Opinie o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Joanna

Praca w tym sklepie to jakaś porażka. Pracowałam tam od stycznia br. do września. Były obietnice umowy o pracę, premię, oczywiście, kiedy koordynator, Pan Kujawa zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną pytam, czy chcę pracować na pół etatu, czy cały, oczywiście chciałam na cały etat, po czym po pół roku przejął grafiki i nagle zaczęły robić się problemy, że pracujemy za dużo godzin, bo firma nie będzie dokładała do naszego etatu. Po tym wszystkim zaczęły się problemy z magazynem, dziwne braki w ubraniach, przykład to taki, że kupiłam sobie u nich spodnie, zapłaciłam kartą, transakcja została zrealizowana, na drugi dzień przyszłam w nich do pracy i co się okazało? Spodnie nadal widnieją jako niesprzedane :) Więc automatycznie brak. Kierownik magazynu również nie był skory do pomocy, ponieważ co chwilę przebywał na urlopie. Kiedy odchodziłam zaczęły się groźby, że albo podpiszę obciążający protokół inwentaryzacyjny, gdzie na tej inwentaryzacji nawet mnie nie było, bo została ona przeprowadzona kilka dni po zakończeniu okresu wypowiedzenia, albo nie znajdę już nigdy nowej pracy. Oczywiście nie podpisałam, ale i tak zabrali mi z wypłaty za rzekome braki. Dodatkowo odchodziła teraz moja współpracownica, szanowny pan Koordynator przyjechał zrobić inwentaryzację, chociaż od poprzedniej minęło 2 tygodnie i znowu niespodzianka! Braki na podobną sumę, mało tego, inwentaryzację zrobił bodajże w czwartek, gdzie nie wykazało rzeczy na plusie, natomiast w poniedziałek została przeprowadzona kolejna i pojawiły się jeszcze inne braki oraz spodnie na plusie. Nie potrafią zadbać nawet o normalne pomieszczenie socjalne, gdzie jedno jedyne miejsce, jakim jest niska pufa do siedzenia znajduje się obok kosza na śmieci. Bardzo odradzam pracę tam, bo kiedy zbliża się umowa o pracę, nagle zaczynają pojawiać się przedziwne braki inwentaryzacyjne, problemy z grafikami. Dodatkowo groźby od pana koordynatora w smsach jak też na rozmowie przy świadkach. Już nie wspomnę o zapleśniałym asortymencie, który wysyłają w towarze, a na prośbę o wyjaśnienie tego reagują albo określając, że to taki materiał tworzywa, albo nie odpisując wcale. Chciałabym, żeby każdy, kto chciałby tam pracować, dowiedział się, jak ta praca wygląda naprawdę.

@Joanna

Takie problemy to tylko do PIPu. Kontrola by im się przydała, tak samo za te podrobione produkty. A pan koordynator liczyć nie umie i on za takie zachowanie powinien karę płacić.

@Gość

Taka opinia może naprawdę zniechęcić, mam nadzieję, że jest czymś uzasadniona. Na czym polega praca w OLIKA? Powiedz, jeśli możesz, dzięki.

@Agnieszka

Czytaj uważnie wypowiedzi to dowiesz się na czym polega praca oraz co się dzieje w tej firmie obojętnie na jaką wypowiedź spojrzysz i tak nic się nie zmienia.

Szanujący

Praca w tym sklepie jest wyzyskiem. Zero szacunku dla pracowników, wywalają po krótkim okresie pracy (MIESIĄC PRZED KOŃCEM UMOWY), tylko dlatego, że znasz swoje prawa i nie dasz sobie w kaszę dmuchać. Nie doceniają pracowników, na rozmowie mówią, że warto się starać, bo są liczne premie. Gówno prawda- premii prawie nikt na oczy nie widział, ponieważ osoby, które pracują ,,wyżej'' robią wszystko, aby remanent wychodził zawsze na minusie (wgrywają źle dostawy, zamiany, rozchody). Ogólnie o jakąkolwiek odpowiedź było bardzo ciężko się doprosić. Plotki na temat tego sklepu w całym mieście są jedne: WYKORZYSTUJĄ I ZWALNIAJĄ. Nikomu nie polecam tam pracy. Pani Iwona zamiast namiętnie botoksować sobie twarz, niech w końcu weźmie się do prawdziwej pracy, bo pracowników będzie coraz mniej, a o nich trzeba się jednak postarać. Poza tym klienci na głos mówią, że w sklepie są ubrania z taniego rynku i nikt nie kupi za 60 zł bluzki, którą można nota bene zmywać podłogę. NIE POLECAM!!!

Piiiip
@Szanujący

W tej firmie pracownicy się nie liczą, tylko utargi są ważne. Premia jest tylko jak nie ma braków w remanentach ha ha ha. Czy ktoś kiedyś słyszał żeby w innym sklepach robili remanenty co miesiąc? A czasem nawet i dwa razy w miesiącu jak kontrola przychodzi ha ha ha wszystko tylko po to, żeby premii nie dać :-) O urlopie też można sobie pomarzyć jeśli nie znajdziesz i nie przeszkolisz sama kogoś najlepiej zaufanego, bo obcy to jeszcze pół sklepu wyniesie, a stały pracownik będzie musiał za to zapłacić :-) P.S. Usta p. Iwony wyglądają jak pontony :-) pozdrawiam :-)

Ponton ust
@Piiiip

Zgadzam się z twoim postem. To co piszesz to prawda. Firma prowadzona jest głupio . Zero zachowań jak poważna korporacja.A z tymi ustami jak pontony -rozwaliłes mnie

Mix
@Szanujący

Ze wszystkim się zgadzam co napisałaś, poza jednym, nikt ci specjalnie tych dostaw itp. źle nie wgrywa. Wszyscy są tylko ludźmi i każdy ma prawo się mylić, a twoim obowiązkiem jest sprawdzanie czy plik który wgrywasz zgadza się ze stanem rzeczywistym.

Mix2

To prawda :)

@Szanujący

Oni nigdy nie mieli rządnych kontroli,a taka naprawdę przydałaby się bo jest za dużo oszustwa. Takie umowy które dają na umowę zlecenie to de fakto są faktycznie umowy o pracę tylko mają zmienione nazwę tak inspektor pracy powiedział

@Gość

@Gość Rozumiem, że żaden z pracowników tej firmy nie ma umowy o pracę? A czy oprócz wynagrodzenia zawartego w umowie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski daje jakieś benefity swoim zatrudnionym? Dziękuję za Twoją odpowiedź.

@Agnieszka

W tej firmie nie dają żadnych beneffitów

TakTakJest

Witam. Moja wypowiedź o tej "firmie" jest dość osobista i mam nadzieję że dotrze do tego (usunięte przez administratora) wartego szefostwa tego niby zajebistej branży oszustów i złodziei... Pracowałam tam dość krótko ale powiem jedno Państwo Sypniewscy (usunięte przez administratora) potrafią i (usunięte przez administratora) robią (chyba że chodzi o co miesięczne wakacje za hajs pracowników, to inna bajka) Ok... W ostatni dzień przed ostatniego miesiąca mojej umowy zostałam zwolniona. Pieniądze które zarobiłam tam w ten przed ostatni miesiąc plus kilka dni nie zostały mi wypłacone... Do dzisiaj (banda oszustów) Nie wypłacone zostały przez to że (usunięte przez administratora) szefostwo ubzdurało sobie że ukradłam im pieniądze z kasy i rozwaliłam biurko... (Pfff wymyślać też potrafią) OSTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI (SZEFOSTWEM) PRACUJĄCYMI W TEJ"FIRMIE"... DZIEWCZYNY NIE IDŹCIE TAM DO PRACY BO WAS OKRADNĄ!!!!!!! A co do ich asortymentu sklepu TO JEDNA WIELKA CHIŃSZCZYZNA Z ALIEXPRESS... Kupują sukienkę za 10 zł a sprzedają po 80... Kradzież w biały dzień... Okradają niczego nie świadomych klientów i pracowników.... ALE JAK CIĘ OKRADNĄ TO Z (usunięte przez administratora) NIE WYGRASZ.....

@TakTakJest

Coś takiego to należy zgłosić do PIPu, US i ZUS w całej ich siedzibie pracuje banda niekompetentnych pracowników. Cały koordynator przyjeżdża i liczyć nie umie,a o przeprowadzeniu remanentu to już nie wspomnę. Faktury z objazdów ma na wielkie kwoty a firma na drogie tusze nie pozwala kupować. W takie upały które,były nawet wody nie zagwarantowali a już o warunkach zjedzenia śniadania już nie mówię.

filozof

@Blindi Dobry pracodawca ale jak czytam to zastanawiam się dlaczego tu jesteś

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych dziwnych pytań. Pani pytała tylko o doświadczenie w podobnej pracy i ogólnie zadawała pytania raczej tylko związane z CV. Przedstawiła jak wygląda praca i zarobki. Całość trwała ok 20 min.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Tyle się pracuje ile potrzeba. Jeśli ktoś ma takie podejście to może niech szuka innej pracy?

nowa

a jak jest z nadgodzinami??? pracuje się po 12 godzin???

Agnieszka

@Miaauu, a Ty pracujesz w Cayman Grzegorz Sypniewski?

przy może

ty się nie podszywaj wiem co piszę bo tam pracowałam i kazali sprzątać i jeszcze obsługiwać ,a jak można robić jedno i drugie co oni sobie myślą tylko(usunięte przez administratora)mi chciała pomóc i nie była taka ostra a póżniej mnie zwolnili to co to normalne ?

@przy może

Jestem w szoku że po tak długim czasie jeszcze mnie pamiętasz ha ha ha. Nikt mi nie pomagał i nigdy nie ubolewałam nad tym, że moja umowa nie została przedłużona, bo z powodu przeprowadzki i tak chciałam odejść. Zacznij się leczyć lepiej :-) pa pa

anapaula88

Hej jak wyglada sprawa z likwidacją sklepu???? Może ktoś wie:) Czy nalezy się jakas odprawa czy coś??:) pozdrawiam

Mini

czy ktoś wie jak wygląda praca w tym sklepie w Gdańsku? Jakie warunki, jaki kierownik, czy klienci dużo kradną itp? Chciała bym tam złożyć CV ale nie wiem czy warto :-)

Mała
@Mini

Na tą chwile z tego co wiem nie ma planowanych zmian w personelu w Gdańsku i nie ma po co składać cv

Mini
@Mała

Nigdy nie wiadomo czy jakiś pracownik nagle nie odejdzie itp :-P wtedy moje cv będzie leżało i czekało na okazję :-P była bym też może chętna na jakieś zastępstwa itp :-) nie wiem tylko czy warto się tam pchać?

Mała
@Mini

Nie warto w Gdańsku są lepsze firmy

pimpuś
@Mini

hehheh Mała chyba się boi konkurencji :-) obecni pracownicy na pewno cię zachęcać nie będą bo się boją o swoją posadę :-) chyba że ktoś z byłych coś Ci powie :-) idź i zanieś to CV, albo wyślij meilem, a może sama się kiedyś przekonasz jak tam jest. Warunki są bardzo różne, w każdym sklepie jest inaczej. Wiele sklepów chyba nie ma wogóle kierownika, nie wiem jak jest w Gdańsku. Jeśli chodzi o złodziei to zależy czy są zabezpieczenia, jak nie ma to braki będą na pewno i trzeba płacić za każdą brakującą rzecz.

prz ymoże
@pimpuś

Na przykłąd trzeba sprzątać i jeszcze obsługiwać , a i myć podłogę w sklepie odzieżowym zwariowali ja pracowałam w Gdańsku ,ale jakodeszła kolezanka bo była w ciąży to i mnie zwolnili a dlaczego ? ja nie wiem

@prz ymoże

Podszywanie się pod kogoś jest karane

@prz ymoże

Zapewne wiele można mi zarzucić, ale nigdy nie narzekałam, że trzeba sprzątać lub obsługiwać. Stuknij się w tą swoją główkę kilka razy zanim znowu coś napiszesz podszywając się pod kogoś.

Mix
@Mała

Pracujesz w tej firmie i mówisz że nie warto w niej pracować? Ha ha ha :-) oby nikt z przełożonych się nie dowiedział :-)

Miaauu

Widziałam że szukają do Gdańska. Możecie składać cv :-P

alicja887

witam czy w tej firmie pracuje sie na umowe o prace czy tylko zlecenie? pozdrawiam:)

Piip
@alicja887

Różnie, jedne mają umowę o pracę a inne tylko zlecenie.

alicja887
@Piip

Dziekuje za info;) Ale wiekszość pracuje na normalnej umowie? może jesteś w posiadaniu takiej wiedzy:) z góry dziękuje

Piip
@alicja887

Niestety nie wiem. Wydaje mi się, że większość ma raczej umowę o pracę, ale to tylko takie moje domysły :-) już tu nie pracuję więc też mogło się coś już zmienić :-)

Puf puf

Jak od października to nie za długo bylaś tą stałą klientką :-) Moim zdaniem sklep wygląda jak burdel już jakoś od wakacji więc może trafiłaś te kilka razy jak akurat czysto bylo :-P :-P A moźe Cię zwolnili i teraz obsmarowujesz nowe dziewczyny żeby się zemścić? :-)

Beata

Polecam wybrać się do Gdańska. Byłam stałą klientką w tym sklepie od połowy października. Nie wiem co się stało teraz, ale sklep od jakiegoś tygodnia wygląda jak lumpeks... totalny bałagan, a Pani pracująca była bardzo zajęta komputerem. A jak chciałam się o coś zapytać, to powiedziała mi tylko że jest jeden rozmiar i poszła "za ladę". Mieliście takie fajne dziewczyny, które dbały o porządek i klientów. Szkoda, już tam nie zawitam.

.o.

Czy coś się zmieniło? Czy teraz jest jakieś nowe forum pod linkiem Olika? Bo coś cisza

marcinek

ta firma to sklep odzieżowy wysokiej jakości. Punkt oferuje niezwykle obszerną gamę produktów - modnych elementów odzieży, wiec wydaje mi się, że tutaj jest szeroki wybór, a poza tym można dobrze zaeobić, bo firma ma naparwde stabilne warunki.

Elza

Sklep caymam galeria na jeziorem w Koninie- ceny niezgodne tym o skanuje obsługa, nie przyjmuje reklamacji po godzinie od zakupu wadliwego produktu,nitki wisiały przy dwóch tych samych bluzach i nie można było zamka przez to rozsunąć aby przymierzyć

Daisy

W tej firmie owszem nic nie jest dobrze zrobione.Jednym wielki wałkiem można to nazwać.Made in china podpięte pod metką "Olika". Kopia,kopia, kopia.

Daisy

Pani sie cieszy z tej dobrej wypłaty i premii a w innych miastach dziewczyny pracują na premie innych pracowników z obrotów mc.

banan
@Daisy

Może nie do końca jest wszystko zrobione jak należy.

xxx
@Daisy

A pani ,by się nie cieszyła?

?

Szkoda , że nie pracuje Krzysiek i Staszek.

lola

Chyba nie chodzi tutaj , że jest cieżko w magazynie.Pracował tyle lat i dawał radę, a teraz nagle było mu ciężo ? Myślę, że może jest jakiś inny powód. Staszek też się zwolnił .Ciekawe co tam się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski - Ostróda

• Jak się pracuje w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Zobacz opinie na temat firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Kandydaci do pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski