Opinie o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Kiki

Witam / Kupiłem córce bluzeczkę. Zaniosłem ją do reklamacji ale jej nie uznali (jak zawsze). Odwołałem się i również nie uznali. Udałem się do Rzecznika Praw Konsumenta w Pile i Pani tam pracująca wszystko dokładnie mi wytłumaczyła (z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować za miłą i fachową obsługę). Sprawa trafiła do sądu pojednawczego gdzie nikt ze sklepu nie raczył się wstawić więc wyczerpując wszystkie możliwości założyłem pozew do Sądu. Zasądziłem 500 zł. za mój stracony czas + 39 zł. za zakupioną bluzeczkę + zwrot kosztów sądowych. Sprawę wygrałem i do w/w kwoty Sąd doliczył 500 zł. odsetek także wyniosło to Pana [usuniete przez moderatora] ponad 1000 zł. (słownie: tysiąc złotych). Na tym nie zamierzam poprzestać ponieważ udałem się z nakazem zapłaty po tytuł wykonawczy z którym udam się do Komornika Sądowego. Odsetki cały czas rosną i nie wiem czy Pan [usuniete przez moderatora] zmieści się w 2 tys. jak komornik zacznie egzekucję. Szczerze mówiąc to nie zależny mi aż tak bardzo na tych pieniądzach ale chodzi mi o zasadę i zwykła ludzką przyzwoitość. W innych sklepach takich jak CCC, Deichmann czy nawet w zwykłej Biedronce reklamacje załatwia się od ręki a w sklepach Cayman jak za PRL-u (bynajmniej w sklepie w Pile). Co do obsługi w sklepie Cayman w Pile to jest kompletna porażka. Pani przyjmując reklamacje powiedziała że ona nie musi przyjąć reklamacji i że to jest jej tylko dobra wola. Jak można pracować w sklepie i nie znać elementarnych zasad handlu?

ludmiła

to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inna

Co Ty pieprzysz jakie zaległości z wypłatą?Swoją wypłatę bierzesz z kasy wiec o jakie Ci zaległości chodzi?! A co do innych kwestii to poniekąd macie racje,mianowicie brak premii na pewno nie motywuje a już tym samym nagłe kontrole (czasami nie miłe) bo kontrolujący/a często traktuje pracownika z góry.Premia działa motywująco a szefostwo myśli że jak ,,opieprzy,, pracownika i zabierze mu premię to pracownik będzie bardziej wydajny-beznadziejne myślenie.Co do reklamacji przeczytajcie sobie co pisze w kodeksie o reklamacjach,najlepiej wydrukujcie sobie część regułki gdzie pisze że ,,sprzedający może przyjąć reklamacje chodź nie musi i to jest tylko dobra wola sprzedającego czyt.szefostwa,, i podstawiajcie klientowi pod nos gdy się nie zgadza z wywieszoną informacją na sklepie ,,zwrotów nie przyjmujemy prosimy o przemyślane zakupy,, na pewno ominiecie bynajmniej cześć nieprzyjemności z tego powodu a skoro dalej praca jest ponad wasze siły to rodziła bym zmienić prace bo nikt was przecież na siłę tu nie trzyma,podpisując umowę pracowałyście okres próbny i wiedziałyście na ile dają umowy i jakie są wasze obowiązki i jacy są klienci więc nie narzekajcie jak stare babki na targu zwolnijcie się lub też miejcie odwagę postawić się pracodawcy a nie obgadujecie go za plecami,na wasze miejsce jest dużo osób które chętnie by się zamieniły z wami i znosiły by takie postępowanie w firmie aby tylko pracować bo to co się tu dzieje nie jest jeszcze najgorsze-wystarczy się zatrudnić jako pracownik fizyczny za te 1100zł i zobaczyli byście gdzie lepiej pracować czy w ciepłym miejscu nie przemęczając się czy np: zimnym,mokrym w którym trzeba się nadzwigać. Pozdrawiam normalne pracownice :)

mandarynka

to jest banda oszudtów i nic po za tym nawet nie potrafia się normalnie z pracownikiem rozliczyć dopiero jak ich człowek postraszy inspekcja pracy to wypłacają zaległe pieniądze. Nie polecam nikomu tej firmy!!!!

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych dziwnych pytań. Pani pytała tylko o doświadczenie w podobnej pracy i ogólnie zadawała pytania raczej tylko związane z CV. Przedstawiła jak wygląda praca i zarobki. Całość trwała ok 20 min.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
!!!

Mialam pidentyczna sytuacje ale teraz jestem bardzo zadowolona z nowej pracy i ciesze sie ze z debilami nie musze sie uzerac. zbliza sie trzecia umowa i nara. Tak szanuja pracownikow w caymanie. przykra rzeczywistosc!

kogod

ja pracuje juz tam 6 lat więc bzdur nie wypisuj, jak nie pilnujesz towaru i złodzieje go wyprowadzają ze sklepu to co się dziwisz że wylatujesz, ciesz sie że nagany nie dostałaś w papierach

rybcia
@kogod

A co pani na to że ja nie pracuje 8-9 miesięcy tylko 6 lat i mam normalną umowę!!!

bp
@rybcia

starałam się u nich o pracę ale legitymacji nie miałam. dziwna rekrutacja- zero profesjonalizmu.teraz pracuje tam moja kolezanka na legitymacje. zali się na pensje bo obroty słabe- tylko najnizsza i nadgodziny.ta druga co z nia pracuje chyba normalnie zatrudniona. co za czasy- nie masz legitymacji -nie masz pracy.

Asia
@bp

korzystając z okazji ja mam legitymację i bardzo chcę pracować w CAYMAN MOZE CHCECIE KOGOŚ WYMIENIĆ MAM DOŚWIADCZENIE W HANDLU moja koleżanka u was pracuje i jest zadowolona mieszkam w kujawsko -pomorskim ,ubrania bardzo ładne

mandarynka

ta firma to jeden wieli przekręt wykorzystuja ludzi zasuwasz najk wól płaca marne grosze a jak się zbliża trzecia umowa to raptem przyjeżdża ktos na kontrole wychodą wielkie braki za które musisz płacić i wtedy szukaja nastepnych ludzi do pracy nikt w tej firmie nie pracuje dłużej jak 8-9 miesięcy to banda oszustów

ksiądz

ja tam jezdze w prawo i lewo za 1300 masakra jakś

pracownica ,m

dostawka za dostawka.cale wory.wywieszanie -sprzedawanie.i tak wkolo. a premia ucieta do zera. za to ze chyba dobre obroty sa to premie zabrał.,ale ja sie ciesze iz robota jest jak na razie.

niunia

no tak bardzoż wy się w tej odieżówce spracujecie a ile przepraszam taka sklepowa miała by zarabiać,cktóra nie ma żadnych innych Tobciążen a posprzątać swoje miejsce pracy i wyeksponować, poukładać towar to zdaje się należy do obowiązków. No najlepiej to dać takim leniwym laskom z 5 tyś. nIEKTÓRE Z WAS W TYM CAYMANIE TO SIĘ NAWET WYSŁOWIĆ NIE POTRAFIA

km

to prawda płaca marna a pracy naprawdę sporo

laska

skoro pracowałaś u niego to chyba wiesz jak wygląda organizacja tej firmy i które z "szefów" za co odpowiada. A to że dom ktoś sobie buduję to znaczy że do czeggoś doszedł i muszą być jakieś oszczędności. a jakie to obciązenie ma taka sklepowa w caymanie siedzi i gra na internecie lub telefonie które są służbowe. Najlepiej to nażekać.Nie widzę tu potrzeby w tych sklepach płacenia więcej niż najniższa, pamiętaj że pracodawca odprowadza za ciebie zus i dzięki temu masz też inne świadczenia

k.k

pracowałam u niego!!!! to oszust.płaci najnizsza.bo domek swój buduje.i na cegiełki potrzebuje.tylko dlaczego ludzi oszukuje

ewcia

muszę powiedziec że moja reklamacja została uznana bez problemu, z tym że czekałam bite 2 tygodnie.

Rozpatrywane w jeden sposób odmowny.To bardzo żałosne że pracownicy \"firmy\" Cayman wchodzą na forum i próbują się sami wybielić.Nie oszukujcie ludzi wasz towar to tanie złej jakości ubrania w chin i turcji ,te same ubrania równie dobrze można kupić na jakiej kolwiek targowicy w byle jakim mieści bądz miasteczku za o wiele niższą cene.Nabijacie klienta w butelke przyszywajac metki z logiem \"CAyman\"i wkłądacie towar w ładne fimowe torebeczki a za to klient płaci+ 70%

Wiola

Jeśli posiada Pani paragon to może Pani zareklamować swoje spodnie. Jeśli Pani w sklepie dalej będzie się upierała,że reklamację tylko można składać w danym mieście jak np. Ostróda w tym wypadku niech Pani poprosi o kontakt z właściciele. Wiem z swojego doświadczenia, że reklamacje są uznawane i bardzo szybko rozpatrywane :)

koleżanka
@Wiola

Nie zgadzam się co do reklamacji. Bardzo często są one uznawane ale są jakieś granice. Niestety dużo kobiet chcę cayman'a zrobić w balona i ukryć ślady użytkowania czy też znając regulamin przynoszą ubrania po upływie dłuższego czasu.

:))
@koleżanka

ZGADZAM SIE W 100 % NIESTETY TO PRAWDA...TAK JEST WSZEDZIE.....WOLE SIĘ NIE WYPOWIADAĆ NA TEN TEMAT,ALE SWOJE ZDANIE TEZ MAM I PRZYZNAJĘ ,ŻE MASZ RACJĘ...;)POZDRAWIAM...

Odnośnie reklamacji w sklepie\"CAYMAN\"wiem bardzo wiele ponieważ tam pracowałam.Wygląda to mniej wiecej tak przychodzi klient/ka z reklamacja(zdarza się to bardzo często)ekspedjętka nie może nic zrobić bez decyzji szefa dlatego do niego dzwoni po czym w słuchawce telefonu słyszy \"Niech ta baba da spokój nie uwzględnie jej żadnej reklamacji proszę nie przyjmować tej rzeczy\"!!! Klient w zalerzności od charakteru albo wychodzi ze sklepu po usłyszeniu odmowy bądzwyż ywa się na bogu ducha winnej ekspedientce.

zmartwiona

Ludzie a może ten człowiek nie ma nikogo do pomocy i z tąd te problemy!!!!!!!!!!! Samemu ciężko prowadzić firmę. Pracownik to zawsze tylko wymaga bo nie wie jakie trudności stoja przed pracodawcą, zapewne nie macie nawet pojęcia jak fajnie załatwić coś w naszych użedach prowadząc działalność gospodarcza!!!!!!!!!!!! Więc może cieszcie się że macie prace i odprowadzane są za was składki do ZUSu bo zdaje się że jest wysokie bezrobocie. A i nie jeden by chciał mieć ciepłą posadkę za ladą w sklepie odzieżowym!!!!!!!!!!!!!!! Panie [usuniete przez moderatora] trzymam kciuki za poprawę warunków pracy dla tych nażekających

prawdomówca - 2011-03-15 20:48:58 ZGADZAM SIĘ CAŁA PRAWDA JA JUŻ TAM NIE PRACUJE OD JAKIEGOŚ CZSU NO I SIE ŚMIEJE TERAZ ZARABIAM WIĘCEJ TAM TO O PREMIE TRZEBA DŁ.CZEKAĆ ALBO CZEKAĆ AZ SIE BUDOWA SKONCZY POWODZENIA POZDROWIONKA ha HA HA A CO TAM SIĘ TAK BUDUJE??????????

prawdomówca

Zostaw merytoryczną opinię o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski - Ostróda

• Jak się pracuje w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Zobacz opinie na temat firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Kandydaci do pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski