Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

antywindykator

Mam jednego nicka i spod niego pracuję. Podobnie jak mojego małego wicka, o którego dbam jak umiem i dziś przy sobocie poczyniłem drobne ablucje, łącznie z wypraniem ręcznem moich skarpetek, które na święta zawsze zmieniam. Jak ściągnąłem skarpety, okazało się, że mają jeszcze czyste mankiety, co postanowiłem wykorzystać do wytarcia tymi czystymi mankietami mojego spleśniałego sera spod napleta. Po starannym wytarciu zwilżyłem czystą wodą i jeszcze namydliłem, to się przy okazji cały tym mokrym obmyłem. Tak odświeżony włożyłem kalesony, bo mi sipa zmarzła. Pora brać się za spodnie, nalałem trochę wody do czajnika, namoczyłem w nim ten kawałek spodni w okolicy rozporka, bo sikam sobie przez zapięty jak nie wyczymam czasem. Trochę czuć, a jak się namoczy to ładnie się pozapiera i jak nowe będą, odświeżone i czyste. A teraz razem z K.A.T.-em, Mikołajem itp zacznę ubliżać innym , że mają spleśniałe sery i sikają przez zapięty rozporek (ma się to doświadczenie, co w sobie najbardziej cenię). To ja czyścioch, co spodnie zaprałem i napletek oskrobałem. Aż pachnę świeżością. PS. Niedzielny poranek, a ja świeżutki i pachnący, spodnie podeschły, także samo skarpety, a jak wiadomo jak się wysuszy to się wykruszy. PS.2 Nosz w (usunięte przez administratora) jeża na śmierć zapomniałem o drugim nicku, ale już o branzlowaniu w boxie mi się przypomniało z młodych lat, jak mnie nieraz tatulu za karę zamknęli z krowami, to jest moje ulubione zajęcie i mój wyświechtany zwrot. PS.3 System mnie się zawiesił, to piszę przez pomyłkę z moich innych nicków, ponieważ lewą ręką już dopieszczam wicusia. Smacznego śniadanka wszystkim wrogom windykacji. Ps.4 Jak to na wspomnienia mi się zebrało. Za każdym razem, jak mnie matula z boxu z krówkami na wolność wypuszczała, to mnie po glacy gładziła i czule przemawiała "mój ty głupku niedotryśnięty". Toż to moje najmilsze wspomnienia ze wsi, dlatego tak sobie tu używam razem z K.A.T.em tego określenia, bo mam tyle mądrego do powiedzenia.

regulmin GOWORKA!!!!

Zażyj coś na uspokojenie, nie atakuj personalnie i nie wyzywaj. Nie chcę się zniżać do takiego poziomu, więć kończę....

antywindykator

te gówniane portfele, przedawnione i bezzasadne roszczenia są niewiele warte. miliard? kabaret. poza tym HOIST to biedna firma, szuka pieniędzy gdzie się da aby nie zatonąć skoro chwycili się już prób wyłudzeń roszczeń nieistniejących, ze z góry powziętym zamiarem - gdyż po oddaleniu powództwa. a zatem wiedzę na temat braku istnienia zobowiązania mają tak klarowną, że bardziej się nie da :) aloha!

WiernaFanka

Ja chciałam tylko nowy wątek założyć.. żeby było czysto i klarownie. Co tam u GetBeczków słychać??

@WiernaFanka

co u getbeczków słychać? słychać dobrze. to znaczy słychać dobrze ich ujadanie jak szczerbate kundelki obszczekują każdego krytykanta :)

Pracownik GB
@antywindykator

Jak zwykle pierwszy dyżurny burek się udziela

Nst
@Pracownik GB

Idź nękać ludzi. Jak to jest, że jedni z większych oszustów w ostatnich latach mają czelność nękać innych za długi?:P Długi zawyżane niezgodnie z prawem zresztą, przez co coraz więcej ludzi wygrywa sprawy i nie musi spłacać nic. Pozamykać te hieny i spokój. Sprawy długów oddać w ręce normalnych ludzi.

Pracownik GB
@Nst

Całe społeczeństwo płaci za dłużników inteligencie. Ty też. Dziwię się, że są takie głosy. Bezmyślne. Idź i spłać oszustom parę zobowiązań a oni niech się dalej bawią...

Obligatariusz
@Pracownik GB

Zgadzam się z tobą, (usunięte przez administratora) się dalej bawią za cudze. (usunięte przez administratora) z Getback sprzedawali obligacje, ponad 2,5 miliarda złotych ukradli i bawią się za nasze! Oddawać pożyczone pieniądze wy (usunięte przez administratora)

Jarek
@Pracownik GB

Jak to było w filmie "Rejs" ? (z pamięci) ... na każdym zebraniu jest tak, ze ktoś musi być pierwszy ....

Dorota
@antywindykator

Proszę nie obrażać... kundelków :)

@Pracownik GB

>>>Całe społeczeństwo płaci za dłużników inteligencie.

Góral
@antywindykator

A ja cię nie porównam do żadnego zwierzaka, bo każdy przewyższa cię inteligencją i kulturą, ale jedyne, z czym mi się kojarzysz - to ogromne kupsko pod każdym komentarzem na goworku. A tak być chciał zabłysnąć i zdobyć publikę (usunięte przez administratora) "pracowniku". Znieść nie możesz, że inni pracują i nie biorą kredytów. Nikt ci nie dorówna w tępocie i zawiści - obsr@ńcu.

@Jarek

Z filmu "Rejs" można przytoczyć jeszcze taki cytat: "pytanie jest tendencyjne".... :)

@Góral

Góralu czy ci nie żal?

@WiernaFanka

No jako zatwardziałe trolisko, wreszcie masz mój wpis: WIERNA FANKA HANSA FRANKA.

@Pracownik GB

No tak etatowy burek się odezwał.... Roma locuta, causa finita?

Padały

Padały zapchlone

@Padały

OK. Nawet, nawet... Sprawdzamy parser: pedały , (usunięte przez administratora) Wynik:?.....

Jarek
@K.A.T.

A woszebijkę można gdzieś znaleźć ? Za radzieckich czasów (S. Piasecki) to był przejaw kultury ! Taka tradycja nie może się zmarnować !

@Jarek

Chyba raczej ciężko (aczkolwiek warto poczytać) ... Ja bym polecił Malleus Maleficarum (Młot na czarownice), hehe stare, ale jare :)

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
V . I . email

... " i straszno, i śmieszno "

@V . I . email

Tak to ja pisałem dawno temu w Ameryce... O kabarecie zresztą też.. Obecnie farsa, nawet nie kino klasy B, klasy C, klasy D jak wielka czarna... dziura? Nie, nie - D;U,,P'A. :)

DT

Ja tego antywibratora kojarzę, miałem chyba z nim do czynienia. To oszust i (usunięte przez administratora) kiedyś podpisałem z klientem dużą ugodę i dzięki temu wyrobiłem premię ale dłużnik dostał nagle jakąś pomoc od jednego idioty, anulował ugodę a mi cofnęli premię. Byłem jeszcze u tego dłużnika i mocno cisnąłem ale on był taki cwany i kazał mi rozmawiać ze swoim pełnomocnikiem. Potem podobno wygrał sprawę w sądzie pomimo tej ugody. Premia przeszła mi koło nosa i dlatego chętnie z tym antywibratorem porozmawiałbym sobie ze (usunięte przez administratora)

@DT

Nie przyznawaj się głośno do tego, co przed chwilą napisałeś. Istotnie, jest coś w powiedzeniu, że istnieje wykształcenie ponad możliwości. Poczytaj sobie o tym, co to ugoda i na czym polegają wady czynności prawnej.

pracownik getback
@DT

Jaka żałosna prowokacja, panie Antywindykator..... Gołym okiem widać, że chciałbyś tu sobie dobrą reklamę robić za darmo, kosztem niby jakiegoś pracownika, którego nieudolnie udajesz. Każdy pracownik, nawet nowy - wie, że nie "wyrabia się premii" za sam fakt podpisania ugody. Jesteś rzeczywiście wyjątkowo tępym odwłokiem, wpisujesz żałosne pierdy usiłując udawać kogoś, kim nie jesteś - LENIU BEZROBOTNY. Jedyne, co robisz, to siedzisz tu i plujesz padalcu.

@pracownik getback

To za co wyrabia się premię ? Taki zaciąg stachanowski ?

obserwator
@Mikołaj

Premia jest za rzeczywisty odzysk. To wie każdy pracownik, ja też widzę, że ktoś tutaj wypisuje bzdury i na pewno nie jest to pracownik. Ktoś mało inteligentny chce pokazać, że pracownicy są chciwi i prymitywi. GO WORK nie ma dobrego admina (co widać na na tym forum) - na GOLDEN LINE są uczciwe opinie, b tam niezalogowany troll nie ma racji bytu.

@DT

Chyba, wydaje mi się, prawie jestem pewny etc. to są/były niezłe argumenty przed sądami stalinowskimi za czasów berii. Poza tym lokujesz "tego antywibratora" całkiem nieźle i są podmioty i kancelarie prawnicze skutecznie walczące z tym i innego rodzaju tego typu procederem. Panie Antywindykator, choć raz wreszcie zostałeś może pośrednio, ale doceniony jako przeciwnik z którym należy się liczyć!

@obserwator

Nie wszystko co gold jest złotem... A nie każdy niezalogowany jest trollem. Zapamiętaj i lśnij diamencie.

obserwator
@K.A.T.

A toś się chłopie wysilił. Ja tu nie spędzam czasu, bryluj sobie, lśnij i trolluj. Każdy widzi, co wyprawiasz. Nie każdy jest trollem, ale ty z pewnością.

@pracownik getback

posłuchaj uważnie żałosna człekokształtna kreaturo: mam o wiele ciekawsze zajęcia niż przesiadywanie tutaj oraz dyskusje z takimi tępymi padalcami i niedotryśniętymi wiejskimi głupkami. owszem zaglądnę raz, rzadko dwa na dzień i to mi wystarczy. ty widzę za to tutaj warujesz non stop, może na zlecenie niejakiego wspominanego tutaj bojanka czy jakiegoś innego buca.

@obserwator

Do budy burku, bo micha będzie pusta jak nie oklepana :)

@DT

Oooooooooooooooooooooooj grubymi nićmi szyte.

Troll powinien padać z głodu
@obserwator

Ja proponuję nie karmić trolla, choć nie dziwię się wcale, że ktoś nie wytrzmuje tego infantylnego podjudzania. Wpiszą sobie komentarz niby od pracownika i już zjawia się "ekipa" trolli. Tak nagle są i już się cieszą. Zapominają w swojej "przebiegłości", że te komentarze od udawanego pracownika są ciągle w ten sam deseń. Mają rozrywkę, tylko płakać nad tą tępotą.

@obserwator

To pójdziecie z torbami, bo ode mnie żadnego odzysku nie zobaczycie.

@pracownik getback

Proszę Pana. Nie każdy bezrobotny jest leniem. Panu natomiast życzę, żeby Pan został bezrobotny. Wtedy nauczy się Pan szacunku.

pracownik getback
@Starsza Pani

Nie życz drugiemu co tobie niemiłe...... To bardzo stare powiedzenie.....Ja nikomu źle nie życzę i wszystko co złe, mnie omija:)))

@pracownik getback

Proszę zauważyć, że @Pani starsza nie życzy komuś personalnie czegoś co niemiłe, a jeżeli chodzi o "firmę" to ma rację subiektywną czy nieco obiektywną ale ma :)

K.A.T.
@Troll powinien padać z głodu

Hehe, dobre rady zawsze w cenie ;) No właśnie, żadnego poszanowania dla enteligencji i szlachty. O tempora, o mores!

@pracownik getback

zycząc ci bezrobocia - starsza pani życzy ci wszystkiego najlepszego. uwolnienie cię od tej padliny wyjdzie ci tylko na zdrowie :)

Dorota
@DT

A kim pan jest, że BYŁ pan u dłużnika? Jeżeli zwykłym pracowniczkiem u windykatora to nie miał Pan prawa nachodzić dłużnika.

Rrr
@Dorota

Ta Dorotka, ta maluśka, tańcowała do ..... :)

@Rrr

Następna z następnych promocji Neotrady? Idź dziecię a ja cie uczyć każę.... :)

Krzysiek

Po sprzedaży tych portfeli do Hoist te pieniądze będą przeznaczone na nasze premie, czy chytre obligacje wyciągną łapska i będą chciały nam zabrać?

@Krzysiek

Spoko twoja dynia, drobne obligi nawet resztek ze stołu nie poliżą. Jałmużna z Hoista pójdzie na spłatę solidnie zabezpieczonych "grubasów", czyli no,no .... no właśnie do tatusiów, nie do Kowalskiego czy Goździkowej :)

Mikołaj

A z Jefem Beckim jeszcze kontakt jest ? W celu identyfikacji ... urodził się 24.04.1944 r. Zawsze trzeba zapytać ! :)

@Mikołaj

Kto pyta nie błądzi... I wcale bazy PESEL po nocach nie trzeba odpytywać/weryfikować w tysiącach rekordów, no ale to już było - nowy system informatyczny załatwi sprawę (ciekawe za czyją i jaką kasę?) pewnie ze skrojonych haircut'em obligacji. A rzesza rzekomych dłużników wylosowana w nowej loterii getsrak zacznie przynosić grzecznie "pieniążki" niczym kwiaty pod pomnik Kim Ir Sena, kiwając się w pokucie jak chasydzi przed ścianą płaczu :)

przestań Przemek

K.A.T.

Wierna Fanka Hansa Franka, heheh... Ja, ja - ich verstehe, - sooo ordnung muss sein!!! Sofort arbeit in Breslau und Warschau! Adieu!

Ertaz

Kasa z hoist spowoduje, że GB, będzie miał pieniądze na pozwy i odbije się od dna! Znowu będzie się super pracowało!

Euzebio
@Ertaz

Kasa z HOIST spowoduje że kasę dostaną zabezpieczone banki. Spróbuj dać pozwy do sądu z tych przedawnionych spraw to zobaczysz baranie co się stanie. Wyprzedaż do HOIST to pierwszy krok w realizacji celu upadłości. Co z pracownikami? Kopniak w (usunięte przez administratora) i do pośredniaka.

@Ertaz

zarząd będzie miał na pensje przez najbliższy czas :) a ty się tak nie podniecaj, bo się zdziwisz. ten plan nie przewiduje twojego zadowolenia, a przytulenie siana przez tych co to zaplanowali.

Doratca klijęta

Od bierdolcie sie od nas naszego getbaka i od nas!

Kij

Cześć, czy tylko ja mam wrażenie czytając tez wszystkie wpisy anty getbackowe ze robią je trole które nie tak dawno pracowały w tej firmie ale kranik sie zakręcił? Mozna podejrzewac że mieli dobrze..cos im nie wyszło i teraz karmią się codzienną lektura jakże opiniotwórczego portalu jakim jest GW... Od ponad 1,5 roku przewidują rychły upadek firmy, sa pewni ze ktoś będzie ich prosił o pomoc w poszukiwaniu pracy z racji starych kontaktów itp. ale jakoś ich scenariusz sie nie sprawdza a ich przepowiednie są od Macieja Wróżbity. Kto o zdrowych zmysłach pracujący nadal w tej firmie narzeka w necie? ps. rozumiem tych co stracili kasę przez GB itp. ale byli pracownicy w przypadku sowich komentarzy pokazuja tylko jakimi są lebiegami...pozdrawiam wszystkich którzy pracują i zarabiają OBSERWATOR

@Kij

Ładnie się pan przedstawił, hmmm jeszcze prorok :) Zostaw Macieja z ezo.tv w spokoju (robi swój biznes) zajmij się faktami, a nie ezoteryką. Albo na odwrót :)

@K.A.T.

Ty np. jestes tu czesciej niz w kiblu po zepsutym bigosie...jakimi faktami? jestes bykym pracownikiem czy obligatoriuszem? a moze równocześnie;) Pisanie tych (usunięte przez administratora) zastępuje Ci masturbacje? jesli masz tyle jadu w stosunku do tej firmy i kogos konkretnie to stan z nim twarza w twarz a nie jak dziecko Neostrady...taka moja rada.

@Kij

Ale masz tupet, hmm tupecik. Wreszcie czuć, że młode wilki (burki) mają głos - od skamlania od razu do szczekania. Hehe, wujek dobra rada, znajdź jeszcze ciocię - (usunięte przez administratora) Howgh!

@K.A.T.

nie wiem co bierzesz ale bierz o polowe mniej bo trudno Cie zrozumieć... ciekawe jakibylbys cwaniak na zywo;) dobranoc. wyśpij sie bo jutro rabo trzeba odpalic Gowork...żal.;)

@Kij

Dzięki za życzenia. Ty też zawsze otwierasz gowork i sikasz przez zamknięty rozporek? rabo?

cypis
@Kij

co Ty piszesz jakie spotkanie twarzą w twarz już kilka razy byłem na Pileckiego 63 w Warszawie pytałem się osobiście o osoby z którymi rozmawiałem wcześniej i zawsze odpowiedz że teraz tej osoby nie ma a jak zapytałem o przełożonego to nie było odważnego żeby wyszedł o Bojanka tez pytałem odpowiedz jedna Kierownika nie ma dzisiaj i nie będzie wszyscy kozaczycie po drugiej stronie słuchawki nie pozdrawiam

cc
@cypis

(usunięte przez administratora)e razem z KATem?

cypis
@cc

i z Tobą też!!!

@cc

cc "cpacie razem z KATem?" masz "cuś" więcej do powiedzenia? Nie sądzę, bo sądem nie jestem. Tam się wykaż swoją elokwencją :)

prac.
@cypis

A ty tu kozaczysz, zamiast pokazać na recepcji dowód osobisty, na pewno wyjdzie do ciebie ktoś z GB. Jeżeli chcesz kozaczyć, że ma wyjść osoba, z którą kiedyś rozmawiałeś, nic nie uzyskasz. Nawet nie wiesz, z jakiej lokalizacji dzwoniła ta osoba. Nie jesteś jakimś VIP-em i nie masz przypisanej jednej osoby dla twojego zadłużenia jaśnie panie. Inni Klienci jakoś nie mają problemu z rozmową i wizytą, a ty nawet tego nie potrafisz załatwić.

@prac.

a to w getback są w ogóle jakieś zadłużenia, jeśli nie ma nakazu zapłaty?

@Kij

Nie jestem trolem. Firma Get back to firma(usunięte przez administratora) żerująca na ludziach. To firma(usunięte przez administratora) Szybko pójdzie z torbami. Dzisiaj dzwonili do mnie o 07:03 (rano). To jest zwyczajne NĘKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ponagrywaj i idź na komisariat, art. 107 kw ew. art. 190a §1 kk

Lidka

Won stąd dłużniki! Pożyczyliście to oddajcie teraz pożyczony hajs który wisicie. Już niebawem będziemy mieli nowy system informatyczny do windykacji i pan prezes nas zapewnił że będzie super. Odzyski mają urosnąć, premie też. Wtedy tak was dłużniki dojedziem, że będziecie na kolanach skamleć o ugodę. Nie pomogą wam żadne tłumaczenia że długu nie ma albo przedawnienie. Dług przedawniony nie znika to sobie zapamiętajcie i zapłacicie wszystko co do złotówki.

@Lidka

Ty to jakaś zła kobieta jesteś, żeby nie powiedzieć zołza. Piszesz, a potem myślisz? Wyłącz smarta, włącz myślenie.

@Lidka

Ej ty, panienka! Ja tobie życzę, żeby Tobie się powinęła noga i żebyś została dłużnikiem, i żeby do twojej części ciała przyczepił się windykator. Aha, najpierw Twój RZEKOMY dług musi być przedawniony, bo takie długi skupuje firma, której się wysługujesz w nadziei na karierę. Kariery to ty nie zrobisz, bo sądząc z Twojej kultury osobistej o poziomie poniżej szamba - gdyż taką w tym wpisie ukazujesz - nadajesz się jedynie do pracy w budce z piwem. A więc słuchaj no panienko. Na takich jak wy, jest prawo. A prawo mówi, że jeżeli firma skupuje przedawnione długi, to ponosi ryzyko. Ode mnie nie zabaczycie ani złamanego grosza i proszę mnie nie zastraszać, bo ja umiem skierować swoje kroki na policję. Umiem również skrzyknąć ludzi żeby wytoczyć proces zbiorowy.

Przemysław
@Starsza pani

Nie szczekaj psie brudny albowiem jeśli szczekać i ujadać będziesz, karząca ręka Radiokomitetu cię dosięgnie. I przyjdzie czas sprawiedliwości i twoja stara zesztywnieje cała na łóżku, a tobie się rany wszystkie pootwierają. I szczekniesz haniebnie ty bezbożny szczekający parszywy Judaszu, albowiem prawdę ci rzekłem. I sam tego doświadczysz, że na twoim własnym fiucie wyjdą ci parchy i ci zaropieje tak, że nie będziesz mógł się odlać nawet.

@Starsza pani

Ładnie napisane i konkretnie!

@Starsza pani

jak ją firemka zwolni, to tylko chwilówka jej pozostanie albo zęby w ścianę :)

@Lidka

Jak po tej intelektualnej głębi nie zacytować klasyka (Jerzego Dobrowolskiego) .... "wykształcenie przerasta możliwości" ;)

Twoja pasja

A fotografy bez dyplomu mają się dobrze. Akademia w CV i wystarczy.

@Twoja pasja

O tempora, o mores! A ja dalej na uniwersytecie wykładam kafelki w klozecie.

@K.A.T.

ostatnio wykładałeś chemię. w kauflandzie ;) a ja to wg tych getbackowych napoleonów mam długi. czy mój jest długi, już nawet nie wiadomo o co im chodzi :D

ByeByeGet5rak

Hoist Finance, który miał wykupić część aktywów GetBacku, wycofał się. Pokazuje to ile wart był ten portfel... A czas (i przedawnienie) leci....

@ByeByeGet5rak

przedawnienie to pewnie w 90% spraw już przestało lecieć. bo bieg został ukończony. dodajmy do tego wątpliwy materiał dowodowy na sprawach i mamy obraz tych "29 mld zł wierzytelności" :) aloha!

@antywindykator

I tu jest clue sprawy. O ile z przedawnieniem FW wymyśliły swoisty pomysł "winiary na"..., to w w takim materiale dowodowym totalna kicha, wycofanie pozwu oczywiście bez zrzeczenia roszczenia.

Kinini
@K.A.T.

Jakoś zamilkły pieski get-5raczki...

Kurara
@Kinini

A co mają mówić? Jak sądzę część z nich już robi pod siebie na myśl, że może odpowiadać karnie za stalking.

@Kinini

jeszcze coś tam ujadają (usunięte przez administratora) :) zastanawiam się co oni ze sobą zrobią kiedy syndyk wręczy im papiery na do widzenia. co oni ze sobą poczną jak ich życie w tym momencie straci sens? poza getback to będą takie zagubione, nierozgarnięte prostaczki

@antywindykator

Tiiiaaaa ....Popełnią zbiorowe samobójstwo stary trollu. Ty lepiej się zastanów nad sensem własnej wegetacji, o pracowników się nie tak nie frasuj, popaprańcu Boży. Pracy nie brakuje :)) Wbrew twoim pobożnym życzeniom, nikt nie miał problemów ze znalezieniem pracy., więc zajmij się swoim arcyciekawym żywotem miernoto prawnicza.

@123

Spokojnie, to wg ostatnich danych system teleinformatyczny jest winien, ludzie NIE. A czy @antywindykator i ktokolwiek musi być prawnikiem? Ale miernotę prawniczą, to akurat w większości getback się przedstawiał :)

@123

Praca w Getback tak zwichrowała tym baranom psychikę, że zbiorowe sepuku jest zupełnie realne. Bojanek zarządzi, rozkaz wykonać!

@gargamel

No to boty to roboty! Jednym kliknięciem uruchomi botnet i jazda! To dopiero będzie petarda i rakieta :)

Kurara
@gargamel

Jak zarządzi to nie zapytają dlaczego, tylko kiedy. Takie to Get 5raczki ;)

AA
@Kurara

przestali pisać, bo biegają z rozmowy kwalifikacyjnej na rozmowę... ale z tego co mi mówią klienci to Hoist to tacy sami miglance: "skoro dokonaliśmy cesji to wierzytelność istnieje, gdyby nie istniała nie byłoby cesji" i w tym stylu. Za to dzwonią od 7.00, a nie jak w GB od 6

@AA

albo: skoro zapisaliśmy se w księgach rachunkowych funduszu, znaczy że wierzytelność istnieje. przecież gdyby nie istniała, to by my nic nie kupowali i nie zapisywali :) ale to chyba BEST takie pierdoły wypisywał z tego co pamiętam, ew. getback.

wódz
@gargamel

Czy Ci co podlegają pod Bojanka są aż na tyle głupi, Już dawno napluł bym w twarz hipokrycie

Jargar
@wódz

Co racja to racja

@Jargar

Hehe, stawia wódkę i kolacja :)

@antywindykator

Fakt, takie popierdółki każda FW wypisywała co chciała i jak potrafiła.... jako deklarację dokumentu wagi dowodowej papieru toaletowego w postępowaniu EPU. Ale to już było.... Groźniejszy może wydawać się inny proceder, takie antidotum i panaceum na chociażby przedawnienie.

5raczka

Czyli?

@antywindykator

Proszę nie pisać "ujadają". Ujada to pies, kiedy strzeże domu przed (usunięte przez administratora) proszę zatem tu nie obrażać psa.

Starsza pani.
@Kinini

Proszę nie obrażać piesków.

Bebe123

Praca Młodszy Specjalista ds. Obsługi Korespondencji. Ostatnio pojawiło się takie ogłoszenie. Proszę możecie powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Czy warto iść na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie jest wynagrodzenie? Widzę, że firma jest w restrukturyzacji i szukają pracowników. Może ktoś powiedzieć więcej na ten temat? Bardzo proszę. Pozdrawiam

Maciej
@Bebe123

Byłem na rozmowie w piątek. Żarty sobie robią, 2400 złotych brutto, premii brak. Podziękowałem i wyszedłem.

@Maciej

I bardzo dobrze się stało. Poniżałby się Pan wydzwaniając do ludzi, zastraszając ich, wdeptując ich w zmiemię. Potrzebna Panu taka firma na pana CV? Chyba nie. Niech Pan Bogu dziękuje.

E*
@Bebe123

Nie opłaca się! Wynagrodzenie to jakiś żart, praca mało rozwojowa, monotonna, firma ratuje się jak może, zatrudnia kogo popadnie, bez doświadczenia czy jakichkolwiek umiejętności. Zostaniesz młodszym specjalista już na zawsze bo niestety awansów tam nie ma ani podwyżek (chyba że satysfakcjonuje cie 200 zł po dwóch latach). Ciągłe mydlenie oczu możliwościami rozwoju. Na zachętę dają umowę o pracę od pierwszego dnia żeby ktokolwiek tam przyszedł. Pracowałem prawie 3 lata i żałuję straconego czasu. Kordynatorzy nie mają pojęcia o pracy swoich działów, wszystko po znajomości. Nie warto mieć takiego pracodawcy w swoim CV.

????
@Starsza Pani

Czy Pani w ogóle widzi, na co odpisuje? Napisał ktoś, że praca w dziale korespondencji dla młodszego specjalisty, a Pani swoje "poniżałby na słuchawkach" i klapki na oczy...Dłużnik często sam się poniża, nie chcąc spłacać zaciągniętych zobowiązań. Powinna Pani coś słyszeć o ludziach honoru, ale zdaje mi się, że to pojęcie jest Pani obce. Co Pani robi na forum pracowniczym?

????
@E*

A Ty się nie ośmieszaj, siedziałeś 3 lata za marne grosze???? Płaca w GB jest świetna i pokaż firmę, która da Ci na dzień dobry 5 tysi i awans po 2 tygodniach.

@????

Otóż to, honorowy dłużnik sam z siebie zaproponowałby spłatę długu ... a konkretnie 25% gołego nominału po ośmiu latach. Bo chyba nie powiesz, że taki układ byłby "poniżający" i "niehonorowy"?

@????

5 tysi? chyba brutto, w koronach szwedzkich :) awans po 2 tygodniach? wejście do biura kierownika i dostęp do jego rozporka uważasz za awans? :)

Halyna
@Bebe123

Firma funkcjonuje i będzie funkcjonować jeszcze przez co najmniej 8 lat bo tyle zajmie spłata obligatariuszy w 25%. Nie warto czytać komentarzy od ludzi poniżej, w większości są to dłużnicy, bądź ludzie poszkodowani przez politykę prowadzoną przez poprzedni zarząd. Zarobki wyższe niż w poniższym komentarzu.

@
@antywindykator

Durniu patentowany, przecież on nie pisze o Gb, tylko pyta, która firma tak daje na starcie. Weź się lecz człowieku, póki nie jest za późno. Masz trudności z czytaniem, a co dopiero ze zrozumieniem.

Bebe123
@Halyna

Dzięki za odpowiedź bo płaca trochę więcej niż najniższa krajowa nie uśmiech mi się za bardzo a potrzebuje pracy... W sumie pójdę na rozmowę i przekonam się na własnej skórze jakie są konkretnie warunki. Wpis tutaj to tylko kwestie poglądowe aby mieć jakiś ogólny zarys o firmie bo czasami jest to bardzo pomocne...Rozmowa kwalifikacyjna do niczego nie zobowiązuje. Komentarze tutaj są ze sobą sprzeczne trudno się odnaleźć. Forum to jest dla pracowników i osób które chciałyby podjąć pracę. Widzę jednak, że nie tylko co robi zamieszanie... A wiesz coś może więcej na temat tego stanowiska? Szukam narazie stabilizacji a nie od razu rozwoju, awansów itp. bo w wcześniejszej firmie nastąpiła redukcja stanowisk co i mnie dotknęło. Pozdrawiam

Iwona
@Halyna

8 lat dobry żart tynfa wart. Głosowano układ, teraz jest masa protestów do sądu i sąd prawdopodobnie układu nie zatwierdzi. To oznacza upadłość. Kto chce iść na rozmowę niech sobie idzie, ale jak szuka stabilizacji to trafił pod zły adres.

@tygrys_myszowaty

A honorowa firma znałaby zasady etyki i nie nękałaby ludzi. Ale TO jest firma-krzak.

@????

Szanowny anonimie. Zmień okulary. Gdzie ja napisałam "poniżałby na słuchawkach" Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim się odezwiesz. TO PANU/PANI JEST OBCE SŁOWO "HONOR". Nie rozmawiasz poza tym ze swoją koleżanką, więc znaj swoje miejsce. Tobie zaś życzę, żeby Ciebie nękała taka firma jak Twoja.

@????

świetna dla ćwierćinteligentów którzy nie nadają się do żadnej innej pracy.

@Halyna

Ale pani się zeszmaciła...

s
@Starsza Pani

Szanowna Starsza Pani, kredyt należy spłacać a wówczas nikt nikogo nękał nie będzie. Jest grupa cwaniaków, którzy mylą kredyty z zasiłkiem i tych właśnie nękają windykatorzy.

@s

w jakiej rzeczywistości ty żyjesz? uważasz że banki rozdają kredyty na lewo i prawo, zwłaszcza tym z zaległościami? po drugie za nękanie jest paragraf, po trzecie - istnienie roszczenia dług należy udowodnić, a tak się to dziwnie składa że windykacje mają z tym poważny problem.

Starsza pani.
@s

Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz pisać cokolwiek ty anonimie. Wstydzisz się, czy co? Nie odróżniasz dwóch pojęć: Kredyt i dług. Pismaku jeden który za wszelką cenę musi zaistnieć nie mając jak, odzywaj się jak naprawdę będziesz umiał odróżnić podstawowe pojęcia.

Czy getback ogłosi upadłość?

bl

nie.

@bl

On juz padł. Po co oglaszac. To padlina . Cuchnie na kilometr.

ha
@Ekspert DTOK

co oznacza Twój nick tzn DTOK->jakiś detoks? pracujesz w GB?

@Zainteresowany

getback nie ogłosi upadłości. bowiem nie może. może ogłosić niewypłacalność i złożyć wniosek o upadłość do sądu. upadłość ogłasza sąd postanowieniem. wniosek poszedłby już teraz na dniach, ale obligatariusze dali się nieźle wydymać godząc się na 25% w układzie. najpierw burzyli się że dostaną zaledwie 67%, później wrzeszczeli że jak to tylko 50%, jak zmiękli to byli skłonni wziąć 35%, by na końcu się sfrajerować i klepnąć ćwiartkę. jeśli nie będzie zaskarżenia to sąd potwierdzi układ i władze spółki dostaną czas aby spłacić zabezpieczonych i wyjąć resztę kasy. a niezabezpieczeni obligatariusze pewnie już nie doczekają pierwszej raty w 2020 :)

@antywindykator

Czyli oznacza to , że tak czy siak Getback przestanie istnieć?

@Zainteresowany

Moim zdaniem, po tym, jak poszło głosowanie w sprawie układu, szanse na ogłoszenie upadłości przez Getback drastycznie zmalały. Aczkolwiek z zupełnie innych powodów niż te, dla których została powołana do życia instytucja układu (tj. przywrócenia spółce zdolności do funkcjonowania na rynku). Chroniona przed komornikami spółka wykorzysta możliwe do spieniężenia wierzytelności na spłacenie (w możliwie wysokim stopniu) wierzycieli zabezpieczonych po czym układ się załamie. I wtedy okaże się, że wartość aktywów niezabezpieczonych nie wystarczy nie tylko na spłatę rat dla obligatariuszy, ale nawet na pokrycie kosztów postępowania upadłościowego. Z kolei upływ czasu (i "porządkowanie" dokumentacji przez obecny Zarząd) uniemożliwią skuteczne dochodzenie kasy wyprowadzonej ze spółki w wyniku fraudów. I zostanie wydmucha której nie będzie nawet za co upaść.

prac

...jest coraz weselej ... ostatnio wdrożono "innowacyjny system komunikacji" z pracownikami, czyli odesłanie do artykułu w bankier.pl :-)

gargamel

Jak tam piesek bojanek jeszcze szczeka czy już spokorniał

Bojanek
@gargamel

Szczekam i bede dalej szczekal a ty dalej sie brandzluj przed monitorem...

@Bojanek

Ot, inteligencja małego kierowniczka regionu. No cóż, jaka kadra taka firma.

@Bojanek

Ależ Kierowniku Bojanek Tobie nie uchodzi tak się odzywać ach co te szkolenia w getsreku robią z ludzi, Jak przyszedł był ok człowiek a teraz się całkiem zeszmacił

@Bojanek

Heeh. Nic dodać ani ująć.

Artur Boruc
@Bojanek

Zastanawia mnie fakt , czemu Bojanek nie ma jaj w tej firmie tylko liże (usunięte przez administratora) Lukaszowi P zawszeee , czemu?

@Artur Boruc

Nie tylko Bojanek, wszyscy kierownicy maja gumowy kręgosłup, podkulony ogon i oczy wbite w podłogę . Typowe (usunięte przez administratora) korporacyjne. No i ten warszawski guru , tego trzeba by odstawić do muzeum figur woskowych. Brak mózgu tylko plastelina.

Baron
@Ekspert DTOK

Przyjdzoe czas i na niego , że bedzie szukal pracy i nagle uruchamiał stare kontakty, a wtedy sie mocno zdziwi kto mu ręke poda...

@Baron

No chyba że "znów " go postrzelą. A tak nawiasem mówiąc to wtedy dostał rykoszetem w głowę bo skąd ta inteligencja ?

@Baron

zapewne TY...

@Kij

O sobie mówsz? I hve a hpe...

Janusz
@Artur Boruc

Odczepcie się od pana Bojanka! My za nim zawsze staniemy murem, a wy wszyscy nawet nie jesteście godni aby panu Bojankowi żołendzia possać.

Janusz

@Janusz

Bo pan bojanek to najlpieprzy klub, kto nie wierzy , to (usunięte przez administratora) mu w dziób!

@Artur Boruc

Ciekawam dlaczego administrator usunął słowo "doopa" :)

Akurat
@Starsza pani

Udający kierownika człowiek. Pensja i premia jedynie uzyskana za prace ludzi którzy jemu podlegają. Zero wiedzy windykacyjnej. Nauczył się szybko pracy w terenie, a jedyny argument podczas rozmów to „ kupi Pan sobie czas”, żałosne

ssak
@Janusz

chciałem ale nie mogłem znależć

tralala
@Akurat

przestan pisac bzdury Piotrek

Villanel

Chciałabym zapytać, dostałam zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy jako Specjalista ds. korespondencji. Dlaczego to stanowisko jest często wolne? I jak się tam pracuje?

@Villanel

dlatego jest wolne, że to wabik. na rozmowie powiedzą ci że owszem, nadajesz się do firmy ale akurat już przyjęli kogoś, lecz dla ciebie mimo wszystko mają super ofertę - box na call center i gorąco zapraszają :)

Dezajnerka
@Villanel

Nie wachaj się ani chwili, bo każdy dzień jest stracony jeśli nie przyjdziesz na rozmowę tutaj. Praca jest naprawdę świetna, mi się bardzo podoba. Atmosfera też jest super, a przed nami wspaniałe perspektywy co potwierdził mi kolega, który mówił że po tym głosowaniu nareszcie złapiemy oddech bo obligacje dadzą nam w końcu święty spokój i się odczepią z tymi jakimiś nierealnymi żądaniami, od których już się niedobrze robiło jak tego słuchaliśmy. Pracujemy na dwie zmiany, są przerwy więc można iść się wysikać albo zapalić. Jest czajnik to można z domu przynieść sobie kawę i zrobić sobie do picia. Moja ostatnia wypłata to około 1800 złotych na rękę więc można być zadowolonym, a niedługo powinny dojść dobre premie co mówił mój kolega. Wrucić mają też imprezy integracyjne, poza tym można cały czas wiele się nauczyć. Ja gorąco i z całego serca polecam i mówię ci nie zmarnuj tej szansy.

Okradziony
@Dezajnerka

Co To za kretynka. W Biedronce masz więcej. A Ty popracuj na ortografią. Acha, a ta impreza integracyjna to stypa po firmie jak za kilka chwil ogłoszą upadłość.

@Dezajnerka

Ależ to grubą nicią szyte. Firma nieuczciwa, nieuczciwie skupuje przedawnione długi, a jeszcze ludziom wmawiają jakieś nieistniejące zadłużenia. Proszę Pani. Sądząc po stylu Pani wypowiedzi oraz po błędach w Pani wypowiedzi wnioskuję, że nie nadaje się Pani do żadnej innej pracy i dlatego przyjęła tę w firmie nie mającej nic wspólnego z uczciwością. Wasza praca polega na gnębieniu i nękaniu ludzi. Obligatariusze nie dadzą Wam spokoju, a jeszcze ciekawiej będziecie mieli jak proces zbiorowy wytoczą Wam osoby nękane przez Was. "Gratuluję" Pani tak wspaniałej firmy na Pani CV. Nie pozdrawiam.

pracownik Getback
@Okradziony

Ta kretynka to twoja koleżanka trollu. Z pewnością nie pracuje w GB, pisze brednie.

pracownik Getback
@Starsza pani

Niby "starsza pani", a jaka zagubiona w sieci. Co Pani robi na forum pracowniczym? Postanowiłą Pani bezinteresownie opluć jakąś firmę? Upominanie się o zwrot długów nie jest nękaniem:) Pożyczka nie jest zapomogą, ani darowizną. Jeśli jest Pani tak doświadczona życiowo, powinna to Pani wiedzieć. Jeśli ma Pani długi i wierzyciel nęka Panią w sprawie spłaty, proszę śmiało zgłaszać sprawę. Może Pani wtedy oprzytomnieje. Serdecznie pozdrawiam :) I życzę wygranych procesów, nawet zbiorowych:)

@antywindykator

Farsa była, szopka przeszła. Spoko, spoko - teraz będzie nowy system informatyczny (bo stary był do kitu, sic!) i nowi rycerze CC - mięsko armatnie? Nie, nie - stara śpiewka, stare kity. Kiedy będzie pierwsza mikroratka? Hehehe :) Układ jaki by nie był był zły, czyli dżuma i holera - teraz będzie tylko tyfus plamisty.

Szukający pracy
@Dezajnerka

Przekonałaś mnie. Bardzo ci dziękuję bo to jest mój najlepszy życiowy wybór. Dałem CV i jestem umówiony na rozmowę. Argumentem który przeważył, była ta kawa z domu którą można zaparzyć w biurze oraz możliwość wysikania się na przerwie. P.S. Czy firma oferuje ubikację, Toi Toi czy może tak jak w przypadku kawy z domu, trzeba dysponować własną kaczką albo wiaderkiem? Pozdrawiam wszystkich przyszłych kolegów i koleżanki.

@Szukający pracy

A po godzinach możesz robić jeszcze za "terenowca" - własny samochód i tankowanie za swoje- zwiedzisz trochę świata, poznasz ciekawych ludzi.... Chyba lepiej by było w National Geographic :}

@Dezajnerka

Wpis zrobił prawdziwą furorę beki śmiechu na innych forach, ok patrzę na źródło... o kurcze, to g;ó;w,no (shit, Scheisse) jak by nie patrzeć. Ale jak plują, to mówić, że deszcz pada :)

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 189, z czego 61 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.