Opinie o Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. w Katowice

Nikodem

Stawka to kpina. Proponują 9 zł za 1000 zzs, a w zleceniu ściana tekstu z wymaganiami. Pretensje, że śmiesz odrzucić takie zlecenie. Za takie teksty się dobrze płaci, drodzy Państwo.

Zacznijcie płacić godne pieniądze, bo liczba zleceń bardzo spadła i zarobek jest marny. Stawka od lat taka sama. Podkreślacie, że zależy wam na treściach, pisanych przez człowieka, to pomyślcie o pracownikach, którzy piszą wam teksty.

Anka
@wilk

Masz całkowitą rację! Ja miałam inną sytuację. Dość wymagający temat, a wskazówek co do tekstu zero. Oczywiście później informacja od klienta, że miało być zawarte to, to i tamto w tekście, a w ogóle trzeba tekst rozbudować. Kurczę, stawka 9 zł naprawdę nie zachęca do pogłębionego researchu i ślęczenia nad jednym tekstem cały dzień, a tym bardziej że czas realizacji jest ograniczony. Za tę stawkę mogę dostarczyć poprawny tekst, napisany na bazie dostarczonych materiałów i informacji. A tu wymagania klientów rosną (oczywiście nie dziwię się), ale szkoda, że za tym nie idzie wyższa stawka.

Ludwik

Pytanie do copy: ile zarabiacie w skali miesiąca?

@Ludwik

Ostatnio to jakiś 1000 zł po odliczeniu podatku. Gra niewarta świeczki.

Alicja

Z Linkhouse współpracuje się bardzo dobrze i bezproblemowo. Szkoda, że tak drastycznie spadła liczba zleceń... :(

Yyy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

@Pracodawca proszę o informację, czy planowane jest podniesienie stawki dla copy?

Ada Nowy wpis

1 zlecenie dziennie, stawka 9 zł

Staś Nowy wpis

Jest jeszcze aktualna oferta dla specjalisty ds. administracyjno-księgowych ze stawką 5500–6500 zł brutto więc nie za wysoka ja na mój gust. Ale widzę plus bo system hybrydowy. Jakbym chciał aplikować to napiszcie ile dni w biurze a ile na homme office. Można ustawić pół na pół?

Nfdjej Nowy wpis
@Staś

3 dni w biurze i 2 zdalnie

Tina

Bardzo niskie stawki, wręcz żenujące.

Graphic Designer

Plan rekrutacji wyglądał na przemyślany. Krótka rozmowa, zadanie testowe, długa rozmowa. Moje przeszłe i obecne doświadczenie dosyć mocno pokrywało się z obowiązkami, tym bardziej zdziwiło mnie szybkie ucięcie tematu bez podania przyczyny/odpowiedzi. Na ogół mam ręce pełne roboty, więc nie mam doświadczenia w uczęszczaniu na rozmowy rekrutacyjne, aczkolwiek nie ma się co przejmować, bo podobno tak to dzisiaj wygląda ¯\_(ツ)_/¯ Sama firma wydaje się być ciekawa, widać ile jest fajnych rzeczy do zrobienia. Powodzenia dla kandydatów z 2 etapu.

Opowiedzieć o sobie i swoich umiejętnościach, od kiedy jest się dostępnym, oraz jakie ma się oczekiwania finansowe.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Mało zleceń. Słabo płatne. Jak ktoś lubi robić z siebie błazna za malutkie pieniądze, to odnajdzie się tu jako copy. Jeśli nie, to nie polecam. Na temat podniesienia stawki, chociażby symbolicznie dla copy, który są wierni firmie od lat i terminowi, żadnych wieści. Nie doceniają podwykonawców wcale.

Dużo dużo

Fajnie, dużo zleceń. Nie rozumiem wcześniejszych opinii, u mnie zawsze wszystko było dobrze - dobry kontakt z zespołem i dużo zleceń. Jak komuś się chce pracować to pracuje i tyle. Wystarczy chcieć.

Ellie
@Dużo dużo

Zależy, co dla kogo oznacza „dużo”. Zleceń jest mniej niż jeszcze jakiś czas temu i przestań wypisywać bzdury. Mają na to wpływ m.in. zmiany rynkowe. I jest to zauważalne nie tylko w LH. Trochę rozeznania i nie pisałbyś bzdur (chyba że ktoś ci za to płaci). Nie ma to nic wspólnego z chęciami, ponieważ to nie od copy zależy, ile zleceń dostanie.

Magda

W Linkhouse pracuję od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Fajni ludzie, ciekawe zadania, jest duża przestrzeń do rozwoju. Dodatkowo elastyczność, jaką oferują, daje mi swobodę w organizacji mojego czasu, co bardzo doceniam.

Patryk

Pracuje w Linkhouse już prawie 2 lata. Atmosfera jest niezwykle przyjazna i wspierająca. Mam szczęście pracować z ludźmi, którzy nie tylko są profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale także chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zespół na którym można polegać. W dziale obsługi klienta nie można narzekać na nude.

marian

Dramatycznie mało zleceń dla copy. Ciekaw jestem, czy używają chata i wykosili copy.

Niestety się nie dostałem

Brałem udział w rekrutacji i niestety z własnej głupoty się nie dostałem ale i tak chciałem pozdrowić Panie Rekruterki. Fajne z Was dziewczyny, spróbuję jeszcze raz.

Byk

Jako pracownik firmy Linkhouse, jestem niezwykle dumny z poziomu usług, które świadczymy w zakresie SEO i marketingu cyfrowego. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta, transparentność w działaniach oraz zaangażowanie całego zespołu sprawiają, że współpraca z nami jest efektywna i przynosi wymierne korzyści. Jesteśmy zespołem, na którym można polegać, a nasza pasja i profesjonalizm są gwarancją satysfakcji z naszych usług.

Chrystian

Jestem nowym członkiem zespołu obsługi klienta, a to, co mnie najbardziej uderzyło, to doskonała harmonia, jaka panuje tutaj między pracownikami. Podczas okresu wprowadzania nowych kolegów nikt nie czuje się samotny - wszyscy ochoczo wspierają się nawzajem, a ci z dłuższym stażem zawsze służą pomocą. Tutaj nie ma czasu na nudę - aktywność jest naprawdę intensywna, a obowiązki bardzo zróżnicowane. Firma prężnie się rozwija, co oznacza, że również my, pracownicy, rozwijamy się w tempie ekspresowym. Dodatkowym atutem jest klarownie wytyczona ścieżka rozwoju zawodowego.

Jeśli myślicie o współpracy jako copy, to szczerze odradzam. Niska stawka, mało zleceń. Zdarzają się wymagające zlecenia i są tak samo płatne jak te banalne.

Ile pracowników pisze o pozytywnej atmosferze, taka informacja jest też zawarta w ogłoszeniu dla Młodszego specjalisty ds.obsługi klient. Jako junior zarobki przedstawiono jako 4,5 brutto. Jak ktoś się wykazuje w pracy to można liczyć, że pracodawca to doceni w postaci podwyżek?

Julia

Jestem pracownikiem biura obsługi klienta. Co mnie najbardziej zaskoczyło, to zgrany zespół, który tutaj działa. Podczas okresu wdrożeniowego nikt nie jest pozostawiony samemu sobie, wszyscy chętnie się wspierają, a starsi stażem koledzy zawsze pomogą. Nie ma miejsca na nudę, bardzo dużo się dzieje, a zadania są niezwykle zróżnicowane. Firma naprawdę intensywnie się rozwija, a co za tym idzie, pracownicy również. Dużym plusem jest także jasno określona ścieżka rozwoju.

Luna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Może byście zadbali o copy? Stawka od wielu lat taka sama, mimo znaczących zmian gospodarczych.

Patryk

Pracuje w biurze obsługi. Proces wdrożeniowy okazał się bardzo przyjazny pracownikowi, W trakcie poszukiwania pracy zależało mi na stabilności, dobrej stawce i atmosferze, a to wszystko można tutaj znaleźć.

@Kasia_S

Pracuje w Linkhouse od 3 miesięcy. Zespół jest bardzo wspierający, a proces wdrożenia w prace był przeprowadzony dokładnie i w odpowiednim tempie. To, co dla mnie jest ogromnym plusem tej pracy to możliwość i perspektywy rozwoju. W firmie przestrzegane jest prawo pracy oraz terminowość wypłat.

To, co najbardziej cenię w Linkhouse, to atmosfera pracy. Mamy naprawdę zgrany zespół, który zawsze służy pomocą i wspiera się nawzajem. Firma stale się rozwija, nie ma miejsca na nudę, a zespół stale się rozrasta. Dodatkowo organizowane są regularne integracje — lokalne, ale również wyjazdowe :).

Załamana

Ludzie jak macie iść do nich do pracy to zastanówcie się 100x już lepiej iść do biedronki albo lidla. Tu traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) o płacy już nie wspomnę. Zalegają z płatnościami. Ciągle straszenie cieszę się że szybko zabrałam się z tego cyrku

@Załamana

Jak to możliwe, że firma ponoć zalegająca z płatnościami za pracę, ma teraz 7 otwartych procesów rekrutacji? Przy ofertach są podane widełki, także przynajmniej wiem, że jako Specjalista ds. digital marketingu mógłbym negocjować w zakresie 7 500–9 000 zł brutto przy umowie o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. - Katowice

• Jak się pracuje w Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 24 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.
2.9/5 Na podstawie 52 ocen.

Linkhouse Grupa KBR Sp. z o.o. Sp.K.