

Praca w biurze jest wspaniala tak bardzo. Nawet piosenki wymyslamy na czesc kierownikow i kierowniczek. Menadzerow i menadzerek. Jest cudownie i wspaniele zyjcie na zyjcie sto lat albo dwiescie. Super Super Super hip hip hurra

EWA NIEMIEC

(usunięte przez administratora)Na większości ofert piszą dobry lub bardzo dobry język wymagany , natomiast gdy opiekunka się zgłosi na dane zlecenie mówią na tej ofercie jest język dobry wymagany a pani ma komunikatywny co za tym idzie wynagrodzenie będzie mniejsze .... Przypominam wszystkim opiekunom ze wszystkie firmy podniosły rodzinom po 150 euro mies. za opiekę 24h z związku niedoborem opiekunów . Tak wiec minimalna stawka to już 1400 euro netto przy jednej osobie. Przy 2os firma powinna zapłacić minimum 1800 euro netto, zwłaszcza iż opieka często opiewa na 2800 - do 3000 tys euro i tyle klient płaci przy 2os z demencja . Agencji pronobel nie polecam zdecydowanie nie polecam. SA lepsze firmy (usunięte przez administratora)

Zosia
@EWA NIEMIEC

Piszesz prawdę. Woem bo pracowałam w tej agencji. Nie warto. Drogie panie,.czas leci starosc nadejdzie i co wtedy? Pronobel i mało płaci i te symboliczne składki emetytalne! Naprawde są agencje co jesli nawet płacą 1300 euro to przynajmniej skladka jest od sredniej krajowej lub conajmniej od min krajowego.Cała reszta dot Pronobel,też się zgadza. Warto przemyśleć decyzje przed podjęciem pracy w tej agencji.,

!
@Zosia

To nie agencja to patologia mnóstwo opiekunek od nich odeszło ja tez ! I dobrze zrobiłam i Pani tez . Pronobel to patologia a nie firma.

Małgorzata

Polecam prace w firmie. Jeżdżę już jaki czas na oferty z pronoblem i nie mam na co narzekać. Jest okej, oferty na dwa miesiące, potem wracam jetem 2/3 tygodnie w kraju i jadę znowu. Pieniązki przy mojej znajomości języka są bardzo dobre. Polecam

@Małgorzata

Małgosiu, też polecam. Czytając te komentarze tutaj mam wrażenie, że to 2 różne firmy. Nie wiem o co chodzi w ogóle.

Helena

Ludzie dorośnijcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To już nie jest żadne źródło informacji na temat firmy tylko gniazdo trolli, którzy podszywają się pod innych i robią z siebie głupa...

radek

mówicie o opiekunkach a wiecie jak tam się tragicznie w biurze pracuje - masakra atmosfrere można ciac nożyczkami.

Magda
@radek

Masz racje

@Magda

aLE O CO hodzi?

@radek

Myślałam o pracy we firmie. Co masz na myśli mówiąc o gęstej atmosferze?

Iza

Nie polecam i nie polecilabym

@Iza

dlaczego?

nick

firma sobie nagrabiła i piwa naważyła ....

@nick

jak to?

Alicja

Pronobel jako firma nie dba o interesy opiekunek tylko o swój portfel i właśnie tak można opisać to w dwóch zadnich. Mają zlecenia tzw. miny w razie zjazdu trzeba samemu płacić za przejazd bo firma dopiero po 2 miesiącach zwraca kasę. ZUS płaca od 800zł brutto , za ulotki 200zł i ZUS od tej kwoty. Koordynatorka tłumaczy ze do 1500 euro zarobki. Trochę to śmieszne bo kobitki max zarabia w tej firmie 1200 -1300 z dobrym językiem lub bardzo dobrym w mowie. Nie polecam teraz stawka dla kobiet to już 1500 euro i bez łaski. Szukajcie lepszych agencji a nie tu takie...

Sabina
@Alicja

Ciekawe, ja pracuje w tej firmie i mam 1500 euro na rękę. Niemiecki b. dobry to prawda, ale co teraz powiesz? Musiałam nieźle się przysłużyć że wybiłam się poza skale ha ha ha, nie wciskaj ludziom kitów.

Mirka
@Sabina

proszę Panią taki kit to może Pani zalewać gdzie indziej

Zosia
@Sabina

Od jakiej kwoty składka emerytalna?

Sabina
@Zosia

poniżej 1000zł

@Alicja

Kobiety dlaczego tyle jadu no tak tko ma duzo to chce jeszcze wiecej chce i chocby po drupach ale oczernic firme Pronobel co za bzdury u pani Alicji ja jestem stara pracownica pronobyla i jeszcze takiego czegos nie mialam jak pani to napisala tzw miny mam pani to napisac tutaj zadnych nim nie maja tylko niektore osoby ktore chca pracowac nie zdawaja sobie jednej zeczy i podpisuja nieswiadomie umowy czyyli mysla wczasy za zarobek i jak przyjedziecie na sztele zauwazycie ze to nie sa wczasy tylko trzeba przy odobie zrobic to juz tutaj jest problem i potem wyzywac i oczerniac firme

Irena, Ruda Śląska
@stara pracownica Pronobyla

ja tez pracowałam i mam złe wspomnienia z ta agencja zmieniłam na lepsza i nie ma problemu a przed wszystkim jestem ubezpieczona składki są odprowadzone od wyżej kwoty niż tu i tyle pani powiem. Nikt tu nie oczernia wystarczy do ZUS pójść i sprawdzić !!

SCG OSZUSCI

DZIEWCZYNY Z INNEJ BECZKI BO WIDZĘ, ŻE Z WAMI MOŻNA ROZMAWIAĆ A MIANOWICIE AGENCJA SCG!!! OSZUKUJE LUDZI KAZALI MI JECHAĆ NA OFERTĘ BEZ UMOWY POWIEDZIELI ZE NIE WYŚLĄ TERAZ DOPIERO JAK BĘDĘ W NIEMCZECH. MAM WSZYSTKO NAGRANE NA POCZCIE. PODAM ICH DO SADU. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@SCG OSZUSCI

Po pierwsze nie napisala Pani firmy po drugie komu to pani piszetakie bzdury bo kazdy kto chce z firma Pronobel jechac to najpier jest umowa a potem wyjazd a moze poni jest tą Lisiecka ALBO TA DRUGA I MA PANI STRACH TERAZ JEST SPRAWIEDLIWOSC JESZCZE ISTNIEJE A ZEBY WAM TYM CO TAKIE WYMYSLONE ZECZY NA PRONOBEL DALI PO PIEC LAT WIENZIENIA ALE NIE W ZAFIESZENI BO JAK BEDZIECIE W CELI SIEDZIEC TO MOZE WRUCI WAM ROZUM SPOWROTEM I BEDZIECIE ROZRUZNIAC CO JEST DOBRO A CO ZLO

@SCG OSZUSCI

Pani Krystyno tutaj mowa o SCG a nie Pronoblu !!!!!!

@Wpadka

Też miałam z nimi podobną sytuacje chcieli dać więcej kasy za szybki wyjazd ale zapomnij że zobaczysz umowę. Nie ze mną takie numery. Nawet bym wolała nie wiedzieć jakie tam mają KRUCZKI W TEJ UMOWIE !!! AGENCJA SCG !!!!!!!

@Wpadka

podam nr telefonu do prawnika

@pozew

prosze podac ale dokladny bo wiecie ze ja bede umiala to sprawdzic

LISOWSKA??? JA WIEM

KTO CHCE WIEDZIEĆ KIM NAPRAWDĘ JEST PANI LISOWSKA? ZE TO ŻADNA KSIĘGOWA !!! :))))))) Cala prawda o (usunięte przez administratora)... Pronobel jeśli chcesz wiedzieć kto siedzi na tym forum pierdzi w stołek i kasuje pieniążki za czarny pr - pisz na mail: wiktaa5678@gmail.com

@LISOWSKA??? JA WIEM

JA NIE MUSZE WCHODZIC NA ZADEN IMEIL I SLUCHAC WAS JAKIEJ KOWIEK SEKTY BO MOZNA TAK NAPISAC TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE CZESIE PANI TERAZ PORTKAMI I SZUKA PANI POMOCY CZEBA W CZESNIEJ MYSLEC Z KIM PRZYSTAJE I JAKIE MOGA BYC KONSEKWENCJE MAM TYLKO JEDNO PYTANIE CZY TY KOBIETO NIE MASZ GEBY I ROZUMU BO JA MYSLE ZE NIE I TYLE NA MOJ TEMAT

@LISOWSKA??? JA WIEM

podam Pani Panu numer tel do prawnika który zajmuje się ta sprawa nie ma sie z czego śmiać zwłaszcza ze kobiet zgłosiło się bardzo dużo .

@pozew

KTO NAGOTOWAL SOBIE PIWA MUSI JE SAM WYPIC TE FORUM NIE JEST WIARYGODNIE I NIE POTRZEBUJE ZADNEGO NUMERU TELEFONU ZEBY DZWONIC

Lucyna

Do czego to już się konkurencja nie posunie :)

@Lucyna

No co Pani chce konkurencje nie potrafia tak to robia tak bo sa zli ze nie maja ludzi nie wieze ze firma pronobel takie cos zrobila bo ja jestem w pronobylu i wiem jak jest a tutaj mozna byc raz danka raz kopcuch raz oszukana i co to jest za forum niewiarygodne a z tym ze nie wyplacili pieniedzy to to drugie oszustwo fima pronobel dostala 3 dni puzniej moja 10 umowa podpisana przez ze mnie to zaraz byly telefony gdzie jest podpisana umowa to po pierwsze a po drugie zeby sfalszowac dokumenty czy te ofiary naprawde nie mysla albo nie znaja kary za sfalszowanie jakiego kolwiek dokumentu grozi 5 lat to tylko idioty moga takie klamstwa pisac

Władek

Czyli że mam wyslac moje dane osobowe na jakiegos maila? I nie bede wiedzial co z tym zrobicie? Same gnioty w tych komentarzach zero konkretow, a to forum dla osob szukajacych pracy. A tu widze samych frustratow szkkda..

Janusz
@Władek

Czego nie rozumiesz? Jak rekruterow i opiekunek brak to tworzysz taką hucpę a naiwni wysyłają kontakty.

Janina Nowacka

Kochani! Osoby zainteresowane pozwem zbiorowym PRZECIWKO Pani MARTYNIE LISOWSKIEJ proszę o kontakt na adres: pozewmartynalisowska@gmail.com. Prawnik już zajmuje się tą Panią. To konto jest stworzone po to, by hejtować wszystkie agencje, różne firmy i osoby, które się z nią nie zgadzają. Ta osoba posiada jeszcze inne konta, które do tego wykorzystuje. Znalazła ona łatwy sposób na zarobek, by hejtować firmy i później szantażować. W znajomych tego profilu znajduje się bardzo dużo osób wyznania ISLAMSKIEGO - to też sprawa bardzo podejrzana dla prokuratury. Słowa nienawiści w Internecie muszą zostać ukarane. Pani Lisowska jest z Gdańska, powinna przemyśleć swoje zachowania, bo nienawiść prowadzi do tragedii. Jeśli ktoś powiela słowa nienawiści, przekazuje i udostępnia - będzie również przez prokuraturę pociągnięty do odpowiedzialności takiej jak PANI LISOWSKA. NIE WOLNO DAĆ SIĘ MANIPULOWAĆ TAKIM OSOBOM. W końcu zmiany w prawie są na korzyść osób, które są w internecie szkalowane, a osoby które dokonują tego przestępstwa - surowo karane!! Zgłoszenia do pozwu przeciwko Pani Martynie proszę słać na mail: pozewmartynalisowska@gmail.com. Proszę słać wszystkie słowa obelg, jakich używa Pani Lisowska, zrzuty z ekranu, kopiować treść - to wszystko ważne dla policji. PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ - STOP HEJTEROM. Normalny człowiek dochodzi spraw w sądzie, a nie jest manipulowany przez profil: MARTYNA LISOWSKA.

Krystyna

CZY TA OSOBA CO TO PISZE UPADLA NA GLOWE CHYBA TAK ALBO MA JUZ MÓZG WYLASOWANY BO KTO WAM NAPISZE CO KOLWIEK JESZCZE NA MEILA MOZE JESZCZE NAPISAC PESEL NUMER DOWODU I KREDYT PRZEZ INTERNET GOTOWY BO JAK UMIE PANI TAKIE BZDURY PISAC TO JEST PANI WSTANIE NA KOGOS WZIAC KREDYT TERAZ W TYCH CZASAC TO NIKOMU SIE NIE WIERZY TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE OD DEMNIE ZADNEGO MEILA NIE DOSTANIECIE I ZYCZE POWODZENIA W SADZIE BO WIEM I TAK ZE PRZEGRACIE

@Lucyna

TAK KRYSIU NA TWOJEGO MEJLA WSZYSCY WEZMĄ KREDYT :) NIE ZAPOMNIJ IŚĆ NA PODWÓRKO SĄSIADÓW PISAĆ TE KOMENTARZE ŻEBY W RAZIE CZEGO PROKURATURA PRZYJECHAŁA DO NICH NIE DO CIEBIE :))))

@Wpadka

TERAZ WPADKA JA NIE BEDE Z PANIA DYSKUTOWAC BO NIE MAM OCHOTYI NIE BEDE PANIA SLUCHAC

LISOWSKA??? JA WIEM

Dlaczego prawda na temat PANI LISOWSKIEJ JEST USUWANA? :)))

HAHAHA
@LISOWSKA??? JA WIEM

PEWNIE ZGŁASZA BO SIĘ BOI !! MYŚLAŁA ŻE Z SZYKANOWANIA INNYCH NIC JĄ ZŁEGO NIE SPOTKA A TUTAJ JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBIE, GDYBY PANI NIE MIAŁA NIC NA SUMIENIU TO TERAZ NIE BYŁABY TAK SPIĘTA ;)))))

@LISOWSKA??? JA WIEM

obecnie sprawą zajmuje się prawnik oszukanych nie brakuje

Pani Janicka następny troll

Pani Janicka ! jak na razie to Pani nawołujedo nienawiści Pani lisowska do nie naiwiści nie nawołuje wręcz przeciwnie udostępniła artykułu na temat firmy który obnaża prawdę i nikt przeciwko tej kobiecie nie wystąpi. Sprawą poszkodowanych przez firmę zajmuje się prawnik i z tego co wiem jest dużo osób którzy mają powody do sadzenia się ... To sąd zdecyduje czy firm a jest winna czy nie czy zapłaciła a jeżeli nie to dla czego ktoś rzekomo nie prawdę mówi dużo jest takim osób ja się opieram na faktach . Dobrze ze ludzie udostępnią to w necie.

szok
@Pani Janicka następny troll

tej pani lisowskiej to żadna agencja nie odpowiada, aż jad się wylewa z jej wypowiedzi! widać to taki typ człowieka co się nudzi i czeka az mu zaproponują kierownicze stanowisko. wszystko dla niej jest blee i fuuj tyko ona jest cacy tylko nie wiedzieć czemu kierowniczego stanowiska ciągle brak

@Pani Janicka następny troll

Ale Ty jesteś niemądry prosiaczek, spójrz prawdzie w oczy, wiesz doskonale o czym mowa LISOWSKA wszystkie AGENCJE OCZERNIA :))))))))))))) Moneyy money money money :)))

@Pani Janicka następny troll

OOOOO PANI LISOWSKA CZĘSTO ODWIEDZA TEGO GOWORKA SKORO TAK SZYBKO ZAREAGOWAŁA NA OPINIĘ PANI JANICKIEJ !! HAHAH WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA !!!!

Ela (-)

Moja opinia jest również negatywna . Pracowałam z firma jako opiekunka ale już na wstępnie cos nie grało . Pierwsze zlecenie nie zgadzało się z opisem do dziadka trzeba było wstawać w nocy 3 do 5 razy o czym pronobel mnie poinformowała stan tez różnił się z opisem jaki przedstawiła rekruterka perz telefon . Po drugie jaki oni wysyłają te karty ekuz ze człowiek czekał ponad 4 miesiące . Powiem którko tu liczby się pieniądz nasz opiekunki taka firma jak pronobel ma w (usunięte przez administratora) patrzą aby zedrzeć z człowieka a ty najlepiej żebyś zasuwała na nich dzień i noc . Nie polecam .

Człowiek

Jak was oszukała? Ja dostaje zawsze normalnie pieniądze. Jezeli wy nie dostalyscie, to oznacza, jedynie to ze zlamaliscie warunki umowy! Np. pilyscie na ofercie albo ucieklyscie od podopiecznego (co swoja droga jest karalne przez panstwo). Zanim kogos oczernicie, popatrzcie na swoje błędy może... Człowiek, człowiekowi wilkiem...

@Człowiek

Dziwi mnie to wszystko, jak firma może nie zapłacić za pracę. Przecież podpisuje się umowę. Po co firma miałaby robić sobie takie kłopoty? Same kłamstwa wypisujecie i tyle, a ludzie mniej zaznajomieni wam w to wierzą.....

Weronika
@Aleksandra

No dokładnie, a poza tym ja też mysle, ze jezeli firma nie zaplaciła, to znaczy, ze opiekunka złamała postanowienia w umowie. JA sama wiem jak jest z umowami w firmach, bo w róznych pracowałam i powiem jedno, jak pije, lekcewazy podopiecznego czy ucieka z oferty to niech się potem udzie nie dziwią, że firmy nie płąca.Bo za co mają zaplacic? za to ze babka pojechała na "wakacje?"

@Człowiek

Ludzie traktują tą pracę jak wakacje, a niestety to nie jest wypoczynek... A potem jak ktoś im to uświadomi to wielce poszkodowani. Najlepiej nic nie robić, a zarobić...

@Człowiek

Ja Ci powiem jak oszukała. Przy rozmowie kwalifikacyjnej obiecują płacić składki emerytalne od min. krajowego. Dają do podpisania umowę o dodatkowej pracy o naganiaczu- niby pro forma bo w ten sposób mogą opłacać składki zdrowotne gdy jesteś w Polsce. Tak robią prawie wszystkie firmy, lecz Pronobel nie zapłacił mi od min. krajowego w czasie pracy za granicą lecz od 800 zł. Sprawdzić składkę w ZUS możesz dopiero za 2 miesiące. Gdy zapytałam w kadrach dlaczego tak się stało, odpowiedzieli, że nie wywiązałam się że swoich obowiązków tzn nikogo nie znalazłam dla nich. Ani podopieczne, ani opiekunki w czasie pracy za granicą. Czy wyobrażasz sobie pracując za granicą szukać klientów.? Zwyczajnie, chcieli oszukać- znaleźli pretekst. Skoro rodzina wypowiadała się pozytywnie o mojej pracy trzeba było znaleźć najgłupszy pretekst. Nie wspominam o marnym wynagrodzeniu bo na to się. zgodziłam. Oczywiście, gdy zorientowałam się zaniechałam współpracy. Więc zaczym zaczniecie posądzać tych co są niezadowoleni o pijaństwo, lenistwo, czy ucieczkę pomyśl jedna z drugą trochę, że nie zawsze to jest prawda a firma nie jest taka idealna. Naprawdę można zarobić dużo lepiej w innej firmie znając język i referencje, co polecam rozważyć przed wyborem Pronobla.

@Z małopolskiego

Moja droga jestem OPIEKUNKĄ ładnych parę lat, przeszłam przez najróżniejsze firmy i powiem Ci, że to pierwsza, która wzbudziła we mnie zaufanie. Jestem z nimi od 2 lat i jeszcze nie spotkała mnie żadna nieprzyjemność, pieniądze na czas, oferta pokrywa się z rzeczywistością, żadnych bezsensownych kar ani pretekstów do niewypłacania pieniędzy. Moja koordynatorka Agata super babka zawsze odbierała moje telefony. Dlatego ciężko uwierzyć w jakikolwiek komentarzy tutaj bo to co tu wypisują jest całkowitym przeciwieństwem tego co mnie spotyka w relacjach z firmą.

@Z małopolskiego

Kobito same bzddury piszesz i tyle jak chcesz wesc do tych co robi a pozew zbiorowy to dlaczego nie wchodzisz i nie pisz tutaj takich bzdur bo ja wiem jakie kobiety ja zmieniam teraz zmienilam kobiete ze podopieczna ma stracha sie odezwac bo pierwsza ja bila i krzyczala na nia i wytlumacz mi to bo ppodopieczna jest osoba bardzo mila i sympatyczna

Janusz
@Z małopolskiego

W ten sposób to praktycznie każdą agencję można opisać co jeszcze niczego nie dowodzi. No kazdy by chciał maksymalne składki maksymalną kasę. Jest wyjście: załóż działalność, zatrudniaj siebie sama.

@Janusz

Pierwsze przeczytaj że zrozumieniem. Nie chodzi ile kto by chciał, tylko jakie były ustalenia, a jaka realizacja. Od min krajowego to nie jest maksymalna składka. Drugie, trzymaj się tematu--ja nie proszę Cię o radę, tylko rozmawiam na temat firmy. Co mam zrobić to sama wiem., a Ty, jeśli brak argumentów to nie zabieraj głosu. Trzecie, na jakiej podstawie uważasz że kłamię. Czwarte, nie każda agencja tak robi, ale nie wolno tutaj wymieniać które. Nota bene, to dziwne jak,, obrońcy,, się skrzykneli nagle na moją konkretną opinię.

@Aleksandra

Skoro Ty masz dobre doświadczenia to piszesz o nich, a ja też mam prawo pisać o swoich. Czy tylko te pozytywne są prawdziwe?

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel