Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Inrzynier

Zastanawialiśmy się wówczas, co robić, by tak się stało. Mówiliśmy: „Trzeba Polskę rozwijać, trzeba budować infrastrukturę, tworzyć szanse, dać wędkę, by ludzie mogli sami złowić sobie rybę, by stworzyć dla nich lepsze warunki życia, lepsze warunki do rozwoju biznesu, do rozwoju osobistego”. Krótko mówiąc: by Polska była krajem równo rozwiniętym i przyjaznym dla swoich obywateli. Ale w pierwszej kolejności mówiliśmy: „Trzeba podnieść jakość życia rodziny i trzeba zrobić to szybko. By rodzina mogła odetchnąć, by mogła dobrze funkcjonować”. Ale zaraz potem przyszły wielkie programy społeczne wspierające rodzinę, takie jak 500+, które nie tylko rzeczywiście dały realne wsparcie, dając rodzinie szansę, możliwość decydowania o swoich sprawach poprzez to 500 zł na dziecko, które jest wychowywane przez rodziców – ale przede wszystkim stały się wielkim kołem zamachowym dla polskiej gospodarki. Ogromnie wsparły konsumpcję, wsparły obrót gospodarczy, wsparły nasze PKB i okazało się, że Polska weszła na drogę bardzo szybkiego rozwoju gospodarczego, który był spektakularny w skali Europy, a śmiało można mówić, że także świata. Ale nie zapominaliśmy o tym, co ważne, twarde i mocne, a właśnie tym są wielkie inwestycje. Czy trzeba było tylko po prostu zwykłych dróg? One też były potrzebne. Dlatego zaraz został uruchomiony Fundusz Dróg Samorządowych, by wesprzeć samorządy w tworzeniu dróg lokalnych. Ale to także wielkie, ambitne inwestycje, które plasują nas wysoko w skali Europy i świata, bo takie mamy ambicje. Chcemy, by Polska była krajem tak rozwiniętym, by odnosiło się to odpowiednio do jej wielkości, położenia i do tego, jak wielkim jesteśmy narodem, a jest nas 38 mln. I nie mam żadnych wątpliwości, że jesteśmy w stanie realizować ambitne cele, skoro Polacy potrafią wybijać się na całym świecie, co przez setki lat historii i trudnych dla nas lat emigracji niejednokrotnie pokazaliśmy. Dlatego powstała idea budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, który będzie nie tylko hubem przesiadkowym w skali Europy, ale który będzie też ogromnym impulsem rozwojowym dla polskiej gospodarki; który wpisze się w wielki plan Trójmorza, bo będzie największym portem komunikacyjnym w naszym regionie; który zepnie komunikacyjnie właściwie wszystkie regiony Polski poprzez rozwiniętą sieć kolejową i drogową; który wreszcie będzie dawał Polsce rozpoznawalność na całym świecie i spowoduje, że Polska stanie się także atrakcyjnym miejscem do tworzenia wielkiego światowego biznesu.

Xxyz

Pracuję w firmie Kruk ponad 3,5 roku. Na początku wydawało mi się, że to pracodawca godny polecenia. Niestety z czasem coraz więcej prawdy zaczęło się wylewać. Ładne "opakowanie", a w środku... nic. Większość liderów nie posiada absolutnego minumum, jakie lider - czyli osoba kierująca zespołem, motywująca - powinna mieć. Polityka "spychozy", czyli spychania winy na tych, którzy robią dla tej firmy najwięcej, a tak naprawdę nie mają nic do gadania. Przez ten czas, kiedy pracuję w GK Kruk dowiedziałem się jednego - można być pewnym tylko jednego: zmian. Bez względu na stanowisko, na jakim jesteś, nie patrząc na staż czy zaangażowanie, możesz przyjść do pracy i "za pięć dwunasta" usłyszeć, że to Twoje ostatnie pięć minut w tej firmie. Brak poszanowania dla pracowników, wywieranie nacisku, zachowania noszące znamiona mobbingu czy dyskryminacji to codzienność. Wszystko o nas bez nas - podejmowanie absurdalnych decyzji bez konsultacji z osobami, które tę robotę wykonują i znają ją najlepiej. Wprowadzanie naprawdę bezsensownych zasad, mających na celu stworzenie jedynie sztucznych powodów do zwolnień. Jeżeli ktoś rozważa zatrudnienie się w firmie Kruk - proszę zastanowić się kilka razy. Piszę ten post ku przestrodze. W tej firmie naprawdę dzieje się coraz gorzej.

Psychiatra

Te wszystkie wpisy, poza autorami czytają średnio 2 (słownie: DWIE) osoby tygodniowo... Antywindykator jest jednak przekonany o swojej życiowej misji - udaj się człowieku(jeszcze...) na badania psychiatryczne, NATYCHMIAST ! Tracisz człowieczeństwo, choć wydaje ci się, że coś twierdzisz, to tylko ... szczekasz tak samo.

Teren

Brawo Getback! Za marzec mamy odzyski ponad 21 mln złotych czyli ponad 60% więcej niż za luty. Głupio wam teraz? Zobaczycie jak pokarzemy za kwiecień to się ze wstydu pochowacie nieudaczniki. Dłużnicy sami dzwonią i proszą o możliwość ugody i wpłaty, kwiecień zapowiada się rewelacyjnie.

@Teren

Brawo klaka, brawo ty! A miało już nie być kreatywno-wirtualnej księgowości. Kto czyta te wypierdo-raporty, to wie o co chodzi :) A ty się branzlujesz cyferkami z z.up.y wziętymi :D

Teren
@K.A.T.

Wiesz ile dziennie robimy ugody? Nie wiesz to się zamknij. Dłużnicy płacą coraz lepiej, a jak ich dojeżdżamy telefonami kiedy siedzą w domu i muszą przy rodzinie rozmawiać o długu, to płacą jeszcze ładniej. 21 milionów było za marzec, a jak pokarzemy za kwiecień to wam szczęki opadną. Już teraz wynik jest lepszy o 45% niż w marcu jak przeczytasz całość to zapomnisz języka w gembie.

Pieprzysz bez sensu jak wuj spod kredensu. :) :D

niby zadłużona
@Teren

To jest (usunięte przez administratora)firma która najpierw podpisuje ugodę a potem sprzedaje dług mimo że warunki ugody są przestrzegane,odsprzedaje dług w pierwotnej wysokości bez tego co zostało już zapłacone(PIENIĘDZY KTÓRE WZIĘLI OCZYWIŚCIE NIE ODDAJĄ).Nowa firma oddaje sprawę długu do komornika komornik w wyniku egzekucji odzyskuje cały dług i nagle po trzech latach Get Beck przypomina sobie o długu i nie dociera do nich że dług w wyniku egzekucji został spłacony,oskarżają o nieuczciwość komornika,nękają telefonami i straszą kolejnym komornikiem.Sprawę zgłosiłam do Prokuratora Generalnego z dwóch artykułów wyłudzenie i stalking. Nie wierzcie tej firmie to (usunięte przez administratora) jedna afera przyschła to zaczynają działąć od nowa.

@niby zadłużona

Jest super !!! Siedzę w domku i ścigam dłużników, a o takich premiach jak mamy, ci z Kruka mogą tylko pomarzyć !

Gag
@niby zadłużona

Do kogo? Prokuratura generalnego? Może do Mateusza Morawieckiego jeszcze?

Pracownica

Nie ma żadnych premii.

Pako
@Teren

Go$ciu jesteś naprawdę nawiedzony????

@Teren

Marność nad marnościami i tylko marność....

@Pracownica

Są 500zł brutto w terenie :) Podstawa 4200zł brutto i jest super :))))

@pracownik

4200 to chyba za dwa miesiące :)

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
Tropiciel smrodu

Praca polegająca na wydzwanianiu z automatu generującego numery telefoniczne,wypowiadanie ściśle okreslonych formułek,improwizacja,socjotechnika,prowadzenie rozmowy w trybie przesłuchania,pozyskiwanie pełnych danych osobowych.Wywieranie presji, oraz bezwzględne wmawianie często nieistniejących, lub przedawnionych długów, jako zobowiązanie wymagane w trybie natychmiastowym,dążenie do zmęczenia rozmówcy zwanego dłużnikiem w celu podpisania ugody.

Nie ma premii, to co piszą to jakaś bzdura!!!!!! A wypłata to ledwo ja dojdzie do 2tys cieszymy się!!!!!!. Ledwo starcza na życie!!. Tak zaoszczędzają aby zyskać!!!!

Nie polecam szczerze. Jeśli macie wysyłać tam aplikacje CV poważnie się zastanówcie jeśli wiele innych lepszych i korzystniejszych prac. W tej pracy będzecie słuchać obraz słownych, grozenia i wiele innych nie przyjemnych rozmów was czeka i tak przez 8h dziennie z czego wiadomości, plus ciągła krytyka ze nie odpowiednio przeprowadzona rozmowa tp. Wyzysk z pracowników i traktowanie ich jak tania siła robocza. Średnia wypłat za maj dla szarych pracowników wynosiła ok. 1900zl przykre :(

Kierownik

W dalszym ciągu spływają dane i już w tej chwili naliczyliśmy 19.207.854,28 zł tytułem odzysków oraz 42.718.354,08 zł z wpłat wynikających z portfeli sprzedawanych do innych funduszy własnych, które to transakcje zostały odwrócone z funduszy zewnętrznych i które w poprzednich okresach nie były wykazywane jako odzyski, a teraz zostały zawrócone.

@Kierownik

olaboga co to będzie jak spłyną kolejne dane i kolejne, rekord normalnie i imprezka tydzień będzie się kręciła :)

@Kierownik

Kto naliczył? Świstak z królikiem i dalej zawijają w te sreberka?

KierownikKierowników

Majowy wynik to dokładnie 14.511.272 zł. oraz 35.152.334 zł z wpłat wynikających z portfeli sprzedawanych do innych funduszy własnych, które to transakcje zostały odwrócone i które w poprzednich okresach nie były wykazywane jako odzyski. JEST DOBRZE !!!

Superwizjorka
@KierownikKierowników

Zdecyduj się członku o tych funduszach to zewnętrzne czy własne?

@KierownikKierowników

"JEST DOBRZE !!!" Znaczy się w jakim sensie kakaowe oczko czy gała jechana?

Terenowy

Ludzie godzą się na ugody jak nigdy! Boją się.

@Terenowy

boją się? straszysz ludzi, że jak ugody nie podpiszą to wirusem im zarazisz? :D OK, a teraz przestań już się moczyć z podniecenia i wróć na ziemię pacanie. myślisz że ktoś ci uwierzy w te ugody na przedawione pseudodługi?

Kierownik

Jest mała korekta... Odzyski w maju wyniosły 14,5 mln zł. ale ma być jakieś cofnięcie zaległych środków z funduszy zewnętrznych na kwotę 36 mln zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to podobno jest największy pozytyw maja.

Nieźle. Windykując telefonicznie z domu pobiliśmy rekord odzysków w tym roku ! 14,8 mln zł czyli 124% realizacji planu !!! Może warto pozostać przy tym...

antywindykator

co tak słabo? za czasów kąkolewskiego to było 100 mln miesięcznie :D windykowani to siano powinni ci do domu w zębach przynosić

Irek

Jaki rekord (usunięte przez administratora) przecież rekord to mieliśmy w marcu i było 21 mln zł. Liczyć nie potrafisz tempaku?

Ty jesteś dzisiaj przed masturbucją, w trakcie czy już po?

Czy pracodawca GetBack S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W firmie mamy kilka programów motywacyjnych. Są na przykład premie. Obiecywane i nierealne do otrzymania z uwagi na nierealne cele, ale mimo wszystko na papierze te premie są. Są konkursy dla najlepszych w danym miesiącu, można wygrać kubek na kawę z logo firmowym, natomiast ostatnio nagroda była nie byle jaka, zarząd zaoferował voucher na panią z roksa.pl i pracownicy żyły sobie wypruwali w tym wyścigu.

J

Jakiś nowy kierownik jest. Jak pisze maile motywujące to nikt nie wie o co mu chodzi. Z Wrocławia chyba

Tak klepaniem po ramieniu. Premia max 500zł ale jak osiągniesz pow 100% w 3 progach. Ogólnie kolesiostwo.

@J

Było 4 teraz zostało 2 kierowników. Jeden degradacja na teren. (usunięte przez administratora)Ale jest nowy dyrektor z Wrocławia :) Wszędzie go wywalili więc trafił do getBACK. Kilku już takich jest :)

K.A.T.

To zależy co masz na myśli... :)

antywindykator

ojejku a co to się podziało że biedni pracownicy dostępu nie mieli, jakiś haker im komputerki zawiesił? 500 nowych pracowników szukacie? chyba wolontariuszy :) a poza tym to powodzonka w mieleniu tych dawno przedawnionych spraw.

Nowy pan dyrektor terenowej, kierownicy degradacja w teren na stare sprawy. Na placu boju zostało dwóch kierowników co najbardziej liże d. nowemu dyrektorowi. Ludzie będą walić drzwiami i oknami do tej upadającej firmy...

Pytanko

Kto odpowiada w Getbacku za odzyski ?

Pieniążek
@Pytanko

Tutaj nikt za nic nie odpowiada.

Pracownica

Już possałaś? Z koleżanką hciałyśmy się zbliżyć, ale czy warto zaczynać jak go zwolnią zaraz?

Ktoś z zewnątrz

Widzę po wpisach, że niewiele osób tuma pojęcie na czym polega działalność firm windykacyjnych. Otóż polega ona na zwindykowaniu (odzyskaniu) pieniędzy z długów, do których prawa nabyła od pierwotnych wierzycieli. Czyli im więcej odzyskają tym większy zarobek firmy - na podobnej zasadzie co firma która produkuje towar - im wiecej go wyprodukuje i sprzeda tym wiecej zarobi. Często to tu zarzucane jest Getbeckowi działanie niemoralne - bo chcą wyrwać pieniądze od osób starszych lub biednych (niektórzy nazywają to nawet kradzieżą). Pytanie tylko czy moralne jest zachowanie ludzi którzy zaciągnęli zobowiazanie lub nie płacili rachunków i nie mają zamiaru długów spłacić?często licząc na przedawnienie. Pracownicy Getback kontaktując się z dłużnikiem mają za zadanie odzyskać pieniądze i w tym problem że rzadko kiedy dłużnicy są skorzy do dobrowolnej ugody i znacznie częściej efekt w postaci rozpoczecia spłaty długu daje twarda postawa windykatora (nie piszę tu o groźbach typowo gangsterskich - takie pewie się też trafiają ale stanowią mały odsetek z wszystkich spraw) tym niemniej wielokrotnie dłużnicy jakikolwiek telefon od windykatora, sms czy email już traktują jako nękanie. Trudno żeby firma, która przecież wyłożyła pieniądze na zakup tych długów nie starała się na wszystkie sposoby doprowadzić do zwrotu tych środków oraz jakiegoś zarobku. Działanie Getbacku nie odbiega od innych firm windykacyjnych - branża ma złą opinie bo kojarzy się z długami a dokładniej z bólem ich spłaty. Należy też wspomnieć że prowadzenie działań windykacyjnych w przypadku spraw przedawnionych nie jest sprzeczne z prawem bo dług w takiej sytuacji nie znika (odpada jedynie możliwość dochodzenia go przed sądem). O tym jak się pracuje w Getbacku nie jestem nic w stanie napisać bo tam nie pracowałem. Wiem natomiast, że dochodziło tam do wielu przekrętów z udziałem władz spółki oraz firm i osób poza spółką. Wszystkie te działania były prowadzone na szkodę spółki(uderzyło głównie w obligatoriuszy i akcjomnariuszy) a nie w dłużników. Zastanawiające jest też to że większość opinii o Getback jest tu na temat kontaktów Getback z dłużnikami a nie jak się w firmie pracuję, co oferuje itp.- czego można oczekiwać od portalu o zatrudnieniu. Dyskusje tu wyglądają bardziej jakby niektóre osoby z jakiegoś powodu chciały zemścić się na Getbacku. Nie będę wynikał dlaczego - w każdym razie teraz będzie o to trudniej bo spółka po zawarciu układu powoli powraca do normalnego funkcjonowania. Powyższy tekst stanowi jedynie moje spojrzenie/przemyślenia - każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. I to by było na tyle.

SIEMKA
@Ktoś z zewnątrz

Zapraszamy dziś do HELIUM !!! Pogadamy o naszej pracy na imprezie firmowej. Warszafka miała impre w środę, dzisiaj bawi sie LUBLIIIIIIIIIIIIIIIINN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Ktoś z zewnątrz

skończ te swoje idiotyczne wygłupy. masz ludziom za złe, że nie chcą płacić lewych, nieudowodnionych albo przedawnionych roszczeń? a jeśli ja do ciebie zadzwonię i zażądam zapłaty mi 25 tys zł, to od razu grzecznie zapłacisz czy jednak każesz mi stuknąć się w łeb i spadać na bambusa? jesli getback chce pieniądze, to niech zwyczajnie udowodni że roszczenie jest należne. proste. tylko tyle i aż tyle. co z tego że spółka wyłożyła pieniądze na zakup? zmuszał ktoś? jest biznes, jest ryzyko. a że kupowali też kota w worku, to już problem getback. twarda postawa windykatora? twarde to taki windykatorek-cwaniaczek może mieć lądowanie ze schodów chociażby, jak za bardzo zacznie fikać i będzie mu się wydawało że może kozaczyć. owszem długi należy i trzeba spłacać - ale dług musi istnieć. sęk w tym, że getback zazwyczaj nie potrafi tego udowodnić; wniesie pozew by po sprzeciwie (usunięte przez administratora) z sądu w podskokach. i najważniejsze w kwestii windykacji roszczeń przedawnionych. polecam ci lekturę art 117 §2(1) kc w brzmieniu: po upływie terminu przedawnienia nie można domagać się zaspokojenia roszczenia przysługującego przeciwko konsumentowi. zatkało kakało? przeczytaj całość, przemyśl i się już więcej nie kompromituj.

antywindykator

owszem, ustawodawca od 9.7.2018 wprowadził art. 117(1) kc §1. w wyjątkowych przypadkach sąd może, po rozważeniu interesów stron, nie uwzględnić upływu terminu przedawnienia roszczenia przysługującego przeciwko konsumentowi, jeżeli wymagają tego względy słuszności. §2. korzystając z uprawnienia, o którym mowa w §1, sąd powinien rozważyć w szczególności: 1) długość terminu przedawnienia; 2) długość okresu od upływu terminu przedawnienia do chwili dochodzenia roszczenia; 3) charakter okoliczności, które spowodowały niedochodzenie roszczenia przez uprawnionego, w tym wpływ zachowania zobowiązanego na opóźnienie uprawnionego w dochodzeniu roszczenia. również przed nowelizacją sąd miał taką możliwość na podst. art. 5 kc. pytanie: znasz jakiś taki przypadek, aby sąd nie uzględnił zarzutu przedawnienia przed 9.7.2018? rocznie w skali kraju palców jednej ręki wystarczy. minęło półtora roku obowiązywania nowelizacji, znasz jakiś wyrok sądu który nie uwzględniłby przedawnienia? więc nie teoretyzuj, tylko polegaj na praktyce i orzecznictwie, zwłaszcza ze ewentualne wątpliwości sądu z §2 pkt 3 są do obalenia w sposób dziecinnie prosty - winnym dopuszczenia do przedawnienia jest tylko i wyłącznie wierzyciel jako że dłużnik nie ma żadnych narzędzi i możliwości aby powstrzymać wierzyciela od np. wniesienia pozwu czy zawezwania do próby ugodowej. inna sprawa że treść całego art. 117(1) będzie zaskarżona do TK jako niekonstytucyjna.

OBERWATOR

Warujesz tu dniami i nocami... Idź do lekarza, bo masz poważne problemy umysłowe.

OBSERWATOR
@antywindykator

Drugi co tu waruje jak pies dniami i nocami... Sąd wstrzymał bieg przedawnienia dla wszystkich spraw spółki z uwagi na to, że spółka padła ofiarą prezesa-oszusta. Dłużnik nie może wykorzystywać trudnej sytuacji wierzyciela głąby !!!

@OBSERWATOR

sąd wstrzymał bieg przedawnienia? piszesz te brednie z własnej inicjatywy czy tak ci góra kazała żeby z ludzi idiotów próbować robić? żaden sąd niczego nie wstrzymuje to po pierwsze. po drugie co ma spór NSFIZ-pozwany do wałków w getback?

hycel

WARUJ !

Gość 2
@Ktoś z zewnątrz

Możesz pisać, nasze niedouczene społeczeństwo i tak nic nie zrozumie. Narobią długów i dzieci, a potem daj i daj.

antywindykator

zgadzam się, długi trzeba spłacać - ale pod warunkiem że dług istnieje. w getback tymczasem to jakaś lewizna, sprawy bez dokumentów, braki dowodowe itp, pomijając już sprawy przedawnione. ba, getback to jeden wielki dłużnik - okradziono obligatariuszy na ponad 2,5 mld zł i nikt jeszcze nawet złotówki nie zobaczył, a zanosi się na to że już nie zobaczy. chcesz zatem całą kadrę getback do kamieniołomów wysłac? masz tutaj moje pełne poparcie! :)

Liblin

Masz racje kretynie tylko że są sytuacje kiedy wszystko si€ wali zostajesz bez pracy i co dalej a dziadem to dam jedteś kretynie skoro tak wyrażasz się o ludziach ktuży popadli w długi nie ze swojej winy

Xmen
@Gość 2

I o czym świadczy wypowiedz windykatora że nadsze niedouczone społeczeństwo nic nie rozumie Windykatorze zastanów się czy ty jesteś douczony nierobie lubelski

niby zadłużona
@Ktoś z zewnątrz

Z tej opinii jasno wynika że autor musi mieć jakieś powiązania z tą firmą,że tak zajadle ich broni,dłużnicy są be,jednak nie zgodzę się z tą opinią,gdyż Get-Beck domaga się zwrotu długu który trzy lata temu został spłacony,w bezczelny sposób podważa wiarygodność komornika sądowego i to jest według Pana uczciwe,podpisałam z nimi ugodę warunków której przestrzegałam oni sprzedali dług innej firmie w pierwotnej wysokości,tego co im płaciłam oczywiście nie oddali ani mnie ani firmie która od nich ten dług kupiła i co tego nie można nazwać złodziejstwem,dysponuję dokumentami spłaty długu a do nich to nie dociera,dalej będzie Pan twierdził że to firma działająca zgodnie z prawem.

Analityk

Poczekajmy na wyniki konkurencji - jeżeli u innych spadło, a Getback utrzymał poziom odzysków, to Mistrzostwo Świata w wykonaniu tego windykatora !

Krzysztoff
@Analityk

Podczas gdy inne spółki będą tonąć, Getback może okazać się pożądanym pracodawcą na rynku windykacyjnym.

@Analityk

mistrzostwo świata to była kradzież 2,5 mld złotych za obligacje. a teraz zlodzieje obiecali że oddadzą zaledwie 25% ukradzionych pieniędzy. podkreślić należy - obiecali.

Krzysztof
@antywindykator

Bardziej martwiłbym się teraz o obligacje Kruka, których jest miliard zł do spłacenia w ciągu najbliższych dwóch lat. Jak odzyski im spadną to nie zrolują obligacji i będzie upadłość albo wniosek o restrukturyzację.

Czyżby czyżyk czy inny ptaku
@Krzysztof

Opinie byłych lub obecnych pracowników o pracodawcy. Merytoryka, że hoho!

OBLIGATARIUSZ

Nie wiem, jak Wy to robicie, ale wyższe odzyski miesiąc do miesiąca w szczycie kwarantanny, to super wyczyn ! Dziękuję pracownikom i gratuluję kwietniowego wyniku.

Dr Anus
@OBLIGATARIUSZ

Czyżby "mini-ratka" weszła w kakaowe oczko? Bedzie jeszcze seria bolesnych lewatyw.

Krasnystaw
@OBLIGATARIUSZ

Gdzie odzyski były większe jak w marcu były 21 417 852 PLN, a w kwietniu 12 402 150 PLN to pacz ile spadnęły.

@OBLIGATARIUSZ

Dzięki za docenienie naszej pracy !

Dr Anus

Wazeliny nigdy dość - a lubrykanty zawsze w cenie!

Antywindykator

Ja wpłaciłem. Skromnie ale grosz do grosza.... Uważam że warto

k.a.t.
@Antywindykator

Ja terz. Posdroofka ::) D

Twoja stara

Ptaszki śpiewaj, że pan Vice z Kruka zamroził premię do końca 2020 r. :) na raty starczy ? sprawy zabrane przez Spółkę z Cypru obsługujecie ? hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.