Opinie o Securitas Polska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Securitas Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Securitas Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Katowice

ewa

@były_pracownik a może po prostu nie byls wystarczająco dobry? a czym różni się pracownik ochrony opd kwalifikowanego pracownika ochrony jeśli chodzi o pracę?

zgadam się z przedmówcą. Pracowałam kilka lat w Securitasie i w inncyh firmach ochroniarskich, niestety nie miałam szans na awans, a moim CV tylko się wstydziłam. Młodzi, kochani szukajcie innej pracy, bo tu nie nabierzecie doświadczenia. Co do samej firmy wypłata na czas, ale na śląsku Securitas trochę obiektów potracił. Pieniądze jak to w ochronie marne. Pozdrawiam

jak to nie???
@były pracownik

Zwieracza mam tak luźnego, że na luzaka moga mnie dymać bez gumy we wszystkie dziury...i najbardziej zwariowane fanaberie są na porządku dziennym... Tego sie tu nauczyłem. Strata czasu i pracy. Im więcej się pracuje, tym więcej Ci ukradną(pardon- ODDASZ IM)

Były SECURITASEK

Szymek,w cieciowaniu się nie rozwiniesz a na pewno się cofniesz. Szukaj normalnej pracy,ta jest dla emerytów,rencistów i ludzi którzy nic innego w życiu nie potrafią robić czyli takich lewusów.W takich firmach kasę zarabiają tylko Ci na najwyższych stołkach.Pozdrawiam.

Vomvel

Tak dużej i renomowanej firmy jak Securitas nie znajdzie się nigdzie indziej. Mają znaczny udział w rynku ochroniarskim, co jest naprawdę niezłym wynikiem zważając na fakt, że sporo firm powstało/powstaje świadcząc te same, bądź okrojone usługi monitoringu, ochrony, audytu, konsultingu czy chociażby zabezpieczenia technicznego.

Pracownik Ochrony

Bardzo miłe Panie z rekrutacji. Pomocne i uśmiechnięte

dużo pytań o dyspozycyjność i o to czy pracownik da radę

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Jozek

Oklamuja ludzi ci,ktorzy najwiecej gadają o tym,ze ludzie są najwieksza wartoscia. W podły sposób zbierają haki na tych,których chcą się pozbyć, choćby nie miały one nic wspólnego z prawda. Dno.

witajcie

Narzekania i narzekania . Staje się to nudne,a nie tak znów jest,jak piszecie .Przykładowo pracując na ob. przemysłowych[na bramie] do perfekcji można opanować kontrole bagażników samoch..Jest to temat z którego niejeden ochraniarz może pokusić się o napisanie pracy magisterskiej.Przysłowiowa mysz w bagaż. nie przeciśnie się.Reszta samochodu jest nieważna .Podstawowy wymóg zawsze jest spełniony i o to chodzi.Gorzej gdyby producenci sam. zaprzestali konstrukcji bagażników w swoich pojazdach .Niektórzy wyrwali by sobie żyły.Wszystkie ustalenia , nakazy ślag by trafił ,a to dla naszej firmy żle.Pracując z kolei jako ochron. liniowy widzę same zalety. polega to tylko na perfekcyjnym zaliczaniu punktów kontroli(liczy się czas-ok 5 minutek)od punktu do punktu.Wspaniała rzecz.Reszta cię nie interesuje.Czy było włamanie ,czy nie dowiesz się na drugi dzień , ale w tym wszystkim najważniejsze jest że tam byłeś . Czy to nie jest wspaniałe ?Firma nasza to opanowała , a Wy narzekacie.Nasze grupy szybkiego reagowania - wzór do naśladowania. Działają w pojedynke , ale jak skutecznie.Dobrze uzbrojeni , wyszkoleni ,zdeterminowani, a strach mają wpisany w oczach.Możemy być z nich dumni.Jeśli chodzi o osoby z rentami, niepełnosprawnymi - tacy obecnie na rynku są najlepsi .Nie boją się niczego , ból im nie straszny , mają go na codzień.Jedna śrubka w nodze więcej lub płytka w głowie to nic .Co ich nie zabije to ich utwardzi. Zastanówcie się nad tym wszystkim , przestancie narzekać bo to nie przystoi pracownikom ochrony. LINIOWIEC

olki - 2009-05-15 22:48:24 zarobki przeciętne, za to szefostwo bardzo dba o siebie i raczej na pamięć o Tobie braknie szarych komórek, na badania lekarskie też nie licz prawda....

t@deo

Zgadzam się, że Securitas to jedno wielkie [usuniete przez admina]Mówią że są światowym koncernem, który dba o jakość i standardy ochrony. Ciekaw jestem dlaczego więc ostatnio pojawiają sie coraz częściej ogłoszenia że zatrudnią niepełnosprawnych i rencistów. Jednocześnie w prasie oficjalnie krytykują ZPChry i płaczą że to nieuczciwa konkurencja. Na domiar co świadczy o ich obłudzie kupili udziały w firmie ochrony Pórzeczko, która jest ZPChrem...

olki

niewidoczny - 2008-10-13 20:03:52 Bardzo dobra firma. jak na swoją branżę dość dobrze płacą. fajni ludzie i fajna atmosfera chyba o dobrych zarobkach nie słyszałeś .

niewidoczny

czy zarobki na poziomie 5 zł/h to rewelacja? Raczej jałmużna.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Katowice

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska