Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

holender

Jak to możliwe że firma organizuje spotkanie integracyjne za kupe kasy i na to pieniądze są ,a likwiduje się drukarki stacjonarne bo nie stać firmy na tonery do nich ? ,a dla terenu kupuje się drukarki mobilne ( zresztą b.drogie), które praktycznie leżą bezużyteczne bo można z nich korzystać tylko w aucie w gnieżdzie zapalniczki,bo oczywiście nie stać firmy na kabel sieciowy do nich,nie mówiąc o wersji z akumulatorem?

EPSON
@holender

Mała korekta do tego wpisu. Kable sieciowe już są w terenie, więc można z drukarek mobilnych korzystać nie tylko w samochodzie

smutny pracownik

Witam wszystkich,i chętnych zatrudnić sie w tej żałosnej firmie,najpierw golili swoich inwestorów,a teraz golą swoich pracowników w białych rękawiczkach z uśmiechem na ustach.Wprowadza sie jakieś zasady premiowe ale tylko po by ich za chwile złamać i udawać głupiego że idzie nowe i lepsze,No ale co się dziwić po GetBacku,przecież ma to w genach.Szukajcie innego pracodawcy,bo w tym (usunięte przez administratora) niczego pozytywnego sie nie doczekacie,a na pewno zarobków.Unikajcie tej firmy szerokim łukiem.

antywindykator

ale to przerzucanie z funduszy na fundusze jest takie fajne - potem w sądzie nie do udowodnienia w tym bałaganie :) zręszta i tak do sądu to nie trafi gdyż przedawnione. są w ogóle jacyś totalni frajerzy, którzy po telefonie zapłacą jeśli getback nie posiada tytułu egzekucyjnego/wykonawczego?

Agnieszka

Mi się praca podoba i to bardzo :) Zero stresu imprezy firmowe social wigilia :) dużo koleżanek :) miejsce parkingowe :) swój pokoik :) zyc nie umierać

Miła atmosfera :) przemilii ludzie :) i mam oko na wszystko

Julita Nowy wpis

hej, czy oferty pracy są dodawane pod jakimiś nowymi nazwami? Szukałam w swojej okolicy pracy biurowej, pokazała mi się oferta dla asystentki sekretariatu ale jest ona sprzed lat. tutaj natomiast widzę, że strona www nawet nie odbiera

Agni

Mi się bardzo podoba :) ciągłe szkolenia ciągły rozwój:) duże premie pracuję kilka lat i jestem bardzo zadowolona . Miła rodzinna atmosfera :)

@Agni

Da rade rozwinąć temat tych wspomnianych szkoleń? W ostatnich opiniach ktoś starał się o nie podpytać ale bezskutecznie. Jak są częste skoro podkreślony został stały rozwój? i co składa się na ich program?

xxx Nowy wpis

Żadnych szkoleń nie ma. Przez kilka lat w tej firmie nie doczekałam się ani jednego. Chyba, że ci wyżej mają z nowych procedur, ci niżej dostają tylko maila, że od dziś ma być coś robione w inny sposób niż wcześniej. Rodzinna atmosfera to żart - każdy na każdego, a premie? Jakie premie? wyrobisz target, ba nawet x3 target to dostaniesz dalej grosze, naprawdę drobne kwoty to są, aż przykro się patrzy na to, bo podstawa też duża nie jest.

@xxx

Rozbieżność w zdaniach odnośnie tych premii mnie zainteresowała. czy możliwe, że jej wysokość wzrasta stosunkowo ze stażem pracy? pani wyżej pisała, że jest już kilka lat

Dawno w innej bajce

W tamtym roku na styczeń była figa z makiem i obiecanki cacanki .... czy teraz na styczeń dostaliście już jakieś podwyżki, czy zarząd dalej was łupi po całości? Niech zgadnę znów figa z makiem i daleko w tyle z podstawą za innymi firmami, a imprezy firmowe za setki tysięcy złotych pewnie już zapowiedziane? No na imprezki pewnie nie szkoda, ale na wypłaty mocno boli ? Oj że tak się dajecie...

Smutna
@Dawno w innej bajce

Na razie czekamy az nas zwolnia. Za wynik albo za kaprys lidera. Atmosfera jak na pogrzebie ale co się dziwić.

@Smutna

Czemu ma dochodzić do jakichś redukcji? Wyjaśnisz? Mieliście wcześniej zapowiedź co do tego? chodzi przy tym o jakiś konkretny dział czy jednak po prostu chcą zredukować zatrudnienie?

Małgorzata

Zapraszamy do złożenia CV, nie będzie pan żałował. Praca ciekawa w międzynarodowym towarzystwie. Kasa leży na ulicy trzeba tylko dobrze dzwonić.

@Małgorzata

Trzeba tylko dobrze dzwonić? Już tak na samym wstępie czy jednak każdy ma szanse na prace? mam na myśli szkolenia, jakie są oferowane? I ile teraz rekrutacja trwa, jak złoże CV to kiedy mi powiedzą ze chcą się umówić na jakaś rozmowę?

Czy za tym kryje się jakaś głębsza sugestia? Do teraz ciekawi mnie wspomniany aspekt pieniędzy lezących na ziemi. Bywa to odczuwalne? Trzeba wiedzieć jakiego klienta wybrać? czemu akurat Wschód? Jaki były pracownik masz jakieś porady?

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

lew 0209

to jest kradziez mojej tozszamosci ochrona danych obowiazuje a nke przestrzegaja tylko wydzwaniaja nz roznych numerow

A powód tego kurczenia się firmy to jaki jest? dopiero co tu wchodzę a tu takie opinie już się pojawiają. Patrząc na liczbę komentarzy to mam w zasadzie co czytać, ale czy jest tu może ktoś kto byłby w 100% na bieżąco i by mi to wyjaśnił? Czemu dochodzi do zmniejszania liczby pracowników i osoby z których stanowisk mogą być jeszcze pewne swojej pracy tutaj?

Jak to teraz jest z rezygnacja ze współpracy ze strony pracodawcy? z jakich przyczyn najczęściej teraz dziękuje się za nią pracownikom? niektóre komentarze tutaj wskazują na to, że chyba niektórzy musieli odejść. pytanie tylko czemu? są jakieś sygnały ostrzegawcze?

Robocik

Likwidują stanowiska, co oznacza, że firma się kurczy. Rozwoju tu żadnego juz nie będzie, czekamy wszyscy na ściecie, które Na 100% będzie.

Miła atmosfera :) przemilii ludzie :) i mam oko na wszystko

antywindykator

a swoją drogą to co w tym terenie można zdziałać jak portfele pajęczyną dawno zarosly? przecieżone mają minimum 8 lat więc z czym do ludzi

Gulasz

Od razu powiem praca w assecie Czyli byłem getbacku to droga donikąd. Ta firma skupia jak w soczewce wszystkie (usunięte przez administratora)korpo w tym kraju. Po pierwsze osoby które tutaj pracują na pierwszej linii to znaczy na słuchawce i pewnie też w terenie dawno nie widziały podwyżek podstawa niewiele wyższa niż najniższa krajowa premie niskie a targety są lekko z kosmosu. Strategia i projekty realizowane są sposobem chałupniczym co chwilę zmieniają się a projekty już realizowane i wdrażane po dwóch trzech miesiącach są olewane. Portfele obsługiwane są już tak stare że niektóre pamiętają chyba mamuty na tej planecie. Infrastruktura techniczna sprzed sześciu z siedmiu lat dotyczy to przede wszystkim oprogramowania jednak próbuje się to pudrować sposób taki że podrzuca się trochę lepszy sprzęt i wszyscy mają się cieszyć dookoła. Kierownictwo na szczeblu wyższym albo udaje albo naprawdę są tacy odrealnieni że przyjmują jakieś założenia które ma realizować dół a kiedy dół Nie realizuje twierdzą że na dole coś jest nie tak a nie w samych kosmicznych dziwacznych założeniach. Dodatkowo kompetencje niektórych managerów ze szczebla wyższego są bardzo ale to bardzo dyskusyjne. Menadżerowie szczebla niższego pomimo że większość z nich jest inteligentna boisz się odezwać po prostu przyjęli taki sposób na swoją ochronę. Jednak brak kompetencji wyższego szczebla jest załamujący. Są też takie działy które stanowią istną wylęgarnię nieróbstwa i niekompetencji. Sztandarowym działem tego typu jest strategia z jej kierownikiem. Przy takim sposobie zarządzania liczę że firma jeszcze będzie egzystowała może trzy cztery lata. Bo tak naprawdę w porównaniu do konkurencji firma egzystuje a z drugiej strony Prawda jest taka że ze dla Kruka nawet Ultimo Kaczmarskiego to nie jest nawet konkurencja. Ostatnią rzeczą która razi w tej firmie jest niezliczona grupa klakierów bez własnego zdania dlatego jeżeli chcesz pracować w firmie która daje Ci przyszłość ta firma nie jest z tą firmą

Dzwonienie do ludzi po bilety? Tez mnie to teraz zaciekawiło. Bardziej jednak ten poprzedni wątek gdzie pisali o tym czy ktoś kogoś w ogóle spłaci. Jeszcze w innym miejscu padła fraza o „zwykłych pracownikach”. O jakich może być przy tym mowa? jakie to stanowiska?

ktoś

Właśnie dlatego na takie imprezy nie powinno się jeżdzić ,kiedy nie ma chemii wśród załogi, pogarda dla pracowników,zarobków nie ma i nie będzie nie mówiąc o perspektywach itd.czy wy nie widzicie że firma robi już na drutach? że nie długo przestanie istnieć,nawet tego już nikt specjalnie nie kryje,spłacą dlugi i koniec

@ktoś

o ile w ogóle spłacą :)

@antywindykator

Coś tu na forum hucznie w temacie imprezy, była jakąś największą w historii? :D co z tym spłacaniem? Dopiero co tu jestem i aż tak nie siedzę w temacie. Dlaczego wątpisz w potencjał na to? Czy to jest faktycznie uzasadnione?

Cień

Mam nadzieje że jednak więcej niż połowa, mówimy oczywiście o zwykłych pracownikach, bo ci na "stanowiskach" będą się brandzlować jaka to super impreza. W zeszłym roku z CC z Lublina pojechała jedna osoba, oby w tym roku nikt nie pojechał. Komu się chce oglądać te parszywe mordy i słuchać tych głupot.

Jurek
@Cień

Może przymusza wolałbym naprawdę 100 zlotych do pensji niż to (usunięte przez administratora)

Aaa
@Jurek

Można byłoby się ugadać nad wie pieczenie na jednym ogniu, dostać i pojechać. ;) z czego wynika fakt, że impreza jest dla was top tematem? co z pracą? nic w warunkach obecnie docelowo się nie zmienia?

Sudocrem vel Wazelina

Impreza imprezą ale trzeba wypić poranną kawkę i pochwalić trochę zespół ale takiego poziomu wazeliny kosmetycznej, narcyzmu i ....listwa niespodziewał się nawet tow. Bierut w 1951 roku a zatem cytujemy pierwszy Krzyś "Łukaszu dziękujemy za uznanie jednak to Ty jesteś liderem i to za Tobą idzie zespół. Bardzo dobrze wprowadziłeś i skordynowaleś wszystkie zmiany, dlatego też sukces, o którym piszesz, jest ogromna Twoja zasługą. Dziękujemy za korzystanie z naszego potencjału i za to, że nie boisz się zmieniać rzeczywistości JJJ Szacun !!! Pozdrawiam Krzysiek." Sorry po takiej przemowie Krzysiu to nawet w toalecie nie mógłbym spojrzeć w lustro ale niektórzy tak mają że tylko z poślizgiem mogą działać Anna wypadła lepiej i Łukasz mógł poczuć że jednak nie musi bać się że ktoś wślizgiem wleci mu w cztery litery. No i oczywiście mistrz skromności i samorefleksji Wojciech. "Szanowni (jaja sobie chyba robi) Przyłączam się do podziękować, (czym są podziekowacia kurna nie wiem) W ostatnich miesiącach bardzo intensywnie realizujemy proces oraz toczące się projekty (toczącze sie kamienie po prostu Rolling Stones) Zaczynamy widzieć wzrosty oraz wyższą efektywność ( wzrosty frustracji załogi i efektywność poszukiwania nowej pracy). Ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować w pierwszej kolejności mojej ( cóż za skromność) koordynacji Karinue oraz Kamilowi za codzienne zaangażowanie. Wasza praca jest nieoceniona! Panowie Kierownict, Tomki, Wasze zaangażowanie jest dla mnie bardzo ważne oraz budujące. Dziękuję za Codzienny trud oraz Wasze wsparcie w realizacji ciągłych zmian jakie przed nami stoja. Szanowne Szanowni z terenu, Każdy dzień jest bardzo ambitny, w naszych rękach leży przyszlostej struktury każdego dnie pokazujecie, ze mamy najlepszych negocjatorów na rynku w których warto inwestować (znaczy od kilku lat żadnych podwyzek i wymyślanie absurdalnych 30 wizyt i obcinek po byle pretekstem premii i glupowatych konkursów w których można wygrać talon na balon). Dziękuję Wam za to i gratuluję dobrego miesiąca Wrzesień moze być lepszy wszystko w naszych rękach Łukasz Kazdy dzień jest niezwykle ambitny, ale na końcu pojawia się upragniona satysfakcja. Sierpień pokazał, że można również wypoczywać. Długi urlop i taki wynik. gratulacje również dla Ciebie" Nie mogę uwierzyć po pierwsze ze w XXI wieku jeszcze istnieją takie pokłady wazeliny.Po drugie ze ludzie wyksztalceni mogą nie mieć po prostu żadnego kręgosłupa i pleść takie androny. Po trzecie wszyscy muszą iść na korki do profesora Miodka bo poziom języka ojczystego jest na poziomie Kalego. Kilka razy czytałem jeszcze te wypowiedzi i nadal jestem w szoku jaki brak autorefleksji i podlizywania się istnieje tutaj Nie mogę już dalej nawet tego komentować

Wojtek

Szanowni Następnym razem spotkania z moją osobą będę ogłaszał na 15 minut przed spotkaniem zeby wyrazić tym samym pełen brak szacunku do was i samozadowolenie z SIEBIE

Kamil
@Wojtek

Tylko ty Wodzu, Only you masz rację nawet wtedy gdy wszyscy twierdzą że nie masz racji. Bo racja jest tylko po naszej stronie. Jeden zespół, Jedna windykacja, Jeden Wódz

Wojtek
@Kamil

Bardzo dziękuję za słowa poparcia. Nasz wspaniały projekt pomimo błędów i wypaczeń udał się. Nawet jeżeli inni krytykują to wam powiem nie macie racji bo tylko ja mam rację. Nikt przecież nie jest mądrzejszy ode mnie bo nie może być. Bo to ja jestem prawdziwym Ironmenem

Tomasz
@Wojtek

Przepraszam, że pomyślałem negatywnie o projekcie Rybciapypcia on jest doskonały mam nadzieję że zostanie to mi wybaczone.

Dante

"Porzućcie wszelką nadzieję Ci którzy tu wchodzicie". Ten cytat z "Boskiej Komedii" autorstwa Dantego Alighieri oddaje wszystko o tej firmie. Tylko ten napis widniał nad wrotami Piekła. Oczywiście nikt tu was nie bedzie smażył w kotle, prostował na madejowym łożu ani dźgał widłami ale będzie was na inny sposób dręczyć. Po pierwsze podejście jak w (usunięte przez administratora) szlacheckim szef zawsze wie lepiej, szczególności w działach windykacji polubownej gdzie szefostwo uważa się prawie za nieomylnych. Po drugie wdrażanie antymotywacyjnych czy wręcz szkodliwych zmian w postaci projektów robionych na kolanie, i zbieranie laurów za przysłowiowe g.... Po trzecie arogancja i wręcz chamstwo w działaniu działów służebnych tzn przede wszystkim strategii ktora jest Panstwem w Państwi. Po czwarte każdy dział tak naprawdę to osobna firm nie mająca celu i chęci wslopracowac z innymi przede wszystkim tyczy się to egzekucji. Więcej grzechów niech chcę mi się pamiętać za żadne nie żałuję bo ja już nie mam sił

Pomocnik tynkarzy

Joł Przeglądam forum od lat. Znalazłem artykuł o gowork i zmianach jakie wprowadza w komentowaniu (narazie tylko kasują komentarze hurtowo ale dać im szanse) także i ja coś napisze. 1. Praca całkiem ok 2. Pracownicy najniższego szczebla zawsze w centrum zainteresowania - to oni pierwsi do podwyżek, zmian w systemach motywacyjnych. 3. Prezes który czuje biznes i wie jak zaopiekować wszystkich, kawa herbata, regularne spotkania z pracownikami, dyskusje, stawianie śmiałych tez, kwiecisty i zrozumiały język 4. Ładne czyste pachnące biura 5. Współpracownicy to zgrane zespoły, razem do celu 6. Rodzinna atmosfera 7. Przełożeni zawsze maja czas i skłonni do dyskusji 8. HRy to nie jak w innych firmach ze podsłuchują w toaletach pod drzwiami lub dyskretnie schowani w kabinie. 9. Zawsze pełna dyskrecja, mówienie czegoś w tajemnicy zostaje tajemnica 10. Nie wyrabiasz się z praca to nie problem, damy Ci jej więcej bo widać nie umisz zarządzać swoim czasem 11. Fajnie sie rozwija, cały czas potrzeba zatrudnienia doradców 12. Team lidrers tzeba, fajno ze powstają nowe zespoły Sukcesów dla wszystkich

Insider
@Pomocnik tynkarzy

Nie zapomnij dodać, że prezes zarabia 1,4mln złotych rocznie, czyli więcej niż prezesi prosperujących banków, a dla planktonu zostaje prawie-najniższa krajowa.

Cień

Widzicie wy zasuwacie na call center za groszę a ruda jeździ po świecie. W kwietniu Majorka, w weekend majowy Beskid Żywiecki a ostatnio Rodos (i to ten w Grecji). Natomiast jej pracownicy mogą co najwyżej pojechać na urlop na Rodzinne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką (w skrócie RODOS). Zastanówcie się i wyciągnijcie odpowiednie wnioski. Ruda out!!! a za nią jej wierny kabeL

Cień

O jakie oburzenie chyba się w końcu odezwała pani kierowniczka albo pani kontrolerka? Która to? Chyba że jakiś inny czopek ((usunięte przez administratora)). Wiesz co nie ośmieszaj się pisząc o kawie czy herbacie bo to jest standard w niemal każdej firmie więc łaski nikt nie robi. A owoce czy kanapki to se mogą wsadzić głęboko wiadomo gdzie. Poruszam tu inne tematy pokazując pracownikom którzy ciężko zasuwają na takich nierobów którzy jedyne co robią w pracy to plotkują tworząc kółka wzajemnej adoracji a w międzyczasie wymyślać jak to utrudnić życie pracownikowi i przy okazji ogolić go z kasy a potem udaje dobrą ciocie jak to jej niby na pracownikach zależy. Kto się ceni i szanuje niech ucieka. RUDA OUT!!!!!!!!

Czy w GetBack S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

holender

@holender

a do czego w ogóle w terenie potrzebne te drukarki? do wydrukowanai karteczki - dzień dobry, byłem pukałem kwadrans, proszę pilnie odzwonić?

DT Mariusz
@antywindykator

Kiedyś chciałem pukać, ale mi nie stanoł to od tamtego czasu nie prubuję w pracy, to sam stres jeździć za dłużnikami

Krzysiek
@DT Mariusz

Ja również doświadczyłem podobnego kłopotu, niestety praca jest stresująca i wpływa na możliwości więc w robocie nie przymierzam się do pukania.

EPSON

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.