Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

W nowy rok wchodzimy z nadzieją ! Nie po to spółka zawierała układ, żeby teraz upaść. Mamy odłożone pieniądze na trzy raty układowe, więc jak czytam, że tu będzie zaraz upadłość po pierwszej racie, to nie żal mi tych obligatariuszy co tak piszą. Jak to jest ich sposób na odreagowanie tego, że nie przejęli spółki dzięki konwersji, to gratuluję ! Zresztą przy takim szefostwie, to po miesiącu nikogo już by nie było tutaj w pracy, poza chyba tymi osobami - taka słoma z butów im wychodzi... Spółka powinna moim zdaniem zacząć ścigać tych hejterów, bo to nam utrudnia odzyskiwanie długów, z których pochodzić będą ich spłaty - co za debilni ludzie robiący we własne gniazdo !

@Michał

jakie wy tam macie pieniądze na raty? zabezpieczeni jeszcze nie zostali spłaceni, a ty bredzisz o pieniądzach na raty. jakie utrudnienia w odzyskiwaniu długów? sprawy są takie, że albo nie ma długów, albo długi przedawnione, nade wszystko jednak getback w windykacji jest cienki jak sik pająka i z sądu uciekają tchórze :)

@Michał

Gratuluję iście po-sylwestrowego nastroju. Mam nadzieję, że jak szampańskie podejście do sprawy zejdzie tak już pod koniec karnawału, to czytając ten wpis sam wróżbito Michale będziesz się sam zastanawiał - kto go napisał :) PS. Nikt nie odbiera nadziei oraz marzeń.... W tej beznadziei. Faktycznie padła taka propozycja ze strony pracowników, problem tylko, że cicho sza... To informacja poufna! :)

@K.A.T.

Czy wy tu jesteście na etacie ? Nieważne... Gdyby odzyski były super, obligatariusze odzyskaliby 100% wpłaconych pieniędzy, ale dzięki takim jak wy, mogą liczyć na marne 25%. Możecie być z siebie dumni...

Mirabelka
@Michał

Czyli uważasz że winnym kradzieży 2,6 mld zł pieniędzy obligatariuszy nie jest GetBack, który te pieniądze ukradł, tylko ludzie którzy nie zamierzają płacić i nie dają się wrobić w długi przedawnione albo w długi które w ogóle nie istnieją oraz ich prawnicy wygrywający w sądach? Niesamowicie podoba mi się twój tok rozumowania. Tak trzymaj, czuj czuj czuwaj!

@Mirabelka

Ależ to tylko taka mała niewinna hipokryzja @Mirabelko. MY znaczy się ja próbuję coś rzucać w tym temacie i jak grochem o ścianę niestety.

@Michał

wiesz stary, urzekła mnie twoja historia :) niech ci będzie, przyznaję się - to ja jestem winny że getback wydymał obligatariuszy i nie ma z czego oddać ukradzionej kasy, bo podpuszczam dłużników aby niczego nie płacili jak również ja sam ściągam kasę od getback (od funduszy getback) za zwrot zasądzonych kosztów. aloha! ps. zapomnialeś o złodziejskiej kaście sędziowskiej, co rzuca getbackowi kłody pod nogi i oddala powództwa nie rozumiejąc że wyciąg z ksiąg rachunkowych funduszu to niepodważalny dowód na istnienie roszczenia :D

@antywindykator

Taka sobie kaczka dziwaczka - jak połknęła ca. 3 mld zl - mówi, że odda potem :)

Szczęśliwy

ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. A FIRMA NIECH ZACZNIE PRZESTRZEGAĆ STANDARTÓW I NIE PRÓBUJE WYŁUDZAĆ NIE ISTNIEJĄCYCH DŁUGÓW (PRZEDAWNIONYCH). POLECAM KANAŁ(usunięte przez administratora). PL "akcjawindykacja" oraz "teraz ja mowie" GDZIR TO SĄ OPISANE TAKIE PRAKRTKI FIRM I SA PODANE ODPOWIEDZI (ŁĄCZNIE Z PARAFRAFAMI, PRZEPISAMI) GDZIE TAKĄ FIRMĘ MOŻNA RAZ DWA ZAGIĄĆ

@Szczęśliwy

przedawniony dług to dług istniejący. dług bezzasadny to nieistniejący.

K.A.T.

Ameryki to waść nie odkryłeś, ale po co ten cały stek kolokwializmów i wulgaryzmów? Pewnie dlatego, by wypowiedź była bardziej "soczysta". :)

Pit

Widzieliście to ? Czytajcie: Po pierwsze, po zakończeniu procesu restrukturyzacji odejdzie spółce bardzo dużo kosztów. Wydajemy teraz sporo pieniędzy miesięcznie na prawników, firmy audytorskie, zarządcę i inne rzeczy, które wymusza na nas PPU oraz (co niezrozumiałe!) RW w kolejnych uchwałach. Dodatkowo w ramach tego procesu przeprowadziliśmy wiele działań restrukturyzacyjnych. Zamknęliśmy kilka spółek, połączyliśmy nasze biznesy, wyszliśmy z rynków zagranicznych, uporządkowaliśmy bilans, zwolniliśmy kilkuset pracowników. Zresztą w przypadku niektórych z nich wciąż trwają okresy wypowiedzenia, poza tym wypłacamy każdemu należne odprawy. Także już w tej chwili jesteśmy mocno odchudzeni, ale nie mamy wcześniejszych, dużych obciążeń finansowych, z wyjątkiem oczywiście wierzytelności. Najniższy spodziewany pułap kosztów osiągniemy w lutym lub marcu przyszłego roku. Po drugie nasza bardzo spokojna i realna strategia zakłada, że w kolejnych latach będziemy trzymać przychody na stabilnym poziomie, które powinny rosnąć, dbając przy tym o rentowność. Kapitał na spłatę długów w kolejnych dwóch latach już mamy, ale nawet gdyby – czego nie zakładamy – spadła nam po tym czasie rentowność, to wciąż mamy w rezerwie pieniądze z pozwów przeciwko fraudom. Mamy też możliwość zarabiania na działalności usługowej o czym informowaliśmy ostatnio przy okazji wygrania przetargu na obsługę długów hipotecznych banku. A to nie wszystkie nasze opcje, bo jest więcej instrumentów finansowych na takie okazje. Także wystarczy nam nie tylko na spłatę, lecz także na dalszy rozwój, o to się nie martwię. Myślę, że na tym właśnie polega dojrzałe, odpowiedzialne zarządzanie biznesem: nie tylko koncentrowanie się na tu i teraz, lecz także patrzenie cały czas do przodu i bycie gotowym do działania w różnych warunkach. Pozostaje mieć tu jednak nadzieję, że nikt nie będzie nam w tym złośliwie przeszkadzał... Wreszcie po trzecie, na razie nie mamy żadnej presji na wzrost, bo i tak po zakończeniu procesu restrukturyzacji z obecnych 3,75 zł zapewne kurs skoczy co najmniej o 100 proc. w górę. W przyszłości zamierzam dokładnie wyjaśnić akcjonariuszom z czego to wynikało. Jest to realne i wiarygodne, oparte na moim doświadczeniu. Będziemy spokojnie pracować, spłacać długi, a po ich spłacie nasza rentowność przecież siłą rzeczy wzrośnie, więc nie ma też obawy o wypłaty dywidendy w przyszłości. Moim zdaniem giełda nie będzie nam stała na przeszkodzie. Życie mnie nauczyło, żeby nigdy nie mówić nigdy, bo wszystko się zmienia. Najpierw musimy wyjść na prostą, a potem zobaczymy, jaki model działania będzie dla nas najlepszy. Na pewno konkurencji łatwiej z powodu naszego "przeżycia" nie będzie na polskim rynku, więc możemy być pewni ataków z różnych stron. Niech i tak będzie, ale pod jednym warunkiem: niech to oznacza dalszy wspólny rozwój biznesu. Tylko wtedy taka gra ma w ogóle jakiś sens. Na zakończenie, powiem raz jeszcze, że jestem pewien na 99,9 proc., że wszystko pomyślnie się zakończy. To by oznaczało, że w przyszłym roku wyjdziemy z procesu restrukturyzacji, a najpóźniej od drugiego kwartału 2020 r. zaczniemy długo wyczekiwany nowy etap w naszej działalności.

@Pit

OK, ble,ble, ble. Najważniejsze, kiedy firma wydmuszka zacznie oddawać ukradzione pieniądze? Racz odpowiedzieć na to całkiem proste pytanie, panie Pit :)

Pit
@Pit

Przeczytałem te dwa komentarze wyżej i ich poziom mnie powalił. Jeżeli to są antagoniści spółki, to ja jej bardzo dobrze wróżę !

Do antywibratora

Największym trolem i pałka jesteś ty i to od dawna. Wymieniłeś juz podkladke pod mysz na święta? Jestes największa ofiara losu.cale twoje zycie to to forum .żal.

@Do antywibratora

współczuję wam półdebilom. nawet w święta myślicie o getback i freda marszczycie z podniety tą firemką. żenada...

@Pit

Jak już coś wklejasz, to wypadałoby podać źródło :) Cytujesz trolla co bawi się słowami i myślisz, że tzw. "ciemny lud" to kupuje i będzie powtarzał za swoim guru jak mantrę? :) He, he, he - pominąłeś waść ostatnie zdanie, kluczowe zdanie tej wypowiedzi: "(...)To by oznaczało, że w przyszłym roku wyjdziemy z procesu restrukturyzacji, a najpóźniej od drugiego kwartału 2020 r. zaczniemy długo wyczekiwany nowy etap w naszej działalności. Spółka zmieni nazwę na HIP - HOP Helping Indebted People - Human Opening Program i pamięć o getbacku zaniknie...". Ahoj!

@Pit

"Jeżeli to są antagoniści spółki, to ja jej bardzo dobrze wróżę !" IMHO powaliło mnie, że za spółką stoją już wróże (może nie pokroju wróża Macieja). A ty z czego wróżysz? Z kamyków rzecznych czy fusów po kawie?

Recepcja
@Pit

Jak to możliwe, że wyciekła poufna notatka zarządu ???

Wiill
@antywindykator

A Ty myślisz od prawie 2 lat i jak Nostradamus wietszysz koniec... A tu hu...:)

Tom

Firma mało profesjonalna będąc jej dłużnikiem proponują ugody A następnie słyszy się kolejnego dnia że wierzyciel się nie zgadza i tak już ktorys raz z kolejki osoba przy telefonie nie ma władzy decyzyjnej. Nadmienię że zawieranej już dwie ugody i przy pierwszej rozmowie telefonicznej podejmowano decyzję o częściowym umorzeniu i rozłożeniu na raty. Kompletna porażka.

@Tom

kolego, z getback to się w sądzie wygrywa. aczkolwiek często nie zdążysz wygrać, bowiem uciekną z sądu cofając pozew, kiedy tylko wniesiesz sprzeciw :) skoro proponują ugody, to znaczy że sprawy w sądzie nie było i szukają frajera. więc niech idą do sądu i życz im powodzenia.

@antywindykator

Tylko za mi już komornik ściąga kasę niestety więc chciałem to załatwić ale jak opisałem nic z tego brak decyzyjnosci i kompetencji

@Tom

Hmm, ale co tu jeszcze załatwiać? Jak był prawomocny nakaz i wszedł komornik, to po co jeszcze jakieś dodatkowe pogaduchy/ugody z kanciarzem? Bo i owszem zdarzało się, ze po komorniku, jakieś jeszcze roszczenia się często gęsto zdarzały.

@Tom

to trzeba bylo wygrać sprawę, bądź raczej nie pozwolić sobie na porażkę. cóż, stałeś się baranem do strzyżenia, podejrzewam że na własne życzenie. jeśli sprawy nie da się odkręcić (kwestie doręczenia nakazu zapłaty), to niech komornik dokończy temat - nikt więcej cię nie oszuka na jakichś ugodach.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tom

Nadmienię iż w firmach mających większą renomę i dłużej działających na rynku miałem 2 razy większe zadłużenie.

@Tom

Mówisz Waść: "w firmach mających większą renomę", przecież wszystkie działają na tych samych zasadach.

Mikołajek

Widzieliście, co dzisiaj akcjonariusze jedli na walnym ? Resztki z naszej wczorajszej wigilii firmowej, hahahaha !!! U nas nic się nie marnuje, hahahahahaha !!!

@Mikołajek

Nie bój żaby, tylko kwestią czasu jest - jak własne ekskrementy będziecie żreć....

Hh
@K.A.T.

Ty juz to prawie 2 lata powtarzasz. Jesteś nudny i pusty jak lotnisko w Radomiu.

Miśka
@Mikołajek

Resztki? Przecież sami mieliśmy to, co sobie z domu przynieśliśmy na wspólną wigilię firmową i nic nie zostało, każdy wziął sobie do domu co nie zjedli, kości dla pieska.

@Hh

Repetitio est mater studiorum. No proszę, proszę i jakie komplementy.... :)

@Mikołajek

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.... Sugerujesz, ze upadła perełka windykacji startuje tym razem do nagrody wielkiej perełki recyclingu? Sukcesów samych na tej drodze biznesowego życia.

Raf

Do wszystkich dłużników co tu siedzą i plują na naszą firmę. Zapamiętajcie to sobie że oddacie z płaczem pożyczone i nieoddane pieniądze. Pan (usunięte przez administratora) uczy nas jak skutecznie windykować i mamy nowy system do windykacji i nie zawachamy się go użyć.

Jarek
@Raf

Długo na nauka potrwa ? Zajęcia praktyczne będą ? A tak na poważnie ..... nie strasz dziecino, bo się ....... ze snu zbudzisz.

@Raf

Jak tak kozaczysz, to tak na początek warto w słownik ortograficzny j. polskiego zainwestować... Bo, można się popłakać, ale ze śmiechu :)

Piotrek

Czy ktoś słyszał plotki, że ma nas przejąć PRA Group ?

Piotrek

Jeżeli twierdzisz, że getback to bankrut, tzn, że zwykły wiejski głupek jesteś...

@Piotrek

No i gdzie te zasady "dobrych prakryk" czy tam inaczej to jak zwał, tak zwał. Słoma na kilometry z butów wystaje, ale buta a i owszem jest.... "Nie osądzaj, bo sam też bedziesz sądzony" :)

K.A.T.

Ciąg dalszy o teorii spiskowej WIELKIEGO Inwerstora - tym razem zza oceanu, co uratuje tego bankruta... Dobry "wujek" z hameryki? Milczenie jest złotem....

Nina

Tego jeszcze nie było ! W piątek, bony sodexo po 5 stów ??? WOW !!! a do tego paczki wypasione mają być na święta... tak to można zapier.... Za dwa tygodnie wigilia w Arłamowie !!! Oby spadł śnieg to poszusujemy !!!!!!!!

@Nina

Faktycznie nie było i raczej nie będzie... Bony getback zwane obligacjami dalej warte mniej niż papier toaletowy, a wielkie szusowanie do dna zostało sztucznie zatrzymane i wcale do tego śniegu nie potrzeba - patrząc na wykres można co najwyżej się hulajnogą przejechać :)

K.A.T.

Ale to jeszcze nie wszystko! Cdn....

Mikołajek
@K.A.T.

cdn ale twojej choroby psychicznej

Hehe, witam w klubie :)

Katarina
@Nina

Jakie znowu bony sodexo? Nam powiedziano że będzie BONY M, jakiś występ.

Szczurek
@Katarina

Ja też słyszałem o tym Bony Em, IT chyba robi jakąś prezentację.

ph

te sa zarezerwowane dla Ciebie.

@Nina

bony to z MOPS będziesz mieć

TOPSECRET

WOW ! Nasz były prezes był z CIA !!!

@TOPSECRET

A który?!

naprawdę??? to się porobiło

@TOPSECRET

Nie był w CIA, tylko w Izraelu - i wrócił.

MIKOŁAJEK

Już jutro 6 grudnia włączcie telewizory: TV POLSAT 18:45 BEDZIE mikołajkowy wieczór reklamowy a kasa z reklam będzie przekazana na dzieciaki. WARTO POMAGAĆ

K.A.T.

Cięcia, panie, cięcia budżetu - nawet na opłaty pocztowe dalej ni ma, by listy systemowe rozysłać .... A kartka swiąteczna od getback, taka ładna, kolorowa i można było.... no, no se ne wrati pane Habranek, znaczy panie @antywindykator. He, he - łezka się w oku kręci :)

K.A.T.

PS. Po za tym Trener getback coś dosypywał do bidonu.... :)

Wrrrrrrr

Zachęcam wszystkich zadłużonych do nieplacenia prawnikom, którzy wam pomagają. Ludzie !!! Ja tak zrobiłem ! Poczekam aż się przedawni i jeszcze bede więcej do przodu , hahahah !

Wrrrrrrrrr

To z ciebie super prawnik jak się tak angażujesz w długi do 1000 zł... bo takich kwot w większości dotyczą sprawy.

@Wrrrrrrrrr

To najsampierw oprócz pozwu niezbite dowody na stół sędziego (bo referendarze bywają różni). I nie trzeba być "super prawnikiem", wystarczy umieć podjąć skuteczną obronę.

WWW

Jakbyś miał klientów, to by cie wychwalali po wszystkich odpustach, że taki skuteczny, że nic nie bierze od nich, polecaliby cie gdzieś itp. Jak wiadomo, nic takiego nigdy nie miało miejsca, oprócz twoich żałosnych przechwałek. Zejdź na ziemie...

obrońca z urzędu
@WWW

Zgodnie z prawdą pan ........ ............ miał kiedyś rzeczywiście 2 klientów. Oceniają stopień zadowolenia w skali 1-10 na 4,5. Zgodnie z prawdą nie wypowiadają się publicznie, bo nie można ich zmusić do takich wypowiedzi.

mussanka

Komornik nie prowadzi windykacji tylko egzekucję

MIKOŁAJEK

Czy ktoś już wie kiedy i gdzie będzie impreza świąteczna ??? Mam nadzieję, że to nie kolejna super balanga jak dwa weeki temu, hahaha !!!!!!!!

@Monika

A Przemysław będzie?

ALA

Śrubujemy rekordy odzysków, więc nagroda nam się należy !!! W końcu to z naszej cięzkiej pracy będziecie mieli spłaty !!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

O
@Monika

Wszyscy wiedzą a jakbys byla/byl pracownikiem to nie zadawala/wal tego pytania. Jednym słowem obnazasz sie na forum ze jestes zapewne zakompleksionym dawnym pracownikiem któremu nie wyszło...psy szczekają karwana jedzie dalej. Te wszystkie KaTy i antywidykatory wróża upadek od dokładnie 1.5 roku...a tu lipa. Ps. Zróbcie sobie konta ma zbiorniku i tam komentujcie wlasne kompleksy...

@O

Wszyscy wiedzą a jakbys byla/byl pracownikiem to nie zadawala/wal tego pytania. Jednym słowem obnazasz sie na forum ze jestes zapewne zakompleksionym dawnym pracownikiem któremu nie wyszło..(usunięte przez administratora)Te wszystkie KaTy i antywidykatory wróża upadek od dokładnie 1.5 roku...a tu lipa. Ps. Zróbcie sobie konta ma zbiorniku i tam komentujcie wlasne kompleksy... (usunięte przez administratora) "konta ma zbiorniku" - szamba masz na myśli?

K.A.T.

Z dużym prawdopodobieństwem można równie okreslić, że zawsze sika przez zamknięty rozporek :D

Mirka

Cześć. Czy coś już wiadomo o tegorocznych bonach świątecznych ?

Jessica

Co mnie obchodzi jakieś 2,5 mld złotych? Za moją pracę należy się zapłata!

Miks

a ten od kiedy jest za oddawaniem kasy ??? jak na razie to się chwali że jest miszczem niespłacania długów... coś się w główce znowu pomieszało

Karlos
@Mirka

Nic nie dostaniecie barany. Jesteście żałośni. Banda nieudaczników. Tylko próbują zastraszać i grozić ludziom.

@Mirka

No to się chyba w głowach i(usunięte przez administratora) poprzewracało.

K.A.T.

A to kryminał coś zapłaci? Hehe, mała/wielka spółka "wydmuszka" :)

@Mirka

OK. Pozwolę sobie inaczej to ująć, a mianowicie: Jakim trzeba być hipokrytą, by coś takiego nabazgrać? Czytałaś raport? - No, no same sukcesy :) A szczury doskonale wiedzą, kiedy opuścić tę krypę szorującą po dnie. A ty na jakieś waciki świąteczne liczysz :)

@K.A.T.

Czepiasz się a nie chcesz drugiej imprezy z Przemysławem!

Impreza(usunięte przez administratora)! Kiedy poprawiamy? Towar ekstraklasa takiej kreski nie wciągnąłem jak żyję. Panienki też niczego sobie szkoda że tak szybko poszły. Ps. Dlaczego Przemek przebrał się za wilkołaka?

Stefan

Czemu nie, sy.fa już mam :)

Krzychu

W (usunięte przez administratora) mam te wasze imprezy. Chodź z nami będzie fajnie, tak mówili. Będzie (usunięte przez administratora) tak mówili. I co? I jajco. Tylko ten jakiś dyro albo kiero się do mnie przystawiał. Dzięki. Człowiek nie może normalnie ładnych rurek założyć. W poniedziałek pogadam sobie z tym żartownisiem co mi zamiast kreski dał cukru pudru. Śmieszne było, tak ci się wydaje? Jeszcze zobaczymy kto będzie się śmiał jak będziesz pluł siekaczami.

No i co? Powtarzacie?

@Leoś

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

@K.A.T.

Z Przemysławem możemy nawet TRZY CZTERY RAZY ...!

YEEEEH.!.!!!

Club30

Jest dzisiaj nasz !!!!

K.A.T.

Każdy miał by kaca jak tu 2,6 miliarda spłacić, albo nie....

Cześć ! Idzie ktoś jutro na tą imprezę pożegnalną do Przemka ?

A gdzie ta impreza?

Stefan
@Marek

ja chcę iść, bo bardzo lubię Przemka, ale nie wiem czy mnie wpuszczą, są jakieś zaproszenia? a gdzie dokładnie ta impreza i kiedy? dajcie jakieś info!

@Marek

a możemy? baardzo byśmy chcieli pójść! gdzie ta impreza i o której godzinie?

@Marek

a wie ktoś dokąd Przemysław odchodzi?

Trigon

A i Getback24 juz prawie drugi rok nie dziala... Dziwne, przeciez spoka stanela na nogi i dziala bardzo preznie, unikalny model, rekordowe odzyski, dojezdzani patole - dluznicy.

Tuffifrutti
@Lukrecja

Przypuszczam, że Przemysław odchodzi do więzienia. Tak przypadkowo zrezygnował dzień przed akcją CBA.

@Trigon

A jaki to ma związek z imprezą?

Aga

Dziewczyny kochane tak dalej nie da się pracować. Myjcie się dokładniej nie tak jak jedna z nas dziś na okres i czuć po całym boksrumie. Nie dość że nam uprzykrzasz to najesz się wstydu jak któryś z kolegów chciałby na przerwie gdzieś wyskoczyć na małe co nieco, tego chcesz?

Monia
@Aga

Mój chłopak lubi i zejdź ze mnie, a jak masz jakiś problem to sobie na przerwie wyjaśnimy suko.

HAHAHAHAHAHAHA

Posikałam się ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękny logiczny wywód HAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!

Też to pamiętam !

Bumcykcyk

Ten B. zawsze taki był po viagrze.

Chetna
@Bumcykcyk

A gdzie ten B pracuje? Jaki dzial?

Tuffifrutti
@Chetna

Gdzie pracuje? W Getback pracuje. Było już o nim dyskutowane. Janek czy tam bo, domyśl się.

Ruda

Szczury uciekają z tonącego okrętu.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 188, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.