Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Kierowniczka

Wbrew temu co sądzą niektórzy, Pan Tokarek nie odszedł z firmy tylko z zarządu.

koniuszko

Na forum zniknął "antywindykator" i pojawił sie "kocur". Te same plugawe teksty i mądrości rodem z magla. Co za przebiegłość.

BOND

Czy to prawda, że prezesem getbacka została pani Kawaśniewska i teraz będzie savoir-vivre i Wersal w windykacji ?

Pensja dziś na koncie, premia wyrobiona ! Warto było przeczekać (usunięte przez administratora) które wybiło... Pozdro dla zarządu !!!

No i pozdro dla nowej Pani Prezes ma się rozumieć ! BYŁ MAŁY POCZĘSTUNEK, A WIECZOREM HAALLOWENOWA IMPREZKA ;-))

No to masz szczęście, (usunięte przez administratora):) Misiu

CC Box

Słyszałem i miałem iść, szkoda że nie byłem teraz żałuję. Pani prezes dała czadu i naga tańczyła na stole. O wyczynach tego z północy lepiej nie mówić. Odkupi sedes i po sprawie.

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
MY

MAMY NOWĄ PREZES !!!

@MY

No i co z tego, by aż TAK krzyczeć. Nie pierwszy i ostatni....

@K.A.T.

Propagandowe przesłanie tych ostatnich wpisów, przypomina nieco zalecenia z poradnika agitatora w lat 50-tych. Była tam taka myśl .... KROWY POLSKIE ! BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERSKICH KRÓW RADZIECKICH !

@MY

Z twarzy fajna (usunięte przez administratora) Klepałby jak Najman matę.

Maria

Czy ci windykatorzy serca nie mają ??? Dzwonią nawet jak człowiek jest na cmentarzu. A w cholere z nimi. Już lepiej oddać pieniądze niż czekać na przedawnienie ! A jaki wstyd przed rodziną

UUUUUUUUUUUUU

Miałem dziś telefon z tej firmy i zajrzałem na to forum przez przypadek, ale mi nie zaproponowali spłaty połowy, tylko chcieli całą kwotę !!!

@UUUUUUUUUUUUU

Chcieli całą kwotę, a nawet więcej bo oni kantują i zawyżają trzykrotnie te długi.

UUUUUUUUUUUUUU
@Kocur

A to przepraszam. CHcieli czystą kwotę bez odsetek - to dobrze czy źle ?

Mieszko

Poddałem się ! spłacę wszystko dla świętego spokoju. nie chce mi się łazić po sądach, żeby załatwić przedawnienie 1200 zł. Młody byłem i głupi, a długi należy spłacać.

@Mieszko

Nie kłam, nigdzie nie trzeba łazić. Teraz sąd automatycznie bada przedawnienie. W ostateczności piszesz pismo że podnosisz zarzut przedawnienia i sprawę wygraną masz.

Mieszko
@Kocur

I co ? I z powodu 1200 zł mam być do końca życia w BIKu i nie mieć szans na najmniejszy debet czy kartę kredytową ??? Jeszcze na głowę nie upadłem... Doradca się znalazł... Jak chcesz być traktowany jak trędowaty w instytucjach finansowych do sobie tak rób, ale mi i innym tak nie doradzaj !!!

@Mieszko

Nie kłam kłamczuszku, żadna windykacja nie wpisuje do BIK ani też cię z BIK nie wykreśli mimo że im zapłacisz. Do BIK wpisują tylko banki i nie wisisz tam całe życie, tylko 5 lat od chwili ustania relacji z bankiem. Potem wpis sam znika. Kiedy zapłacisz windykacji to bankowi nic do tego i mimo tego bank cię z BIK nie wykreśli. W ogóle to trzeba na głowę upaść żeby płacić jakieś przedawnione i przede wszystkim zawyżone długi, gdzie w GetBack zawyżają nawet i trzykrotnie więc już tak się nie staraj żeby kłamać i chwalić ten GetBack.

Stasiu

U mnie był doradca terenowy i powiedział że mam jakiś dług za Vivus. Dziwne przecież nigdy nie brałem pożyczki ale tlumaczył że to z jakiegoś Globala kupili i muszę zapłacić chociaż 500 zł, a resztę on mi umorzy. Zgodziłem się (usunięte przez administratora) Obiecał po wszystkim że zadzwoni i nic. Teraz już mi nie zależy żeby ten doradca z Getback (usunięte przez administratora)

@Stasiu

To uprawiałeś miłość z terenowym doradcą Getback? Fajnie było? Tak zdejmuj już tę gumkę.

XXX

a ja myślałem że wyszedłem na głupka jak mi umorzyli połowę długu w zamian za spłatę do końca roku, ale widzę że tu więcej takich "głupków" hehehe

Gienek

Ale numer !!! Miałem na vivusie 8000 do spłaty, a dziś się dogadałem, że oddam 4000 w dwóch ratach do końca roku i mam czyste konto w bikach ! Oni tu są naprawdę pod ścianą jak się godzą na takie spłaty. Wole oddać im połowę jak miałbym się bujać z jakimś krukiem,

SZCZ

Getback to wspaniała firma. Właśnie rozłożyli mi 25% do spłaty na 8 lat z czego pierwsza rata za dwa lata !

Kierownik

A najlepszy jest ten nowy Pan Radosław. Chodzi po biurze i się ciągle śmieje. Dostaliśmy nawet koce z lamy od niego po dobrej cenie.

Jarek
@Kierownik

Według wcześniejszej deklaracji ponoć dłużnikom już nie odpuszczacie. Mam więc pytanie. Czy ten nowy Pan Radosław dłużnikom odpuszcza, czy z ceny popuszcza :)

Informuje dłużników, że wam nie odpuścimy. Długi należy spłacać i wasze obraźliwe opinie nie robią na nas wrażenia ! Do usłyszenia.

@Marek

Brzmi jak jakiś groźny manifest, a wydźwięk jak (usunięte przez administratora) kokoszki z klatki kurnikowej po złożeniu zbuka.... Używasz waść co prawda ogólnej zasady i umocowania prawnego, ale IMO by swą dykteryjkę ubarwić wyświechtanym sformułowaniami - a więc bajaj bajarzu a sąd niech rozstrzygnie czyje wnioski są faktem, a czyje mitem.

@Marek

Chociaz mam trohę zadłużenia w innych firmach. nie zaplace getbankowi ani grosika i wole splacic komornikowi nisz(usunięte przez administratora) z getbanku

Mariusz

Firma taka jak Getback pomaga wyjść ludziom z matni kredytowej i wrócić do normalności finansowej. Sami się zadłużyliśmy za bardzo, ale zarząd dogadał się z obligatariuszami i na pewno spłacimy wszystko to co zapisano w układzie. To samo proponujemy zadłużonym. Jeżeli ktoś chce pozostawać na marginesie społecznym, to jego sprawa...

do ciebie tępoto

A ty naprawdę nie możesz zrozumieć, że tzw "obligatariusze" to ryzykanci którzy liczyli na łatwy zysk?(usunięte przez administratora) Naprawdę ci ich szkoda? Tak samo jak frankowicze, gdyby zarobili, to nikt by by nie wiedział. Bron ich dalej.

Żądasz żeby spółka oddała wierzycielom wszystkie pieniadze, a jednocześnie namawiasz dłużników do nie spłacania długów w getback - w mózgu wszystko ci się pomieszało, zwariowałeś (usunięte przez administratora)

Domyślam się, że jesteś obligatariuszem, więc jeżeli uważasz, że windykacja to samo zło, to dlaczego pożyczyłeś getbackowi pieniądze na zakup portfeli wierzytelności ? Ty naprawdę jesteś chory psychicznie...

@K.A.T.

Sprubuj mnie ruszyć jutro zgłoszę cię na prokurature.

@Marek

Jutro sam cie zgłosze na przymusowo odsiadkę.

@Marek

do kurii napisz i się pochwal.

do ciebie tępoto

A mi ciebie nie szkoda, chociaż na ogół biorę poprawkę na ludzi z niedoborem intelektualnym. Od razu widać, że nigdy nie miałeś większych pieniędzy i pojęcia nie masz o kombinacjach tych, którzy je mają. Może i lepiej :) A broń sobie "biednych obligatariuszy". Bądź spokojny, nie wszyscy stracili. Ale o tym jakoś cicho-sza. Tacy jak ty wiedzą tylko, że biedaczyska utracili "oszczędności życia" do tego też zupełnie nic nie podejrzewali, nic nie wiedzieli, ot tak sobie wsadzili komuś w d. sto tysi. I jakoś cicho siedzą, a ty się pienisz w ich imieniu. I jesteś na tyle ograniczony, że nic cię nie dziwi to cisza bardziej niż ty zainteresowanych :)

Mikołaj

Szanowny antywindykatorze. Podziwiam Pańską cierpliwość. Poziom Pańskich interlokutorów jest powalający. Nie mogę wprost uwierzyć, aby ci gentelmeni posiadali taką wiedzę. Czyżby to mówiono im na szkoleniach ? To mi raczej wygląda na sprowokowanie rozmówcy i nic ponad to.

puchacz
@Mikołaj

Podziwiaj czuba, przecież on gada sam do siebie i to jest jego poziom...

Szopen
@Marek

Długi należy spłacać. Dlaczego Getback nie spłaca swoich długów? Może odpowiesz łaskawie na to pytanie zamiast zgrywać napinacza?

@Szopen

Spółka zawarła z wierzycielami układ i tyle w temacie. Pierwsza rata, jak przewidują zaznajomieni ze sprawą zapłacona zostanie w 2022 r., bo tak przewiduje harmonogram spłat. Getback spłaci cały układowy dług, bo długi należy spłacać tak, jak tego sobie życzą pożyczkodawcy.

Spólka zaproponowała 25% spłaty i wierzyciele się na to zgodzili, więc o jakie złodziejstwo ci chodzi ??? Normalna ugoda. A o spłaty się nie martw bo odzyski idą pełną parą, więc się nie bój - spółka na pewno spłaci te 25%.

@Marek

Żebys wiedział że 10 groszy mi nie wyrwiesz sraluxhu.

niepokonany

Możesz być nawet i komornikiem ty lichwiarzu stuknienty. Uważnie to swojej starej wykładaj. do roboty uczciwej wont nierobie.

@Marek

odzyski idą pełną parą? z czego te odzyski? to gdzie są pieniądze?

JanuszBiznesu

Dziwna firma. Miałem u nich dług i zaproponowałem im spłatę 25% i się zgodzili...

Gero78

Dziwna firma, ponoć mam dług z 2001roku za bilet, proszę ich o przesłanie na meila lub na adres kope tego mandatu lub jakiś dowód że za coś kasę wiszę, a tu (usunięte przez administratora) doprosic się nic nie można, czekam na jeszcze jeden tel, od nich i idę złożyć do prokuratury zawiadomienie o nekaniu i prubie wyłudzenia kasy.

@Gero78

Takie rzeczy załatwia już sąd z urzędu, a bynajmniej powinien. Faktycznie, dziwna firma... Wydymała mniej lub bardziej świadomych inwestorów na miliardy, a nawet tych paruset milionów układowych (800 ?) też nie spłaci. Śpij spokojnie :]

@K.A.T.

firma wydymała obligatariuszy na jakieś 2,5 mld zł. do spłaty wg układu (o ile zostanie zatwierdzony) zostaje ponad 700 mln zł. skąd oni na to wezmą kasę? z tych portfeli? hua ha ha ja widzę jedyną nadzieję: wraca kąkolewski i znów popędzą na rekord w odzyskach na 1,2 mld zł jak w 2017 :D

@Gero78

A potem jeszcze słownik kup na próbę...

hahaha
@Gero78

Co za geniusz, idź do tej prokuratury zamiast tu "prubować".

@hahaha

ciekawiej będzie jak prokuratura przyjdzie do ciebie :)

@antywindykator

Pieniądze na spłaty obligatariuszy takich jak ty będą dzięki nam, więc trochę szacunku, bo to z naszej ciężkiej pracy odzyskacie część swoich pieniędzy. Getback dla was to dłużnik, a dla nas pracodawca, a my chcemy pracować i zarabiać pieniądze, więc o spłaty się nie martwcie, bo odzyski są coraz lepsze.

@Marek

Ciekawe. A co WY produkujecie? Obecnie.

niepokonany

Nie spodziewaj sie ode mnie nawet grosika (usunięte przez administratora)

@antywindykator

Sie ciesz brudasie. Sie ucieszysz jak na ciebie naśle.

Mariusz

Nareszcie pracuje się tu normalnie. System chodzi jak należy, afera ucichła i dłużnicy zmiękli. Warto było przeczekać zawirowania. Zostali sami normalni ludzie więc oby tak dalej !

@Mariusz

"Pajac specjalnej troski Getback"? Stop oszustom.

@Mariusz

Zgadzam się. Skończyła się wariacja i ściemnianie. Wreszcie jest normalna praca za normalne wynagrodzenie. Potwierdzam, że warunki pracy też się poprawiły (usunięte przez administratora)

@Marek

ależ oczywiście, (usunięte przez administratora) wyczarował pieniądze na wypłaty, a nowy system jest taki zarąbisty że sam odzyski robi i to lepsze niż u kąkolewskiego były czyli pewnie wyjdzie rekordowe 1,4 mld za 2019 he hehe

@K.A.T.

z wlasnym (usunięte przez administratora) na rozum sie zmienileś.

@antywindykator

odzyski robimy dwa razy większe, bo wreszcie mamy system z prawdziwego zdarzenia i podgląd na dane i ruchy klienta i nie działamy już po omacku. Dłużnicy myśleli że będzie upadłość, ale teraz już nie fikają.

sorki , miało być : dwa razy mniejsze

Pablo

Nazwać to gownem to obrazić (usunięte przez administratora) . Oddajcie długi (usunięte przez administratora) .

@Pablo

Kogo masz gringo na myśli ? Tego w sławojce, czy tego za sławojką ? A może zawartość sławojki ?

hm...

Poziom nad poziomy. To powyżej to zapewne jakiś fejk, ale większość wypowiedzi antywindykatora tak niestety wygląda. Człowiek ten ma zbyt ubogi język i tylko tak umie wyrazić to, co pomysli jego głowa. Ach, ten jego giętki język :)

@hm...

oskarżasz mnie że to powyższe to pisalem ja? nie mam z tym nic wspólnego, zresztą nawet pierwotnej treści nie widziałem więc wypad ode mnie, zrozumiano?

@antywindykator

Ależ każdy normalny człowiek zrozumie w jednej sekundzie, że fejk to fejk. A twój poziom to twój poziom. Zrrrozumiano? :)) Oj, nerwusku :) Poluzuj stringi i wyciągnij zbuczki z otworu :)

Teraz ja mówię na yt

Polecam wszystkim kanał na yt kanał "teraz ja mówię ". Tam jest cała prawda o tych mendach którzy nekają ludzi.

były pracowik

Witam tu obecnych: kilka miesięcy temu zakończyłem przygodę z Gb. gdyby nie propozycja zmiany branży pewnie dalej bym pracował w tej firmie która pomimo afery oraz innych problemów całkiem dobrze sobie radzi. Czytając wpisy o złej kadrze zarządzającej oraz o tym ze ryba psuje się od głowy dochodzę do wniosku ze na tym portalu w 90% tak złe opinie wystawiają dawni pracownicy którzy za czasów sprzed afery mieli sielankę a potem nagle ktoś zaczął kazać im pracować ...musieli być niezłymi leserami. ...podziwiam tych którzy nadal tam pracują. Jedno jest pewne : jeśli dalej sobie tam radzą to poradzą sobie w kazdej pracy .Wiem to z autopsji. m.

też pracowałam :)
@były pracowik

Ja również wspominam jak najlepiej. Fajni ludzie, pomocni, warunki pracy starano się zapewnić jak najlepsze. Sama praca bardzo niewdzięczna. Moim zdaniem z tego właśnie powodu (dłużnicy nienawidzą windykacji) jest tutaj multum wpisów osób zadłużonych - w ten sposób ich zdaniem jakoś tam sobie się mszczą. Może i jakieś pojedyncze wpisy to przypadki rozczarowanych pracowników, widzę tu komentarze prac. terenowych, ale na ten temat nic nie wiem. Może w terenie było gorzej. Za to na całym forum pełno komentarzy osób niezrównoważonych, oni nawet nie udają pracowników, ale ten poziom, wyzwiska, obrzydliwości... Szkoda mówić, sami sobie wystawiają świadectwo. Ja bym się tym nie przejmowała. Jak to stwierdził Stanisław Lem "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

@też pracowałam :)

Muszę przyznać, że zachęciliście mnie do aplikowania do GetBack. Zdaję sobie sprawę, iż praca w takiej branży należy do wymagających, a przym tym bardzo specyficznych. Dlatego też jestem ciekawa, czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia w takiej materii? Wiecie coś o tym?

@Maria

a to są jakieś przyjęcia? chyba przyjęcie urodzinowe kierownika. przecież oni ludzi zwalniają; część odeszła sama, część grupowo a innym jeszcze ponoć obiecano że ich nie zwolnią grupowo to zrobiono w konia i zwolniono poza grupowo. windykacja w wykonaniu getback nie istnieje, telefony czy terenowi to kabaret. kabaret dlatego, że tam żadnych długów nie ma. the final countdown going on :)

@były pracowik

"Były pracowniku", nie żartuj. Wysyłka głupiego zaświadczenia o spłacie dłużnikowi zajmuje wam pół roku i człowiek doprosić się nie może mimo wysyłanych pism i ponawianych telefonów do firmy.

Coc
@antywindykator

Bzdura. zachecam do kontaktu z HR

Coc
@Moja Sprawa

Po pierwsze to chyba nie jest rola doradcy z cc czy terenu? Po drugie firma nie musi tego robic na zawołanie. Mógł dluznik nie miec długu. Po 3 pokaz mi tak (usunięte przez administratora) szybka firme w tej materii ? Po ostanie; jesteś dłużnikiem który czeka na taki dokument czy pracownikiem który nie wie co sie robi w takiej sytuacji?

H
@antywindykator

Jestes mega ulomny skor tak myślisz..... Byles juz. pośredniaku?

@Coc

Firma nie musi w przypadku uczciwego wywiązywania się z ustaleń umarzać egzekucji, zwracać nadpłaty i wysyłać zaświadczenia to dłużnik nie musi spłacać swojego długu wcześniej niż pół roku. Proste.

Moja Sprawa

Daj spokój, oni trwają we własnym, bajkowym świecie i cokolwiek by im nie wytknąć oni to zracjonalizują albo wyprą ze świadomości. Pewnie po 25 latach mogliby ten papierek o spłacie wysłać i dalej nie mieliby sobie nic do zarzucenia xD Żenada i śmiech przez łzy.

@Moja Sprawa

ale jaki papierek o spłacie? w sądzie się sprawę wygrywa, żadne tam spłaty

H

Obserwując twoje wpisy o upadkku gb...policzyłem ze twoje proroctwo upadku trwa od prawie półtora roku. A firma dalej dziala...nostradamusie

obserwator
@H

Masz rację, on jest ułomny , tkwi tutaj od kilku lat, wpisy wciąż te same, poziom poniżej krytyki. Jest sfrustrowany brakiem zainteresowania, pisze sam do siebie, wtrynia się pod komentarze. Jedyna rada to omijać gnoma.

@H

gdyby nie ucieczka w PPU i sztuczne przedłużanie tego procesu sądowego (do dziś, po półtora roku nadal nie ma zaklepanego prawomocnego układu), to od półtora roku byłby tam syndyk. chyba wiesz co to oznacza. firma dalej działa? to nie jest działanie tylko jazda trupa na kroplówce. takie zombi

@antywindykator

Ale się towarzystwu wzajemnej adoracji na wspominki zebrało jak to kraina mlekiem, miodem i kasą płynącą w (usunięte przez administratora) się zamieniła i to... ba nie przez złe zarządzanie, puszczanie pustych obligacji, misselling, wałki, przekręty, kreatywną księgowość, oczywiste kłamstwa i pomyłki, naginanie raportów i obecny już ich brak - bo po co? Wiadomo po co :) Ojejku i jeszcze naskarżyli na "bankierze" jaka to krzywda się dzieje...

@były pracowik

Przygoda z nekrofilią w tle... Autopsję przeprowadza się zarówno w celach naukowych, jak i ze względów procesowych i sądowych. Niestety autopsja tego trupa jest zawieszona do wyborów w chłodni - a potem, to jak potem...

gotham
@K.A.T.

nawet jesli to co napisałes po raz 50 to czy jest to wina zwyklego doradcy CC czy z terenu czy specjalisty z egzekucji tej firmy? ono staraja sie pracowac i wykoywac swoje obowiązki ... czy handowiec w ambergold wiedział ze prezes zrobi taki wałek? na ich forum tez piszesz takie brednie od 2 lat?ile umoczyłes? cieciu...

@gotham

A co prawda w oczy kole? Ho, ho - ale popłynąłeś kolego w swoim słowotkoku... Pomiając fakt, że lejesz wybielacz szeroką strugą niczym ścieki z Wa-wy do Wisły, to kto to jest "specjalista z egzekucji tej firmy"? No tak - TEJ FIRMY - czyżby podobny potworek jak "doradca dłużnika"? :) Hmmm,... "Ono sie starają pracowac i wykoywac swoje obowiązki", hehehe! Znaczy się zaginać czasoprzestrzeń i ludzi w "wuja" robić? Wybacz Kali, ale można odnieść wrażenie, że prześladuje cię jakieś złe mzimu :) Poza tym mentalnością tego bohatera wali od cię waść jak z murzyńskiej chaty.... A co mnie obchodzi jakieś AG? I jaki to niby ma mieć związek z GBK? Może chodzi o EGB? Wałki GBK to GBK, i to jest solą w oku nie tylko mnie... Jeżeli poruszasz brednie i bredzenie - zalecam przeczytać ze zrozumieniem, co sam waść się popisał, no i przedstawił (uzewnętrznił) swoje prawdziwe alter ego. A i owszem, że sobie tak pozwalam oglądać i co nie co napisać - to pokaż burku wiejski gdzie ja sobie robię osobiste wycieczki li tylko dla własnej satysfakcji. Z tego co sobie przypominam, raczej stałem i stoję na stanowisku, że jak kończy się merytoryczna argumentacja - to zaczynają się kolokwializmy i wulgaryzmy... PS. Powiedz w sądzie sędziemu "cieciu" - pewnie zmięknie jak wosk przed waszą słomiano-gumofilcową bękartowską mością. Ahoj Szogunie :)

@Maria

Oj wiemy, wiemy... (usunięte przez administratora) jest dostatek, ale na głupie blondynki jest popyt. Zresztą zawsze był :)

Tqwet

Mo

...i tak od poltora roku... Znaczenie słowa wkrótce ma inny wymiar. Upadek przewidujesz juz tal dlugo ze to nudne a my w gb dalej pracujemy i co miesiąc premia a ty w gaciach przed pracuj.pl

@Mo

A pracujcie, pracujcie... Poznacie ich po ich owocach (Mt 7,20), bo "...i tak od poltora roku...", to same zgniłki są, po których nawet sąd dostaje obstrukcji. PS. 1.Mam nadzieję, że nobile verbum "Znaczenie słowa wkrótce ma inny wymiar" - osiągnie zamierzony cel, czyli 2-3 metrowy dół z wapnem wapnem niegaszonym :) 2. Jakoś bardzo spadła merytoryczna wartość wypowiedzi - rażące niechlujstwo w formułowaniu i zapisie wypowiedzi sugeruje, że na usługach gb są menele? Tak trzymać! Koszta przycięte a menel od króla piasta jest potęgą no i basta! :)

@Tqwet

Zarzucasz: "Wiesz co to jest dług naturalny? Znasz trochę prawo? Tępy jesteś niesamowicie, widać ze nic w życiu nie osiągnąłeś". No to cię oświecę sekurytyzacyjny korpo-szczurku, choć kaganek oświaty działa na was jak woda święcona na diabła :) A mianowicie instytucja przedawnienia nie wypadła sobie ot tak sroce z pod ogona. Korzenie tkwią już w prawie rzymskim, gdzie zauważono i skodyfikowano tą instytucję prawną jako podstawę zachowania ciągłości obrotu gospodarczego... Czy zatem działanie tzw. "firmy windykacyjnej" jest zgodne z prawem? W sytuacji, gdy nastąpiło przedawnienie roszczenia firma windykacyjna nie ma prawa prowadzenia dalszych działań przymuszających dłużnika do zapłaty długu. Natarczywe ponawianie wezwania do zapłaty, bez posiadania tytułu egzekucyjnego, jest bezprawne. Ba może nawet mieć znamiona przestępstwa wyłudzenia i naruszenia dóbr osobistych. Jeśli dłużnik (a i ostatnio z urzędu sąd) jasno wskazał wierzycielowi, że korzysta z przedawnienia zobowiązania to dalsze nękanie narusza dobra osobiste dłużnika, co może prowadzić w konsekwencji do odpowiedzialności materialnej firmy windykacyjnej. Także idź gościu z takimi farmazonami i kocopołami na bambus, bo "ciemny lud" już tego toksycznego towaru nie kupuje! Zajmij się lepiej wyplataniem koszy ze słomy lub wikliny albo jakieś gliniane wazoniki lub figurki - większy pożytek z tego będzie niż nauczanie prawa wg świata getsraka i stażystów ze stajni mec. Brysika. Ahoj!

@Tqwet

wy za to w tej firemce tak znacie prawo, że sąd ze śmiechu się turla. w dziale prawnym to robią chyba stażyści po wyższej szkole gotowania na gazie. a wiesz ty, co to jest dług naturalny, czy będziesz bredził to co ci kazali mówić? wiesz że nie ma narzędzi prawnych aby przymusowo wyezgekwować zobowiązanie naturalne? to o co ci w ogóle chodzi? widać że jedyne co w życiu osiągnąłeś to robota na call center w getback, gdzie klepiesz te formułki co ci każą. ale niebawem i tak twoja kariera dobiegnie końca

marian koniuszko
@antywindykator

(usunięte przez administratora)Ja mam stały kontakt z pewną Panią mecenas, która raz wygrywa z GB, raz przegrywa i nie traktuje tego jak porażkę, ale jako normę. A ty chwalipięto stale "jesteś zwycięzcą" (przypomina mi to pewnego świrka od sprzedaży soków, ma miliony wejść na YT, ale tam widać dokładnie, kto to zacz). Jakieś konkrety by się przydały, bo od kłapania nikt nie staje się wiarygodny. Ośmieszaj się dalej. Nawet nie zapytam, czy w pośredniaku już byłeś :))

@marian koniuszko

Kontakt, to możesz co najwyżej uzyskać z psychiatrą. I to prędko!

K.A.T.

Równie dobrze można rzucać monetą :) Albo zagrać w trzy karty czy kubki :)

antydłużnik:)
@Moja Sprawa

Ależ z ciebie ciemna masa. Jasne, nie spłacaj swoich zobowiązań i się ciesz. I co - teraz potrzebne zaświadczenie o spłacie, bo ci już nikt nie ufa i nie dostaniesz nowej umowy? I tak powinno być! Nawet jak ci się przedawni, to czkawką się odbije - tłuczku do kartofli.

@antydłużnik:)

A ty utrzymujesz jakiś kontakt z otaczającą rzeczywistością? Co ty chrzanisz, pieprzysz za kocopoły, jakie kuźwa zaświadczenie? Tobie to chyba tylko psychiatra zaufa i podejmie właściwą terapię. "I tak powinno być!" w całej rozciągłości. The rest - No comment :)

antydłużnik:)

(usunięte przez administratora):) Getback spłaca, Getback poważnie podupadł i być może spłaca nieterminowo, ale jednak spłaca i nie krzyczy o przedawnieniu, urojeniu itp. Pytanko "dlaczego getback się cieszy" to już skieruj do swego lekarza specjalisty. Wyciągnij sam jakieś wnioski, bo wyzywasz wszystkich i uważasz się za myśliciela, a twoje pytanka są naiwne jak w przypadku pięciolatka. Podpowiem ci nieco matoIe. Getback ma swoje problemy i boryka się z nimi. Dlaczego uważasz, że w przypadku wybitnych JEDNOSTEK, które nie zamierzają dobrowolnie spłacać swoich długów, stosujesz inne kryteria, krzyczysz, że to przedawnione, a to płacić nie powinni, a to długu nie mają. Wiem to lepiej od ciebie matoku, że mają. Cała masa uczciwych dłużników wie doskonele, że wzięli np. kredyt i z różnych powodów nie udało się spłacać, ale nie wypierają się absolutnie. Niektóre jednostki bardzo wybitne za to piszą tutaj, bo to Getback winien, że nie spłacali. Poziom tych jednostek każdy może ocenić, podobnie jak twój. Spadaj na drzewo, bo nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy.

@antydłużnik:)

Poważnie? Kpisz waść, czy o drogę pytasz. PPU, PPU, PPU!

@antydłużnik:)

Tak, tak.... I dzięki takim apologetom jak ty getback wygra ze swoim długiem. Właściwie to już może nie wygrał, ale ugrał - ale to gra na czas... Bitwę można wygrać - ale wojnę już zdecydowanie ciężej. Dlatego jazda do wioseł i zasuwaj by ta galera posuwała do przodu z prędkością 30 tys./mies. dla tego trutnia od kołder i garów!!!! A i reszcie bieda się dziać nie będzie :)

@K.A.T.

Skoro tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji to może zechcecie mi pomóc. Wiem, że GetBack szuka teraz nowych pracowników. Ponoć pracownikom oferują tam dostęp do szerokiego wachlarza benefitów. Możecie mi powiedzieć, o jakie benefity chodzi dokładnie?

@Maria

Rada dobra, ale volenti non fit iniuria (chcącemu nie dzieje się krzywda), że tak pozwolę sobie spuentować szanownego przedmówcę/przedpiścę.

@antydłużnik:)

weź przestań ćpać to co bierzerz bo ci pod kopułą nieźle nakopało. getback spłaca? getback okradł obligatariuszy na 2,5 mld zł i nie spłaca, a także nie zamierza spłacać. ty wiesz lepiej że naciągani przez getback to jednak dług mają? mądrzejsi od ciebie twierdzą co innego i jak się okazuje, znajduje to potwierdzenie w orzeczeniach sądowych. mniej pornoli oglądaj, a więcej się dokształcaj cycu

pp
@antywindykator

Tej, kiedy to (usunięte przez administratora) jak obiecałeś? Przepowiednie, przepowiedniami, ale jak stało tak stoi. Chyba mnóstwo ludzi zaczyna wątpić w Twój biegły osąd...

@pp

Mnóstwo? A ile wynosi to "mnóstwo"? Dwa, trzy... dziesięć, sto trolli? Jak getbek stoi każdy widzi :) Do tego nie trzeba szklanej kuli i daru wróża Macieja czy jasnowidza p. Jackowskiego.

@Moja Sprawa

No i trzeba było nie spłacać melepeto. Teraz biadolisz, że ci nie dali jakiegoś świstka. Taki los dłużnika :) Do Trybunału w Hadze napisz ofermo.

@Rasputin

Nic z tych rzeczy, lewactwo zawsze było i będzie lewactwem. Howgh!

@K.A.T.

Dziękuję Ci za reakcję na mój wpis, ale nie jest to precyzyjna odpowiedź na pytanie, które zadałam wcześniej. W dalszym ciągu szukam informacji na temat dodatków pozapłacowych w GetBack. Czy mogę zatem liczyć na to, iż powiesz mi coś o nich? Byłabym naprawdę wdzięczna.

Rasputin

A ty dobrze się czujesz? Ja nie jestem dłużnikiem, nie jestem nic nikomu winien :) Dlaczego miałbym pomagać getbackowi?? 2,5 miliarda? Wyrazy współczucia.

@Rasputin

Jak nie dłużnikiem, to może zdesperowanym wierzycielem :) Również wyrazy współczucia.

Rasputin

Chyba nie umiesz czytać, a jednak się wypowiadasz. Skąd domysły, że "robię w getback"? Ani do ciebie się zwracałem, ani mnie znasz, a jakaś dziwna agresja. Cóż, choroba nie wybiera. Wyluzuj te swoje stringi.

@Maria

Maryś. Dodatki na każdym stanowisku mogę być bardzo różne. Czy chcesz aplikować na wszystkie stanowiska? Nie piszesz nic o swoim wykształceniu, doświadczeniu, a tylko stale tu pieprzysz o dodatkach. Każdy lubi gratisy, co ? :) Zlituj się i zamiast tu dopytywać, wyślij CV, ew. skontaktuj się z HR, zainteresuj się, czy w ogóle cię przyjmą. Nie dziękuj :)

500+, to m.in. taki tam dodatek pozapłacowy. Jak można to ująć metaforycznie :]

mussanka

długo spłacałeś długo czekasz

zdziwiony
@Moja Sprawa

Jeżeli trafiłaś do windykacji, to nie wciskaj nikomu, że wpłaty były w terminie. A zaświadczenie chcesz natychmiast, ciekawe po co, hahaha przymule.

mussanka
@Moja Sprawa

Były dłużniku, a ile zajęło Ci spłacenie długu?

@mussanka

Powiedz wprost, że nieświeże pasztety sprzedajesz :]

@mussanka

lepiej powiedz, ile czasu zajmie wam spłacenie długu wobec obligatariuszy? getback oddaj ukradzione pieniądze!

Król Julian
@antywindykator

(usunięte przez administratora) Obligatariuszom nikt niczego nie ukradł, ich sprawa w co inwestowali.

Maria

@antywindykator Przypomnę tylko, że tematem forum są warunki zatrudnienia w GetBack. Czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 61 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.