Opinie o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

klientka-stała

Witam. nie wiem czy ktoś z szefostwa w ogóle to czyta?! Dlaczego w cayman.ie w ostródzie gdy się wchodzi, ma się ochotę wyjść.? Co jest z tą Panią nie tak? . Nie kontaktowa! Zero uśmiechu! Zero uprzejmości i zainteresowania klientem! A do tego nowy kolor włosów pasuje jej tylko do charakteru! . Proszę Państwa, zróbcie coś!

ms
@klientka-stała

a przepraszam - pani klientce stałej to chyba w każdym sklepie czerwony dywan rozkładają, gdy szanowna pani klientka wejdzie, co? bidulka - nie było dywaniku ani kafffki na początke? śmiechu warte! naprawdę! jestem z reguły przejazdem w Ostródzie i będąc w galerii zawsze wkraczam do Caymana i wychodzę z pełną torbą zakupów , i nie dlatego, że są zarąiste czy coś, ale dlatego, że właśnie pani z przefarbowanymi włosami potrafi doradzić i tak umiejętnie dobrać jak nigdzie indziej. A jak się szanownej pani klientce stałej bez czerwonego dywanu nie podoba- do chińczyka zapraszamy - tam panią obsłużą na tyle - na ile pani zasługuje. swoja drogą? chyba jakaś zazdrość przemawia, co? ubranka za ciasne były ;) ? A pracodawcy- jeżeli czyta- życzę tylko takich pracowników, jak pani z Caymana- jeżdżę od 2 lat i tylko ją pamiętam, bo reszta to chyba jakaś mocno zmienna jest...szczerze pozdrawiam

ola

pixela w lubawie i Szczecinie

pixela

swoja droga pobory calkiem dobre? hmm dziwne, ciekawe w ktorym miescie pobory sa takie dobre

pixela

nie bylo jeszcze ;C

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych dziwnych pytań. Pani pytała tylko o doświadczenie w podobnej pracy i ogólnie zadawała pytania raczej tylko związane z CV. Przedstawiła jak wygląda praca i zarobki. Całość trwała ok 20 min.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nela

Jak po wypłacie? Zadowolone?

hello autumn

praca mało rozwojowa, bo kierownia na sklepie przeciez nie ma wiec na co byscie chcialy awansowac? na magazyniera? kilka ofert pracy do caymana ostatnio sie pojawiło, to jakas wymiana pracowników? cos ktos wie na ten temat?

Była pracownica

Zależy czego oczekujesz... Mi się pracowało dobrze, ale teraz z perspektywy czasu gdy poznałam inne miejsca pracy i warunki to odradzam pracę w Cayman ( jeśli dajesz sobie radę tam, to równie dobrze dasz sobie radę w innych sklepach za lepsze pieniądze), ponieważ robisz tam wszystko, jesteś odpowiedzialna za wszystko. Kolejna sprawa znałam pracownice, które wcześniej pracowały i narzekały, że jest tam dużo pracy itp. ja gdy zaczęłam tam pracować to jakoś specjalnie się nie narobiłam, teraz gdy pracuje w innym miejscu się z nimi zgadzam.(bo rzeczywiście dużo tego jest, a osoba na zmianie jedna) Szefowa bardzo nie zdecydowana, nie konkretna. Ogólna ocena: praca fajna, bezstresowa (jeśli jesteś osobą ogarniętą, odpowiedzialną, samodzielną!) na kilka miesięcy,ale nie licz na kokosy jeśli chodzi o kasę, umowę....pracę rozwojową.... Pozdrawiam

miki
@Była pracownica

za to ty jesteś zdecydowana ? przeczytaj co napisałaś Szefowa bardzo fajna i miła i uczciwa można się dogadać

pracownica
@miki

takie głupoty piszecie ,pracuje i nie ma na co narzekac pobory bardzo dobre plus premia szefowie bardzo mili i konkretni polecam kazdemu takich szefów i takiej pracy :)

xxxx
@pracownica

MASZ RACJĘ TEŻ TAK UWAŻAM.....JEŚLI CHODZI O SZEFÓW SĄ SUPER....ZAROBKI TEŻ SA DOBRE...PREMIA ITD.KAŻDY MA WOLNĄ RĘKĘ PRACUJE PO SWOJEMU SZEFOWIE SIE NIE WTRACAJA I NIE PATRZA 8 GODZ NA RECE , OBY WSZYSTKO BYLO DOBRZE TOWAR SIE ZGADZAL I DOBRY UTARG BYL...NORMALNE...I CO TU MARUDZIC...DZIEWCZYNY OPANUJCIE SIE .....JA PRACUJE W TEJ SAMEJ FIRMIE CO WY I DLA MNIE JEST SUPER , A WAM ZLE? MOZE TO WCALE NIE PRACOWNICE, A KTOS INNY WYPISUJE TE BREDNIE...POZDRAWIAM SZEFOW .....JESTESCIE SUPER I NIE MA CO SIE PRZEJMOWAC ZAKOMPLEKSIONYMI LUDZMI...;)

madziaff
@miki

Ja tam pracuję już w firmie od kilku lat, mam umowę na stałe i jestem bardzo zadowolona ... zarobki są ok, patrząc na to jak się zarabia w handlu, szefostwu też nie mam nic do zarzucenia :)

M.P

U mnie była pani z konkurencji i próbowała mnie zdenerwować....robiła bałagan na sklepie i powiedziała , że nic nie ma fajnego do ubrania"same gówniane ciuchy" a ja z uśmiechem na twarzy powiedziałam, że jest pierwsza klientką, która mówi coś takiego, bo inne panie baaaaardzo sobie chwalą naszą odzież.....zagotowała się i wyszła...:)) ta pani ma sklep odzieżowy kilka sklepików dalej...:) jak przyjdzie ponownie to i tak będę bardzo miła , bo wiem, że ją to dobija....bardzo by mnie chciała zdenerwować, ale ja się nie dam sprowokować....:)pozdrawiam dziewczyny z Caymana...;)

hhhj

Ja bym ją pogoniła

ghhfc

A w jakich miastach łazi ten babsztyl....

hmmmm....

wiecie co dziewczyny do mnie też przychodzi ja myślałam ze to z kontroli czy co ale kolezanka powiedziała mi ze ta baba jest z konkurencji jakas porypana ciuchy mi przerzuca ... chyba się myli i myśli ze tu też ma kontrol robić haha a chyba jej zasadze

miła

mnie często odwiedza biała baba z konkurencji

miła2
@miła

odwiedza i co chce? Tak se łazi?

miła

To zasadz jej kopa

no name
@miła

na Twoim miejscu zgłosiłabym to szefostwu. Kłopotów pewnie nie chcesz mieć, bo jak się wyda to będziesz ta najgorsza. Powodzenia

kogut

co myslicie o Pani koordynator?

M.P
@kogut

JAK DLA MNIE PANI KORDYNATOR JEST PBARDZO FAJNA....WYMAGAJĄCA DOBRZE WYKONUJE SWOJE OBOWIĄZKI...A PRZY OKAZJI BARDZO MIŁA....POZDROWIENIA DLA NASZEJ PANI KORDYNATOR.....;))

prawda

to chyba normalne ze płacą za nadgodziny mamy również premię ubraniasą w tak przystępnych cenach ze i bez rabatu mogę sobie pozwolić szefostwo super

ciekawska

A co z nadgodzinami? Nie płacą?

do A

Jak cayman oszczędza na sklepie waszym kosztem? Nie pojmuję? Możesz podać przykład ? Bo nie chce mi się wierzyć?

A.

ty się lepiej zapytaj ile będziesz miała nadgodzin,i jak będzie cayman oszczędzał na sklepie twoim kosztem, bardziej realna i praktyczna wiedza niż pytanie o awans lub rabaty w tej firmie :)

No name

Taaaa, całe nic

ciekawska

A jak płacą?Macie rabaty na ubrania?

PRACOWNICA

JEŚLI CHODZI O PRACE W WEEKENDY TO ZALEŻY OD TEGO GDZIE SIĘ ZNAJDUJE SKLEP, JEŚLI W GALERI TO W SOBOTY I NIEDZIELE TEŻ JEST OTWARTE , JEŚLI CHODZI O INNE SKLEPY TO PRACUJĄ W SOBOTE DO 14 I NIEDZIELA WOLNA.....JEŚLI CHODZI O AWANS TO PODOBNO JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ....TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ TAK JAK WSZĘDZIE TO SZEFOWIE NAPEWNO TO DOCENIĄ.....MYŚLE, ŻE POWINNAŚ PRÓBOWAĆ ....ŻYCZĘ POWODZENIA....;))

Zostaw merytoryczną opinię o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski - Ostróda

• Jak się pracuje w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Zobacz opinie na temat firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Kandydaci do pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski