logo Securitas Polska

Securitas Polska

Katowice

Opinie o Securitas Polska

niewidoczny 2008-10-27 14:08:47
czy zarobki na poziomie 5 zł/h to rewelacja? Raczej jałmużna.
anonim 2009-04-16 12:23:23
niewidoczny - 2008-10-13 20:03:52

Bardzo dobra firma. jak na swoją branżę dość dobrze płacą. fajni ludzie i fajna atmosfera

chyba o dobrych zarobkach nie słyszałeś .
olki 2009-05-15 22:48:24
zarobki przeciętne, za to szefostwo bardzo dba o siebie i raczej na pamięć o Tobie braknie szarych komórek,
na badania lekarskie też nie licz
Obserwator 2009-07-22 19:51:14
Bardzo dobra firma ochroniarska,dbająca o pracowników(czytaj w folderze) kadra menadżerska powinna być poddana poważnemu audytowi,śmiem wątpić czy przejdzie 1/3,aroganci ludzie bez kultury osobistej, miernoty nie potrafiące zarządzać zasobami ludzkimi,spośród pracowników na liderów wybierają imbecyli którzy wprowadzają [usunięte przez moderatora] pracowniczy,poprzez kablowanie wazelinę etc.Dlatego nie dziwi mnie masowa utrata obiektów w woj.Ślaskim firma nie jest zła ale ryba psuje się od głowy Warszawo przejrzyj!!!!!!!!!!!!!
t@deo 2009-12-31 11:10:32
Zgadzam się, że Securitas to jedno wielkie [usuniete przez admina]Mówią że są światowym koncernem, który dba o jakość i standardy ochrony. Ciekaw jestem dlaczego więc ostatnio pojawiają sie coraz częściej ogłoszenia że zatrudnią niepełnosprawnych i rencistów. Jednocześnie w prasie oficjalnie krytykują ZPChry i płaczą że to nieuczciwa konkurencja. Na domiar co świadczy o ich obłudzie kupili udziały w firmie ochrony Pórzeczko, która jest ZPChrem...
anonim 2011-05-18 17:06:50
olki - 2009-05-15 22:48:24

na badania lekarskie też nie licz

prawda....
witajcie 2013-07-22 10:51:54
Narzekania i narzekania . Staje się to nudne,a nie tak znów jest,jak piszecie .Przykładowo pracując na ob. przemysłowych[na bramie] do perfekcji można opanować kontrole bagażników samoch..Jest to temat z którego niejeden ochraniarz może pokusić się o napisanie pracy magisterskiej.Przysłowiowa mysz w bagaż. nie przeciśnie się.Reszta samochodu jest nieważna .Podstawowy wymóg zawsze jest spełniony i o to chodzi.Gorzej gdyby producenci sam. zaprzestali konstrukcji bagażników w swoich pojazdach .Niektórzy wyrwali by sobie żyły.Wszystkie ustalenia , nakazy ślag by trafił ,a to dla naszej firmy żle.Pracując z kolei jako ochron. liniowy widzę same zalety. polega to tylko na perfekcyjnym zaliczaniu punktów kontroli(liczy się czas-ok 5 minutek)od punktu do punktu.Wspaniała rzecz.Reszta cię nie interesuje.Czy było włamanie ,czy nie dowiesz się na drugi dzień , ale w tym wszystkim najważniejsze jest że tam byłeś . Czy to nie jest wspaniałe ?Firma nasza to opanowała , a Wy narzekacie.Nasze grupy szybkiego reagowania - wzór do naśladowania. Działają w pojedynke , ale jak skutecznie.Dobrze uzbrojeni , wyszkoleni ,zdeterminowani, a strach mają wpisany w oczach.Możemy być z nich dumni.Jeśli chodzi o osoby z rentami, niepełnosprawnymi - tacy obecnie na rynku są najlepsi .Nie boją się niczego , ból im nie straszny , mają go na codzień.Jedna śrubka w nodze więcej lub płytka w głowie to nic .Co ich nie zabije to ich utwardzi. Zastanówcie się nad tym wszystkim , przestancie narzekać bo to nie przystoi pracownikom ochrony. LINIOWIEC
Jozek 2014-09-30 23:49:55
Oklamuja ludzi ci,ktorzy najwiecej gadają o tym,ze ludzie są najwieksza wartoscia. W podły sposób zbierają haki na tych,których chcą się pozbyć, choćby nie miały one nic wspólnego z prawda. Dno.
Vomvel 2015-02-04 09:00:21
Tak dużej i renomowanej firmy jak Securitas nie znajdzie się nigdzie indziej. Mają znaczny udział w rynku ochroniarskim, co jest naprawdę niezłym wynikiem zważając na fakt, że sporo firm powstało/powstaje świadcząc te same, bądź okrojone usługi monitoringu, ochrony, audytu, konsultingu czy chociażby zabezpieczenia technicznego.
Były SECURITASEK 2016-05-11 18:40:16
Szymek,w cieciowaniu się nie rozwiniesz a na pewno się cofniesz. Szukaj normalnej pracy,ta jest dla emerytów,rencistów i ludzi którzy nic innego w życiu nie potrafią robić czyli takich lewusów.W takich firmach kasę zarabiają tylko Ci na najwyższych stołkach.Pozdrawiam.
były pracownik 2016-05-13 13:29:15
zgadam się z przedmówcą. Pracowałam kilka lat w Securitasie i w inncyh firmach ochroniarskich, niestety nie miałam szans na awans, a moim CV tylko się wstydziłam. Młodzi, kochani szukajcie innej pracy, bo tu nie nabierzecie doświadczenia. Co do samej firmy wypłata na czas, ale na śląsku Securitas trochę obiektów potracił. Pieniądze jak to w ochronie marne.

Pozdrawiam

jak to nie??? 2016-06-20 16:49:26
Zwieracza mam tak luźnego, że na luzaka moga mnie dymać bez gumy we wszystkie dziury...i najbardziej zwariowane fanaberie są na porządku dziennym...
Tego sie tu nauczyłem.
Strata czasu i pracy.
Im więcej się pracuje, tym więcej Ci ukradną(pardon- ODDASZ IM)
ewa 2016-06-21 09:47:18
@były_pracownik a może po prostu nie byls wystarczająco dobry? a czym różni się pracownik ochrony opd kwalifikowanego pracownika ochrony jeśli chodzi o pracę?
Zostaw swoją opinię o Securitas Polska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska