Opinie o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

pozytywna

Kochane dziewczyny dziękuję za współpracę pozdrawiam serdecznie tylko Wy wiecie jak było ... więc myślę ze nie wy wypisujecie takie bzdury Pozdrawiam Was serdecznie

gizyck

a dodam jeszcze ,że pracowało sie słabo. wcześniejsza pania tez zwolnili bez pożegnania. szefostwo słabe. w ogole sie nic nie interesują. tylko wymagania...... bez komentarza. nie umieja rozstać sie z godnością. placa bardzo marna.

gizyc

pracowalam w gizycku. zwolnili z dnia na dzien. bo zamykali sklep. nie poinformowali wczesniej. dopiero gdy zadzwoniłam do szefowej to dowiedziałam sie.. takie odwdzięczenie za ciezka prace.

Pipi

Tym co narzekają proponuję pracę w biedronce, podobna płaca a roboty 10 razy więcej. Powodzenia leniwe dziewuchy:-)

sripipi
@Pipi

w biedronie zarabiają więcej niż Ci się wydaje, na pewno nie tyle co w caymanie :D hahaha śmiechłam, pozdrawiam pracownik biedronki

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych dziwnych pytań. Pani pytała tylko o doświadczenie w podobnej pracy i ogólnie zadawała pytania raczej tylko związane z CV. Przedstawiła jak wygląda praca i zarobki. Całość trwała ok 20 min.

logo firmy Serwisant rowerowy
mała

witam.bardzo rzadko zachodzę do sieci cayman ale jak juz tam jestem odechciewa mi sie zakupów.jak widzę panią,sprzedającą w tym sklepie(w długich czarnych włosach)poprostu wychodzę.zostałam kiedyś bardzo nie mile obsłużona.Była bardzo nie miła,wręcz beszczelna,wielką łaskę robiła,że wogule obsłuży i te spojżenia( z pod byka)!Szok!Czy pracodawcy tego nie widzą i nie reagują na takie komentarze?

zyczliwa
@mała

Widac ze nie lubisz tej pani prywatnie,ale az tak sie mscic.zal mi ciebie.drazysz temat nie potrzebnie.zyj swoim zyczem , a nie oczernianiem innych ludzi

ciekawska

A co sądzicie o Pani (usunięte przez administratora)-nowej koordynator ?

JA PRACUJE I JESLI CHODZI O SZEFOW SA SUPER ALE ZWALNIAM SIE PONIEWAZ Z OSOBA Z KTORA PRACUJE NIE DA SIE WYTRZYMAC

Dobra rada

odp.do hahaha o22.30 normalni ludzie śpią lub spędzają miły wieczór z rodziną zacznij żyć swoim życiem przestań udzielać się na forum bo cuchnie zawiścią wszystko co złe to jest ok ,ale jak ktoś podchodzi do życia pozytywnie to fuuu idz do psychologa lub porozmawiaj z kimś bliskim ,a tak na marginesie wszystkiego dobrego i pozytywnego nastawienia do świata

hahaha

ewidentnie widać ,ze centrala "pisze -szczególnie posty DUŻYMI LITERAMI. bronią się , chwalą , negują. beznadziejny smród - to forum dla pracowników i użytkowników.dajcie się ludziom wypowiedzieć. po to jest forum. widzać ,że posty w których jest napisane "jak wam nie pasuje to zadzwoncie do szefa i się zwolnijcie , numer znacie, po co oczerniacie na forum " - to smaruje centrala Cayman.żałosne....

PRACOWNICA...XXX
@hahaha

PO CZYM SĄDZISZ ,ŻE CENTRALA PISZE POSTY DRUKOWANYMI LITERAMI??:))POZNAŁĄŚ PO CHARAKTERZE PISMA ,CZY JAK?? :DDD TAK POWAŻNIE TO WCALE NIE CENTRALA ,A PRACOWNICA JEDNEGO ZE SKLEPÓW PISZE ""DRUKOWANYMI LITERAMI""..:)) I DODAM ,ŻE JA Z PRACY JESTEM BARDZO ZADOWOLONA,A TOBIE ŻYCZĘ TEGO SAMEGO....ZMIEŃ NASTAWIENIE DO ŻYCIA ...A NIE TYLKO MARUDZISZ...POZDRAWIAM :))

I

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z CAYMANA !!!!!

DZIEWCZYNA Z CAYMANA:))
@I

DZIĘKUJEMY ZA POZDROWIONKA I RÓWNIEŻ POZDRAWIAMYYYYY...;))!!!!

Zdziwiony

Narzekacie że nie ma premii lub że szefostwo jest złe.Wszystko postaram się wyjasnić.A więc skoro jest tak ciężko,są częste dostawy(które muszą byc w tej branży),że nie ma premii,są stawiane wymogi przy kontrolach itd. to radzę zatrudnić się gdzie indziej bo nikt was na siłę nie trzyma!Przyjmując się do pracy zostaliście poinformowane jak ta praca wygląda,jakie są wymogi szefostwa co do pracy,jaki jest godzinowy wymiar pracy itd.Gdzie jak tu dostaniecie pełen urlop?Znajdźcie sobie prace w tych czasach w której przestrzega się urlopów,daje premie a do tego jest tak lekka jak ta.A szefostwo złe? Pokażcie mi inną prace gdzie szefostwa sie prawie nie widzi i gdzie szefostwo nie ma wymogów co do pracownika!Sa oczywiściwe pewne sprawy które mogą irytować takie jak sprawy danego punktu które pracownica musi załatwić w imieniu szefostwa ale to już chyba było wiadome na początku waszej pracy że szefostwo nie będzie jeździć za byle pierdołami (albo trzeba było sie domyśleć no chyba że sie jest id..)po punktach bo paniusie nie moga osobie poradzić z załatwieniem np: naprawy drukarki,komputera itp.Wasze wpisy są wręcz idiotyczne,połowa z was to chyba puste lale które myslą że za wygląd będą miały płacone a nie za prace.To jest moja opinia dodam że jestem facetem nie pracuje w tej firmie,za to moja żona i czasem jej pomagam i wiem że praca w tej firmie nie jest tak zła jak opisujecie.Ja w roku mam pare dni urlopu oczywiście chciał bym więcej ale w mojej pracy się nie da za to doceniam to co ,,WY,, macie bo inni tego nie maja chodź ciężej pracują od was.Chyba nie dostrzegacie tego że mogły byście mieć jeszcze gorzej wystarczy popytać w sklepach franczyznianych gdzie dziewczyny latają jak samolociki jak tam praca wygląda.Radze troche przystopować z tym oczernianiem firmy i szefostwa.Połowa z was pewnie nie pracowała nigdzie indziej i wydaje im się że ta praca to wyzysk-mylicie sie,albo jesteście po prostu tak g ł u p i e.Mam nadzieje że szefostwo postawi na jakość a nie na wygląd i kolejne sprzedawczynie będą miały troche więcej oleju w głowie niż pudru na twarzy.Pozdrawiam normalne Panie,pi-zd-u-siom dziekuje i czekam na krytykę :)

k
@Zdziwiony

Skoro sam nie pracujesz to sobie daruj, znasz sytuacje jednego sklepu a nie wszystkich...

;))
@Zdziwiony

JAKO PRACOWNICA TEJ FIRMY PRZYZNAJĘ CI RACJĘ....TYLKO MARUDZĄ ,ABY MARUDZIĆ ...PISZĄ TAKIE BZDURY,ŻE...JA PRACUJE I JESTEM ZADOWOLONA I TO BAAARDZOOO...;))

Agnieszka

Witam. Pracowałam w sklepie cayman w Ostródzie i mimo braku premii (jak to wiele z Was narzeka) pracowało mi się tam bardzo dobrze. Marudzicie na temat 'szefa' i 'szefowej' ale każdy zwyczajnie dba o swój interes. Prosta sprawa.. Przed pracą w tym sklepie jak i po, byłam i jestem stałą klientką. Moje zdanie na temat tej firmy jest jak najbardziej pozytywne. Bawią mnie opinie ludzi których wiedza w tym temacie jest skromna.

mała

Jako klientka tego sklepu powiem że większość z Was pisze bzdury. Nie macie pojęcie jak to wszystko wygląda gdy stoi się po drugiej strony lady jako sprzedawca, który nie może tam zbyt wiele.. powtarzam sprzedawca to nie szef. Często macie pretensje do tych kobiet o reklamacje o wymiany, zamiany itp. Nie one o tym decydują więc więcej cierpliwości dla tych Pań. Rzeczywiście jeśli chodzi o obsługę to różnie to bywa. Pani Wioletta zawsze jest miła, pomocna i dzięki temu inaczej do sklepu się wchodzi. Chce się tam wchodzić! Oby było tak też na przeciwnej zmianie..

A.B.C.
@mała

Nie ma to jak zachwalać swoją znajomą. Pani Wioletta w moim odczuciu nie jest dobrym sprzedawcą. Zamknięcie sklepu przed nosem o godzinie 19:55 nie świadczy dobrze jednak o sprzedawcy. Niestety zakup zrobiony u konkurencji.

f

Nawet na fejsie pisza ze chca zatrudnic na legitymacje albo z orzeczeniem wiec o czym mowa

ona
@f

WYMYŚLASZ .....JA PRACUJE I NIE NA LEGITYMACJĘ,CZY ORZECZENIE....NA FAJSA TEŻ WCHODZE I NIC TAKIEGO NIE WIDZIAŁAM.....A NAWET GDYBY TAK BYŁO TO JAKIEŚ ZŁO CZY CO?

dobra rada

JA TEŹ PRACUJE W CAJMANIE....ŚMIAĆ SIĘ CHCE JAK CZYTAM, ŹE JEST CIĘŹKO ...CODZIENNIE DOSTAWY ITD., CIEKAWA JESTEM CZY WAS JAKA KOLWIEK PRACA ZADOWOLI...CO BYŚCIE CHCIAŁY NIC NIE ROBIĆ I TYLKO WYPŁATE ODBIERAĆ...TO POWODZENIA ZYCZE...CIEKAWE JAKI SZEF WAM BĘDZIE PŁACIŁ ZA OBIJANIE....W KAŹDEJ PRACY TRZEBA COŚ ROBIĆ , A JAK KTOŚ JEST LENIWY TO NIECH SIE ZWOLNI I NIE MARUDZI A CO WAZNE NIECH NIE ROBI PLOTEK ZA PLECAMI SZEFOW KTORZY DAJA WAM PRACĘ, GDYBY NIE ONI TO BYSCIE PODNOSILY STATYSTYKI BEZROBOTNYCH W WASZYCH MIASTACH...TAKA PRAWDA...ZMIENCIE NASTAWIENIE DO ŹYCIA, A MOZE RESZTA SIE TEZ ZMIENI NA LEPSZE...JEZELI OBSLUGUJECIE KLIENTOW W WASZYCH SKLEPACH NA TAKIM POZIOMIE JAKI WIDZE W WASZYCH KOMENTARZACH TO WCALE SIE NIE DZIWIE ZE NIE DAJA WAM PREMI..JEŹELI SIĘ CZŁOWIEK STARA I DBA O KLIENTA TO NAPEWNO KLIENT WRÓCI, A I UTARGI PODNIESIE I PREMIA BEDZIE...TO TAKA DOBRA RADA ...;)

k
@dobra rada

Kolezanko wybacz ale to forum Caymana a nie Cajmana:) wiec moze tak gdzie pracujesz faktycznie jest ci dobrze:)

M..P
@k

MNIE POPRAWIASZ , A SAMA JAK NAPISAŁAŚ....TAK GDZIE PRACUJESZ MOŹE FAKTYCZNIE JEST CI DOBRZE:) MOŹESZ WIERZYĆ LUB NIE , ALE PRACUJE W CAYMANIE I JESTEM BAAARDZO ZADOWOLONA ....;)))

p.E...

Witam, mimo,że już nie pracuję w Firmie, reaguję na te bzdury... 1.W Firmie można awansować i być docenionym, ale za dobrą pracę! I owszem! Pracowałam jako sprzedawca w Caymanie, a zostałam koordynatorem sprzedaży. 2.Niezadowolone i narzekające na mnie panie...przypominam,że wykonywalam swoją pracę... 3.Nie gadajcie na brak premii...nie jesteś efektywna w pracy, nie masz premii. 4.Moje odejście z Firmy, to moja prywatna sprawa. 5. co do waszej "miłości" do p. A.... pozostawię to bez komentarza... 6.pamiętajcie,że po adresie IP komputera, dobry informatyk dojdzie z jakiego miejsca jest wysyłany post. pozdrawiam,p.E..

@p.E...

pani E :) po pani odejściu trochę się pozmieniało.. Nie ma co się przejmować komentarzami, bo nigdy się wszystkim nie dopasuje. Pozdrawiam :)

sprzed
@p.E...

dokładnie nie piszcie o jakiejś AAA której nie znam osobiście. znam tylko z opowiadan. wali mnie co było... skupmy się na tym co jest! proszę o premie!!!

b..

zarabiać najniższą a 200 zł więcej to napewno jest różnica i nie nazwała bym tego przekupstwem tylko złożeniem lepszej oferty pracy ;)Poza tym to forum o caymanie a z tego co wiem to pani A już do niego nie należy więc dajcie kobiecie spokój. to forum o warunkach pracy w tej firmie a nie o tym co było ...

aaasssaaa

przekupić w Caymanie kogo kolwiek nie jest problemem, gdzy kwestia nawet 200 zł robi bagatelna różnice przy zupełnie inniej kulturze pracy. zapytajcie tych co przeszli. była pracownica Cayman

AAAA

kl

załosne ze ciagle macie kompeks pani AAA. zajmijcie się firma i docenianiem pracowników. czas koi rany.............

Zostaw merytoryczną opinię o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski - Ostróda

• Jak się pracuje w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Zobacz opinie na temat firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Kandydaci do pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski