GetBack S.A.

Wrocław

Opinie o GetBack S.A.

Niewiarygodne. 2017-09-04 10:29
Cytuję GetBack S.A. :
"Kilkunastu pracowników, którzy byli zatrudnieni w działach objętych relokacją, otrzymało od Spółki wynagrodzenia za okres wypowiedzenia i odpowiednie świadczenia"

Ktoś się wkopał tym komentarzem, potwierdził wszystko co było opisywane w komentarzach o firmie w imieniu firmy. Zrobiony cytat bo pewnie ktoś się zorientuje i komentarz zniknie... A teraz do sedna, firma sama się właśnie przyznała że wyrzuca pracowników na bruk, mało tego, przyznała się firma do wyrzucania pracowników całymi grupami, a wcześniej pod komentarzami zaprzeczali. Wynagrodzenie za okres wypowiedzenia i świadczenia? Co z tego?! Reklamujecie się stabilnymi warunkami pracy, socielem,szkoleniami i przyciągacie ludzi okłamując ich na rozmowach i w ogłoszeniach że to jest stabilna praca, zatrudniacie ciągle nowych pracowników a później aich na bruk, bo ciągle jakaś niedojrzała kadra dyrektorów sobie robi zmiany i eksperymenty i te szkolenia ? Gdzie pytam one są, jest grono ambitnych ludzi, którzy tygodniami się proszą o awans, o jakieś szkolenie, mają chęć rozwijania się w firmie i co? To że siedzą przełożeni nic nie robią i nawet im się nie chcę tego załatwić, albo nie potrafią, albo są zawistni i nie chcą takiego pracownika zareklamować, kończy się tym że ambitni pracownicy tracą sens w tej firmie i sami odchodzą. Bo przełożeni są leniwi i ###pi, a swój brak i nieumiejętność załatwiania spraw oraz brak doświadczenia, zasłaniają brakiem czasu.

Cytat 2:
"Część z pracowników otrzymała również ofertę przeniesienia na analogiczne stanowisko w Warszawie."

Było to już mówione go work, sposób żeby pracownik się sam zwolnił i podpisał wypowiedzenie za porozumieniem stron, propozycja nie do odrzucenia, zlecenie wyjazdu na stałe do Warszawy. Ludzie tutaj pracują, mają domy i rodziny, ułożone życie i dobrze wiecie że taki pracownik sam zrezygnuje, robiąc taki szantaż. Ale powiem że wpadliście na dobry pomysł, raz kiedyś ktoś tak zrobił żeby się pozbyć pracowników, sprawdziło się i stosujecie to notorycznie.

Oby przez ten zły zarząd i tak bezczelne traktowanie ludzi, te akcje na giełdzie wam spadły na samo dno. I mam nadzieje że też dostaniecie propozycje pracy w Warszawie, mając tutaj rodzinę, dom i ułożone życie.
Luiza 2017-09-04 11:58
Czy rzeczywiście jesteście pewni, że nie można o firmie GetBack napisać coś pozytywnego? Wszędzie są okresy lepsze lub gorsze i może własnie taka jest sytuacja w firmie? Widziałem dość długą listę ofert pracy więc nie jest chyba tak źle jak piszecie?
You 2017-09-04 17:08
Od dawna wiadomo ze zamykają gb we wroclawiu likwidują dział robi się głośno potem trochę przycichnie i znowu następny dział do zamknięcia... napiszą maila ze jest wszytsko ok i tak w koło. ..
FM 2017-09-04 18:05
Co powiecie o pracy w ichniejszym departamencie prawnym (chyba zwą to "kancelarią")? Jaka atmosfera, warunki pracy, wynagrodzenie? Warto aplikować na stanowisko "młodszego spec. ds. postępowania sądowego"?
Nie robię sobie nadziei, że jest lepiej niż wyżej piszecie, ale jednak chciałbym się upewnić ;)
iksde 2017-09-04 18:58
Pracuję rok. Od pierwszego dnia pracy czuć atmosferę! Pierwsze co usłyszałem od kolegi obok "tylko nie pracuj za ciężko bo cie wezma za lizusa". Po miesiacu spytka. Kierowniczka pyta świeżaka co ludzie o niej mowia xD
HolokaustZatrudnienia 2017-09-04 20:33
Radzę poczytać ich ogłoszenia archiwalne i porównać z aktualnymi. Czystki lepsze niż w 44'
Me 2017-09-05 13:00
Drogi pracodawco czy aby na pewno część z pracowników "modyfikowanych działów" otrzymała oferty przeniesienia na analogiczne stanowisko w Warszawie...? Nie sądzę a wręcz wiem na pewno że nie!

