VESTERPARTS

Kielce

Opinie o VESTERPARTS

Now Name 2009-09-20 21:17:55
Vesterprats to firma której już nie ma omijajcie ją i nie prubójecie nawet szukać pracy jeśli macie choć troszkę doświadczenia w branży. Posiadają towar zakupiony we wszystkich firmach konkurenyjnych tj. suder, opoltrans, autos, fota, intercers itd... Czołowym dostawcą jest Martex..... To samo dotyczy się firmy Vestertruck, której prezesem jest najbardziej niudolna osoba w tej firmie (usunięte przez administratora) ..
78 2010-06-22 19:24:15
Firma handlowa jak każda inna...Ta przynajmniej ma tradycje.Jeśli chodzi o pracę, to każdy na swój kawałek chleba pracować musi.Nawet lekko leniwy prezes czasem powinien udawać, że pracuje, kasę bierze, więc z przyzwoitości.Najciekawsze persony już odeszły, np. nieudolny Harcerzyk ze swoim Kompanem...jeśli o wycieczki osobiste chodzi. Pozdrawiam serdecznie obecnego Prezesa i życzę wszystkiego dobrego. Wśród starej ferajny ciężko...
PS Myślę, że nikt wielkiej tajemnicy handlowej nie robi z kim współpracuje, a tu daka dokładna znajomość. ..Czyżby były współpracownik????Życzę ze szczerego serca takiej samej nieudolności i rzeczywistych obrotów! Ale jak mówią, jeszcze się taki nie urodził, co by Tobie dogodził.Pozdrawiam.
Gerhard 2010-09-19 16:48:15
jesli waszym prezesem jest (usunięte przez administratora) z sosnowca maly taki przy sobie wczesniej prezes siro to wam powodzenia zycze juz pakujcie torby
anonim 2011-10-12 16:37:52
witam piszcie co chcecie ale ze wszystkich firm w których pracowałem to tu było najlepiej prezesi jacy są tacy są ale przecież w końcu pilnują tego interesu i tak być musi ( w sumie rozsądni ludzie wymagać trzeba od każdego i już tak jest ) a p.(usunięte przez administratora) . ludzie z zarządu mają swoją wizję firmy i do niej dążą jak się komuś nie podoba to nikt nie każe im tam pracować i pisać jakichś bzdur.
Pozdrawiam całą ekipę poprzednią i obecną życzę samych sukcesów .
Dziękuję za współpracę (usunięte przez administratora) br />
klient wawa 2012-04-17 19:10:24
Vesterparts inaczej vestertruck oddział z warszawy obsługa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista,doradza nie wciskają kitu jak czegoś nie ma to jest z dnia na dzień towarku mogliby mieć troszke wiecej .
Pozdrawiam kierownika i kierowce Panią (usunięte przez administratora) ....:)
xyz 2012-07-20 11:58:45
Obecnie glowny magazyn Vestertruck znajduje sie w Rybniku na ul. Janlopwickiej 9 na terenie TRANSGOR.. Warunki sanitarne wolaja o pomste do nieba, szatnia z ubikacja i prysznicem w jedej kajutce, brud, smrod itp. do pracy sciagneli ekipe z Kielc wynajmujac im mieszkania i fundujac obiadki.Chlopaki z Kielc rwa robote, reszta to figuranci. Jak ich braknie wszystko padnie. JDwoch blizniakow mamusia dala do pracy by nauczyli sie zycia, jednego z nich juz nie ma, nastepny maz grubej pani prezes Polho invest. lewy do roboty, karierowicz trzyma sie spodnicy zonki, ktora nie ma pojecia o robocie.Tomus Kozera pozatrudnial tania sile robocza na staz z Urzedu pracy za 900 zl brutto na pol roku i interes sie kreci. Panowie Prezesi pootwieranych maja kilka spolek gdzie w kazdej sa zatrudnieni. Troche ciasteczek napieka w jednej z nich. Vestertruck Sp.z oo jest wlascicielem czesci w magazynie w Rybniku i oddzialach a ludzie tam pracujacy zatrudnini sa w TRUCK Kielce Sp. z o.o. I tak to sie kreci. NIe ma czego zazdroscic ludziom tam pracujacym, ale tym pracujacym nie figurantom. Tam jest potrzebny tylko Urzad Skarbowy, PIP i sanepid.
tito 2016-04-22 11:38:02
szczerze mówiąc to nie było żadnej informacji aby Vesterparts miało jakieś plany aby zamknąć swoje drzwi przed klientami. Ktoś może pracujący obecnie się wypowie?
Zostaw swoją opinię o VESTERPARTS - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VESTERPARTS