Opinie o Gestor Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gestor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gestor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestor Sp. z o.o. w Warszawa

Wrocławiak Nowy wpis

Odradzam ta firmę. Mamy wrażenie że osoby zarządzające filią Wrocław dbają jedynie o swój prywatny interes a nie o sprawy właścicieli lokali. Słyszeliśmy od innych właścicieli mieszkań zarządzanych przez Gestor, że będą zmiany w dyrekcji wrocławskiej - może zmiana wpłynie ma plus tej firmie bo obecnie to istny dramat.

Mawerlo

Po prostu istny dramat. Firma jest z tej samej grupy kapitałowej co deweloper Nexity. Deweloper po zakończonej inwestycji wrzuca Gestora na administratora a ten już dba o to aby nie było żadnych roszczeń gwarancyjnych. Z całego serca NIE Polecam.

AAA
@Mawerlo

Dramat to za mało powiedziane. Takie firmy nie powinnny działać na terenie Polski. (usunięte przez administratora) i kompletny brak kompetencji.!!!

Kazimierz
@AAA

Pod jakim względem oceniasz, że firmie Gestor brak jest kompetencji? Oczywiście doskonale rozumiem Twój wpis i rozżalenie, jednak może uzasadnisz to tak, abyśmy jako forumowicze mogli lepiej to zrozumieć?

Anna Nowy wpis
@AAA

Proszę o pilny kontakt.

Anna Nowy wpis
@Mawerlo

Proszę o kontakt.

Marzena Nowy wpis

Potrzebujemy na osiedlu w Krakowie osobę, która zamiast "robić problemy ze zgłoszeń" to "szuka i proponuje rozwiązania". Osobę, która zamiast narzekać na mieszkańców (etykietować) opowiadając to przed innymi mieszkańcami, umie z nimi współpracować. Szkoda, że Gestor nieumiejętnie dobiera administratorów do współpracy, a później nie dokłada starań aby zauważyć i zareagować (słuchać mieszkańców) na niepoprawne zachowania swoich pracowników.

Bruno

Naszym osiedlem od początku administruje Gestor. Przez te lata osiedle popada w wizualną ruinę, a fundusz remontowy nie wzrósł o grosz. Na wszelkie prośby i zgłoszenia dostajemy jedną odpowiedz „nie macie Państwo na to środków”. Syndrom wyuczonej bezradności i bierność obecnego opiekuna naszego osiedla. Drugą rzeczą jest poziom obsługi księgowej - pani księgowa nie powinna być dopuszczona do pracy z ludźmi - jest arogancka, opryskliwa i zupełnie niepokorna. Dodatkowo na kontach mieszkańców pojawiają się błędne naliczenia. Serdecznie nie polecam współpracy z tą firmą, która jako jedne ze swoich wartości wymienia profesjonalizm i zaangażowanie - notoryczne nieodpisywanie na maile, albo nastawienie „proszę sprawdzić sobie w internecie” nie świadczą o żadnej ze wskazanych wartości.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Gestor Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Anka

Proszę może ktoś podać telefon do kadr ?

Drabuk

Nie wiem jak jest w innych miastach. Gestor w Łodzi to jeden wielki skandal. Brak jakiejkolwiek przejrzystości w zawieraniu umów z firmami remontowymi, świadome działanie na korzyść lub szkodę wybranych współwaścicieli, a przede wszystkim brak kompetencji jeli chodzi o znajomość prawa lokalowego. Po niecałych dwóch latach szybko zmieniliśmy administratora. Wspólnota, która decyduje się na firmę Gestor jest sama sobie winna.

Tar

Odradzam tę firmę. Nie ma ani jednej dobrej rzeczy, która można by o nich powiedzieć.

AAA
@Tar

Mogę tylko potwierdzić. Gestor to zdecydowanie najgorsszy aministrator w Polsce

Wiktoria

Czy firma działa pod ta nazwa czy zmieniła na inną?

Nikt nie kontroluje nadgodzin bo firma zakłada że takich nie ma , premie żart jak dostaniesz 150 zł na święta to cud, zarobki kiepskie socjal zerowy, ogólnie chaos i dezorganizacja, nie polecam

Gestor Warszawa

Firma bardzo marnie radząca sobie z bieżącą obsługą nieruchomości. Generalnie rzecz biorąc przez pracowników administratorów zbywanie lokatora, przekierowywanie i odkładanie w czasie każdego możliwego problemu. Jeżeli chodzi o firmę nie potrafią nawet na czas dopilnować wprowadzenia faktur do systemu (celem ich akceptacji do wykonania) co skutkuje naliczaniem odsetek od nieterminowych płatności przez dostawców mediów. Nie polecam, chyba, że chcesz na bieżąco tracić czas na kontrolowanie krok po kroku firmy jak byś sam wszystko prowadził we Wspólnocie Mieszkaniowej i dodatkowo chciał gestorowi dosłownie za darmo płacić.

Zostaw merytoryczną opinię o Gestor Sp. z o.o. - Warszawa

Gestor Sp. z o.o.