Podobnie czy można nazwać optymalizacją przeniesienie całego działu z Wrocławia do Warszawy...? No chyba że optymalizacja polega na zatrudnianiu znajomych, większych kosztach i mniejszych kompetencjach. Jakim trzeba być człowiekiem żeby bez mrugnięcia oka wyrzucić na bruk osoby przed którymi wcześniej roztaczało się wizje nowego porządku?!? No coż ryba psuje się od głowy.

Obchodziłem do tej pory takie fora ale patrząc na to co dzieje się w tej firmie uważam że są jak najbardziej potrzebne, żeby inni wiedzieli jaka jest prawda i jak traktuje się pracowników. Oczywiście nigdy nie zadowoli się wszystkich ale jak ktoś nie ma szacunku do drugiego i zakłamuje rzeczywistość to ja bardzo odradzam takiego pracodawcę.
Mario 2017-09-06 09:43
Dzial reklamacji tez przenosza do wwa?
Zatroskany 2017-09-06 13:37
A nie myślicie że ma to związek z kupnem egb z Bydgoszczy? Zamienia nas na nich?
rozgoryczona 2017-09-06 17:50
Jeśli ktoś lubi telefoniczny kontakt z ludźmi polubi tą pracę.
Jeśli nie odczuwasz żadnych emocji i działasz jak robot to praca dla Ciebie.
Jeśli liczysz na duże zarobki to aplikuj ale weź pod uwagę dwa pierwsze zdania.
Jeśli nie spełniasz dwóch pierwszych warunków uciekniesz zanim skończy się okres próbny.
przyglądający się i zszokowany 2017-09-06 20:24
Nieee,to kolesiostwo i układy. Zespół terenowych i Kadry przenieśli to Warszawy... Brawo rozsądek i optymalizacja kosztów :D
han solo 2017-09-07 12:13
szkoda ludzi, którzy zakończyli pracę, jestem jednak przekonany, że były ku temu powody. Nic nie dzieje się z przypadku
Firma ma się bardzo dobrze, kolesiostwo było jest i będzie - w zasadzie w każdej polskiej spółce. Jakbym zarządzał taką organizacją, to też bym dawał szansę swoim ludziom, zwłaszcza, że idzie im całkiem nieźle...
Jeszcze 5 lat temu prezio zaczynał niemal od zera, dzisiaj można przeczytać o nim w Forbesie, a spółka rośnie szybciej niż włosy na klacie Chewbacki.
GetBack S.A. 2017-09-07 15:30 [pracodawca]
Drodzy Państwo, pragniemy poinformować, że wiarygodne i rzetelne informacje dotyczące wszystkich działań inwestycyjnych spółki znajdują się w odpowiedniej zakładce Relacje Inwestorskie na naszej stronie www.getbacksa.pl. Zachęcamy do odwiedzania strony, a także do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości.
Hanna 2017-09-07 21:39
Czy może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym przeniesieniem firmy z Wrocławia do Warszawy? Możecie mi wyjaśnić dlaczego GetBack ma tak długą listę ofert pracy? Zastanawiam się nad aplikowaniem dlatego chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o firmie.
Ewelina 2017-09-10 22:01
Jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Zdaję sobie sprawę z trudnego charakteru pracy w firmie ale takie też są potrzebne.
OSSUS 2017-09-11 11:18
firma ma tak duzo ofert pracy (przynajmnieyj w Warszawie) z powodu godzin pracy (6 - 14) i (14-22)
Trzeba dojechać na Ursynów metrem a potem iść na piechotę do siedziby firmy na Pileckiego. Nie każdy kto mieszka poza Warszawą ma możliwość i ochotę by poświęcać codziennie 1,5 godziny na dojazd w jedną stronę. Poza tym praca 8 godzin na telefonie gdzie się dzwoni by ściągnąć należnośc nie nalezy do nałatwiejszych
Joanna 2017-09-11 16:44
@SkyLander czy wiesz dlaczego pracownicy są zwalniani? Co jest tego powodem? Pamiętaj, że na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin.
SkyLander 2017-09-11 19:08
Bo nie są Twoimi kolegami/koleżankami Joanno ;)
XOXO 2017-09-11 23:47
Co do artykułu to najwidoczniej przerósł Twoje zdolności właściwej interpretacji.

"Niewielu jest tak dobrych specjalistów od egzekwowania należności jak GetBack."

To ostatnie zdanie w tym tekście.
( ale pewnie lekturę zakończyłeś na nagłówku ? )

kamil 2017-09-12 14:39
A czy ktoś z was wie, kiedy otwierają oddział w Białymstoku i czym on będzie się zajmował? Czy będzie to tylko call center?
k9 2017-09-13 19:15
niestety nie. zarzadzanie , atmosfera, populizm
KierownikBuszownik 2017-09-14 10:03
Białystok już otwarty żeby Wrocław zamknąć. Tam oczywiście mniejsze koszta utrzymania pracowników i wszystkiego innego.
KierownikBuszownik 2017-09-14 10:07
... dlatego między innymi likwidują powolutku całe działy we Wrocławiu.
Statek powoli idzie na dno.
khg 2017-09-14 18:59
A co z Bydgoszczą? Jakies nerwowe ruchy?
Solidny pracownik. 2017-09-15 12:19
Przecież to wiadomo z Wrocławiem od dawna. Ale nie ma co w panikę wpadać, pracuję sobie tam spokojnie, ale w między czasie już chodzę na inne rozmowy o prace i nikomu się tym nie chwalę w GB,a z tego co widzę dużo osób już tak robi. Wole się ewakuować wcześniej i znaleźć sobie coś dobrego na spokojnie pracując jeszcze w GB niż dostać kopa od nich na ostatnią chwile , na zasadzie zwalniasz się, albo jedziesz do Warszawy.
Ja???? 2017-09-15 16:56
Ludzie, opanujcie się. Jak nie lubicie takiej pracy, to ją zmieńcie a nie narzekacie jak jacyś urzędnicy.
Branża jest wymagająca i trudna ale dająca satysfakcję finansową. Jak kogoś to przerasta, to powinien szukać roboty w jakimś małym i spokojnym urzędzie (bez obrazy).
Pracuje w terenie i pomimo reorganizacji czy bałaganu, to lubię to. Inni zresztą też.
Tak więc, szukajcie swego miejsca na ziemi poza strukturami GB.
A.
????
Klaudix 2017-09-23 18:01
To żeś poleciała kochana. Typowy kierownik w GB = Nie podoba się to wypad ! Brawo mein furher! <3
Zadowolony pracownik szeregowy 2017-09-26 09:15
"Typowy kierownik w GB = Nie podoba się to wypad !"

I jest to bardzo dobre podejście.
Firma stwarza bardzo dobre warunki do pracy. Dobra podstawa, premie, bogaty socjal, dobra lokalizacja etc.
Więc jak się komuś nie podoba, to niech [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie zawraca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Joanna 2017-09-26 12:53
@Klaudix czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w firmie GetBack S.A.? @Ja???? czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy? Piszesz, że lubisz pracę w tej firmie. Co najbardziej podoba Ci się tutaj pracując?
kłos 2017-09-26 21:34
Może się ktoś wypowiedzieć odnośnie pracy w HR we Wrocławiu?
Ja???? 2017-09-26 22:23
@Joanna przede wszystkim domową atmosferę i koleżanki które pomagają w awansach :*
Były (na szczęście) pracownik 2017-09-27 21:57
Kadry i płace zostały wyrzucone z Wrocławia i stworzyli nowy zespół w Warszawie. W HR we Wrocławiu zostali tylko HR BP, czyli szumnie nazwani rekruterzy. Nie wyrabiają się z rekrutacjami i ogarnianiem spraw kadrowych, które spadły na nich po zwolnionych kadrach (bo ktoś musi przecież pozbierać dokumenty i przekazać do W-wy). Stąd pewnie ogłoszenie na Mł specjalistę ds. HR.
Ja osobiscie nie polecam. Dziś jesteś jutro może Cię nie być.
PonuryŻniwiarz 2017-09-28 19:18
A już jutro piąteczek. Będą głowy jak co miesiąc
A.s 2017-09-29 18:26
Ponownie nie ma wypłat na czas !!! Dziś ostatni dzien roboczy miesiąca a pracodawca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków.... Czyżby znowu bank wstrzymał przelewy?? :)
Chyba pracodawca powinien zapobiegać takim sytuacjom a nie czekac z przelewami do 15 lub później. Nie jest Wam wstyd ??? Od dluznikow oczekujecie terminowych spłat a sami nie potraficie wysłac lienjedzy na czas Jesli dluznicy maja takich samych pracodawcow jak Gb to sie wcalw nie dziwie ze maja problemy z wplata
Śmiech na sali 2017-09-30 09:46
*śmiali chyba?
Zaniepokojony 2017-09-30 22:34
O co chodzi z tym zamknięciem Wrocławia? Czy cały oddział wrocławski ma iść do całkowitej likwidacji czy tylko CC lub inne komórki? Przecież to idiotyzm, we Wrocku jest cała infrastruktura do obsługi windykacji, kto ma ją zastąpić? Powstające dopiero CC w Lublinie czy w Warszawie?
Joanna 2017-10-02 16:55
@PonuryŻniwiarz co powiesz o warunkach pracy w firmie GetBack S.A.? Pamiętaj, że to forum jest po to aby pozostawiać opinię na temat pracy w firmie. @Ja???? dziękujemy za Twoją odpowiedź. @A.s czy otrzymałeś już swoją wypłatę?
GetBack S.A. 2017-10-03 13:50 [pracodawca]
Witamy serdecznie,
zweryfikowaliśmy wychodzące płatności i nie odnotowaliśmy żadnych opóźnień. Wypłaty należne naszym pracownikom są realizowane terminowo. Jeśli jednak pojawiły się pewne wątpliwości, czy zastrzeżenia, nasz Departament Personalny chętnie odpowie na wszystkie pytania.
antywindykator 2017-10-05 15:37
nie wiem czy zauważyliście, ale wypłaty są należne wszystkim pracownikom - a nie tylko członkom zarządu i rady nadzorczej. tam rzeczywiście nie ma opóźnień :D
łojejku 2017-10-05 22:21
antywindykator - nudny jesteś. I tyle w temacie.
Jaśka 2017-10-06 20:05
Interesuje mnie praca dla specjalisty ds. windykacji terenowej. Czy może mi ktoś napisać kilka informacji jak się w firmie pracuje.? Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Sporo niepokojących opinii widziałem na tym wątku, czy to przesada czy coś jest nie tak?
Pkii 2017-10-08 21:46
Duzo zmian w terenie, poczatkowo sporo obaw, ale chyba widac swiatelko w tunelu. Praca wymagajaca ale mozna zarobic. Do konca roku maja byc auta dla wszystkich, czesc juz podobno odebrala.
Regina 2017-10-10 09:14
Czy w firmie GetBack S.A. są jakieś problemy z wypłatą wynagrodzeń? Wprost nie do wiary, tu powinno być wzorowo! Czy warto aplikować, pytam ponieważ mam wątpliwości?
Mara111 2017-10-10 11:37
Orientuje się może ktoś jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. postępowania egzekucyjnego? Wysłałam CV do Warszawy i liczę, że oddzwonią :) Ktoś coś więcej o tym stanowisku?
fakt 2017-10-10 22:34
Wynagrodzenia są terminowe - nie ma żadnych problemów z wypłatą.
buahahaha 2017-10-11 23:08
raczej powinny być aresztowania za nękanie bezpodstawne ludzi
Robson 2017-10-13 21:21
Płać swoje zobowiązania w terminie , a wszystko będzie dobrze . Złodziej ! ! !
antywindykator 2017-10-14 14:58
przestań już tak stręczyć. zobowiązania aby należało je płacić - muszą w ogóle istnieć. a z tym getback ma poważny problem. o doliczanych kosztach z księżyca, których żaden sąd nie zasądził, już nawet nie wspomnę.
i ty śmiesz twierdzić że to są zobowiązania? to ja ci teraz powiem że mam twój dług, plus koszty 2400 zł bo mi się teraz należą i dlaczego mi nie płacisz złodzieju?
Ragina 2017-10-15 21:11
Jaki jest powód, że GetBack S.A. ma tak długą listę aktualnych ofert pracy? Czy praca negocjatora telefonicznego wymaga jakichś specjalnych uprawnień? Czy to jest w miarę dobrze płatne stanowisko, bo nerwy to pewnie są?
GetBack S.A. 2017-10-16 09:26 [pracodawca]
cieszymy się, że zainteresowała Cię praca w GetBack. Duża liczba ofert pracy wynika z ciągłego rozwoju naszej firmy. Zaledwie pięć lat temu, kiedy zaczynaliśmy działalność, pracowało u nas kilka osób, w naszym wrocławskim oddziale. Obecnie posiadamy biura m.in. w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, czy właśnie we Wrocławiu i nadal rośniemy! Wszelkie szczegóły na temat wymagań i tego co oferujemy na stanowisku Negocjatora Telefonicznego/Doradcy Klienta znajdziesz w naszym ogłoszeniu o pracę, np. tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/negocjator-telefoniczny-wroclaw,oferta,5551881.
Jeśli masz więcej pytań, napisz do nas na rekrutacja@getbacksa.pl
Zostaw swoją opinię o GetBack S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GetBack S.A.