Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

d

ano łazi...tak jak kurier czy listonosz. w czym problem ktos mu zakarze?

Terenowy

Obserwuję, że ludzie boją się zostać z długiem na ciężkie czasy i chętniej godzą się na ugodę. Też tak macie ?

@Terenowy

tak tak, i zapewne w epidemii po terenie łazisz? (usunięte przez administratora) nie wciskaj ściemy, że ludzie podpisują ugody na jakieś przedawnione czy nie istniejące długi, żeby w nadchodzących ciężkich czasach chleb od ust sobie odejmować i do getback pieniądze zanosić :D

Terenowy

Masz rację. Nie ma co się zniżać do poziomu antywindykatora.

antywindykator

idź do psychiatry koleś skoro ty mnie tu ciągle widzisz. kup se zegarek i kalendarz. jak na razie to widać że trenowy tutaj waruje, nie wspominając już o tym że pierdzi bredniami jakie mu kierownik kazał tu płodzić

Robson
@Terenowy

To mówisz że podpis pod ugodą czyni cuda i sprawia że ludzie już nie zostają z długiem? Jeśli nie zostają z długiem to znaczy że długu już nie ma? Czyli że dług zniknął? Rewelacja!

Ktoś

Chodzą pogłoski, że ktoś ma przejąć firmę - wiecie coś ?

Jeremy
@Ktoś

PRA Group

yyyyy
@Jeremy

A nie Lindorff ?

@yyyyy

lindorffa już dawno nie ma, jest intrum (które nota bene i tak się sypie)

Niki

W terenie szykują się zmiany. Najpierw mobbingowany kierownik terenowy przyciskany do ziemi. Potem sam rezygnuje. Jego teren przejmuje mały wariacik z innego terenu. Tylko wyczekiwac jak doradca dyrektora "puchatka" wskoczy na jego miejsce. On i jego maile pseudomotywacyjne. Naprawdę kadra jest wyśmienita.

prophet
@Niki

A ktoś cię tu trzyma? Szukaj szczęścia na rynku pracy- wszystkie firmeki szukają teraz do terenu.

Pikuś
@Niki

Teraz teren nie istnieje w ogóle, nikt nie jeździ wszyscy w domu siedzą. Jak rząd odwoła koronawirusa to terenowi nie wrócą tak łatwo do tego grajdołka. Nie ma do czego, są lepsze miejsca do pracy.

@Niki

Bardzo ciekawa teoria/scenariusz i no i te misie lubisie :D

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Z nudów zajrzałem na forum oczom nie wierzę! Tutaj czas stanął w miejscu. Dalej siedzi tu naczelny czub antywindykacji.(usunięte przez administratora) Wylał już całą żółć, po nocach nie śpi, teraz w strachu przed wirusem wpyrdala czosnek i smrodzi dalej. A Getback przetrwał i ta świadomość spędza mu sen z powiek. A ja firmę GetBack wspominam jak najlepiej! Zarobki świetne, kadra najlepsza na świecie, koleżeństwo super. Dziękuję Wam za miłą współpracę Zgorzkniałemu antywindykatorowi życzę zdrowia, dużo cebuli i dobrego lekarza.

Agniecha
@były pracownik

Kadra najlepsza na świecie i zarobki świetne to dlaczego już tam nie pracujesz jeśli było tak wspaniale?

@Agniecha

Gratluję specyficznego poczucia humoru - taki czarny humor. A klakowanie zawsze w cenie :)

Prokurator

Przecież ty cały czas namawiasz do niepłacenia dlugów, więc getback raczej dobrze zrobił. ..

@Agniecha

Z prostej przyczyny - wiele się zmieniło w moim życiu, w tym miejsce zamieszkania :)

@były pracownik

jakież to zmiany, twój chłopak ci się oświadczył i oświadczyny przyjąłeś? warto było koleżko dla niego rezygnować z tak cudownej pracy w takiej cudownej firmie?

Globus
@były pracownik

Przydupasy zawsze się chwalą.

And

Żałosna firma. Poza łańcuchem pokarmowym. Nic nie osiągną.

Nina

Cześć kochani, doszły mnie pogłoski o zwolnieniach z powodu epidemii i pogłębionych trudności, w firmie. Wiecie coś o tym więcej, kogo pożegnano?

prophet
@Nina

Nikogo, kolejna plota.

Teren

Za marzec i kwiecień powinny pojawić się rekordowe odzyski. Jest czas że dłużników można łatwo w domu zastać, to windykatorzy terenowi muszą zintensyfikować swoje działania jeszcze mocniej, też call center. Tego nie przegapimy, chcieć to móc. Drżyjcie dłużniki wszystko oddacie co do grosza, a Getback będzie liderem dzięki wspaniałej oddanej i profesjonalnej kadrze.

@Teren

Chyba kpisz. Mimo, że to ewidentna głupota - to można by ew. pomyśleć, że prowokacja :)

Teren
@K.A.T.

Jeszcze się przekonamy czy to głupota tylko ci wtedy szczęka opadnie jak pokarzemy wyniki.

@Teren

A świstak siedział i zawijał sreberka skąd zerwałeś się że takie brednie opisujesz

Natalia

@K.A.T Otrzymałeś już swój Pit i wszystkie zobowiązania od GetBack? Czekam na info.

@Natalia

@Info. No nie. Masz jeszcze cuś do powiedzenia? Nie czekam na żadne info.

@Natalia

ja właśnie czekam na siano od getback :) 1817 i 3617 złotych polskich, razem 5434 zł. jak nie po dobroci to komornik pomoże ;)

Prawdziwy teren
@Teren

Chłopcze, co Ty wiesz i terenie? Widzę, że niewiele. Terenowi siedzą na domu na Home Office i dzwonią do dłużników. Minimum 100 calli dziennie. I oczywiście nie wiesz, że jakość tej pracy jest dramatyczna. Typowe dla korposzczura, który jest oderwanyn od rzeczywistości i pije jeszcze z dydka mamusi. Dramat.

Cześć! Tu znowu Ja w sprawie tej śmiesznej firmy niekompetentnych, leniwych, lekceważących i próżnych, czyli godnych politowania ludzi. Ostatnio pisałem o tym, że PIT, wbrew psim obowiązkom mojego byłego pracodawcy, nie został do mnie wysłany. Jednak wczoraj okazało się, że PIT jest, ale po jakim czasie do mnie dotarł? Proszę spojrzeć na datę opublikowania tego komentarza i przekonać się, jaki mają stosunek do kogoś, kto sumienną pracą przyczyniał się do powiększenia ich dochodów. Na dodatek telefonicznie udzielano mi odpowiedzi, że to ja rzekomo mam do nich pisać e-maila z zapytaniem odnośnie informacji o wysyłce jeśli mam do nich zastrzeżenia. Rozmowy oczywiście nagrane z datą, kiedy się odbyły.

emeryt

Większego syfu w swoim cv nie mogłem narobić. No chyba,że okres za Czarneckiego. Potem to kaplica. w szczególności kadra windykacji terenowej. Ale , spoko mam to za sobą choć smród pozostał....

antywindykator

nie napinaj się tak, bo ci gumka w rajtuzach strzeli. prawo stanowi, że można uchylić się od spłaty przedawnionego długu i nie nazywaj nikogo (usunięte przez administratora) a jak masz problem ze zrozumieniem to poczytaj sobie art. 117-118 kodeksu cywilnego. jest wystarczająco duzo czasu na proces odzyskiwania należności, są proste narzędzia aby do przedawnienia nie dopuścić - więc jeśli ktoś pozwolił aby roszczenie się przedawniło to totalny (usunięte przez administratora) i sam sobie jest winien. tymczasem tu ludzie nie pracują uczciwie, wydzwaniają o spłaty roszczeń nieistniejących czyli mówiąc krótko próba wyłudzenia - art. 286§1 kk w zw. z art. 13§1 kk w zw. z art. 12§1 kk. mówi ci to coś? aha jeszcze jedno, kiedy getback odda ukradzione ludziom pieniądze? i ty śmiesz mówić że kto nie oddaje to (usunięte przez administratora) ten największy (usunięte przez administratora) kiedy oddda pożyczoną od ludzi kasę? już ich okradł na 75% bo obiecał w układzie 25% i rozłożył łapy że więcej nie ma i nie da. a skończy się pewnie tym, że nie odda nic. masz coś jeszcze do powiedzenia?

@antywindykator

Getbekowi nic nie wyjaśnisz mają klapki na oczach i nie ważne jaki dług masz czy to 20 letni czy 35 letni oni są przekonani że to dług,,który masz spłacić nie znają przepisów a udają wielkich uczonych szkolonych a zarazem głąbów P......

@Pako

A co tym kanciarzom coś wyjaśniać? Niech najpierw sami udowodnią przed sądem (nie w EPU), że roszczenie jest zasadne i poparte dowodami (nie kserówkami, wyciągami, etc.). I wtedy OK.

@K.A.T.

Z tego co wiem to osoby nie mające zielonego Pojęcia o pracy jak i o uprawnieniach ich w zakresie windykacji Polecam im lekturę o prawach windykatora terenowego ale co tu pisać naoglądali się filmów z windykacji amerykańskiej i myślą że są jak rambo Panowie windykatorzy zastanówcie się nad swoim podejsciem oraz wezcie przepisy kodeksu cywilnego oraz karnego i poczytajcie na temat długu przedawnionego i co wam grozi za bezzasadne roszczenia tj.art286§1kk

@Pako

Przesadzasz z tym KK. Są bardziej skuteczniejsze metody.

@Pako

ależ kolego jaka lektura o prawach windykatora terenowego? jak można czytać coś czego nie ma? windykator terenowy ma identyczne prawa, obowiązki i uprawnienia jak każdy zwykły obywatel. jeśli za mocno kozaczy to można go lekko podregulować, żeby mu się bardziej we łbie nie mieszało :)

@antywindykator

Masz rację kolego widzisz im wpajają że mają prawa jak komornik są to zazwyczaj osoby z ulicy nieznający zagadnieñ windykacji którym się wydaje że złapali pana boga za nogi. Tym osobm niechce się pracować uczciwie myślą i czują się herosami w ściąganiu długów tak im wpojono że niepłacący to (usunięte przez administratora) tylko kim oni są nieroby ktutzy livzą na szybkie wzbogacenie się

Wy sobie jakieś jaja robicie. Jest 12 marca i gdzie mój PIT? Twierdzicie, że wysłaliście na adres zameldowania i (usunięte przez administratora)- nic nie przyszło, rodzina też nic nie wie i jeszcze jakieś bajeczki wciskacie, że musiałem zmienić adres bo wysyłka wróciła do was. Teraz znowu twierdzicie, że przedwczoraj wysłaliście poleconym. Czy to ja muszę się u was dowiadywać co z moim PIT-em czy to waszym psim obowiązkiem jest zadbać o wysyłkę? Nie rozumiem takich zabaw w kotka i myszkę, ale kwestie administracyjne zawsze u was były na poziomie gorzej niż żenującym i chyba nawet służba zdrowia działa sprawniej od was. Jesteście śmieszni.

Ktoś z zewnątrz

Przedawnienie długu nie sprawia że ten dług znika! W dalszym ciągu zobowiązanie istnieje (nie ma tylko możliwości dochodzenia go w sądzie). Firmy windykacyjne jak właściciele zobowiązania mogą np. wystawiać dług na giełdach wierzytelności lub do baz dłużników bik, big, erif, krd. Więc nie produkujcie się tu jak nie macie o tym pojęcia.

@Ktoś z zewnątrz

firmy windykacyjne mogą dodać coś do BIK? BIK to baza dłużników? serio? jak nie masz o tym pojęcia, to nie produkuj się tu ćwierćinteligencie

Gość 2
@antywindykator

Podał tylko przykład pacanie. Narobiłeś długów i gacie i się teraz pisaniem próbujesz oczyścić.

@Gość 2

przykład podał? taki przykład co nie istnieje w rzeczywistości? niech się tępak dokształci zamiast robić z siebie kretyna. w ogóle skąd ty jesteś, też w getback narobileś dlugów i płacić nie chcecie za ukradzioną kasę za obligacje?

Pako

Masz rację że długi trzeba spłacać tylko odpowiedz mi na jedno pytanie dlaczego wyzywasz ludzi od dziadów ja włożyłem pieniążki w obligacje i do tej pory nie mam zwrotu tz.że Getbek pożyczył i nie chce mi oddać to też jest Dziadem jak i ty co obrżaszasz ludzi a ty kim jesteś też dziadem wydaje mi się że z Get beku

XXX-men

Ten cały @antywindykator to jakiś uczony, szkolony, tresowany jegomość prawnik adwokat czy inny samouk? Gość ma kancelarie, gabinet, biuro, kantor czy inną pakamere u rodziców? Wymyślił sobie że jest filozofem, naukowcem, inżynierem, prawnikiem albo innym prezesem. On zna sie na wszystkim astronomi, botanice, ornitologi i windykatyce niech go rada nadzorcza wsadzi za stery firmy to on ją wyprowadzi na prostą. To jest człowiek jakich nam potrzeba. Nasza alfa i omega -słońce narodu.

Lublin

Do Windykatorów nieuków Mam 26 letni dług orsz wyrok sądowy oddalający Roszczenia wasze zaznaczam że w przypadki najścia windykators do domu zostanie on zatrzymany i oddany wręce policji za najśćie 2-jeśli będzie zbierał informacje odpowie za naruszenie dubr osobistych jeśli będzie dzwonił odpowie za stalking nieuki windykatorzy nie jesteśćie pracownikami państwowymi i nie myślcie że wam wszystko wolno W-wa zapłaciła już odszkodowanie za bezpodstawny wpis a jeśli wy jesteście mądrzejsi to proszę dalej tak działajcie tylko prezes odwróci się od was a wy odpowiecie karnie czy to wystarczy

@Lublin

No jak widać w tej postaci nie wystarczy. Rekomenduję ustanowienie pełnomocnika prawnego i to takiego co się zna w tym temacie i obszarze.

@Lublin

jeśli sąd wydał wyrok oddalający powództwo dot. tego roszczenia, to ty już nie masz żadnego długu.

Lublin
@antywindykator

Teoretycznie madz rację lecz nieuki windykatorzy dzwonią i straszą i tak wobec tej firmy podałem sprawę do prokuratury a jeśli (usunięte przez administratora) windykator chce przyjechać do mnie niech liczy się z zatrzymaniem za najscie i grożby karalne

MarcoPolo

Odzyski za styczeń 11.876.341 zł stabilizacja - tak można opisać wyniki od pół roku !!!

JA
@MarcoPolo

SKĄD ZGARNOŁEŚ TO INFO - NIGDZIE NIE MOŻNA ZNALEŻĆ

@MarcoPolo

Świetny, naprawdę świetny wynik! Na koszty własne i waciki dla pewnie wystarczy :)

NOWY

Firma spoko. Pracuję od początku tego roku i jestem zadowolony.

stary
@NOWY

bo nie ma tego szaleństwa co było za konrada

Karina

Dwa tygodnie w firmie i super ocena ! Jest spoko.

Karino
@Karina

Kupię ci jeansy i będzie super!

Dwa tygodnie to trochę mało
@Karina

Potwierdzam to co pisze @Demokratyczny, takie sytuacje tam za czasów "świetności" firmy były częste. Jaśnie państwo kierownictwo i dyrektorstwo tam to w większości bezczelne chamy. Ich "zasłużone" awanse(niestety również i przez romanse), czy przyjęcia po znajomości do tzw. "towarzystw wzajemnej adoracji", nieróbstwo, żenujący brak kompetencji były tam bardzo częste. Pełno tzw. szczurów, którzy się obijali i jęczeli jak to nie mają dużo pracy a jedyne(zupełnie obiektywnie) co robili to tzw. dobre wrażenie. Do tego mobbing, bierna agresja, niesprawiedliwość, traktowanie ludzi jako "swoich" i "nie swoich". Jak jest teraz to nie wiem, ale bardzo prawdopodobne, że im nieco rurka zmiękła jak się okazało, że jednak ta firma nie taka wspaniała i być może będą musieli sobie znaleźć inną pracę. Albo po prostu rąk do RZECZYWISTEJ pracy brak!

Gościu

Przychodząc do pracy dla początkujących każdy jest miły. Po dłuższym okresie pracy nie mile wiadomości email od pracowników firmy ciagle im źle, nie odpowiednie wykonanie pracy, ludzie przestają mówić Ci cześć bo maja zły dzień. Ciągły stres przez pracę, klientów którzy Cię wyzuwaja i koledzy z pracy też to robią starszym stażem bo czują się lepsi od Ciebie . Traktują Cię jak tania siłę robocza. Obiecują świetnie prowizję za wynik na którą czekasz, następnie sprawdzasz konto a tam grosze .... Zrób 30 tysięcy dla firmy a ty dostaniesz grosze!.. Następny plan masz zrobić najlpej 50tysiecy a premia grosze....... Zostaliśmy zachęceni świetnymi zarobkami co jest nie prawda tak naprawdę zostaliśmy (usunięte przez administratora) i traktowani jak tania siła robocza. Szczerze nie polecam szkoda zdrowia psychicznego zakres obowiązków jest nie zgodny z podpisanym na umowie co tydzień dochodzą ci nowe obowiązki , godziny pracy również jak kontrola ciebie ile jesteś na przerwie kiedy zeszles ile robisz czasu notatkę po rozmowie z klientem, każda rozmowa jest pod nadzorem . Jesteś jak więzień.....

@Gościu

Znajmosci jezyka polskiego za to nie wymagaja, totez nie narzekaj,

Stefan

Puryzm, dziecko, to jest uzywanie slowa klawiatura zamiat infatylnych zdrobnien typu klawiaturka. Zeszles zamiast zszedles - zdaje sie, ze nawet absolwet podstawowki widzi roznice. Ergo - nie masz matury - GB zaprasza!

Stefanek
@Stefan

Użyłem zdrobnienia celowo, bo się zachowujesz jak dzieciaczek przywalając się do kogoś chociaż zasadniczy temat dyskusji jest inny. Merytorycznie nic nie wnosisz na temat firemki GTB. Tak bardzo potrzebujesz się dowartościować :) Aż po tego typu forach musisz chodzić i się czepiać :D Wydaje ci się, że idealna polszczyzna jest najważniejsza. Tak jak pracownikom w GETBACZKU SRACZKU to, że to znajomości i lizanie dupek przełożonym :D pasujesz tam! Podobna logika.

@Stefanek

Owszem, wnosze - przedsiebiorstwo zatrudnia niedouczonych i sfrustrowanych nieudacznikow, ktorzy nie znalezl by pracy nigidzie indziej. Tak twierdze. Dente superbo.

Stefan

Jeszcze raz, dziecko. Wielkimi literami i powoli tlumacze - fakt, ze w przedsiebiorstwie zatrudnia sie ludzi bez elementarnej znajomosci jezyka polskiego dowodzi, za zatrudnia sie tam patologie i desperatow. Co potencjalni kandydaci winni wziac pod uwage. Owszem, ma to scisly zwiazek z tematem dyskusji. Dotarlo?

Stefanek
@Stefan

Dziecko, wnosząc po tym jak mętną logikę i śmieszną manipulacyję uskuteczniasz, stwierdzam iż pięknie pasujesz do wszystkich "wspaniałych" osobistości z firemki GETBACK.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.