Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

alan

kiedy moja kasa za obligacje

Rumak
@alan

Widzicie go jaki on pazerny. A dług oddałeś jak pieniądze pożyczałeś?

@Rumak

A ty z jakiej galaktyki spadłeś? Halooo Houston, mamy problem :)

alan
@Rumak

Przepraszam kolego ale ja nie mam i nie miałem długów, wiele lat ciężko pracowałem za granicą i trochę grosza wsadziłem w wasze papiery i okazało się że zostałem wydymany

Rumak
@alan

Widzicie go nie ma długów! Każdy tak mówi do czasu jak komornik nie przyjdzie. Niczym się nie różnisz od innych krętaczy, ale my niejednego takiego cwaniaczka już przerabialiśmy i ciebie też dojedziemy.

@alan

i widzisz, na co ci była ta harówka? było siano - i nie ma siana, nawet nie zdążyłeś dobrze powąchać. już lepiej było to na panienki przewalić, przynajmniej miałbyś jakąś przyjemność

Ela
@alan

Niezły z ciebie goguś, jak zarobiłeś to oddaj pożyczony hajs. Nie chcesz? Mamy sposoby na takich jak ty.

@Ela

A co to za sposoby? A może bardziej metody? W 99,5% cienke jak siki weroniki :)

we wrześniu idziemy na odzysk 45 mln, będą premie dla terenu w końcu

Była

Dlaczego spółka nie chwali się odzyskami z podziałem na portfele wewnętrzne i zewnętrzne ??? Dlaczego zarząd z premedytacją nie wypełnia terminowo obowiązków informacyjnych dot. spółek z GPW ?

Prezes
@Była

Chwali się !!! O zwrotach z funduszy zewnętrznych nie ujętych w bieżących raportach o odzyskach, informacje podawane są co jakiś czas !

Analityk
@Prezes

To nie są odzyski lecz zwykłe przeksięgowania w rubrykach. Zero przepływu kasy.

Pracuś

Prawie 16 mln zł odzysków w sierpniu ! SZOK !!!

@Pracuś

A ile kosztów operacyjnych?

Widłowy
@Pracuś

Jak to prawie 16 mln zł? Przecież już 21 sierpnia przekroczyliśmy 16 mln zł. Jakieś zwroty były może, inaczej nie rozumiem tego?

@sraka

sraczka
@sraka

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mysza

Wie ktoś może gdzie jest to porsze którym jeździła Karolina i kto teraz używa?

Pracuś

SUPER ! Skoro zarząd dostał dziś podwyżki, to i my może dostaniemy !!! A teraz dalej trolle z idiotycznymi wpisami w stylu: NIC NIE DOSTANIECIE

Macron

He, jest ok. ludziska godzą się na wszystko byleby pozbyć się długu.

@Macron

a jak można pozbyć się "długu", którego nie ma? weź już może nie ściemniaj, tylko weź sie do roboty.

Makrela
@antywindykator

Nie zrozumiałeś. Ludziska obsługujący sprawy godzą się na wszystko ze strony kierownictwa, aby pozbyć się tych długów czyli spraw ze swojej obsługi. Ciekawe rzeczy się dzieją!

To bardzo ciekawa koncepcja,,,

Sraka

Kiedyś nie zapłaciłem za załatwienie się w TOI TOI , przyszli windykatorzy i mam im oddać za szalet 299 zł. HA HA HA - mówią że kierownik kazał

Monia
@Sraka

a co tam zrobiłeś ? może to ja byłem u ciebie z tym (usunięte przez administratora)

BATMANEK

czy w terenie dostane auto służbowe czy rower?

@BATMANEK

Nasi Mobilni Doradcy Klienta jeżdżą nowymi samochodami.

Batmanek
@GetBack S.A.

i mają też do użytku prywatnego?

@Batmanek

Tak, również do użytku prywatnego.

@GetBack S.A.

a jakie to są samochody?

Terenowy
@BATMANEK

W terenie najprędziej co można dostać to widłami w plecy bądź klasycznie z liścia, a jakiś samochód czy rower to jest już dalszy priorytet.

Jamrozik
@Batmanek

Mają na pewno. Sam widziałem, jakiś miesiąc temu na parkingu pod Opolem stało auto, w nim widać było z tyłu dwóch mężczyzn. Po jakimś kwadransie wyszli i jeden pytał, drugi mówił że tak już ten dług w Getback został teraz anulowany i będzie to załatwione z przełożonym. Uważam że to ciekawa praca i sam chciałem złożyć aplikację do tej firmy, ale widzę że na auta szukają tylko na Gdańsk.

teren
@BATMANEK

1. Auto różne w terenie bo już nikt nie chce dawać gB i jest wynajem. 2. Do prywatnej jazdy jest umowa i masz potrącenie z wynagrodzenia i płacisz za to podatek 3. Biuro ma pełną kontrole nad autem GPS (auto, tablet, tel) - specjalny program 4. Sprawy: mielone od lat, nacisk na ugody, potem CC dostaje Twoją kasę 5. Ja już nie mam siły...

Kierownik

Czy w tym miesiącu przekroczymy magiczne 20 mln zł ????????????

OO

I po co ta cala ściema ???????????????? Wszyscy w koło wiedzą, że stan zatrudnienia w getback rośnie po kilkadziesiąt osób w spokrewnionych spółkach a tu ściema, że nic się nie dzieje... Przecież wiadomo, że macie miliardy zł w portfelach do zagospodarowania.

@OO

jacy wszyscy wiedzą? żadne zatrudnienie nie rośnie, a te miliardy w portfelach... hahaha :D miliardy w portfelach, a nie było 300 mln żeby obligacje wykupić. w tych portfelach prawie nic nie ma wartościowego, niemal same przedawnione sprawy niewindykowalne. chyba że ty się zatrudnisz i pokażesz jakim jesteś orłem windykacji :D

Klick
@OO

sierpień zapowiada się rekordowo - już mamy 16 mln zl zebrane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dłużniczka

Kilka lat temu popadłam w długi i nie wiedziałam jak mam wyjść z tej matni. Na szczęście pojawił się doradca z Getback, który pomógł mi w tej beznadziejnej sytuacji. Ogarnęliśmy całość zadłużenia, dogadaliśmy się co do wysokości rat i teraz z nadzieją spoglądam w przyszłość ! Raty dostosowane są do moich zarobków, nikt mnie nie ściga i najważniejsze, że odzyskałam wewnętrzny spokój. Pozdrawiam zespół Getbacka i dziękuję za życzliwość z jaką się tu spotkałam !

Wiktor
@Dłużniczka

Ja także zostałem tu miło zaskoczony. Życzliwe podejście do osób z problemami finansowymi jest bardzo ważne.

Nie-dłużnik
@Dłużniczka

Kilka lat temu popadłem w długi, na szczęście pojawił się doradca z Getback i powiedział że Getback to kupił. Udałem się więc do prawnika, z jego pomocą udało mi się pozytywnie dla mnie zakończyć sprawy sądowe. Nie muszę płacić żadnych rat, nikt mnie nie ściga i najważniejsze, że odzyskałem wewnętrzny spokój. Pozdrawiam serdecznie cały zespół Getbacka i dziękuję za łatwość z jaką mi przyszło wygrać z tym długiem.

@Nie-dłużnik

Dziękujemy za miłe słowa w imieniu wszystkich GetBackowiczów :-)

HAHAHAHA
@Nie-dłużnik

Nie musiał płacić żadnych rat, nikt go nie ściga i najważniejsze: nie musi martwić się o kolejne kredyty i pożyczki, bo nikt już mu ich nigdy nie udzieli. Dla instytucji finansowych jest skończony !!! Nawet komórki na raty nie dostanie...

Nie-dłużnik
@HAHAHAHA

Tutaj się bardzo mylisz. Mój prawnik wygrał wszystkie moje sprawy i dzięki temu w żadnym KRD, BIG czy innym ERIF nie figuruję, również BIK mam czysty. Z zakupem drugiej komórki w abonamencie nie było najmniejszego problemu, raty za telewizor przeszły w 15 minut, nawet proponowano mi większe zakupy. A wszystko to dzięki Getback, który wykupił tamte sprawy i dzięki mojemu prawnikowi skończyły się problemy, odzyskałem spokój ducha i finansowy komfort ponieważ tamte historie prysły w sądzie jak bańka mydlana. Zero i święty spokój. Dziękuję ci Getback, zawsze będę o tym pamiętał i pozdrawiam!

@GetBack S.A.

To nie jest nic do śmiechu, a hipokryzja jak słoma z butów wystaje na kilometr. Howgh!

@Nie-dłużnik

Nigdy nikt nikogo nie wykreśla - historia widoczna jest dla instytucji finansowych ZAWSZE !!!

@BIK

proszę nie wypisywać takich bzdur, radzę dokształcić się od strony prawnej w tej kwestii. sytuacja wygląda następująco: 1. BIK czyli biuro informacji kredytowej - informacje widoczne są przez 5 lat od chwili ustania relacji (czyli np. spłata całości długu w banku bądź cesja przez bank). czasami udaje się te informacje usunąć szybciej, jeśli bank wyrazi na to zgodę. 2. BIG czyli biura informacji gospodarczej (KRD, ERIF, BIG Infomonitor) tzw. rejestry dłużników a) aktualnie wpisać można roszczenie max 6-letnie, z tym że w chwili osiągnięcia 6 lat od daty wymagalności automatycznie jest usuwane z rejestru b) roszczenia wpisane pomiędzy 13.11.2017 a 8.7.2018 automatycznie usunięte zostaną w chwili osiągnięcia 10 lat od daty wymagalności c) jeśli dokonano wpisu, to oddalenie powództwa przez sąd powoduje obowiązek natychmiastowego (14 dni) wykreślenia wpisu z rejestru - inaczej wpisujący naraża się na naruszenie dóbr osobistych oraz sankcje karne wynikające z ustawy o udostępniniu informacji gospodarczych d) oczywiście spłata zadłużenia objętego wpisem powoduje obowiązek natychmiastowego usunięcia wpisu

@BIK

Jak można użyć w jednym zdaniu tylu pustych i wyświechtanych frazesów?

@K.A.T.

Pustymi frazesami są wasze wpisy. Nakłaniacie do nie spłacania długów. Życzę wam, że jak komuś pożyczycie pieniądze, to żeby wam nie oddał powołując się na kruczki prawne, tylko bidy jesteście, więc z czego macie pożyczyć ... PS. Wszystkie te przepisy na które się powołujecie nie były pisane z myślą o niespłacaniu długów, tylko w celu porządkowania sytuacji rynkowej. Źle interpretujecie zapisy prawne i wykorzystujecie je w niepoprawnych celach !

@BIK

powtórzę po raz kolejny: długi należy spłacać, ale dług musi istnieć. nie wolno płacić frajerskich żądań. tymczasem w getback, o ile roszczenie nie wygląda na przedawnione, to istnieje bardzo poważny problem z udowodnieniem tegoż. (usunięte przez administratora) i po pierwsze nie dopuszczę do przedawnienia, a po drugie to przede wszystkim zadbam o nie budzącą wątpliwości dokumentację na dowód istnienia roszczenia. ale ty i tak tego nie potrafisz zrozumieć, za cienki i zbyt ograniczony jesteś. aloha!

Przedawnienie synku jest instrumentem mającym na celu zapewnienie pewności obrotu gospodarczego, aby nikt za 25 lat ci nie wyskoczył z żądaniem zapłaty jakiegoś rachunku (musiałbyś trzymać przez całe życie wszystkie dowody zapłaty) i stanowi mobilizację wierzyciela do odpowiednio wczesnego podjęcia stosownych działań. Twoje (usunięte przez administratora) w temacie namawiania do braku spłaty przedawnionych pożyczek doszczętnie kompromitują twoją osobę. Prawo wyraźnie mówi o możliwości uchylenia się od spełnienia takiego przedawnionego świadczenia i nie stanowi w najmniejszym stopniu jego naginania, więc jeśli masz jakieś pretensje to pisz do ustawodawcy, jak też skrytykuj starożytnych Rzymian za te ich fanaberie o przedawnieniu w prawie rzymskim. Nic na to nie poradzimy, że nasza firma tak świetnie sobie radziła w windykacji dopuszczając do przedawnienia tylu portfeli pod rządami poprzednich zarządów, szkoda tylko że nikt za to nie odpowie materialnie za tę niegospodarność.

@BIK

a co to w ogóle są te instytucje finansowe?

@antywindykator

Przejdź się po kredyt albo pożyczkę, to się dowiesz...

@BIK

zatem dlaczego wypisujesz te brednie tutaj, że instytucje finansowe widzą wszystko, zawsze i wszędzie? w kwestii BIK oraz BIG wyjaśniłem jak to wygląda i kiedy wpisy przechodzą do części statystycznej (BIK) bądź znikają w ogóle (BIG) stając się wówczas niewidocznymi. proszę się więcej nie kompromitować tymi bredniami, OK? aloha!

Wawa
@Dłużniczka

Mogę potwierdzić. Pozdrawiam Pan Mariusza, który rozłożył mi dług na 36 rat. Spłacam i mam spokój.

Obywatel
@K.A.T.

Powinniście się wstydzić wdzystkie opinie pozytywne sami tworzycie tak jak nieistnieje u was dług 26 letni dzwoniciejak idioci raz już W-wa zapłaciła mi 3 tyś zł za bezpodstawne żądania iteraz znowu dzwonicie żałosne kreatury niby windykatorzy nieroby żal mi was

Kuba
@Wawa

Również potwierdzam miłą atmosferę, zadzwoniła do mnie pani Agnieszka i tak sobie pogawędzliśmy o tym i o owym. Doszliśmy do porozumienia że dług jest przedawniony i nic już z tego nie będzie, by jednak kontynuować tak mile rozpoczęte popołudnie to spotkaliśmy się wieczorem na kolacji, zaś później pani Agnieszka też mi rozlożyła. Pozdrawiam panią Agnieszkę z tego kol senter.

Karol

Cześć bardzo pozytywnie wspominam proces rekrutacji mili profesjonalni ludzie, szkoda tylko ze się nie dostałem ... może kiedyś ...

Sraka

Jest nas dzisiaj 234 do nowej pracy i wszyscy do terenu do super kierownika.

xxx

Proszę o opinię ! Od poniedziałku jestem tu w pracy. Razem ze mną będzie prawie 50 nowych pracowników - tak mnie przynajmniej poinformowano. Na co mam uważać ???

@xxx

Nie mamy planów na tylu nowych pracowników. Skąd taka informacja? Jeśli rzeczywiście jesteś pracownikiem GB, to proszę o kontakt z HR, znasz namiary.

Egzekutor
@xxx

W jaki sposób upchali was 50 chłopa w tych czterech salach? Uważaj na siostrę B (usunięte przez administratora), to sadystka od zastrzyków i lubi się znęcać strzykawką. Pielęgniarz B (usunięte przez administratora) jest spoko, ale jak nie poczęstujesz go szlugiem to się wścieknie i pójdziesz w kaftan. Wpadnij do nas pod piątkę. Pozdro!

NOWY

Byłem dziś na obowiązkowym szkoleniu BHP dla nowych pracowników. Około setki osób w maseczkach z zachowaniem 2m odstępu. Getback dba o benjaminków !

@NOWY

Nie szalejmy :-) W GetBack nie było dzisiaj żadnego szkolenia BHP, ani setki nowych pracowników.

To gdzie ja byłem ?

@Nowy

Tego nie wiem. Jeśli jednak był Pan na szkoleniu BHP we wtorek wraz z ok. setką innych nowych pracowników, to na pewno nie był to GetBack. My przyjęliśmy w poniedziałek dwoje nowych pracowników, w dwóch lokalizacjach, których serdecznie witamy na pokładzie! Wszystkich zachęcamy do przeglądania naszych ofert pracy, rekrutujemy na kilkanaście stanowisk!

@Nowy

Byłeś tam, gdzie LSD cię poprowadziło. Fajny odlot ci się przytrafił, tylko ten koszmar zamaskowanych współuczestników szkolenia cię strasznie prześladuje.

@NOWY

Przepraszam - moja pomyłka: jestem zatrudniony przez Universe, czyli spółkę-córkę Getbacka. Kilkadziesiąt osób było jednak ze mną na szkoleniu ! Nie róbcie wariata z nowego pracownika...

Uchol
@Nowy

Getback nie ma żadnej spółki-córki o nazwie Universe. Nie wiem co wziąłeś, ale wyraźnie przedawkowałeś.

antywindykator

drogi getbacku. sami piszecie że przyjęliście dwóch nowych pracowników, tymczasem gratulujecie i witacie na pokładzie trzech, plus ten czwarty oszołom co był na szkoleniu z całą bandą. jesteście niezwykle wiarygodni, szkoda tylko że bezobjawowo... aloha! :)

@antywindykator

Drogi Antywindykatorze, witamy na pokładzie w każdym tygodniu, a wpis dotyczył akurat ostatniego poniedziałku / wtorku, ponieważ tego dotyczyła nieścisłość w poruszanym wątku. Moje kalkulacje się zgadzają. Życzę więcej słońca i uśmiechu!

@GetBack S.A.

To może dla równowagi podajcie ile osób się z wami żegna i ile osób pożegnało się z firmą przez półtora roku. Podpowiem. Ponad tysiąc osób.

@Marićka

Kolejne pudło w wyliczeniach; plotki zawsze przegrają z faktami. Niezmiennie życzę więcej słońca i uśmiechu.

@antywindykator

Getback broni, getback radzi,getback nigdy już nigdy was nie zdradzi... I zrobi w bambuko. No sursum corda - już się rozchmurzyłem, a na mych ustach zagościł szeroki uśmiech sardonicus :-]]

@GetBack S.A.

Nie ma żadnego pudła. Stan zatrudnienia spadł z 1660 osób do 505 pracowników na dzień 29 lutego 2020. Szkoda że zarządowi od dobrych kilku lat jedyne co wychodzi do kłamstwa. Wobec pracowników, klientów i inwestorów.

@Marićka

stan zatrudnienia w grupie getback na dzień 30.6.2020: 459 sztuk. czyli od marca do czerwca były dalsze zwolnienia (10% pogłowia). źródło: informacje i komunikaty zarządu getback.

Windykator

Uff... Pierwszy tydzień w nowej pracy za mną. Ludzie ok. Przełożeni także - dużo pomagają i widać, że mają wiedzę. Szkoda tylko, że jest nas (nowych) tak dużo i brakuje indywidualnego podejścia. Ale jest spoko. Miłego weekendu !!!!!!!!

Egzekutor
@Windykator

Cześć. Na której sali leżysz? Ja na piątce. Ordynator Rymaszewska jest naprawdę spoko. Pozdrawiam.

Asior

Witam na pokładzie ! Odszedłem z firmy na K.... Tutejsza oferta już na starcie jest o niebo lepsza niż tam. Zobaczymy co będzie dalej, ale wolumeny nie są zbyt ambitne, więc premie są w zasięgu. Zobaczymy co będzie dalej. Siemka !!!

@Asior

Nie dyskredytujmy konkurencji :-) Witamy i powodzenia!

Sraka

Jaki jest kierownik terenu? czy ma doświadczenie? czy jest ucholcem?

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.