Opinie o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

PANI

OD JAKIEGOŚ CZASU OBSERWUJE POSTY I CÓŻ POWIEM TYLKO TYLE ZE KTOŚ MA PROBLEM WIADOMO KTO AAAAAAA...ALE MOŻE NAPISZĘ JAK PRÓBOWANO MNIE PRZEKUPIĆ I POKAŻĘ PRAWDZIWĄ TWARZ PEWNEJ OSOBY NAWET SIĘ PODPISZĘ TAKŻE CZEKAJCIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH ŻYCZLIWYCH Z CAYMANA

ha

wasze dewagacje może rozwiacac w prosty sposó państwowa inspekcja pracy. wystarczy zgłoscić naruszenia praw pracowniczych.a czy lepsza była pani I czy pani A czy pani B to sa subiektywne odczucia. gdyż na każdym można powiesić psy!

oooooooooooo

nini dobrze piszesz praca słaba to i zarabiasz kiepsko i w dodatku masz braki to jak chcesz mieć premię jak się coś nie podoba to zmień pracę i nie stękaj ,a jak masz problem to zadzwoń do szefostwa chyba masz nr.tel no chyba ze jesteś z wiadomej konkurencji co?

żałuje....
@oooooooooooo

widać że centrala pisze obronne posty. nikt nie ma oczu dookoła głowy żeby wszystkich na raz upilnować, jednocześnie robiąc towar i obsługując klientów. kto pracował ten wie :)

p

dobrze ze tej kierowniczki p(usunięte przez administratora) ..nie ma (usunięte przez administratora)taka sama jak szefowa

żal
@p

(usunięte przez administratora) była o wiele lepsza niż obecna. Jak coś jej się nie podobało to prosto z mostu mówiła. Pochwały też były i od razu motywacja wtedy większa była

madziaff
@p

niby jak zwrot kasy za braki jest niezgodny z prawem? podpisałaś odpowiedzialność materialną? to siedź cicho i lepiej pilnuj sklepu ...

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych dziwnych pytań. Pani pytała tylko o doświadczenie w podobnej pracy i ogólnie zadawała pytania raczej tylko związane z CV. Przedstawiła jak wygląda praca i zarobki. Całość trwała ok 20 min.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nini

placa slaba, szefostwo rzadko bywa. za braki trzeba placic -co jest nie zgodne z prawem. premie masz jak nie masz brakow.

tede

kali słuchaj nie dziewczynom bo pani blondynka jest miła uśmiechnięta i zawsze pomocna a ta to porażka na niej to tracą kasy przez taką obsługę !!! zwolnić !!!! chyba ktoś z legitymacją byłby lepszy a pani blondynka naprawdę fajna

klientka
@tede

co zrobić zawsze się ,jakaś zmora może trafić, u nas w mieście obsługa byla spox a teraz jakies takie nie wydarzone damy stoją, strach podejść do nich. Pozdrawiam

kukuryku na patyku
@klientka

ty ajja czy jak tam jaka cenralia o co chodzi?? sprawdzie yes kalisz ... o matko jaka pisownia kto ty jestes głupol mały ojtiti naucz się pisać centralia hhehe

kalia

Co się dziwić tym dziewczynom, mają ich niemal na głowie, pewnie co dzień dostawki i same na zmianie, moze nie mają po prostu czasu ani sił już na obsługę klienta. poza tym żadnej motywacji ze strony szefów

żal

a Ostródę najczęściej jako przykład podają....

wkradł się błąd, pensję podnoszą tylko jak muszą ;0 o Ostródzie mowa lola

lola

a o jakim sklepie piszesz viki

viki

ta pani jest nie miła brak uśmiechu nie przyjemna powinni ją zwolnić naprawdę tracicie dużo na takiej beznadziejnej obsłudze szok kd

mimi2

mimi chyba musisz prywatnie bardzo nie lubic tej czarnej pani z ostrody skoro tak o niej piszesz ciagle. Tylko twoje wypowiedzi sa podwojne a nawet jak pisalas ostatni podwojny post to najpierw napisalas pod nikiem b a pozniej mmi i tylko zjadlas literke i miedzy mmi. tak mimi?

mmi

Racja obsługa tej pani to porażka

b

Racja obsługa tej pani to porażka

kili

?Jaka czarna?skąd

mimi
@kili

odpowiedz do kili w ostródzie jest taka obsługa ta czarna to masakraaaa bryyy

ajja
@kili

Centralia pyta? Dajcie spokoj I odejcie z forum. Powiniscie wiedziec. Sprawdzie yes kalisz... Aa

jaja

bp i pracownice za free... Skoro starałaś się tam o pracę, to powinnaś też wspomnieć,że podczas rozmowy kwalifikacyjnej masz przedstawione jakie wobec Ciebie są stawiane wymagania, jakie obowiązki i za jakie pieniądze! Dziewczyny! Skoro podjęłyście się pracy za daną kasę,ale raptem wam to nie odpowiada, to nie marudźcie na forum,tylko zadzwońcie do szefostwa i się zwolnijcie od razu. Po co się przemęczać?

sprzed
@jaja

jaja jaja. widać ze jesteś z Centrali z Cayman. to forum dla pracowników , za często dajesz swoje wpisy i od razu widać ,że to obrona:) daj nam się wygadać. po to jest forum.sama wiesz jak płacą i jak trzeba tyrać. ostatnio pisałam z dziewczyna z drugiego sklepu i potwierdza ze jest lipa. pracy zmienić nie można tak łatwo bo wysokie bezrobocie. powinniscie człowieka doceniać a nie traktować tak ,ze jak się nie podoba to won.

@sprzed

pewnie że centrala widac od ręki, czemu dziewczyny co takie są zachwyconie nie powiedzą w jakim mieście pracują. Bo to ściema. Wszystkie dziewczyny wiedzą że premia jest tylko w obietnicach albo wcale

jaja
@sprzed

Sprzed... Zgadzam się z tym,że to jest forum dla pracowników, ale i dla tych, którzy starali się tam o pracę...bo jak warunki nie odpowiadają,to chyba działa to w dwie strony. Przecież to twoja decyzja czy ci pasuje.Jak nie, to rezygnujesz i tyle. Wtedy można spać do południa:P

sklep
@p

zgadzam się. nawet E wpisali.... masakra

PRACOWNICA ..M P
@p

WITAM...:))JA NALEZE DO GRONA ZACHWYCONYCH PAŃ O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAŚ...(NIE JESTEM Z CENTRALI...:))PRZYZNAM, ŹE JESTEM PIERWSZY RAZ NA TEJ STRONIE I AŹ RĘCE OPADAJĄ JAK CZYTAM NIEKTÓRE KOMENTARZE....JA Z PRACY JESTEM BAAAAARDZO ZADOWOLONA I NIE ZGADZAM SIĘ Z DZIEWCZYNAMI KTÓRE MARUDZĄ , ŹE JEST ŹLE, ŹE ŹLE PŁACĄ , ŹE SZEFOWIE SĄ TACY CZY TACY....TO SĄ BZDURY!!!...DLA MNIE SĄ SUPER...TAKIEJ PRACY I SZEFÓW ŹYCZĘ WSZYSTKIM..;)).I BARDZO MI SIĘ WYDAJE , ŹE TE ZŁE KOMENTARZE WCALE NIE PISZĄ BYLI PRACOWNICY, A KONKURENCJA ....;))BO JAK KTOŚ PRACOWAŁ, CZY PRACUJE TO WIE JAK JEST NAPRAWDE.....;))TAKIE JEST MOJE ZDANIE....POZDROWIENIA DLA SZEFÓW I WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW CAYMANA...;))

p

Dii to po prostu oszczędnośći, pracownice za free ;)

klient
@p

taaa najlepszy jaka obsługa ta czarna .....o rety ja tam chodzę jak jej niema zmieńcie tą babe

klient

p

zgadzam się z panią z Ostródy, to jeden z lepszych sklepow wiec jak tam nie ma premii to gdzie hehe :)

diii

ale bzdury jak tak dlugo pracowałas to co się stało ?? w sklepie odziezowym to faktycznie jest fuul pracy jak ci zle to zapraszam do Morlin zobaczysz jakie tam są warunki pracy leniuchu........

zaba
@diii

takie czasy..... ,ale ubrania mają ładne i ceny przystępne

mm

Drogie panie. Praciwalam w Cayman w ostrodzie.I to nie chwilke.wiem co ram sie wyrabia.szkoda gadac roboty full , wyplata nedzna. Tylko szukac innej pracy

BETI
@mm

TO DLACZEGO TAK DŁUGO PRACOWAŁAŚ ? TAK TRUDNO JEST ZMIENIĆ PRACĘ ? PRZECIEŻ NA SIŁE CIEBIE NIE TRZYMALI MASSSSAKRA JA U NICH TEŻ PRACOWAŁAM TO MILI I UCZCIWI LUDZIE ,A JESZCZE JEDNO NIEDŁUGO WRACAM DO PRACY OCZYWIŚCIE DO CAYMANA POZDRAWIAM WSZYSTKICH DESPERATÓW

Zostaw merytoryczną opinię o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski - Ostróda

• Jak się pracuje w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Zobacz opinie na temat firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Kandydaci do pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski