Armir

Mysłowice

Opinie o Armir

dak 2010-06-03 12:47:13
a są może teraz przyjęcia na wózek albo na magazyn?
anonim 2010-06-09 07:10:52
bingo - 2010-06-01 20:26:10

Pracuję jako kierowca w NDM i ze wszystkich oddziałów tylko do Mysłowic nie lubię jeździć bo na magazynie pracuje banda [usunięte przez moderatora], a kierowcy i biuro są normalni.

Przyjacielu! w Mysłowicach jeśli da się załatwić jakoś sprawę rozładunku, to chłopaki robią wszystko, żeby było dobrze. Jeśli coś Ci się nie podoba to zawsze można zadzwonić wyżej. Nie chciałbyś się z nimi zamienić pracą tak więc nie pisz że ktoś jest [usunięte przez moderatora], ponieważ to pojęcie względne i zależy od punktu siedzenia. Pozdrowienia dla normalnych kierowców z NDM oraz wszystkich strasznie ale to strasznie poszkodowanych przez taką wstrętną firmę.
dak 2010-06-09 09:21:40
anonim Ty tam pracujesz to powiedz czy są jakieś przyjęcia na wózek albo magazyn?
far 2010-06-10 10:40:49
jaki wózek :)
tam mają tylko paleciak praca polega na przeciepywaniu chlebów napalety do wysyłek i ladowaniu i rozł. samochodów
praca tylko w nocy
blebleble 2010-06-11 07:37:44
nie wiem, idź i zapytaj
QQ 2010-06-15 20:19:32
A ile płacą na reke na magazynie?
xxxbx 2010-08-13 14:50:30
zależy jak długo pracujesz, ale wychodzi od 1800 do 2500 na rękę.
anonim 2010-08-18 18:45:12
anonim - 2010-06-09 07:10:52

bingo - 2010-06-01 20:26:10

Przyjacielu! w Mysłowicach jeśli da się załatwić jakoś sprawę rozładunku, to chłopaki robią wszystko, żeby było dobrze. Jeśli coś Ci się nie podoba to zawsze można zadzwonić wyżej. Nie chciałbyś się z nimi zamienić pracą tak więc nie pisz że ktoś jest [usunięte przez modertaora], ponieważ to pojęcie względne i zależy od punktu siedzenia. Pozdrowienia dla normalnych kierowców z NDM oraz wszystkich strasznie ale to strasznie poszkodowanych przez taką wstrętną firmę.

hehee wszyscy narzekają, a jakośsam nikt sie nie zwalnia bo kasa na konto jest zawsze na czas, paczki na święta są, a jak robisz swoje to zarobisz.
brandon 2010-08-24 19:13:55
Biuro ma tam byc normalne banda [usunięte przez moderatora] i tyle!
anonim 2010-09-12 20:16:54
a PAN [usunięte przez moderatora] to kawał chama.....
Mam was gdzieś 2010-09-20 15:13:23
A wszyscy w tej firmie z kadry biurowej to [usunięte przez moderatora]!!!!!! Kierownik tylko patrzy jak zjebac kogoś za byle co. A te 2 [usunięte przez moderatora] mających sie za szefów siedzą tylko i zabierają kase ciezko pracujacym ludziom,a do tego to nie wiedza jak naprawde jest na magazynie bo sie tym nie interesuja. Kazdy zgania na kazdego w biurze a jak przyjdzie co do czego to sie [usunięte przez moderatora]. Brak słów o tej firmie i biurze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 2010-09-27 18:38:24
Szkoda ze nie miałes odwagi by powiedzieć to prosto w oczy, tylko anonimowo:(
michu 2010-09-30 23:07:46
Nie straszcie tak bo złozyłem tam papiery - tylko jako kierowca
My Ciebie Też 2010-10-05 10:57:21
Mam was gdzieś - 2010-09-20 15:13:23

A wszyscy w tej firmie z kadry biurowej to [usunięte przez moderatora]!!!!!! Kierownik tylko patrzy jak [usunięte przez moderatora]kogoś za byle co. A te 2 [usunięte przez moderatora] mających sie za szefów siedzą tylko i zabierają kase ciezko pracujacym ludziom,a do tego to nie wiedza jak naprawde jest na magazynie bo sie tym nie interesuja. Kazdy zgania na kazdego w biurze a jak przyjdzie co do czego to sie [usunięte przez moderatora]. Brak słów o tej firmie i biurze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tyle jest wokół firm, które czekają na takiego dobrego pracownika jak Ty - droga wolna.......
@!#$ 2010-10-07 16:02:51
Żebyscie sie nie zdziwili jak wszyscy wasi pracownicy nagle z dnia na dzień sie zwolnią. Ciekawe co w tedy powiecie jak zostaniecie z tym całym syfem sami. I nie mówcie że "droga wolna" bo o tym to każdy wie. A to że jeszcze ktos tam pracuje to chyba tylko dlatego ze jeszcze nie ma roboty innej. Ale to jest kwestia czasu i kiedys wszystko to co robiliscie i robicie źle obróci sie przeciwko wam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
qqryq 2010-10-08 14:01:34
A moze jest też coś dobrego czy wszystko źle?
And432 2010-10-13 07:16:56
Tak się właśnie odnosi SZEF[usunięte przez moderatora]. Jak tam robiłem nigdy nie miałem nawet chęci tego robić-wole kobiety!!!!. [usunięte przez moderatora] jest ............ brak słów i szkoda gadać.
anonim 2010-10-20 20:33:11
xxxbx - 2010-08-13 14:50:30

zależy jak długo pracujesz, ale wychodzi od 1800 do 2500 na rękę.

zamień się ze mną na BIEDRONKE - zobaczysz jaki miód - są u was jakieś przyjęcia do roboty?
Traker 2010-10-21 16:16:06
Mam was gdzieś - 2010-09-20 15:13:23

A wszyscy w tej firmie z kadry biurowej to [usunięte przez moderatora]!!!!!! Kierownik tylko patrzy jak [usunięte przez moderatora] kogoś za byle co. A te 2 [usunięte przez moderatora] mających sie za szefów siedzą tylko i zabierają kase ciezko pracujacym ludziom,a do tego to nie wiedza jak naprawde jest na magazynie bo sie tym nie interesuja. Kazdy zgania na kazdego w biurze a jak przyjdzie co do czego to sie [usunięte przez moderatora]. Brak słów o tej firmie i biurze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

We wszystkich oddziałach są fajni ludzie, a Mysłowice powinni zaorać!
cała prawda 2010-12-10 17:12:18
moim zdaniem ta firma to jedna wielka farsa na zewnątrz.niby wszystko takie fajne ale tylko na pącztku.jak tylko zaczęła się moja historia z tą firmą to wszystko takie piękne i te premie które tak naprawde zabierają za bzdury i te wyjazdy na imprezy i wogóle wszystko takie cacy...nie dajcie się omamić ta firma to 2 bosów i boska pani dyrektor, która jak cię nie polubi to za jakiś czas wylecisz.jeśli chodzi o szefostwo to mają brak szacunku do ludzi,potrafią się tylko nabijać z innych a tak naprawde to oni są beznadziejni.a jeśli chodzi o donoszenie na siebie to zgadzam się z tym bo to jest normalne.telefon grzeje się od donoszenia.szkoda gadać.ale każdy jak chce może zacząć przygode z nimi i się przekonać jak tam jest.pozdrawiam wszystkich znajomych z byłej pracy.
Anty Armir 2010-12-19 13:39:51
To co napisał "cała prawda" to tak właśnie wygląda. Magazyn obrywał zawsze za byle co. Spóźniła się dostawa to była wina chłopaków. A to nie liczy się że przy spóźnionej dostawie magazyn potrafi przyjąć dostawe i przygotować towar w 3 godziny. Za takie zasługi należy zabrać im premie. Ale nie tylko magazyn obrywa,kierowcy mają tak samo. A najlepsze jest to jak sobie upodobają jakąś osobę to juz bedą się jej czepiać przez pare miesięcy za byle co-nawet za to że gdzieś w rogu leżał kawałek foli (taki 4cm). Biuro tylko przytakuje bo nikt nie ma odwagi porozmawiać z szefami i powiedzieć to co myśli. Wszystko zrzucają na magazyn lub kierowców. A szef ponieważ nie ma kontaktu z magazynem wiec wierzy kierownikowi i nie zna całej prawdy. Oszukuja na wszystkim jak sie tylko da. Nie doceniają cieżkiej pracy. Tylko ciekawe co zrobią jak im zabraknie tych ludzi. Przecież to że mają tyle kasy to zasługa pracowników, bo gdyby nie oni to kto by to zrobił? ten mały czerwony trol który ma kompleksy? Pamiętajcie każda firma która istnieje i dobrze prosperuje to zasługa pracowników
anonim 2010-12-25 12:07:15
Ja tam pracuje od dawna i wcale tak źle nie jest, od razu mówią że premia jest uznaniowa może być ale nie musi .Ja już też byłem bez premii jednak z mojej winy. Nie słuchajcie tych co wypisują bzdury, bo wiadomo że czasy gdzie dostawało się wypłatę za nieróbstwo minęły. Jeśli ktoś się przykłada do tego co robi to na pewno szefowie to widza i docenią.Z czystym sumieniem powiem że mało jest teraz takich firm. Pozdrawiam
bartek 2010-12-28 10:26:48
Tak przeczytałem to forum i stwierdzam że kierownik to [usunięte przez administratora] a cała reszta jest tam tylko po to bo nie wypada żeby pracownicy kierowali firmą. Z tego co tu pisze to tam oprócz pracowników nikt nie zna sie na tym co robi. A tego kierownika powinni wysłać na Sybir:)Niezły k..... z niego jest. :) Na nowy rok życze pracownikom albo zmiany kierownika na kogoś godnego tego stanowiska albo zmiany pracy na lepszą. Powodzenia.
Bambo 2011-01-04 19:19:16
W firmie jest gorzej raz lepiej - jak wszędzie, a cieniasom zawsze źle.
A 2011-03-07 22:04:41
szkoda, że nie przeczytałem tego wcześniej,dostałem umowę na dwa lata, wziąłem kredyt a oni bez słowa z dnia na dzień cześć i po sprawie... z dwójką dzieci bez pieniędzy z kredytem do spłacenia... jednak warunki mieli dobre :/
anonim 2011-03-10 10:25:22
Witam wszystkich. Czas najwyższy powiedzieć jak naprawdę wygląda praca w firmie ARMIR Mysłowice. Ale na początku chce wyjaśnić jedno-nie pisze tego z żalu bo straciłem tam prace ( akurat tu mi się przysłużyli że zostałem zwolniony) ale pisze żeby wszyscy obecni i nowi pracownicy którzy kiedyś się tam zatrudnią wiedzieli jak tam jest. Praca sama w sobie jest fajna (przyjmowanie dostawy, szykowanie na wydawkę, współpraca z kierowcami) nie ma w tym nic ciężkiego i trudnego. Ale problemy zaczynają się pojawiać gdy do tego wszystkiego wkracza biuro (kierownik magazynu, kierowniczka oddziału i inni). Kierownik magazynu jest to osoba która nie zna się na swojej robocie. Prace dostał po znajomości bo jeden z szefów to jego kolega. A poza tym jest to taki człowieczek „przynieść-wynieść i pozamiatać”. Jest do wszystkiego i do niczego i nie umie podjąć sam decyzji w żadnej sprawie. Jest kierownikiem magazynu a nawet sam nie może ułożyć grafika dla 4 osób) bo musi to jeszcze zaakceptować dyrektorka, kierowniczka oddziału i chyba jeszcze sam Bóg. Do tego pan kierownik jest uważany przez swojego kolegę-szefa za najlepszego pracownika w firmie. Jak to kiedyś powiedział jest to osoba kompetentna i najlepsza. Szkoda że szef nie słyszał tego co o nim mówi jego ulubiony kierownik na magazynie, jak go wyzywa itd. Tyle jeśli chodzi o nie zbyt inteligentnego kierownika magazynu. Jeśli chodzi o panią kierownik oddziału to jest jeszcze lepsza. Ta pani się boi wszystkiego. W pracy uwielbia jeść pizze i frytki ze swoją koleżanką i wciąż myśli co by zrobić żeby pan kierownik miał [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (bo się nie lubią). Pani kierownik najlepiej ze wszystkiego wykonuje tzw. DZIĘCIOŁA. A wygląda to tak: gdy do biura wchodzi szef to pani kierownik rusza głową jak dzięcioł dziobem w drzewo. Umie tylko przytakiwać i nigdy się nie odezwie bo się boi. Jest jeszcze jedna pani która się zajmują papierkową robotą. Ale o niej to szkoda gadać bo nic nie umie a robotę dostała również po znajomośći. Pani dyrektor nie ma w oddziale i w sumie nie wie o co tam chodzi i co się dzieje. Jeśli chodzi o szefa to jest to zakompleksiony człowiek który lubi znęcać się nad ludźmi. On uważa że w pracy odnoszenie się w sposób chamski kierownika do pracowników magazynu jak i kierowców jest czymś normalnym. Kiedyś powiedział że używanie słów takich jak „kurw…. Zapierda….., ja pierdo……. Co to ma być, czemu kurw……. Tu leży folia!!! itp.) jest czymś normalnym w logistyce. Brak słów na temat podejścia jego do pracowników. Zatrudniając się tam możesz liczyć na wyzywanie, sprzątanie i mycia kibli w czasie pracy, współpracowanie z kiepską kadrą kierowniczą, współpracowanie ze szczurami i nietoperzami na magazynie a w zimie super niskie temperatury w biurze magazynu jak i na samym magazynie świeżym. Do tego dochodzi premia uznaniowa, ale nigdy nie była dana połowa tej premii żadnemu z pracowników na magazynie. A powody zabierania premii są różne i bardzo śmieszne. Ja zostałem zwolniony za nic. Mieli to gdzieś że urodzi mi się dziecko za 2 miesiące. Mają pracowników za tanią siłę roboczą. Wykorzystują wszystkich na maxa i płacą marnie. Cieszę się że mnie zwolnili bo znalazłem lepszą pracę i jestem w nocy w domu. Pozdrawiam wszystkich pracowników magazynu i wszystkich kierowców. Będę miło wspominał pracę z wami i życzę wytrwałości w tej firmie. Nie dajcie się gnębić bo naprawdę to nie jest jedyna firma w której można pracować. A pracownikom biurowym życzę żeby kiedyś tak samo doświadczyli tego co ja i byli pracownicy którzy zostali zwolnieni w takim sam chamski sposób.
ikiki 2011-03-22 16:02:42
czy do pracy w magazynie potrzebne są uprawnienia na wózki?
far 2011-12-03 23:41:35
idź tam idź
porobisz troszkę ochłoniesz:)
wywalą cie albo sam odejdziesz (max po 3 miesiacach :)
ANONIM 2012-04-28 13:40:04
Uciekajcie i omijajcie firmę z daleka. LIzo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y porobią dłużej ale do czasu. Robisz za grosze i jeszcze w domu cię nie ma. Na początku dają lepiej i mniej pracy by zachęcić pracownika a po 3 miesiącach zmiana: więcej pracy mniej kasy i premia zabierana za byle co. A co do premii to jakaś masakra, ten co zrobi więcej godzin ma mniej niż ten co zrobi mniej godzin-niewiadomo od czego to zależy chyba od chumoru. Zwolnią cię bez podania przyczyny i o tym się dowiesz w ostatniej chwili.
nowy 2012-05-06 18:09:10
Witam ,
A jak wyglada praca kierowcy tez tak żle jak piszecie ?
ktos kto wie od kogos 2012-05-11 08:52:05
dokładnie nocki robisz a oni najchętniej chcieliby żebyś pracował 24 h na dobę bez snu i nie ważne czy masz rodzinę czy nie. Premie słabe jak na pracę w takich warunkach i nocą, odcinane bez podania przyczyn albo podawanie śmiesznych powodów. A kierownictwo nie zna się na niczym szczegolnie na prowadzeniu magazynu, bez tych chłopaków d*** zbita i bankrut
mały driver 2012-05-14 14:53:04
Troche się lepiej jakby ostatnio zrobiło. Dawno nikt na magazynie nie wyleciał. Kierowcy w stałej ekipie też od dłuższego czasu. Płace na małych samochodach takie sobie, ale na tirach nie mają źle. Auta i naczepy nówencje z salonu, aż by sie chciało pojeździć.
xxxxx 2013-07-13 15:18:56
Ostrzegam wszystkich przed praca w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest wszystko ładnie, pieknie i kulturalnie a potem szefowie traktuja ludzi jak smieci. Wyzwiska i wulgaryzmy od rana do wieczora. Tam sie po prostu nie da pracować bo atmosfera jest fatalna. Dlatego ostrzegam wszystkich,którzy znajda ogloszenie do pracy w tej firmie. Ogłoszenie nie znika z netu bo kazdy kto tam przychodzi do pracy zaraz sam sie zwalnia. Porażka!!!!
KiLer 2014-04-26 22:55:25
WITAM! MAM ZA SOBA PARE LAT NA SOLOWKACH. PLTORA ROKU TEMU ZROBILEM C+E. Z 2 TYGODNIE TEMU ROZMAWIALEM Z PANEM PIOTREM PRZEZ TELEFON W SPRAWIE OGLOSZENIA DLA KIEROWCY KATEGORI C. JAK USLYSZALEM ZE ZAROBEK TO 2 TYSIACE TO POWIEDZIALEM SWOJE 2 ZDANIA NA TEN TEMAT I PODZIEKOWALEM. NAWET 100ZL NA DZIEN BYM NIE MIAL A ZASOWALBYM OD RANA DO POZNEGO POPOLUDNIA LUB WIECZORA. CO ZA KRAJ?! WIDAC OD RAZU ZE FRAJEROW SZUKAJA I POZNIEJ SIE DZIWIA ZE PALIWO I TOWAR ZNIKA.
kierowca 2014-07-22 03:01:20
Jakie 2 tysiące? Coś się Piotrowi po...myliło. Trzeba robić, ale kasa jest i to wszystko na na konto, nic pod stołem. Zresztą Piotra już niema a kierowcy wszyscy są.
JaWiem 2014-07-23 12:30:21
Głupoty Piotr naopowiadał nie tylko o tym. Robota na dystrybucji jest ciężka szczególnie latem - bo masz duże zmiany temperatury, ale jak jedno lato przetrzymasz zasmarkany to będziesz robił dalej i nawet sie nie przeziębisz taki bedziesz odpornu :). Zarobki (na solówkach) od 3tys do 3,5.
Przelew całości na konto. Poniżej 3 spadniesz jak przegniesz czas pracy albo nie będziesz się wyrabiał. Ciężko się nie wyrobić bo trasy pukładane nawet dobrze.
Piotr były Armir 2014-08-29 21:05:35
Ktoś wypisuje brednie , nikt zemną nie rozmawiał o zarobkach i nikogo nie poinformowałem , ponieważ nie czułem się osobą kompetentną , ktoś zakompleksiony się na mnie powołuje , owszem zostałem zwolniony , ale to nie powód abym wieszał psy na tej firmie. Wrecz odwrotnie , to dobra firma dla kierowców , gdzie pchają się drzwiami i oknami , wszyscy zatrudnieni jak ksiązka nakazuje , czas pracy rzecz święta. Odchodząc podaliśmy sobie rękę z szefem i życzyliśmy sobie powodzenia - więc proszę ze mnie zejść! JaWiem - guzik wiesz i bzdury piszesz o mnie , zadzwoń do mnie i mi t powiedz lub podpisz się z imienia i nazwiska !
Piotr były Armir 2014-08-29 21:09:32
Jakie inne głupoty naopowiadałem ?Szkoda ,że nie powiesz jaka rolę pełnisz w tej firmie....
Mel 2014-09-11 10:54:41
przeciez on juz nie pracuje
Gonzo 2014-11-23 19:54:11
Pracowałem w tej firmie jako kierowca tyle,że w oddziale w Nowym Dworze Maz. Ta firma to jedna wielka porażka. Na rozmowie o pracę kierownik obiecuje złote góry, a prawda jak zwykle okazuje się całkiem inna. Obiecywane zarobki to 3.000-3.500 zł. W rzeczywistości jest 2.500-2.800 zł. Premie zabierane są za najmniejszą głupote. Praca przeważnie w nocy, wyjazdy w godz. 1-3 nad ranem. Kierownik obiecuje, że jest dwóch kierowców na jeden samochód, w rzeczywistości jeździsz każdego dnia innym złomem. Totalnym złomem, stare, wytłuczone, zaniedbane szroty. Samochody to tragedia, już dawno powinny trafić na złom. Na początku dostaniesz najgorsze trasy, takie co starzy kierowcy nie chcą brać. Jest klika kilku starych kierowców co mają dobre układy z kierownikiem przez co dostają najlżejszą robote i największą kase. Reszta zapierdziela po nocach za grosze. Jedyny plus tej firmy, że wszystko jest na legalu, jazda bez przegięć itd. Ale za te pieniądze co oni płacą to nikt normalny pracować nie będzie. Radzę poszukać lepszej roboty w innej firmie za normalne pieniądze.
gg 2015-03-03 16:36:49
Gonzo - jak się kradnie paliwo i wali k...a to sie nie dostaje premii a później się szuka pracy.
rafio 2015-07-17 22:08:52
Jeśli chodzi o oddział Mysłowice to jeśli jest tak źle jak niektórzy piszą to rotacja pracowników powinna być duża.Natomiast przez ostatnie około półtorej roku nikt się nie zwalniał.Jak wszędzie są jakieś plusy i minusy,niektórym taka praca nie odpowiada a inny pracują i nie zarzekają.
BIG 2016-01-29 15:45:11
Pieniędzy zawsze chce się więcej, ale kierowcy na łapę dostają od 3200 do ponad 4000 zależy czy jeździ na dużym czy na małym. Wszystko na legalu. Premię tracisz jak przegniesz czas pracy, albo za "spalanie" za duże. Jak robisz swoją robote to za spedytorami idzie się dogadać kiedy chcesz wolne.
Am 2016-05-15 19:30:01
Armir poszukuje do pracy, nie ma ogłoszenia chyba teraz, ale wiem, że szukają, proponuje jeśli się nimi interesujecie w jakiś sposób tym zająć, tym to znaczy wysłaniem CV w ciemno, wtedy powinno się udać
Zostaw swoją opinię o Armir - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armir